FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #51 Mensul aids
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:12
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
geRMzDZ.jpeg
GdY8hg1XYAIrXBf?format=jpg&name=large

Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4490.jpg

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:

Bekijk deze YouTube-video
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:12
Ik denk trouwens dat die 6 van net geen split was, duurde veel te lang daarna.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:12 schreef Szura het volgende:
Dit is klaar
Stop hier onmiddellijk mee
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 18:13
quote:
10s.gif Op maandag 23 december 2024 18:12 schreef maxi-mus het volgende:
Ik denk trouwens dat die 6 van net geen split was, duurde veel te lang daarna.
Stomdronken Mansell is hiertoe in staat
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:13
Kan iemand @Szura met zijn jynx verwijderen??
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:13
Eerste 180 voor Mansul _O- _O- _O_ _O_
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:14
Ja bedankt hé @Szura
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Kan iemand @:szura met zijn jynx verwijderen??
Komt goed dit
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 18:14
Is dit de eerste 5-5 van het wk?
hole1988maandag 23 december 2024 @ 18:14
_O_ _O_
Evangelionmaandag 23 december 2024 @ 18:14
Dit is scripted
Wienerschnitzelsmaandag 23 december 2024 @ 18:14
*O*
supernigermaandag 23 december 2024 @ 18:14
Knotsgek
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 18:14
}:|
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:14 schreef Szura het volgende:

[..]
Komt goed dit
STOP
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:14
GKjVe4Q.gif
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:14
SUDDEN DEATH
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:14
Sjonnie wint
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:14
8)7
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 18:14
Het houdt niet op, niet vanzelf.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:14 schreef Stoorzendert het volgende:
Is dit de eerste 5-5 van het wk?
De tweede
Wienerschnitzelsmaandag 23 december 2024 @ 18:14
Kan niet meer mis gaan dit
AllesKaputtmaandag 23 december 2024 @ 18:14
KNOTS-GEK
Zorromaandag 23 december 2024 @ 18:15
Knotsgek!
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:15
54
hole1988maandag 23 december 2024 @ 18:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:14 schreef Stoorzendert het volgende:
Is dit de eerste 5-5 van het wk?
Ja
Bomenverzamelingmaandag 23 december 2024 @ 18:15
manmanman wat een niveau
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:15
Ik ben vol vertrouwen
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:15
George Nobel vindt dit niet leuk
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:15
quote:
10s.gif Op maandag 23 december 2024 18:12 schreef maxi-mus het volgende:
Ik denk trouwens dat die 6 van net geen split was, duurde veel te lang daarna.
Ik denk dat hij een 10 wilde voor D8.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:15
Ik neem dit @Szura persoonlijk kwalijk als dit fout gaat

Op de lijst met dombo, Paul en Pietje, eruit met die zooi
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:15
Ik eet vanavond spruitjes met ZIGEUNERSCHNITZEL genot
Bomenverzamelingmaandag 23 december 2024 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef Dr_Flash het volgende:
George Nobel vindt dit niet leuk
the Puppy moet niet zo piepen
Evangelionmaandag 23 december 2024 @ 18:16
its-so-over-we're-so-back.gif
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:16
quote:
2s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Ja
En hopelijk direct de laatste
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef Poepz0r het volgende:
Ik eet vanavond spruitjes met ZIGEUNERSCHNITZEL genot
Bodempje voor het stappen.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik neem dit @:szura persoonlijk kwalijk als dit fout gaat

Op de lijst met dombo, Paul en Pietje, eruit met die zooi
Niet nodig, komt goed dit
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:16
Gooit dan die D10 nog inside _O-
supernigermaandag 23 december 2024 @ 18:16
Dit is gespeeld.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:16
quote:
2s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Ja
Oh wacht, Doets was 6-4 en niet 6-5
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 18:17
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 18:14 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
De tweede
quote:
2s.gif Op maandag 23 december 2024 18:15 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Ja
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:17
SJONNIED
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:17
Had Mansul eigenlijk door dat het gedaan was _O- _O- 8)7 8)7
hole1988maandag 23 december 2024 @ 18:17
:W
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:17
JAAAAAA JOHNNY
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 18:17
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*O* *O*
Zorromaandag 23 december 2024 @ 18:17
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AllesKaputtmaandag 23 december 2024 @ 18:17
JJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAJAJAJ
A
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:17
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *O* *O* *O* *O*
Janneke141maandag 23 december 2024 @ 18:17
*O* *O* *O*
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 18:17
*O* *O* *O*
AgnesGrumaandag 23 december 2024 @ 18:17
Het zit erop _O_
PSVCLmaandag 23 december 2024 @ 18:17
JAHAAAAAAAAA
StephanLmaandag 23 december 2024 @ 18:17
Duurde even :D
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:17 schreef Stoorzendert het volgende:

[..]
[..]

My bad. Doets - Smith was 6-4 en niet 6-5
Wienerschnitzelsmaandag 23 december 2024 @ 18:17
:{
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:17
slW5PBh.gif
V98tpqp.gif
yIHJaw3.gif
IKKXnYX.gif
9wXBb2r.gif
Cr4rYeb.gif
defO163.gif
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 18:17
De leukste pot wellicht die ik tot nu toe helemaal heb gezien. Op Doets Smiss na.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:18
Dit voelt alsof je een halfuur lang aan je lul hebt staan trekken voor een heel middelmatig kwakje.

Maar goed, we zijn er klaar mee. Tot zometeen vrienden.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:18
Partij was zo lang dat mansell weer nuchter is
WAvanBurenmaandag 23 december 2024 @ 18:18
Nou hier komen we goed weg.
Evangelionmaandag 23 december 2024 @ 18:18
quote:
Warren dochter genot
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dit voelt alsof je een halfuur lang aan je lul hebt staan trekken voor een heel middelmatig kwakje.

Maar goed, we zijn er klaar mee. Tot zometeen vrienden.
Koekoek
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 18:18
Best een prima pot geworden in de laatste set
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:18 schreef Szura het volgende:
Partij was zo lang dat mansell weer nuchter is
Die drinkt nog wat drankjes voordat ie de auto instapt.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:19
Chizzy Evans GENOT
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:19
quote:
Dione godin
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:19 schreef Szura het volgende:
Chizzy Evans GENOT
Gaat episch worden met hopelijk Evans als winnaar
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:20
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 18:19 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dione godin
Aardappelneus genot
AllesKaputtmaandag 23 december 2024 @ 18:20
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 18:19 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dione godin
DionNe
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:19 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Gaat episch worden met hopelijk Evans als winnaar
Verzaakt altijd op tv tegen een hoger geplaatste speler
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:20 schreef Szura het volgende:

[..]
Verzaakt altijd op tv tegen een hoger geplaatste speler
Helaas wel ja, stukje mentaal
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 18:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:20 schreef Szura het volgende:

[..]
Verzaakt altijd op tv tegen een hoger geplaatste speler
Dat wordt 0-3 en vervolgens vliegt ie er uit tegen de depressieve Belg
enginemaandag 23 december 2024 @ 18:21
Mooi einde wel :)
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Dat wordt 0-3 en vervolgens vliegt ie er uit tegen de depressieve Belg
Dat kind van Dimitri heet dat nu Oonah? :'( Wat is dat voor een achterlijke naam joh
Slobeendmaandag 23 december 2024 @ 18:22
Gelukkig wint Johnny.
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 15:02 schreef Doevelaer het volgende:
Gilding, mijn favoriete act
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 15:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hondslelijke Gilding.
3ocbk1W.gif
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:21 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Dat kind van Dimitri heet dat nu Oonah? :'( Wat is dat voor een achterlijke naam joh
Afgelopen jaar 1 Oonah geboren in Vlaanderen.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:24 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Afgelopen jaar 1 Oonah geboren in Vlaanderen.
Belachelijk
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:24 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Belachelijk
Akkoord, maar zoiets als Wessel vind ik ook geflipt hoor.
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:24
DlXLnSG.gif
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:24 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Akkoord, maar zoiets als Wessel vind ik ook geflipt hoor.
Mwa toch redelijk common naam? Oonah is gewoon zon naam van; kijk ons eens bijzonder zijn dat we een naam kiezen die niemand heeft :')
wimderonmaandag 23 december 2024 @ 18:25
UCtg7pP.gif

VeTu7TN.gif
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:26
quote:
Co lacht altijd ongemakkelijk vanwege zijn prachtige gebit, stukje schaamte
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:25 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Mwa toch redelijk common naam? Oonah is gewoon zon naam van; kijk ons eens bijzonder zijn dat we een naam kiezen die niemand heeft :')
In Vlaanderen is Wessel een veel maffere naam dan Oonah, daar ben ik zeker van.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 18:27
Ik ben veilig thuisgekomen.

Hoe was het darts?
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:27 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
In Vlaanderen is Wessel een veel maffere naam dan Oonah, daar ben ik zeker van.
Wessel Nijman komt toch niet uit Vlaanderen of bedoel je die niet
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:27 schreef Coco het volgende:
Ik ben veilig thuisgekomen.

Hoe was het darts?
Niks van gezien
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 18:28
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Wessel Nijman komt toch niet uit Vlaanderen of bedoel je die niet
Neen, maar Oonah Vandenbergh wel ;) Bedoel maar dat er nogal wat namen compleet anders liggen.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:29
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:28 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Neen, maar Oonah Vandenbergh wel ;) Bedoel maar dat er nogal wat namen compleet anders liggen.
Akkoord
Cocomaandag 23 december 2024 @ 18:29
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Niks van gezien
No score.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:29
Ik heb voor vanavond 2 dozen chocolate chip cookies van Nestle kent u die?
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:32
Waardeloze tering thuisbezorgd. Heb voucher maar "er is een onbekende fout opgetreden". Met gewoon geld betalen kan wel :') neukers
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:33
quote:
87s.gif Op maandag 23 december 2024 18:32 schreef Dr_Flash het volgende:
Waardeloze tering thuisbezorgd. Heb voucher maar "er is een onbekende fout opgetreden". Met gewoon geld betalen kan wel :') neukers
Afzetters. Ook nog 25 cent transactiekosten vragen terwijl ze al 15% pakken :')
Zipportalmaandag 23 december 2024 @ 18:36
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Afzetters. Ook nog 25 cent transactiekosten vragen terwijl ze al 15% pakken :')
Nog een situatieschets.

1,95 voor een kaartje plus ¤4,95 verzenden. Zooi kan zo mee met de kerstkaartjes allen.

https://www.dartshopzaans(...)ncent-van-der-voort/
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:37
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Afzetters. Ook nog 25 cent transactiekosten vragen terwijl ze al 15% pakken :')
Sterker nog: zelfs als je met een voucher wil betalen moet je NOG transactiekosten betalen 8)7 Misschien is dat wel juist wat er nu fout gaat ook. gare gore gure klotezooi :(
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 18:38
quote:
13s.gif Op maandag 23 december 2024 18:37 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Sterker nog: zelfs als je met een voucher wil betalen moet je NOG transactiekosten betalen 8)7 Misschien is dat wel juist wat er nu fout gaat ook. gare gore gure klotezooi :(
En al jaren niet winstgevend. Jitse Groen is een matige business man
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:42
quote:
87s.gif Op maandag 23 december 2024 18:32 schreef Dr_Flash het volgende:
Waardeloze tering thuisbezorgd. Heb voucher maar "er is een onbekende fout opgetreden". Met gewoon geld betalen kan wel :') neukers
Kook gewoon zelf lamme
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:42 schreef Szura het volgende:

[..]
Kook gewoon zelf lamme
Je moeder
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:48
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:23 schreef wimderon het volgende:

[..]
[..]
[ afbeelding ]
_O_
Zipportalmaandag 23 december 2024 @ 18:49
Gff94GpXIAAiAhy?format=jpg&name=large

Schurft opstelling.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:50
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:20 schreef AllesKaputt het volgende:

[..]
DionNe
Je hebt volledig gelijk
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 18:50
Avondsessie heeft wel de nodige potentie.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 18:51
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Afzetters. Ook nog 25 cent transactiekosten vragen terwijl ze al 15% pakken :')
En dan nog om fooi vragen.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:51
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:49 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]

Schurft opstelling.
Doe Koert gewoon in de avond en desnoods Koen Weijland in de middag. Alles beter dan weer Bart
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 18:51
Hoeveel kilo verwachten jullie te zijn aangekomen als de derde ronde vrijdag begint?
Cocomaandag 23 december 2024 @ 18:51
Welk cijfer geven jullie Bart Nolles?
Zipportalmaandag 23 december 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoeveel kilo verwachten jullie te zijn aangekomen als de derde ronde vrijdag begint?
Nul.
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:51 schreef Coco het volgende:
Welk cijfer geven jullie Bart Nolles?
Op een schaal van 1 tot 10 een -3.
Evangelionmaandag 23 december 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:49 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]

Schurft opstelling.
giphy.gif
Szuramaandag 23 december 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:49 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]

Schurft opstelling.
Nieuwe kans op moffen hypen
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 18:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:51 schreef Coco het volgende:
Welk cijfer geven jullie Bart Nolles?
Min min
Cocomaandag 23 december 2024 @ 18:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:52 schreef Evangelion het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Stukje bochel.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:57
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:51 schreef Coco het volgende:

[..]
En dan nog om fooi vragen.
Ja dat wordt hem vandaag even niet natuurlijk.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 18:58
Nostra is ook weer bijgewerkt trouwens. Gebeuren rare dingen daar.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 19:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:25 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Mwa toch redelijk common naam? Oonah is gewoon zon naam van; kijk ons eens bijzonder zijn dat we een naam kiezen die niemand heeft :')
Nouja, ik moest meteen denken aan Oona Chaplin. Ok, je spellt het anders, maar toch.

Blijkbaar is het ook een populaire naam in Finland.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 19:05
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:24 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Akkoord, maar zoiets als Wessel vind ik ook geflipt hoor.
Wessel is een best wel veel voorkomende naam in Friesland en de afgelopen 40 jaar overal in Nederland. Komt gewoon al vele eeuwen voor in ons taalgebied.

XSvKdAe.png
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 19:09
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:25 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Mwa toch redelijk common naam? Oonah is gewoon zon naam van; kijk ons eens bijzonder zijn dat we een naam kiezen die niemand heeft :')
Oonah is zo'n naam die je een ongewenst kind geeft als je wilt dat hij zijn hele leven moet denken dat het ook nog zijn eigen schuld was. Ouders die hun kind Oonah noemen moeten gewoon chemisch gedisabled worden.
Evangelionmaandag 23 december 2024 @ 19:14
quote:
13s.gif Op maandag 23 december 2024 19:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Oonah is zo'n naam die je een ongewenst kind geeft als je wilt dat hij zijn hele leven moet denken dat het ook nog zijn eigen schuld was. Ouders die hun kind Oonah noemen moeten gewoon chemisch gedisabled worden.
hmm de kerstgedachte leeft nog niet zo hier.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 19:16
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 19:05 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wessel is een best wel veel voorkomende naam in Friesland en de afgelopen 40 jaar overal in Nederland. Komt gewoon al vele eeuwen voor in ons taalgebied.

[ afbeelding ]
Wessel van Diepen
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 19:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoeveel kilo verwachten jullie te zijn aangekomen als de derde ronde vrijdag begint?
40/45 gram
Cocomaandag 23 december 2024 @ 19:17
quote:
13s.gif Op maandag 23 december 2024 19:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Oonah is zo'n naam die je een ongewenst kind geeft als je wilt dat hij zijn hele leven moet denken dat het ook nog zijn eigen schuld was. Ouders die hun kind Oonah noemen moeten gewoon chemisch gedisabled worden.
Onahole is het Japanse woord voor pocket pussy.
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 19:18
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 19:05 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wessel is een best wel veel voorkomende naam in Friesland en de afgelopen 40 jaar overal in Nederland. Komt gewoon al vele eeuwen voor in ons taalgebied.

[ afbeelding ]
quote:
Wessel is afgeleid van Werner. Werner is een tweestammige Germaanse naam. Het eerste deel komt van ‘wer’ of ‘weren’. ‘Wer’ betekent ‘herder, hoeder’ of ‘bewaren, bewaken’. ‘Weren’ betekent ‘waarschuwen, beschermen’. Het tweede deel komt van ‘her’, dat ‘leger betekent. De naam betekent dus ‘hoeder van het leger’ of ‘waarschuwer van het leger’.
Wereldgozermaandag 23 december 2024 @ 19:21
twitter


Dit kan toch niet johan
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 19:24
quote:
13s.gif Op maandag 23 december 2024 19:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Oonah is zo'n naam die je een ongewenst kind geeft als je wilt dat hij zijn hele leven moet denken dat het ook nog zijn eigen schuld was. Ouders die hun kind Oonah noemen moeten gewoon chemisch gedisabled worden.
Sow
hole1988maandag 23 december 2024 @ 19:28
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 18:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Afzetters. Ook nog 25 cent transactiekosten vragen terwijl ze al 15% pakken :')
Bestel direct bij de uitbater.
fetXmaandag 23 december 2024 @ 19:48
Hoe was het vanmiddag?
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 19:52
quote:
13s.gif Op maandag 23 december 2024 19:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Oonah is zo'n naam die je een ongewenst kind geeft als je wilt dat hij zijn hele leven moet denken dat het ook nog zijn eigen schuld was. Ouders die hun kind Oonah noemen moeten gewoon chemisch gedisabled worden.
Steun voor deze motie
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:17 schreef Coco het volgende:

[..]
Onahole is het Japanse woord voor pocket pussy.
Meteen een in bestelling gezet. Lekker zon Japanse
fetXmaandag 23 december 2024 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:53 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Meteen een in bestelling gezet. Lekker zon Japanse
Graag vanavond review.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:54 schreef fetX het volgende:

[..]
Graag vanavond review.
Zo snel is dat niej binnen niej
Cocomaandag 23 december 2024 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:55 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Zo snel is dat niej binnen niej
Bekijk deze YouTube-video
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 19:59
Geen 'uit de losse pols' meer? -O-
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 19:59
Benieuwd of Van Veen nog wat Nederlandse meubelen gaat redden.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:00
quote:
Flinke jopen die curryvreter
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:48 schreef fetX het volgende:
Hoe was het vanmiddag?
We hebben allemaal post traumatische stress.
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:48 schreef fetX het volgende:
Hoe was het vanmiddag?
Ratatata - Toylo was vermakelijk, Gilding - Lukeman even doorbijten, Rock - Griffin een vluggertje en Clayton - Mansell was vooral vanwege de spanning en het keren van momentum meerdere malen een topshow.
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:01
Vinsaint Jerryaids Bartje Nolles
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:01
Die dunne beentjes van Vinzent _O-
monkyyymaandag 23 december 2024 @ 20:01
quote:
In b4:

Bekijk deze YouTube-video
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:01 schreef maxi-mus het volgende:
Vinsaint Jerryaids Bartje Nolles
Vincent is wel te doen, Jerry en Nolles daarentegen.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:00 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Ratatata - Toylo was vermakelijk, Gilding - Lukeman even doorbijten, Rock - Griffin een vluggertje en Clayton - Mansell was vooral vanwege de spanning en het keren van momentum meerdere malen een topshow.
Clayton - Mansell was ook vooral topshow vanwege de totale meltdown die we hier gezamenlijk hadden iedere keer wanneer we dachten dat Mansell ging winnen
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 19:59 schreef maxi-mus het volgende:
Geen 'uit de losse pols' meer? -O-
Gelukkig krijgen we die zo nog!
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:02
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 19:05 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wessel is een best wel veel voorkomende naam in Friesland en de afgelopen 40 jaar overal in Nederland. Komt gewoon al vele eeuwen voor in ons taalgebied.

[ afbeelding ]
Maar ik ben een Vlaming :')
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:02 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Maar ik ben een Vlaming :')
Nou en! Wat weet jij daar nou van!
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 20:03
quote:
twitter
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:03
kersttruienaids
enginemaandag 23 december 2024 @ 20:04
Lekker op de groei gekocht.
AgnesGrumaandag 23 december 2024 @ 20:04
Xxxxl trui
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:04
quote:
10s.gif Op maandag 23 december 2024 20:03 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nou en! Wat weet jij daar nou van!
Dat klopt natuurlijk ook weer
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:04
Tijd voor de laatste sessie!
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 20:04
Let it stream |:)

Stukje golden shower.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:04
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 20:03 schreef RotatoR het volgende:

[..]
[ x ]
Schijnt nep te zijn en gewoon een marketing stunt voor haar OF.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Tijd voor de laatste sessie!
Diep in de nacht.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:04 schreef Coco het volgende:

[..]
Schijnt nep te zijn en gewoon een marketing stunt voor haar OF.
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Dit is geil.
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:06
Leuke rubriek die kersttruien
AgnesGrumaandag 23 december 2024 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
:9
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef Coco het volgende:

[..]
Dit is geil.
In ieder geval voor mensen die hardlopers aantrekkelijk vinden!
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:08
Sjerry, tief op met je kersttrui.
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Twee abonnees al _O_
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef Wertha het volgende:
Sjerry, tief op met je kersttrui.
Die kersttrui mag blijven maar hij mag wel opsodemieteren inderdaad.
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Ga je dan in een Feyenoord-string voor de webcam zitten?
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 20:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Dat is in ieder geval een goed voornemen
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:09
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
In ieder geval voor mensen die hardlopers aantrekkelijk vinden!
Je mikt op blinden en slechtzienden dus.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:09
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 20:03 schreef RotatoR het volgende:

[..]
[ x ]
Waar zijn de beelden voor de duiding?
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
In ieder geval voor mensen die hardlopers aantrekkelijk vinden!
DolfJansen.jpg
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
In ieder geval voor mensen die hardlopers aantrekkelijk vinden!
Mensen die vallen op bonenstaken?
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ga je dan in een Feyenoord-string voor de webcam zitten?
Ik ga in een heel sexy outfit filmpjes maken waarin ik uitgebreid ga uitleggen waarom ik tot nu toe gemengde gevoelens heb over het tijdperk Priske.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga na het WK Darts ook Fok! verlaten voor een OnlyFans-account.
Ik betaal ¤100 voor een boxer met wat oude bruine barcodes
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:10
Er waren geen kersttruien in de maat van de Feather.
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:11
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga in een heel sexy outfit filmpjes maken waarin ik uitgebreid ga uitleggen waarom ik tot nu toe gemengde gevoelens heb over het tijdperk Priske.
Die eerste 100K abonnees zou je zo moeten hebben.
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:11
quote:
5s.gif Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef Kopiko het volgende:
Er waren geen kersttruien in de maat van de Feather.
6XL is uitverkocht helaas.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:11
quote:
5s.gif Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef Kopiko het volgende:
Er waren geen kersttruien in de maat van de Feather.
Had gewoon een kerstmanoutfit kunnen dragen.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:12
Gian de volgende ‘Ollander die gaat verzaken
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef RotatoR het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Dankzij mensen als Dolf Jansen voel ik mij erg sexy.
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:12 schreef Szura het volgende:
Gian de volgende ‘Ollander die gaat verzaken
TOTO NEEM JE ROTZOOI MEE
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:12 schreef Szura het volgende:
Gian de volgende ‘Ollander die gaat verzaken
De druk van het landsbelang
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:13 schreef Wertha het volgende:

[..]
Dankzij mensen als Dolf Jansen voel ik mij erg sexy.
Dolf Jansen vindt Dolf Jansen wel een enorm goed mens.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
TOTO NEEM JE ROTZOOI MEE
Woertsrommel
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
TOTO NEEM JE ROTZOOI MEE
Chris Woertsssssss
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Dolf Jansen vindt Dolf Jansen wel een enorm goed mens.
Altijd met de trein reizen act
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
In ieder geval voor mensen die hardlopers aantrekkelijk vinden!
:{
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
TOTO NEEM JE ROTZOOI MEE
@Oriente
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:14 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Altijd met de trein reizen act
En dan zeuren over vertragingen en wel de halve wereld over voor een maandenlange vakantie.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:16
Gian zwijnde enorm in die vinale
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:09 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Je mikt op blinden en slechtzienden dus.
In een markt waar Dolf Jansen de benchmark is is het makkelijk scoren.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:16
quote:
81s.gif Op maandag 23 december 2024 20:15 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
En dan zeuren over vertragingen en wel de halve wereld over voor een maandenlange vakantie.
Exact :')
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:10 schreef RotatoR het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Dolfgod.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:17
quote:
81s.gif Op maandag 23 december 2024 20:15 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
En dan zeuren over vertragingen en wel de halve wereld over voor een maandenlange vakantie.
En smeken om bezoekers;

Jaaa mensen vanavond in plaats X . Er zijn nog beperkt aantal kaarten!

Slechts 10% vd zaal zitten mensen :')
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:17
quote:
ONZE Gian van Veen
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:17
Pikachu is een walgelijk slechte verliezer
monkyyymaandag 23 december 2024 @ 20:18
POKEMON
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:18
Goenavund pijlenkeilliefhebbers.
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:18
Pokemon _O_
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:18
ONZE Gian van Veen
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:18
Pokemon troep
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 20:18
Matige pakjes
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:18
Pietje met zijn Pokémon -act
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:18
Ik had vroeger een pikachu knuffel.

Pokemongoden.
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:18
Slopen die Duitse anorexiapatiënt.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:18
quote:
5s.gif Op maandag 23 december 2024 20:17 schreef Kopiko het volgende:

[..]

Gian kijkt met zijn rechteroog in zijn linkerzak genot
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:18
Kamperhits :')
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:18
Jason Paige staat op 152 in de Top 2000 van dit jaar.
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:18
UIT DE LOSSE POLS
enginemaandag 23 december 2024 @ 20:18
w/ *O* *O* *O*
StephanLmaandag 23 december 2024 @ 20:18
Uit de losse pols *O*
Van_Poppelmaandag 23 december 2024 @ 20:19
Tokkiemuziek
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef maxi-mus het volgende:
Ik had vroeger een pikachu knuffel.

Pokemongoden.
Ik ook.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:19
Ik doe het altijd met vaste pols.
Mani89maandag 23 december 2024 @ 20:19
KK muziek.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef maxi-mus het volgende:
Ik had vroeger een pikachu knuffel.

Pokemongoden.
Mijn dochter nu ook. Time flies :'(
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
2s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef R-woud93 het volgende:
Pokemon _O_
Goenavond Woud
AgnesGrumaandag 23 december 2024 @ 20:19
:B
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:19
Nee dit is een opkomst van niks
enginemaandag 23 december 2024 @ 20:19
Lalalalala :muziek:
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef Mani89 het volgende:
KK muziek.
LALALALALALALA
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef Dagoduck het volgende:
Jason Paige staat op 152 in de Top 2000 van dit jaar.
Moet zij weten
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:19
Niemand zingt mee (lol)
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef Szura het volgende:
Nee dit is een opkomst van niks
Aldi troep
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef Coco het volgende:

[..]
Goenavond Woud
Goedenavond makker, fijne wedstrijd gewenst! :)
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 20:19
Wat een aids. Doe dan Charly Lownoise & Mental Theo - Stars.
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef Dagoduck het volgende:
Jason Paige staat op 152 in de Top 2000 van dit jaar.
Wie?
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
6s.gif Op maandag 23 december 2024 20:18 schreef Dagoduck het volgende:
Goenavund pijlenkeilliefhebbers.
Ik ben er ook weer. Helemaal berstensvol geperst met walgelijk snackbarvoer. Bah bah bah.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Wie?
Pokémonsong.
AllesKaputtmaandag 23 december 2024 @ 20:20
Duitser komt op met Japans exportproduct.
Nederlander komt op met goedkope rommel van eigen bodem.
Dit wordt mei 1940 all over again.
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Niemand zingt mee (lol)
Bij beide nummers :')
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:20
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
LALALALALALALA
"Dit nummer kennen we maar al te goed inmiddels"
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef RotatoR het volgende:
Wat een aids. Doe dan Charly Lownoise & Mental Theo - Stars.
Of nummer van Schele Mien
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:20
Pietje zou ook een goede hardloper zijn @maxi-mus
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Pokémon is voor kinderen.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Mr Mime
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:20
quote:
2s.gif Op maandag 23 december 2024 20:19 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Goedenavond makker, fijne wedstrijd gewenst! :)
Zondag al gehad. Maar dank.
monkyyymaandag 23 december 2024 @ 20:20
18000000000000000000
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:20
18000000000000000000000000000000000000000000
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:21
Einde tijdperk Nederlanders.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:21
9tje.
Stoorzendertmaandag 23 december 2024 @ 20:21
Zo zou ik ook beginnen
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:21
Hup Zjak ga hypen
TweedeKlummaandag 23 december 2024 @ 20:21
Blitzkrieg.
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Charmander.

Maar ik had dus een Pikachu knuffel.
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Psyduck vond ik vanwege zijn dom doen act altijd strontvervelend.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Draognair natuurlijk
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:21 schreef Wertha het volgende:

[..]
Charmander.

Maar ik had dus een Pikachu knuffel.
Ik kom uit de tijd van de flippo's.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:22
Ik heb recent een Pikachu gewonnen uit een grijpautomaat.

En een Phanpy, die heb ik aan mijn vriendin gegeven.
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Drowzee
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:21 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Psyduck vond ik vanwege zijn dom doen act altijd strontvervelend.
Psyduck is een Fokker.
DombohetOlifantje1maandag 23 december 2024 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Leuke vraag.

Dat is Cyndaquil
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Psyduck is een Fokker.
Snorlax ook
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:23
Dzjian zit niet op dubbelen
Mani89maandag 23 december 2024 @ 20:23
TYPISCH NEDERLANDS
Cocomaandag 23 december 2024 @ 20:23
@Mexicanobakker

Zie vraag boven.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:23
Sjookrommel
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:23
Als 'Of Peat' die darts te diep in het bord gooit krijgt ie ze er nooit meer uit.
monkyyymaandag 23 december 2024 @ 20:23
niveautje dit
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:23
GVD GVV
Ronald-Koemanmaandag 23 december 2024 @ 20:23
BDO niveau dit
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:23
No score _O_
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:23
Holland get battered everywhere they go
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:20 schreef Coco het volgende:
Wat is jullie favoriete Pokémon?

Van mij is dat Psyduck.
Farfetch'd-god
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:23
TeamNL troep
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:23
Quilava scoort bij mij ook hoog, vanwege het Quintana Landa Valverde grapje in een voorbeschouwing van R_R ooit
RotatoRmaandag 23 december 2024 @ 20:24
chanant
Janneke141maandag 23 december 2024 @ 20:24
Alweer een Nederlander die geen dubbels gooit.
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik heb recent een Pikachu gewonnen uit een grijpautomaat.

En een Phanpy, die heb ik aan mijn vriendin gegeven.
Wij deze week lolsmurf gewonnen genot
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:24
EVERYWHERE YOU GOOOOOOOOOOOO
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:24
We zijn hier aan het pieken.
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:24
Dit is gespeeld.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 20:24
Oh dit gaat alweer helemaal mis
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:24
WE hebben een groot probleem
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:24
Losersvlucht
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:24
Tototroep
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:23 schreef Doevelaer het volgende:
Quilava scoort bij mij ook hoog, vanwege het Quintana Landa Valverde grapje in een voorbeschouwing van R_R ooit
Het schijnt uit interne documenten dat Typhlosion kinderen aanrandt.
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:24
Ik denk vooral terug aan Landman, Frank
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:24
Jerry gaat zo weer beginnen over het kopen van dubbels.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 20:24
1 leg gespeeld. 8 dubbels gemist. Keedan.
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:24
Leuke strategie van 1 180 per leg te gooien en voor de rest geen hol.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:24
180180180180
DombohetOlifantje1maandag 23 december 2024 @ 20:24
Je zou zeggen dat ze allemaal het Papendal-traject zouden moeten volgen.

Ware het niet dat Dirk dit ook niet zo goed afging.
fetXmaandag 23 december 2024 @ 20:24
Ik denk niet dat ik er heel erg mee zit als Gianni eruit vliegt.
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:23 schreef The_Undertone het volgende:

[..]
Farfetch'd-god
Die is ook wel gaaf.
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Het schijnt uit interne documenten dat Typhlosion kinderen aanrandt.
Stukje voortplanting zelfs toch
R-woud93maandag 23 december 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:24 schreef fetX het volgende:
Ik denk niet dat ik er heel erg mee zit als Gianni eruit vliegt.
Inderdaad, dan zijn we voor het slapen gaan alweer vergeten
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:24 schreef fetX het volgende:
Ik denk niet dat ik er heel erg mee zit als Gianni eruit vliegt.
Ik zou er ook niet heel erg mee zitten als Pietje eruit vliegt.

Wat is het trouwens heerlijk dat ONZE Pietje ook eruit is gevlogen :) wat een kutuser was dat.
SlechteWoordgrappenmaandag 23 december 2024 @ 20:25
Ik krijg bij Van Veen altijd Benito vibes, met pijlen die zo raar in het bord staan.
fetXmaandag 23 december 2024 @ 20:25
Pietreczko was vorig jaar dikke prima op het WK.
The_Undertonemaandag 23 december 2024 @ 20:25
Ricardo is een laatste pijl-darter
Kopikomaandag 23 december 2024 @ 20:25
Chokemon
Poepz0rmaandag 23 december 2024 @ 20:26
Ik kijk nog liever naar Jyhan Artut dan naar Pikachu
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:26
Gian is een parodie op een darter
WheeledWarriormaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik zou er ook niet heel erg mee zitten als Pietje eruit vliegt.

Wat is het trouwens heerlijk dat ONZE Pietje ook eruit is gevlogen :) wat een kutuser was dat.
Waar is die gebleven eigenlijk?
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Stukje voortplanting zelfs toch
Volgens mij had ie een kind aangerand en zwanger gemaakt inderdaad.
Werthamaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik zou er ook niet heel erg mee zitten als Pietje eruit vliegt.

Wat is het trouwens heerlijk dat ONZE Pietje ook eruit is gevlogen :) wat een kutuser was dat.
Hč, wie?
Doevelaermaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik zou er ook niet heel erg mee zitten als Pietje eruit vliegt.

Wat is het trouwens heerlijk dat ONZE Pietje ook eruit is gevlogen :) wat een kutuser was dat.
Oh is Pietje weg? Nice
Szuramaandag 23 december 2024 @ 20:26
In Duitsland was het toch zo dat de gevangenen een uitgehongerde kamplook kregen en niet de kampbewaarders zelf?
maxi-musmaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 20:25 schreef fetX het volgende:
Pietreczko was vorig jaar dikke prima op het WK.
Maar hij ziet eruit als iemand die er vreugde inschept om mensen met een bepaalde achtergrond de douche in te duwen.
Dagoduckmaandag 23 december 2024 @ 20:26
Tijd voor een Robin Hoodje.
Dr_Flashmaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:26 schreef Poepz0r het volgende:
Ik kijk nog liever naar Jyhan Artut dan naar Pikachu
Eens wel.

Komt die nog ergens voor op lijstjes eigenlijk? :?
fetXmaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:26 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Waar is die gebleven eigenlijk?
Ik hoop op de brandstapel.
GurneyIsBestOkemaandag 23 december 2024 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 20:26 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Waar is die gebleven eigenlijk?
Hij vond het niet meer leuk dat niemand luisterde naar zijn rastheorieën