Dit is altijd lekker populistisch schreeuwen van links. "Gewoon huizen bouweh jongeh!!!". Kom eens met een realistische uiteenzetting hoe we dit gaan doen; in een korte tijd duurzame woningen bouwen die generaties meegaan.quote:Op donderdag 7 november 2024 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien moeten we een keer huizen gaan bouwen in plaats van tranen met tuiten janken.
Dat hebben tussen de 50's en 80's volop gedaan, hele wijken vol.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:23 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Dit is altijd lekker populistisch schreeuwen van links. "Gewoon huizen bouweh jongeh!!!". Kom eens met een realistische uiteenzetting hoe we dit gaan doen; in een korte tijd duurzame woningen bouwen die generaties meegaan.
veel macht die wij hebben weggegeven ja. nou ja, 'wij', als in de vorige generaties...ik heb hier allemaal niet voor gestemdquote:Op donderdag 7 november 2024 14:22 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Wij hebben de macht niet over ons landje, dat heeft Brussel.
Dat hebben we laten gebeuren.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:19 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Precies dit. Eerste generatie zit bijna voor 100% in de bijstand. Als de tweede generatie voor 70% bijstand ontvangt is dat al een aanzienlijke verbetering maar nog steeds dramatisch natuurlijk.
Is geen flauwekul:quote:Op donderdag 7 november 2024 14:22 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Flauwekul. Ik durf te wedden dat je hier geen cijfers van gaat kunnen vinden.
Het enige wat waar is is dat ge stoep orthodoxe allochtonen wel orthodoxer worden maar die groep wordt steeds kleiner.
Misschien de hand in eigen boezem steken en waarom er zo belachelijk veel bureaucratie is en (stikstof)regeltjes alvorens men eindelijk een keer kan gaan bouwen? Waarom is er zoveel gedoe rondom aanbestedingen en kavelverkoop alvorens men een keer kan beginnen? Het bouwen zelf is het probleem niet. Je krijgt het idee dat er grotere belangen spelen die meewegen om deze huizenbubbel in stand te houden, want in België kost een gemiddeld huis de helft van hier en spelen deze tekorten veel minder.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:23 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Dit is altijd lekker populistisch schreeuwen van links. "Gewoon huizen bouweh jongeh!!!". Kom eens met een realistische uiteenzetting hoe we dit gaan doen; in een korte tijd duurzame woningen bouwen die generaties meegaan.
het is trouwens meer dan enkel huizen bouwen ja. het stroomnet moet worden uitgebreid, de watervoorziening, riolering, we hebben nog meer leraren nodig terwijl het onderwijs toch al tekort schiet, politieagenten, OV, uitbreiding sociale diensten, ga zo maar door...quote:Op donderdag 7 november 2024 14:23 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Dit is altijd lekker populistisch schreeuwen van links. "Gewoon huizen bouweh jongeh!!!". Kom eens met een realistische uiteenzetting hoe we dit gaan doen; in een korte tijd duurzame woningen bouwen die generaties meegaan.
Daar ben ik het mee eens.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat hebben we laten gebeuren.
Er is geen stok achter de deur.
Verplicht na binnenkomst het leren van de taal, het leren van een vak en vervolgens werk zoeken.
Stel doelen.
Uitkering iedere maand met 5 procentpunt verlagen tot ze daaraan meewerken.
Maar nee, "red je kont maar" en dan zie je wat er gebeurt.
En ja, het zou vanuit die mensen zelf moeten komen maar dat komt het niet.
Dus dan heb je een stok nodig.
Voordat je überhaupt een keer mag gaan inburgeren gaat vaak ook jaren overheen. Ik vind dat je werk of een traject naar arbeid of een doktersverklaring waarom je niet kan werken prima verplicht mag stellen voor iedereen die hier wil komen wonen.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat hebben we laten gebeuren.
Er is geen stok achter de deur.
Verplicht na binnenkomst het leren van de taal, het leren van een vak en vervolgens werk zoeken.
Stel doelen.
Uitkering iedere maand met 5 procentpunt verlagen tot ze daaraan meewerken.
Maar nee, "red je kont maar" en dan zie je wat er gebeurt.
En ja, het zou vanuit die mensen zelf moeten komen maar dat komt het niet.
Dus dan heb je een stok nodig.
Aan de andere kant, de politiek heeft het ook nooit echt geprobeerd. En met de nieuwe inburgeringswet 2007 is het alleen maar erger geworden, alle verantwoordelijkheid voor het inburgeren is bij de statushouder gekomen en dat werkt simpelweg niet. Dat zou niet zo moeten zijn maar dat is de realiteit.quote:Op donderdag 7 november 2024 14:32 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eens.
Maar dat is niet het enige wat er speelt. Er is ook iets anders met Somaliërs aan de hand, ik weet alleen niet wat. Maar die presteren echt extreem onder zelfs tov andere groepen. Die mensen passen gewoon niet in een geavanceerde westerse maatschappij. De afstand is te groot.
"We"quote:Op donderdag 7 november 2024 14:37 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Aan de andere kant, we hebben het ook nooit echt geprobeerd. En met de nieuwe inburgeringswet 2007 is het alleen maar erger geworden, alle verantwoordelijkheid is bij de statushouder gekomen en dat werkt simpelweg niet. Dat zou niet zo moeten zijn maar dat is de realiteit.
Overigens kijk ik daarbij niet specifiek naar 1 afkomst, het moet gewoon algemeen zo zijn dat als je hier komt en gezond bent inburgert (, studeert) en aan het werk gaat.
quote:Op donderdag 7 november 2024 14:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat harteloos weer. Iedereen maar zeiken over dat huis maar mevrouw moet mensonterend in een tent wonen.
Zou die waterdicht zijn?quote:Op donderdag 7 november 2024 14:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[ afbeelding ]
Wat harteloos weer. Iedereen maar zeiken over dat huis maar mevrouw moet mensonterend in een tent wonen.
Namen als uit een Star Wars film. De klederdracht doet ook wel wat denken aan de bewoners van planeet Tatooine.quote:Qasim Sid en Dhaahin Madoobe
Ja mooi verhaal, gebeurt vreemd genoeg nooit naast een burgemeester of wethouder.quote:
Nederland krijg je mokerweinig kinderbijslag. België en Duitsland krijg je per maand wat je hier per kwartaal krijgtquote:Op donderdag 7 november 2024 15:40 schreef RotatoR het volgende:
Hoeveel kinderbijslag en andere subsidies zou je krijgen met 15 kinderen? Volgens mij krijgen ze met gemak 5k per maand uitgekeerd 😆
En voor de komende jaren vulling voor Opsporing Verzochtquote:Op donderdag 7 november 2024 15:43 schreef DrDentz het volgende:
Als al die kinderen ook gemiddeld 10 kinderen krijgen heb je het al over 150 kleinkinderen, en dan 1500 achterkleinkinderen, dus genoeg jongelui die ons straks gaan verzorgen als we oud zijn!
Dat is de info die Faber op de bordjes bij Ter Apel moet zetten.quote:Op donderdag 7 november 2024 15:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nederland krijg je mokerweinig kinderbijslag. België en Duitsland krijg je per maand wat je hier per kwartaal krijgt
België zorgt goed voor hun volkquote:Op donderdag 7 november 2024 15:47 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat is de info die Faber op de bordjes bij Ter Apel moet zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |