Gaat flink naar beneden als Ulbricht vrij wordt gelaten en ze muntjes inwisselenquote:
Dat zijn voornamelijk rode stemmen uit de kleinere counties die nu ingevuld zijn. Het leeuwendeel van de stemmen dat nog niet geteld is moet nog steeds uit de steden komen.quote:Op woensdag 6 november 2024 03:52 schreef Zwansen het volgende:
Voorsprong in PA voor Harris echt bijna ingelopen door Trump.
Vroegen ze welke naam ze moesten gebruiken? Hun eigen naam of hun TikTokkel handle?quote:Op woensdag 6 november 2024 03:54 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Young voters don't know how to sign their names
Discord handlequote:Op woensdag 6 november 2024 03:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Vroegen ze welke naam ze moesten gebruiken? Hun eigen naam of hun TikTokkel handle?
Triest dat kindermisbruik van de Demmy'squote:Op woensdag 6 november 2024 03:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Vroegen ze welke naam ze moesten gebruiken? Hun eigen naam of hun TikTokkel handle?
Ligt er aan waar je kijkt. Sommige modellen zijn zeker wel interessant.quote:Op woensdag 6 november 2024 03:49 schreef Faraday01 het volgende:
Kunnen we stoppen met allerlei politiek gekleurde staatjes
Alle swing states zijn veel te vroeg om te voorspellen, linksom of rechtsom
Maar skip er vooral voorbij als je er zelf geen waarde aan hecht. Ieder z'n ding.quote:As votes are counted in each state, our model adjusts its estimates in other areas with similar demographics and voting history.
Zo, dat is wel een erg groot verschil.quote:Op woensdag 6 november 2024 03:55 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
1.18 vs 4.50 nu
rip Kamala Harris
Nah, ze vergelijken het met de handtekening op het rijbewijs. Dat je zet met je vinger op een tablet, net als bij het aannemen van een pakketje.quote:Op woensdag 6 november 2024 03:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Vroegen ze welke naam ze moesten gebruiken? Hun eigen naam of hun TikTokkel handle?
Dat duurt nog wel even voordat het daadwerkelijk zover is. Daarvoor al moon en cashenquote:Op woensdag 6 november 2024 03:54 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gaat flink naar beneden als Ulbricht vrij wordt gelaten en ze muntjes inwisselen
Kan dit niet in een apart topic? Niet heel boeiend om elke keer die percentages te posten zonder enige achtergrond of onderbouwing.quote:Op woensdag 6 november 2024 03:58 schreef koffiekoekjes het volgende:
NYTimes zegt 73% kans dat Trump wint, 50/50 wat betreft popular vote.
Neequote:Op woensdag 6 november 2024 03:59 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Kan dit niet in een apart topic? Niet heel boeiend om elke keer die percentages te posten zonder enige achtergrond of onderbouwing.
Ik vraag me toch af hoe dat model in elkaar zit. Trump heeft daar nu zelfs een kleine voorsprong, maar toch, als je kijkt naar het kaartje met getelde stemmen en wat er in PA nog binnen moet komen, dan lijkt mij toch dat die staat eerder naar Dems neigt...quote:Op woensdag 6 november 2024 03:58 schreef koffiekoekjes het volgende:
NYTimes zegt 73% kans dat Trump wint, 50/50 wat betreft popular vote.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |