Helemaal mee eens. Misschien zijn wij wel gewoon een variant tussen het Vlaams en het Afrikaans.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:40 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Belgen zijn taalkundig stiekem veel slimmer dan Nederlanders.
Ahhhh achsoquote:Op donderdag 26 december 2024 22:40 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
https://nl.wiktionary.org/wiki/atten
Goede Vlaamse film ookquote:Op donderdag 26 december 2024 22:40 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ad fundum is Latijn voor 'tot de bodem'. Daar komt het 'adtje' vandaan.
Kan die ook al zingen?quote:
Dat werd altijd gezegd bij een cantus in onze vereniging. Dat was idd een adtje, nadat je het presidium en jezelf hebt geproostquote:Op donderdag 26 december 2024 22:39 schreef Dagoduck het volgende:
Weet nog dat ik met Belgen dronk in Brugge, die vroegen of ik Ad Fundum ging doen, ik zo van "wtf?". Maar dat hele fundum is er bij ons dus allang vanaf gesleten.
Amai, da hedde gij nie goe gezien nie.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:41 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Misschien zijn wij wel gewoon een variant tussen het Vlaams en het Afrikaans.
Ik dacht van Paul de Leeuwquote:Op donderdag 26 december 2024 22:40 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ad fundum is Latijn voor 'tot de bodem'. Daar komt het 'adtje' vandaan.
Afrikaans klinkt dan weer als debiel Nederlands.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:41 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Misschien zijn wij wel gewoon een variant tussen het Vlaams en het Afrikaans.
Dit jaquote:Op donderdag 26 december 2024 22:41 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dat werd altijd gezegd bij een cantus in onze vereniging. Dat was idd een adtje, nadat je het presidium en jezelf hebt geproost
Ik heb mijn Insta gewoon op Afrikaans staan, weer eens wat anders.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:42 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Afrikaans klinkt dan weer als debiel Nederlands.
Sorry, ik weet dat dat heel racistisch klinkt, zo bedoel ik het niet.
Dat is niet ergquote:Op donderdag 26 december 2024 22:42 schreef jcdragon het volgende:
Voor de rest niks meer van die Lukas gehoord.
Ah one hit wonderquote:Op donderdag 26 december 2024 22:42 schreef jcdragon het volgende:
Voor de rest niks meer van die Lukas gehoord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |