Welk percentage is dan niet reëel? 100x zoveel verkopen voor 10% van de prijs is ook nog steeds 10x zoveel cash voor de devs.quote:Op zondag 22 december 2024 18:24 schreef Perrin het volgende:
Precies. 100x zoveel verkopen voor 70% van de prijs is nog steeds 70x zoveel cash voor de devs.
Precies. Het gaat om de bottom line.quote:Op maandag 23 december 2024 09:44 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Welk percentage is dan niet reëel? 100x zoveel verkopen voor 10% van de prijs is ook nog steeds 10x zoveel cash voor de devs.
Er zijn meer van die sites. Bij twijfel gewoon vragen. Tweakers had er ooit een topic over met review en ervaringen. Ik hou het grotendeels bij twee of drie van die sites waarvan het merendeel bij bovengenoemde. ( of uiteraard gewoon bij steam epic of ubi )quote:Op zondag 22 december 2024 16:14 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik heb nu net voor het eerst iets bij CDKeys besteld, want ik dacht "FOK! user MMaRsu zal niet tegen me liegen"
En ik heb nu een game voor 6,70 die op steam nog 21 euro is![]()
![]()
Dus bedankt voor de tip
Het probleem is dat er geen (hypothetisch) alternatief is waar je dit (winst/verlies) tegenover kan plaatsen om te kunnen bepalen of het netto positief is, mede omdat steam de markt domineert.quote:Op maandag 23 december 2024 10:20 schreef Perrin het volgende:
Precies. Het gaat om de bottom line.
Zolang het netto positief is voor de developer, en dat is het al snel, is het een beetje onzinnig om te klagen over steam.
Maar echt!quote:Op maandag 23 december 2024 02:29 schreef ems. het volgende:
[..]
Ga in dat geval maar snel stardew valley kennen.
Steam domineert de markt omdat het zowel voor developers alsmede consumenten de beste optie is.quote:Op maandag 23 december 2024 11:02 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het probleem is dat er geen (hypothetisch) alternatief is waar je dit (winst/verlies) tegenover kan plaatsen om te kunnen bepalen of het netto positief is, mede omdat steam de markt domineert.
volgens mij hebben beide in humble bundle choice gezeten als ik mij niet vergisquote:Op maandag 23 december 2024 12:49 schreef V. het volgende:
Toch ook maar even cdkeys gecheckt. Coral Island aangeschaft omdat hij hier werd aangeraden en ook, en die kon ik ECHT niet laten liggen, The Lamplighters League. Voor 1,59 (!!!!), terwijl hij in de Steam Sale 24,95 is.
Heb vorige week voor het eerst een VR set gekocht (Quest3) met Beat Saber en Synth Riders.quote:Op woensdag 4 december 2024 20:16 schreef RaXz het volgende:
[..]
Die heb ik nog niet omdat die nooit in sale is, ik heb Synth Riders. Daar kom je ook aardig in beweging mee en gebruik je minder je polsen zoals in Beat Saber.
Thrill of the Fight is nog beter qua beweging, dat spel raak ik echt afgepeigerd van. Door dat spel en drank heb ik een buikwandbreuk opgelopen en moest ik opgenomen worden in het ziekenhuis.
Tof, veel plezier!quote:Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Heb vorige week voor het eerst een VR set gekocht (Quest3) met Beat Saber en Synth Riders.
Synth Riders is echt meteen awesomehad ook alle DLC gekocht, leuke liedjes.
Beat Saber is meer inkomen en heeft echt kutmuziek per default, maar wel lekker als je in een flow zit.
Komende week even naar mods en custom songs kijken (voor beide).
Ik vond het best leuk want ik vond de gevechten in de vorige Yakuza games vrij eentonig worden. Maar wat een gepraat in die spellen zeg, vooral in het begin.quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:10 schreef PirE het volgende:
Gisteren Yakuza: Like a Dragon uitgespeeld. Hij was weer goed. In het begin vond ik de turn-based combat niks maar zodra je meer kan wordt het beter/leuker. En bijkomend voordeel is dat ik er beter in ben vs zelf vechten.
Zodra je meer moves hebt unlocked kan je echt serieus toffe combo's doen. Vechtsysteem is echt best diep.quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:16 schreef RaXz het volgende:
[..]
Ik vond het best leuk want ik vond de gevechten in de vorige Yakuza games vrij eentonig worden. Maar wat een gepraat in die spellen zeg, vooral in het begin.
Volgens mij ben ik nog niet zo heel ver, ik vond het al best pittig worden als je naar de overkant gaat van die grote straat. Ik ben bij die school geweest en daarna gestopt omdat ik iets anders ging spelen, ik had het spel voor 3 euro gekocht, ik kon die aanbieding echt niet laten liggen. Maar een keer echt voor gaan zitten.quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zodra je meer moves hebt unlocked kan je echt serieus toffe combo's doen. Vechtsysteem is echt best diep.
Welke Yakuza bedoel je nu?quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:53 schreef RaXz het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik nog niet zo heel ver, ik vond het al best pittig worden als je naar de overkant gaat van die grote straat. Ik ben bij die school geweest en daarna gestopt omdat ik iets anders ging spelen, ik had het spel voor 3 euro gekocht, ik kon die aanbieding echt niet laten liggen. Maar een keer echt voor gaan zitten.
Yakuza Like a Dragon.quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:56 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Welke Yakuza bedoel je nu?
Ik had het over de eerdere gamesquote:
Ja dat is wel kenmerkend voor JRPGs. Ben nu bezig met Visions of Mana, zelfde verhaal.quote:Op dinsdag 24 december 2024 10:16 schreef RaXz het volgende:
[..]
Ik vond het best leuk want ik vond de gevechten in de vorige Yakuza games vrij eentonig worden. Maar wat een gepraat in die spellen zeg, vooral in het begin.
Ja, heb Sotenbori dungeon 2x gedaan en Kamarucho Sewers 1x om rond de 60 te eindigen. En dan heb ik alle substories en straat gevechten gedaan.quote:Op dinsdag 24 december 2024 11:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik had het over de eerdere games
Maar levellen is wel key. Ook gear en weapons.
Ik speel deze games altijd met de Japanse stemmen. Soms moet je een beetje grinden ja, is in Infinite Wealth ook zo.quote:Op dinsdag 24 december 2024 18:39 schreef PirE het volgende:
[..]
Ja, heb Sotenbori dungeon 2x gedaan en Kamarucho Sewers 1x om rond de 60 te eindigen. En dan heb ik alle substories en straat gevechten gedaan.
Pas tegen het einde heb ik de wapens voor zover mogelijk geupgrade omdat ik toen even vastliep bij een bossfight tegen een oude bekende. Dat hielp ook gelijk voor de laatste push. Point-of-no-return duurde 3 uur zonder mogelijkheid tot saven, voor die laatste push in Yakuza moet ik altijd tijd reserveren (dat doe je niet even voor het avondeten).
Heb even overwogen om hem op Engels te zetten zodat ik weg kan lopen tijdens de vaak lange cutscenes maar ik heb hem altijd op Japans staan en dan klinkt Engels zo vreemd (kan er niet aan wennen). En ik leer wat woordjes Japans.
Ik vind dit soort shit altijd extreem cool hoewel straaljagers mij niets doen en ik het nooit zou spelenquote:Op dinsdag 24 december 2024 21:51 schreef RaXz het volgende:
Falcon 4.0 opnieuw gekocht, ditmaal de Steam versie omdat ik te lui ben om een externe DVD speler aan te sluiten en het originele schijfje te gebruiken. In 1998 veel gespeeld met m'n eerste echte PC, nu weer opnieuw aan het leren met de BMS mod en dat valt vies tegen, ik ben niet meer zo goed in leren als vroeger en mijn geheugen werkt ook niet meer zo goed. Inmiddels al bijna de hele avond materiaal aan het lezen voor de opstart tutorial, de training handleiding alleen is al ruim 400 pagina's.
Het mooie is dat ze 2 jaar geleden VR hebben geimplementeerd.
Falcon 4.0 uit 1998
Bekijk deze YouTube-video
Falcon BMS nu
Bekijk deze YouTube-video
En in de jaren 80 speelde ik de voorgangers.
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video
In de tijd van Falcon 4.0 wilde ik straaljagerpiloot worden, zelfs naar het luchtvaart college gegaan als opstapje, uiteindelijk niets van gekomen omdat het toch niet mijn ding is. Ik hou het wel lekker bij sim spellen, normale flight simulator probeer ik ook wel maar daar ben ik snel op uitgekeken, ik wil meer actie, dus dan kom ik al gauw weer terug bij straaljager en helicopter sims.quote:Op dinsdag 24 december 2024 21:55 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vind dit soort shit altijd extreem cool hoewel straaljagers mij niets doen en ik het nooit zou spelen
bedoelde meer dat dat de reden is dat die games zo goedkoop te krijgen zijnquote:Op maandag 23 december 2024 14:24 schreef V. het volgende:
Ja, maar als ik aan HC begin kom ik nooit meer aan mijn leven toe
SPOILER: Still LifeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Still Life 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Post MortemOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mentions en alerts staan uit, pm/dm mij![]()
quote:Op zaterdag 28 december 2024 08:43 schreef mschol het volgende:
ik heb wat steamgames over uit een bundel: (ik heb er nog veel meer, maar daar moet ik even een systeem voor verzinnen), crosspost uit het gratis games topic, zodat meer mensen het zienSPOILER: Still LifeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Still Life 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb de laatste gebruikt, die lijkt me zeer interessantSPOILER: Post MortemOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
Forum Opties Forumhop: Hop naar: