Bronquote:Het 23-jarige OnlyFans-model Lily Phillips is het gesprek van de dag op sociale media. In een documentaire was ze zichtbaar aangeslagen te zien na haar recente stunt: seks hebben met 101 mannen op één dag.
OnlyFans-model Lily Phillips over stunt
De video, gemaakt door YouTuber Josh Pieters, biedt een kijkje achter de schermen van de uitvoering van deze actie. In de documentaire vertelt Lily Phillips openhartig over haar ervaring. "Het is niet iets voor zwakke meiden, eerlijk gezegd. Het was zwaar", zei ze terwijl ze haar tranen probeerde te bedwingen. "Ik weet niet of ik het aan iemand zou aanraden. Het voelt anders. Het is gewoon één erin, één eruit. Het is intens." Toen Pieters vroeg of het heftiger was dan ze had verwacht, antwoordde ze emotioneel: "Absoluut."
De stunt begon om negen uur 's ochtends en eindigde om zeven uur 's avonds. Lily plande zelfs 200 mannen om eventuele uitvallers te compenseren. Gemiddeld bracht ze vier minuten door met elke man, met korte pauzes voor een douche. "Het voelde op een gegeven moment als een lopende band", vertelde ze.
Wat de documentaire vooral schrijnend maakt, is hoe Lily Phillips sprak over de druk die ze voelde. Sommige mannen probeerden haar een schuldgevoel aan te praten als ze niet klaarkwamen. "Het is moeilijk om met ze om te gaan als ze zeggen: 'Je gaat me niet laten klaarkomen? Ik ben helemaal hierheen gekomen'", deelde ze. Tegen de tijd dat ze bij de 30e man was, begon ze zich te dissociëren. "Het is geen normale seks", zei ze. "Ik kan me maar vijf, zes, hooguit tien mannen herinneren."
Ondanks de emotionele en fysieke moeilijkheden heeft Lily aangekondigd dat ze een nieuwe, nog extremere stunt plant: seks hebben met 1.000 mannen binnen 24 uur. Haar aankondiging zorgde opnieuw voor veel ophef online. "Iemand moet haar helpen", "Het gaat niet goed met haar" en "Dit laat me zo rot voelen", schrijven X-gebruikers.
Ach tja, als je toch begint te dissociëren bij de 30ste, kan je net zo goed door tot 1.0000., 10.000.,...quote:Op woensdag 11 december 2024 19:15 schreef Alexandrian het volgende:
Ondanks de emotionele en fysieke moeilijkheden heeft Lily aangekondigd dat ze een nieuwe, nog extremere stunt plant: seks hebben met 1.000 mannen binnen 24 uur.
Views.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
Waarom deze absurde stunt vraag ik me af.
Haar blik en reactie direct nadat dat allemaal plaatsvond spreekt boekdelen. In een geciviliseerde maatschappij zou zo’n meisje tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden en geholpen.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:20 schreef Fok-it het volgende:
Ik begrijp dat je obsessieve dwang om je topics af te sluiten met een poll staande moet blijven, maar waarom zou je überhaupt pleiten om dit te verbieden?
Heb jij nooit achteraf spijt van een keuze gehad?quote:Op woensdag 11 december 2024 19:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ja, ik kan hier niet zo veel mee. Ze heeft zelf die stunt bedacht en dan naderhand janken dat het zo zwaar was. Waarom deze absurde stunt vraag ik me af.
Nee hoor, dat hoeft natuurlijk helemaal niet per se. Niet dat dit mijn ding zou zijn, verder.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:24 schreef Rozenbloem het volgende:
Dit noemen we zelfbeschadiging. Ze moet wel hele erge psychische problemen hebben dat ze zichzelf dit aandoet.
Ja maar dat denk ik ook bij Raisa Blommestijn dus dat zegt niet zoveelquote:
Ze heeft er geen spijt van, want ze wil naar de 1000 in 24 uur. Wat niet eens kan, want 24 uur heeft 1440 minuten. Dat moet dan 1000 quickies worden.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:25 schreef Bzzzzt het volgende:
[..]
Heb jij nooit achteraf spijt van een keuze gehad?
Is dit een bewuste woordspeling ?quote:Op woensdag 11 december 2024 19:21 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Jammer dat zulke aandachtshoeren aandacht krijgen
Alweer?quote:Op woensdag 11 december 2024 19:15 schreef Alexandrian het volgende:
[ x ]
Bekijk deze YouTube-video
[..]
Bron
De uitwassen van de “vrijheid blijheid”-mentaliteit. Er bestaat zoiets als te veel vrijheid. Dit soort dingen zouden gewoon verboden moeten worden. Of zo iemand dat nou zogenaamd zelf “wil” of niet. Deze mevrouw wil echter na seks te hebben gehad met 100 mannen in 1 dag nu proberen seks te hebben met 1000 mannen in 1 dag.
[poll=8143]
Ach, toen ik met het 68ste wijf bezig was dacht ik waarom niet door naar de honderd.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:25 schreef Bzzzzt het volgende:
[..]
Heb jij nooit achteraf spijt van een keuze gehad?
De 24 uur van leHerman.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ze heeft er geen spijt van, want ze wil naar de 1000 in 24 uur. Wat niet eens kan, want 24 uur heeft 1440 minuten. Dat moet dan 1000 quickies worden.
quote:Op woensdag 11 december 2024 19:33 schreef LethalNinja het volgende:
topic is waardeloos zonder (naakt) foto's
Niet eens met Dalmatiersquote:Op woensdag 11 december 2024 19:34 schreef Nober het volgende:
[..]
Alweer?
VER / OF model heeft sex met 101 mannen binnen 24 uur
@:ali_boo
quote:
Dat kan prima, het hoeven geen 1000 orgasmes te zijn, gewoon paar keer duwen en hup de volgende. Denk dat er ze er zo makkelijk 100 in een uur kan afwerken.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ze heeft er geen spijt van, want ze wil naar de 1000 in 24 uur. Wat niet eens kan, want 24 uur heeft 1440 minuten. Dat moet dan 1000 quickies worden.
It’s giving Elliot Rodger vibesquote:Op woensdag 11 december 2024 19:40 schreef Hexagon het volgende:
Maar waarom maak je je zo druk hierom TS? Behoor je niet tot die 100?
ze heeft 3 gaten en twee handen dus ja het kan snel gaan.quote:
Moeiteloos zijn 100 mannen te vinden die om heel even een minuut te mogen penetreren een halve dag reizen en als nummer 66 in dat halletje gaan staan.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:33 schreef havanagila het volgende:
En wat voor mannen doen er dan mee? Sta je daar in een halletje in de rij te rukken tot je even een halve minuut een of andere ongeïnteresseerd mokkel mag penetreren. Brrrrrr
quote:
Paar dagen terug heb ik deze mini docu gezien. Moet bekennen dat ik er aardig depressief van werd. Zo werd er nauwelijks getest op Soa's. En mevrouw had werkelijk geen flauw benul hoe aids overgedragen wordt.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:34 schreef Nober het volgende:gg
[..]
Alweer?
VER / OF model heeft sex met 101 mannen binnen 24 uur
@:ali_boo
En het vervolgens nog een keer willen doen met 10x zoveel mannen in 24 uur. Ik heb vooral medelijden met zo'n meisje, daar zit psychisch iets niet helemaal goed.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ja, ik kan hier niet zo veel mee. Ze heeft zelf die stunt bedacht en dan naderhand janken dat het zo zwaar was. Waarom deze absurde stunt vraag ik me af.
Na afloop vertelde ze dat ze misschien 8 tot 10 man kon herinneren. De dissociatie is erg sterk in dezequote:Op woensdag 11 december 2024 19:24 schreef Rozenbloem het volgende:
Dit noemen we zelfbeschadiging. Ze moet wel hele erge psychische problemen hebben dat ze zichzelf dit aandoet.
Vrees oprecht voor copycats die later haar record willen overtreffen. Wat mij betreft, wordt dit zsm verbodenquote:Op woensdag 11 december 2024 19:22 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ach tja, als je toch begint te dissociëren bij de 30ste, kan je net zo goed door tot 1.0000., 10.000.,...
Maar het meisje is het grootste probleem in deze casus, niet die 100 kerels die hem er wel even in wilden hangenquote:Op woensdag 11 december 2024 19:52 schreef LXIV het volgende:
[..]
Moeiteloos zijn 100 mannen te vinden die om heel even een minuut te mogen penetreren een halve dag reizen en als nummer 66 in dat halletje gaan staan.
Stel je voor dat je als man hier op het forum liet weten dat je zaterdag wel zin had om met 6 vrouwen te vrijen en of ze zich dan maar om 10 uur op dat adres wilden melden. Nul reacties gegarandeerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |