Strobe in de radio-edit.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
Happier Than Ever knipversie is alsof je bij Free Bird 20 seconden doet voorafgaand aan de solo. Je hebt het beste stuk, maar je vergeet even de weg er naartoe.
Waarheid. Belangrijkste is dat het genot behouden blijft. Bij Freebird het 2e deel dan ook inderdaadquote:Op donderdag 7 november 2024 14:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
Happier Than Ever knipversie is alsof je bij Free Bird 20 seconden doet voorafgaand aan de solo. Je hebt het beste stuk, maar je vergeet even de weg er naartoe.
Ook zo eentje ja. Dat is er ook eentje waar ik elk jaar bij migreren in trap. Net als de alpaca-versie van Five Yearsquote:
Die heeft juist wel een mooie opbouw en dat mysterieuze. Dit blijft tot aan de solo toch een beetje gelal.quote:
Te weinig assholes in the voting roomquote:Op donderdag 7 november 2024 14:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze lijst staat duidelijk niet Volbeat. For Evigt en Still Counting heb ik mijn streep intussen met stift door gezet.
Dat is wel de minst vervelende inderdaad.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:53 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Te weinig assholes in the voting room
Beste van Volbeat is wat mij betreft Cape Of Our Hero, maar heb niet de illusie dat die snel in zo'n lijst opduikt helaas.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is wel de minst vervelende inderdaad.
Persoonlijk vind ik SOYCD veel te langzaam en te langdradig. Duurt een eeuwigheid voor er daar iets gebeurd.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die heeft juist wel een mooie opbouw en dat mysterieuze. Dit blijft tot aan de solo toch een beetje gelal.
Die lijkt ook nog het meest op Lola Montez. Jammer voor de variatiequote:Op donderdag 7 november 2024 14:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat wel raar is, is dat Heaven Nor Hell er dan wel weer in staat
Dat is For Evigt.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:56 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Die lijkt ook nog het meest op Lola Montez. Jammer voor de variatie
Dat laatste is terecht wmb:)quote:Op donderdag 7 november 2024 14:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah, Crawling kruipt dus ook omhoog. En de 2 nieuwe Fontaines staan dus hoger dan te boys in tha bettah land
Of Bohemian Rhapsody!quote:Op donderdag 7 november 2024 15:02 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Verwacht wel dat Starburster na Linkin Park de 2e hoogste nieuwe wordt
Dit zou natuurlijk ook gewoon die nieuwkomer in de top-10 kunnen zijn.quote:
Wel het beste nummer dat Kasabian nooit gemaakt heeft.quote:Op donderdag 7 november 2024 15:04 schreef DarkSonic2 het volgende:
Staat Starburster echt zo hoog? Ik ken die ook alleen maar van FC 25. Vind het niet eens zo'n heel bijzonder nummer.
Was de verwoording 'een nieuwe binnenkomer in de top 10' of 'een nummer uit 2024 in de top 10'?quote:Op donderdag 7 november 2024 15:03 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dit zou natuurlijk ook gewoon die nieuwkomer in de top-10 kunnen zijn.
Dan zijn we wel met zijn allen goed in de maling genomen.
Oef, dat weet ik niet meer.quote:Op donderdag 7 november 2024 15:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Was de verwoording 'een nieuwe binnenkomer in de top 10' of 'een nummer uit 2024 in de top 10'?
Al acht ik Linkin Park in de top 10 waarschijnlijker dan Queen.
39 uit 2024 waarvan 1 in de top 10. Dus het is sowieso niet de gong.quote:Op donderdag 7 november 2024 15:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Was de verwoording 'een nieuwe binnenkomer in de top 10' of 'een nummer uit 2024 in de top 10'?
Al acht ik Linkin Park in de top 10 waarschijnlijker dan Queen.
Nouja, die kan ook nog gewoon in de top 10 staan natuurlijkquote:Op donderdag 7 november 2024 15:06 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
39 uit 2024 waarvan 1 in de top 10. Dus het is sowieso niet de gong.
Save it for later zie ik ook wel ergens belachelijk hoog binnenkomen, daar werd je zo mee doodgegooid op Kinkquote:Op donderdag 7 november 2024 15:02 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Verwacht wel dat Starburster na Linkin Park de 2e hoogste nieuwe wordt
Ik ben tegen vrouwen als lustobject.quote:
Heerlijk intro is dat ook ja. Ook present in m'n V500 dus mag gerust in deze lijstquote:Op donderdag 7 november 2024 15:07 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik dacht even dat dit Pursuit of Happiness was bij de intro.
Op zich zou die nog niet eens misstaan in deze lijst, gezien MGMT eraan heeft meegewerkt.
Ik heb 'm op DVDquote:Op donderdag 7 november 2024 15:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wie heeft hier Control nog nooit gezien?
Tis er niet eentje die ik zomaar even aanzet, zeg maar.quote:
Dat is een film over Ian Curtis (en Joy Division), geregisseerd door Anton Corbijn.quote:
Oh tja. Ik kijk zeer weinig filmsquote:Op donderdag 7 november 2024 15:15 schreef Berkery het volgende:
[..]
Dat is een film over Ian Curtis (en Joy Division), geregisseerd door Anton Corbijn.
Vrees ook van nietquote:Op donderdag 7 november 2024 15:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wie heeft hier Control nog nooit gezien?
Fontaines DC valt voor mij wel in dezelfde categorie als QOTSA, in die zin dat het wel mijn genre is maar ik er toch geen lol aan kan beleven.quote:Op donderdag 7 november 2024 15:16 schreef Gretzl het volgende:
De Fonteintjes!!![]()
#ModerneKlassiekeAlert!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |