quote:In het Ziggo Sport Race Café ontvangt Rob Kamphues raceliefhebbers en -experts zoals Robert Doornbos en worden de laatste ontwikkelingen besproken uit de verschillende raceklasses zoals Formule 1, MotoGP, Indycar, Nascar en andere categorieën. Er wordt ook vooruit gekeken naar de race-actie van komend weekend.
In het Race Café blijft geen roddel, opvallend filmpje of idioot weetje onbesproken en kun je tijdens Formule 1-weekenden op de zondagavond van een extra uitzending genieten!
Elke vrijdag 22:30.
Als Doornbos met Ziggo de rechten had teruggekregen was die nooit naar de zandbak vertrokken, dat weet ik 100% zeker. Dus in die zin is ViaPlay indirect de oorzaak dat Doornbos bij Ziggo is vertrokken. Hij had bij Ziggo miljoenen kijkers elke week met de rechten, en hij had dat nooit verlaten. En Ziggo heeft per jaar meer geld geboden dan ViaPlay, alleen ViaPlay had betere connecties/totaal plaatje waardoor ze blijkbaar toch voor ViaPlay zijn gegaan; een corrupt zooitje dus.quote:Op maandag 23 december 2024 14:04 schreef quo_ het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het "wegjagen" van Doornbos klopt volgens mij niet. De rest van de klaagzang zit akelig dicht in de buurt van de waarheid.
Overigens is ziggo ook niet bepaald een liefdadigheidsinstelling. Daar gaat het ook om geld verdienen, en het liefst zo veel mogelijk.
quote:Op maandag 23 december 2024 13:49 schreef Szura het volgende:
[..]
Verhuis lekker naar je heilstaat Amerika joh jankerd
Dat was het nu al ook best veel.. en dat is ook niet zo raar als je daar wel gewoon beelden van hebt + interviews uit kan zenden, bij F1 mochten ze een hele korte samenvatting van de vrije trainingen uitzendenquote:
Doornbos is naar de zandbak omdat dat moet van zn vrouw in de hoop dat hij daar niet gaat rondneukenquote:Op maandag 23 december 2024 18:35 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Als Doornbos met Ziggo de rechten had teruggekregen was die nooit naar de zandbak vertrokken, dat weet ik 100% zeker. Dus in die zin is ViaPlay indirect de oorzaak dat Doornbos bij Ziggo is vertrokken. Hij had bij Ziggo miljoenen kijkers elke week met de rechten, en hij had dat nooit verlaten. En Ziggo heeft per jaar meer geld geboden dan ViaPlay, alleen ViaPlay had betere connecties/totaal plaatje waardoor ze blijkbaar toch voor ViaPlay zijn gegaan; een corrupt zooitje dus.
Dat lijkt me een vrij omslachtige manierquote:Op maandag 23 december 2024 20:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Doornbos is naar de zandbak omdat dat moet van zn vrouw in de hoop dat hij daar niet gaat rondneuken
Ik denk dat ze hebben gezien dat Viaplay het veel beter doet dan Ziggo en dat ze het daarom aan Viaplay gegund hebben.quote:Op maandag 23 december 2024 18:35 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Als Doornbos met Ziggo de rechten had teruggekregen was die nooit naar de zandbak vertrokken, dat weet ik 100% zeker. Dus in die zin is ViaPlay indirect de oorzaak dat Doornbos bij Ziggo is vertrokken. Hij had bij Ziggo miljoenen kijkers elke week met de rechten, en hij had dat nooit verlaten. En Ziggo heeft per jaar meer geld geboden dan ViaPlay, alleen ViaPlay had betere connecties/totaal plaatje waardoor ze blijkbaar toch voor ViaPlay zijn gegaan; een corrupt zooitje dus.
Ruud ter Weijden lijkt mij een goede opvolger van Kamphues.quote:Op dinsdag 24 december 2024 12:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik denk dat ze op zich wel door kunnen met het programma, ook zonder beelden. Vraag is of ze een geschikte presentator kunnen vinden en of de rest nog zin heeft nu.
Denk je? Ik zie hem eerder als iemand die aangespeeld wordt dan zelf mensen aanspeelt.quote:Op dinsdag 24 december 2024 12:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
Gaat ongetwijfeld Olav Mol zelf worden.
Race Café is voor tokkies.quote:Op maandag 23 december 2024 13:18 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Diep en diep triest. RIP Ziggo Race Cafe. Het allerlaatste rondom F1 waar ik nog wekelijks naar uitkeek, nu ook kapot gemaakt door het grote smerige corrupte geld van ViaPlay. Ik hoop dat ze een vreselijk faillissement tegemoet gaan die plezier vergallers. Ze hebben nu echt alles waar heel erg veel F1 fans zoveel plezier in hadden kapot weten te maken, Doornbos weggejaagd naar de zandbak, Kampheus omgekocht en Mol in een bezemkast voor een halve paardenkop (via een Belgische licentie omdat de Nederlandse ook al door ViaPlay werd weggekaapt), die nog verslag doet. Hebben ze trouwens ooit nog wat met die Nederlandse radio licentie gedaan? Of geven ze inmiddels zelf ook wel toe dat het puur Olav Mol pesten was?
Te jong en te onervaren.quote:Op dinsdag 24 december 2024 12:08 schreef kasper het volgende:
[..]
Ruud ter Weijden lijkt mij een goede opvolger van Kamphues.
Hebben ze nog minder F1 beelden dan tot nu toe?quote:Op dinsdag 24 december 2024 12:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik denk dat ze op zich wel door kunnen met het programma, ook zonder beelden. Vraag is of ze een geschikte presentator kunnen vinden en of de rest nog zin heeft nu.
tot nog toe nog geen deal voor 2025, net als de NOS.quote:Op dinsdag 24 december 2024 16:02 schreef quo_ het volgende:
[..]
Hebben ze nog minder F1 beelden dan tot nu toe?
Het interesseert me geen reet. Ik haat Ziggoquote:Op dinsdag 24 december 2024 12:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Denk je? Ik zie hem eerder als iemand die aangespeeld wordt dan zelf mensen aanspeelt.
Ik denk dan eerder Rob van Gameren, die was al onderdeel van het vaste team.quote:Op dinsdag 24 december 2024 12:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
Gaat ongetwijfeld Olav Mol zelf worden.
Zo'n van Gameren moet denk ik niet teveel in zichzelf gaan geloven, hij zat er ooit ergens achteraf bij om websites te checken op grappige filmpjes en de laatste tijd is hij opeens een hoogtepunt van het programma omdat hij iets moeilijks gedaan heeft dat dan gefilmd is.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:21 schreef SiGNe het volgende:
Ik denk dan eerder Rob van Gameren, die was al onderdeel van het vaste team.
Of Rick Winkelman, weet alleen niet of die ook goed in presenteren is, is wel goed in analyses.
Ik keek altijd op het altijd gezellige RTL 7 toen het nog gezellig was met Johan en René. Lekker gezellig Viktoria Pilzn kijken tegen Sporting Lissabon. Lekker de donderdagavond laagdrempelig voor de mainstream voetballiefhebber. Totdat ik zo nodig een peperduur abonnement moest aanschaffen bij Ziggo. Ze hebben het mij afgepakt. En waarom? Omdat ze er zo nodig geld aan willen verdienen. Voetbal is al lang over zijn hoogtepunt heen. Ziggo mag van mij morgen failliet gaan. Dan hoop ik dat het weer gezellig terug komt bij RTL 7.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:03 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het interesseert me geen reet. Ik haat Ziggo
Het is diep en diep triest. Het allerlaatste rondom het Europees voetbal waar ik nog wekelijks naar uitkeek, nu ook kapot gemaakt door het grote smerige corrupte geld van Ziggo. Ik hoop dat ze een vreselijk faillissement tegemoet gaan die plezier vergallers.
Rick is echt de enige die ik graag bij Viaplay erbij zou willen hebben. Maar die zal dat niet snel doen omdat hij juist ook geïnteresseerd is in de andere autosport klassen.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:51 schreef APK het volgende:
[..]
Zo'n van Gameren moet denk ik niet teveel in zichzelf gaan geloven, hij zat er ooit ergens achteraf bij om websites te checken op grappige filmpjes en de laatste tijd is hij opeens een hoogtepunt van het programma omdat hij iets moeilijks gedaan heeft dat dan gefilmd is.
Of met een beetje pech zat hij aan tafel, meepratend alsof hij zelf jaren professioneel geracet heeft.
Komt niet echt boven niveau schoolkrant uit.
(Bestaat dat nog, de schoolkrant?)
Winkelman weet waarschijnlijk gewoon zijn plek en doet goed waar hij goed in is.
Dit dus, wat ik eerder aangaf.quote:
Heb de eerste aflevering gezien. Toch leuk gemaakt hoor. Lammers is natuurlijk een topgozer, maar hierin komt Mol ook veel beter tot zijn recht dan in een podcast of in het race café.quote:
Ik maak geen grap, maar bij Bar Laat spreekt minstens de helft van het publiek geen Nederlands.quote:Op donderdag 6 februari 2025 19:53 schreef spectrumanalyser het volgende:
Waarom stoppen ze daar nog geld en moeite in. Vorig jaar was er al betaald publiek.
Er kijkt niemand en er komt niemand.
[ afbeelding ]
Was handiger geweest als ze het tijdens het seizoen zelf zouden uitzenden.quote:
Heb die met Fitipaldi ook gekeken. Ik houd van dit soort programma’s. Ook Mol stoort me dan helemaal niet. Maar het is natuurlijk wel voor de liefhebber. Er zijn niet honderdduizenden mensen geïnteresseerd in een coureur uit de jaren 70. Als je dat op voorhand denkt dan snap je het niet als tv maker. Maar ik kijk graag hoor.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 03:42 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Was handiger geweest als ze het tijdens het seizoen zelf zouden uitzenden.
Hoop mensen volgen F1 niet in de winter.
Ik dacht dat het aan mij lag. Ik vond het erg leuk. Misschien door de man Fitipaldi, misschien omdat ik de jaren 70 bewust hem meegemaakt. Daar staat tegenover dat ik hetzelfde heb als jij. Dit had ook over een coureur mogen zijn uit de jaren 60 ofzo.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 10:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Heb die met Fitipaldi ook gekeken. Ik houd van dit soort programma’s. Ook Mol stoort me dan helemaal niet. Maar het is natuurlijk wel voor de liefhebber. Er zijn niet honderdduizenden mensen geïnteresseerd in een coureur uit de jaren 70. Als je dat op voorhand denkt dan snap je het niet als tv maker. Maar ik kijk graag hoor.
Ongelooflijkquote:Op woensdag 26 februari 2025 21:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
Robert Doornbos
Doornbos keert alweer terug bij Ziggo Sport: "Eerder dan verwacht"
Robert Doornbos besloot eind vorig jaar te emigreren naar het Midden-Oosten en de analist besloot daarom ook officieel om zijn werkzaamheden voor Ziggo Sport neer te leggen. Die beslissing blijkt nu van korte duur geweest, want de voormalig coureur keert terug bij de zender om zo nu en dan aan te sluiten in uitzendingen, zowel in de studio als op locatie.
https://www.gpfans.com/nl(...)eerder-dan-verwacht/
JAAAAAAAAAAAAAA
Zo zouden wij niet zijn he maatquote:
In ieder geval op Bahrein. Denk dat dat eenmalig is meteen maar wie weet. Zandvoort gaan ze ook wel naartoe, verder geen idee.quote:Op donderdag 27 februari 2025 00:14 schreef chufi het volgende:
Op wat voor locaties dan ? Nascar ? Australian Supercars in Melbourne?
Of Formula-E in Berlin ?
Goedkope slaven aldus 'rapper' Boefquote:Op vrijdag 28 februari 2025 11:25 schreef King_Merc het volgende:
Zaken voor “Dildo” Doornbos lookt nog niet zo lekker… of komt ie er nu achter dat het toch wat duur is daar..
lolquote:Op vrijdag 28 februari 2025 12:16 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Goedkope slaven aldus 'rapper' Boef
[ afbeelding ]
Het was inderdaad ook vaak wel een mannenfeestje daar in het café hoor.quote:
Het is nog veel erger, die colgatekwal is terugquote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:33 schreef DKUp het volgende:
s. Blijft jammer dat Doornbos ondernemen gaat spelen met bordeelsluipers in het Midden-Oosten.
Die bordeelsluipers draagt hij vakerquote:Op zaterdag 1 maart 2025 11:33 schreef DKUp het volgende:
Shelly doet al jaren niks meer op tv, nadat Talpa haar bij Shownieuws heeft ontslagen tijdens haar zwangerschapsverlof. Ze is meer actief op social media en doet presentaties etc. voor bedrijven. Altijd wel leuk en vrolijk en ze kan presenteren. Fan van F1.
Chris Zegers ja die man is ook al een tijd niet op tv geweest. Op zich een prima presentator en actief in de motorsport.
Probleem blijft dat ze allebei eigenlijk al jaren niet meer actief zijn geweest op tv. De combinatie kan compleet niks zijn. Race Café is de laatste jaren al niet best. Zal wel heel moeilijk worden.
Theoretisch gezien beter dan Rob Kamphues. Blijft jammer dat Doornbos ondernemen gaat spelen met bordeelsluipers in het Midden-Oosten.
Wat is dat? Bordeelsluiper?quote:
Wat een vreselijk persoon is dat, zeg. En dat wordt dan beroemd in Nederland en op een schild gehesen als voorbeeld voor de jeugd. Verschrikkelijk.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 12:16 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Goedkope slaven aldus 'rapper' Boef
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 2 maart 2025 01:13 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Wat is dat? Bordeelsluiper?
Ik vond het wel een prima show. Maar het enthousiasme mistte ik nog wel erg. De energie van Kampheus. Gaf toch een leukere sfeer vond ik. Maar qua inhoud deden ze het prima. Leken ook wel een beetje zenuwachtig/voorzichtig nog, wat niet gek is ook. Maar ik baal vooral dat ze geen beelden meer zullen hebben, hoe gaan ze dit ooit leuk maken zonder F1 beelden…ik gun ze het wel enorm! Zo zonde dat de rechten naar die Mafia lui van ViaPlee zijn gegaan, het had zo mooi kunnen zijn…
Schoentjes die weinig geluid maken en je dus aantrekt als je naar de hoeren gaat.quote:
Die zit aan de Ozempic.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef Eagles89 het volgende:
Ligt het aan mij of is Jack Plooij 10 jaar ouder geworden deze winter..?
Verder prima showtje! Zeegers doet het hartstikke leuk.
Dat had ik afgelopen week ook toen ik Arjan Lubach bij Dit Was Het Nieuws zag, die kan best wel een biefstukje gebruiken.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:17 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Flink afgevallen inderdaad, maar ook een stuk kaler geworden…ik vind hem er slechter uitzien.
Toptip,quote:Op vrijdag 14 maart 2025 22:29 schreef chufi het volgende:
Oops Viaplay VroooooooooooooM 5 min eeerder begonnen met volle tafel ...
Recht tegenover Ziggyquote:Op vrijdag 14 maart 2025 22:29 schreef chufi het volgende:
Oops Viaplay VroooooooooooooM 5 min eeerder begonnen met volle tafel ...
quote:Op zaterdag 15 maart 2025 03:35 schreef Helenattenek het volgende:
Kan de foto in TS aangepast worden
Er staan nu twee top aanvoerders op die vervangen zijn voor derde divisie spelers
[/Zout]
Breidt uit!? Wat zeg je nou?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 19:31 schreef THEFXR het volgende:
Racecafe breidt uit naar maandagavond de stamtafel
Is dat niet gewoon een vervanging voor crashen in de keuken? Dat is vast ook gecancelled met het vetrek van Doornbos?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 19:31 schreef THEFXR het volgende:
Racecafe breidt uit naar maandagavond de stamtafel
Hier er meer over.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:08 schreef Gremen het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon een vervanging voor crashen in de keuken? Dat is vast ook gecancelled met het vetrek van Doornbos?
Kamphues gaat op Viaplay met Tom Coronel op maandagavond met een foodtruck het land in om terug te blikken, dus ik weet wel waar dat heengegaan is.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:08 schreef Gremen het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon een vervanging voor crashen in de keuken? Dat is vast ook gecancelled met het vetrek van Doornbos?
Ik heb dat als eens gezien net Dana white van de UFC.quote:Op maandag 17 maart 2025 09:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Kamphues gaat op Viaplay met Tom Coronel op maandagavond met een foodtruck het land in om terug te blikken, dus ik weet wel waar dat heengegaan is.
Het ging maar een paar minuten over de MotoGP, vlak daarna ging het alweer over de F1 en downforce van een F1 autoquote:Op zaterdag 29 maart 2025 01:59 schreef APK het volgende:
Komt niet echt uit boven het niveau en de kennis van de discussies hier w.m.b., met uitzondering van Renger's kijk op dingen.
Fijn dat hij er nog zit, hij weet waarover hij praat.
Disclaimer: Teruggekeken en deleted toen ze over MotorGP begonnen en misschien nog later weer over F1 zouden gaan praten, daar heb ik geen zin in.
Hij roept ook hier weer en ook in de podcast dat Max sinds Oostenrijk geen Pole meer gereden heeft. Terwijl hij dat natuurlijk in Qatar en België pole trainde. Zeker Qatar moet je toch top of mind hebben. Daar werd hij genaaid door Russell, maar dat had niks met de performance te maken.quote:Op dinsdag 8 april 2025 10:27 schreef tong80 het volgende:
Net voor het eerst weer eens gekeken. Al snel afgezet. Olav Mol gelijk weer de chagrijnige betweter uithangen tegen Jack Plooij. Die zei tussen neus en lippen door dat Verstappen eigenlijk op zaterdag de race van zondag niet had verloren. Van der Mol maakte er een serieus issue van. Walgelijke vent.
Olav is idd een gigantische stoorzender voor het programma. En was dat vorig seizoen ook al. Maar snap dat ze hem zelfs als ze dat willen niet zomaar kunnen lozen, toch een icoon van de sport en een heel bekend gezicht. Maar man man man wat zou het programma er zoveel leuker, gezelliger en vrolijker van worden als ze die zure Mol eruit gooien.quote:Op dinsdag 8 april 2025 10:27 schreef tong80 het volgende:
Net voor het eerst weer eens gekeken. Al snel afgezet. Olav Mol gelijk weer de chagrijnige betweter uithangen tegen Jack Plooij. Die zei tussen neus en lippen door dat Verstappen eigenlijk op zaterdag de race van zondag niet had verloren. Van der Mol maakte er een serieus issue van. Walgelijke vent.
Nooit gekeken (want ViaPlee) en dat houd ik lekker zo tot ze failliet zijnquote:Op zaterdag 19 april 2025 13:16 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
In Kamphues' nieuwe programma gisteravond een wel heel ongemakkelijk moment met publieksparticipatie.
Een stotterende Duitse meneer die mocht uitleggen waarom Max naar Aston Martin moet.
Nog steeds geen idee of ie duits, nederlands of engels sprak en Kamphues heeft ook maar 2 steekwoorden opgevangen.
Gratis kijken op 13 verdienen ze niet veel aanquote:Op zaterdag 19 april 2025 14:42 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Nooit gekeken (want ViaPlee) en dat houd ik lekker zo tot ze failliet zijn
Dat is waar. Maar ga het ook niet speciaal terugkijken. Zal het als ik het tegenkom eens bekijken. Kampheus mis ik wel een beetje bij Ziggo, en dan vooral als team met Doornbos. In zn eentje heb ik er minder mee.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:56 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Gratis kijken op 13 verdienen ze niet veel aan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |