abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 23 oktober 2024 @ 10:59:42 #1
389558 britneycheers
It's Britney Bitch
pi_215348932
quote:
De reguliere sportschool ligt op een steenworp afstand haar huis. Toch loopt Tess van Daelen met liefde vijf minuten verder om bij de Ladies gym in te checken. „Ik wil graag in alle rust even een work-out afvinken zonder door allerlei vieze mannetjes uit mijn broek gekeken te worden.”


Na een korte proefperiode bij de ‘gemixte’ club ben ik inmiddels ruim drie jaar lid bij de sportschool voor vrouwen. Heus, ik heb het een kans gegeven, maar er werd zo veel ‘geloerd’ dat ze me letterlijk hebben weg gekeken. Geen hoekje was veilig. Welk apparaat ik ook koos, er was altijd wel een paar ogen op me gericht.

OnlyFans-filmpje

Natuurlijk is de opstelling van al die apparatuur sowieso vrij ongemakkelijk. Welke kant je ook op traint, je kijkt altijd wel recht in de ogen óf bil van een medesporter. De kunst is echter om dan op jezelf te focussen. Geen oogcontact, richt je op je gewichten, ga op in je muziek en stretch een beetje terwijl je naar het systeemplafond tuurt.

Toch blijkt er in praktijk een verschil tussen zij die ‘voor zich uit oefenen’ en de andere helft, die als een roofdier naar hun gymprooi staren. Zelfs de simpelste bewegingen voelen dan opeens als een onbewuste, seksuele uitlokking van mijn kant. Lig jij keurig je heupen te trainen, bij de heren speelt zich al een OnlyFans-filmpje in hun hoofd af.

Live Tinder-show
Eerlijk, de ’gewone’ sportschool voelt voor mij als één grote live Tinder-show. Deze mensen lijken actief op zoek. Van mannen die hijgend over je crosstrainer komen hangen om elke drie minuten te vragen wanneer je klaar bent tot types die je subtiel komen coachen hoe je die schouderoefening nu daadwerkelijk het best kunt inzetten.

Mannen die ongevraagd demonstreren hoe je je gewichten moet vasthouden en druk gebaren dat je houding verkeerd is. Maar ook hardnekkiger figuren hoor, zoals de personal trainer die je subtiel even een zetje geeft wanneer je niet diep genoeg stretcht. Hoezo raakt hij mij aan?

Blijf uit de buurt
Nee, laat mij lekker in mijn eentje stuntelen. Niemand hoeft naar mij te loeren (laat staan benaderen.

Opgetut maar nooit uitgeput

Ík kom hier namelijk voor mezelf, maar zo staan niet alle sportievelingen erin. Ook veel meiden lijken in voor een flirt. Totaal opgedirkt vinken ze hun dagelijkse work-out af. In prachtige, loeistrakke legging met fonkelende sieraden en perfect geföhnde lokken.

O, en laten we de bijpassende accessoires niet vergeten, zo’n peperdure koptelefoon en hippe drinkfles (inclusief panterprinttuigje in dezelfde kleur). Tuurlijk, het is fijn om er leuk uit te zien, maar komt er hier eigenlijk nog wel werken?

Seksloos sportkloffie
Ga je als meid volledig opgetut op het mannenpleintje voor de spiegel squatten met losse gewichten, dan kom je er niet zonder (lustige) blikken of blozen vandaan. Maar zélfs in mijn seksloze sportkloffie (wijde Adidas broek, veel te groot basketbal shirt, haren in een wilde knot) op de crosstrainer voel ik de ogen nog in mijn rug.

Nu schijnt de gym in mijn buurt nog alles mee te vallen. Bij sommige sportscholen is het jachtseizoen het hele jaar geopend. Mijn beste vriend is enkel lid van zijn sportclub om „lekkere wijven te spotten”. Helemaal leuk voor alle singles natuurlijk, maar mij niet gezien.

Privé-sessie
Noem me old school, bekrompen of preuts, maar die gemixte sportschool is niets voor mij. Ik heb niet zo’n behoefte aan bevestiging van vreemden. Laat mij maar lekker aanrommelen tussen alleen vrouwen.

Hele artikel: https://www.telegraaf.nl/(...)2520worden.%E2%80%9D

Heeft Tess gelijk? Komen mannen alleen naar de sportschool om te jagen?

Ik begrijp niet wat er mis is om in leuke kleding naar de gym te gaan? Het is wetenschappelijk bewezen dat als je er goed uit ziet en zelfverzekerd je ook beter je best doet.
If you're easy to get, you are probably easy to forget.
pi_215348960
quote:
13s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 10:59 schreef britneycheers het volgende:

Komen mannen alleen naar de sportschool om te jagen?

Eh nee. Ik niet.
Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:03:03 #3
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_215348963
Ik kom sowieso niet in de sportschool.
pi_215348964
Jeetje dit komt dichtbij, dit artikel heb ik net 4 minuten geleden gelezen op de Telegraaf. Heb haar nog ff gegoogld, wel leuk maar zo bijzonder is zij niet.

Misschien maakt ze wel constant geile kreun geluiden terwijl ze bezig is. Over 20 jaar kijkt sowieso niemand meer naar haar en dan mist ze de aandacht van vroeger.
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:03:09 #5
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215348966
Weet ik niet, ik ging alleen als coach dingen als 'zeker hamburgertjes gegeten deze zomer, lekker man' begon te zeggen en alleen tot hij tegen iemand anders begon te zeiken

Waren ook weinig dames meen ik
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:04:53 #6
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_215348978
Het is allebei wat in de OP beschreven staat. Hitsige, biceps strelende mannetjes en vrouwen in leggings die hun naad inkruipen en extra veel squats doen. Fotomomenten met die ongetwijfeld belanden op Instagram tussen de duizend andere foto's van de reet van de chick in kwestie.

Het zal wel. Ik doe mijn workout en ga weer :P
pi_215349003
Een Britney topic...
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:09:46 #8
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_215349011
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:03 schreef LethalNinja het volgende:
Jeetje dit komt dichtbij, dit artikel heb ik net 4 minuten geleden gelezen op de Telegraaf. Heb haar nog ff gegoogld, wel leuk maar zo bijzonder is zij niet.

Misschien maakt ze wel constant geile kreun geluiden terwijl ze bezig is. Over 20 jaar kijkt sowieso niemand meer naar haar en dan mist ze de aandacht van vroeger.
Je ontwijkt de vraag.
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:10:29 #9
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_215349018
Ik ga ook graag naar een ladies only gym :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:11:48 #10
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_215349026
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:09 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]
Je ontwijkt de vraag.
Maar tegelijk beantwoordt hij hem wel op een bepaalde manier door te zeggen dat ze niet lekker genoeg is om dat soort reacties uit te lokken.
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:11:55 #11
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_215349027
Ik ga gewoon lekker buiten hardlopen. Geen gezeik
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:12:45 #12
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_215349031
quote:
10s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:11 schreef herverwijderd het volgende:

[..]
Maar tegelijk beantwoordt hij hem wel op een bepaalde manier door te zeggen dat ze niet lekker genoeg is om dat soort reacties uit te lokken.
De vraag was: Komen mannen alleen naar de sportschool om te jagen?
pi_215349035
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:03 schreef sp3c het volgende:
Weet ik niet, ik ging alleen als coach dingen als 'zeker hamburgertjes gegeten deze zomer, lekker man' begon te zeggen en alleen tot hij tegen iemand anders begon te zeiken

Waren ook weinig dames meen ik
Kneet’s Gym? :P
Proud member of the IDGAF+FU2 community
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:16:07 #14
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215349052
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:13 schreef KillemWieft het volgende:

[..]
Kneet’s Gym? :P
Toevalligerwijs wel ja _O-
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_215349063
Waarom zijn er geen men only gyms. Puur seksisme!
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:17:57 #16
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_215349064
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:14 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]
Dat is een ‘ja’ _O-
:? :? :?

Mannen gaan niet naar een sportschool om vrouwen te versieren :')
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:19:11 #17
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_215349079
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:17 schreef MMaRsu het volgende:

[..]
:? :? :?

Mannen gaan niet naar een sportschool om vrouwen te versieren :')
Een gedeelte zal dat toch wel doen denk ik.
pi_215349087
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:10 schreef Twiitch het volgende:
Ik ga ook graag naar een ladies only gym :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~ :9~
Kan gewoon,geslacht is vloeibaar tegenwoordig.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_215349101
Hier zit dat ook. Vind het maar een edgy concept.

Stel je voor een gym alleen voor mannen, dan was de wereld te klein vermoed ik.

En zouden ze travestieten toelaten? Ik vraag dit voor een vriend.
blablablabla
pi_215349106
Nee, mannen gaan niet alleen naar de sportschool om te jagen.
Vrouwen gaan niet alleen naar de sportschool om te flaneren.

Er zullen best mannen en vrouwen zijn waarvoor dat wel opgaat, maar de meesten gaan gewoon naar de sportschool om....te sporten. Je verwacht het niet.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_215349108
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:17 schreef Mortaxx het volgende:
Waarom zijn er geen men only gyms. Puur seksisme!
Ha, gay.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:22:28 #22
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215349109
quote:
Eerlijk, de ’gewone’ sportschool voelt voor mij als één grote live Tinder-show. Deze mensen lijken actief op zoek. Van mannen die hijgend over je crosstrainer komen hangen om elke drie minuten te vragen wanneer je klaar bent tot types die je subtiel komen coachen hoe je die schouderoefening nu daadwerkelijk het best kunt inzetten.

Mannen die ongevraagd demonstreren hoe je je gewichten moet vasthouden en druk gebaren dat je houding verkeerd is. Maar ook hardnekkiger figuren hoor, zoals de personal trainer die je subtiel even een zetje geeft wanneer je niet diep genoeg stretcht. Hoezo raakt hij mij aan?
Dit deden ze bij mij ook altijd trouwens, beetje irritant maar ik dacht dat het gewoon aardig sportschool volk was, beetje typische figuren zijn dat

Blijkbaar liepen ze me te hosselen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_215349121
quote:
1s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:21 schreef Elan het volgende:
Hier zit dat ook. Vind het maar een edgy concept.

Stel je voor een gym alleen voor mannen, dan was de wereld te klein vermoed ik.

En zouden ze travestieten toelaten? Ik vraag dit voor een vriend.
Misschien even googlen op men only gym en dan zie je dat die er ook gewoon zijn.
Travestieten zijn mannen die zich soms graag in vrouwenkleding kleden, dus dat zijn geen vrouwen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_215349126
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:22 schreef miss_sly het volgende:
Nee, mannen gaan niet alleen naar de sportschool om te jagen.
Vrouwen gaan niet alleen naar de sportschool om te flaneren.

Er zullen best mannen en vrouwen zijn waarvoor dat wel opgaat, maar de meesten gaan gewoon naar de sportschool om....te sporten. Je verwacht het niet.
Er mag wel eens een kledingvoorschrift komen ik vind het echt schokkend hoe sommige 'dames' zich kleden. Geen wonder dat dat de aandacht trekt van bepaalde mannen.
blablablabla
pi_215349133
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:24 schreef Elan het volgende:

[..]
Er mag wel eens een kledingvoorschrift komen ik vind het echt schokkend hoe sommige 'dames' zich kleden. Geen wonder dat dat de aandacht trekt van bepaalde mannen.
Als je daar niet tegen kunt, ga je maar ergens anders sporten. In de men only gym bijvoorbeeld.

Overigens ga ik hierover verder niet met je in discussie, dus bespaar je de moeite.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:26:21 #26
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_215349141
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:24 schreef Elan het volgende:

[..]
Er mag wel eens een kledingvoorschrift komen ik vind het echt schokkend hoe sommige 'dames' zich kleden. Geen wonder dat dat de aandacht trekt van bepaalde mannen.
Eens.
pi_215349145
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:23 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Misschien even googlen op men only gym en dan zie je dat die er ook gewoon zijn.
Travestieten zijn mannen die zich soms graag in vrouwenkleding kleden, dus dat zijn geen vrouwen.
Hmmm waar dan?
In en rond Amsterdam zijn er zo'n 30 women-only gyms.

Via google kom ik er maar eentje tegen in Zoetermeer die alleen door mannen is.
blablablabla
pi_215349160
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:24 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Als je daar niet tegen kunt, ga je maar ergens anders sporten. In de men only gym bijvoorbeeld.

Overigens ga ik hierover verder niet met je in discussie, dus bespaar je de moeite.
Nouja je zegt zelf al dat er dames zijn die alleen komen flaneren.
blablablabla
pi_215349161
Ik snap totaal niet dat je hiermee aandacht zou moeten zoeken in de krant. Maar ja als je de aandacht niet meer in de sportschool krijgt dan moet je wat.

Zelf ga ik naar de sportschool om te sporten, je ziet zeker leuks rondlopen. Maar dat zie je net zo goed in de supermarkt, op straat of waar dan ook. Heb zelf niet de indruk dat mannen er op zitten te azen...maar goed ik let dan meestal ook meer op mijn eigen workout.
pi_215349191
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:24 schreef Elan het volgende:

[..]
Er mag wel eens een kledingvoorschrift komen ik vind het echt schokkend hoe sommige 'dames' zich kleden. Geen wonder dat dat de aandacht trekt van bepaalde mannen.
20 jaar geleden waren er al sportscholen waar mannen geen mouwloos shirt mochten dragen. :P
Proud member of the IDGAF+FU2 community
pi_215349193
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:29 schreef smizy het volgende:
Ik snap totaal niet dat je hiermee aandacht zou moeten zoeken in de krant. Maar ja als je de aandacht niet meer in de sportschool krijgt dan moet je wat.

Zelf ga ik naar de sportschool om te sporten, je ziet zeker leuks rondlopen. Maar dat zie je net zo goed in de supermarkt, op straat of waar dan ook. Heb zelf niet de indruk dat mannen er op zitten te azen...maar goed ik let dan meestal ook meer op mijn eigen workout.
Natuurlijk zijn die mannen er echt wel. Zoals ze ook overal kunnen zijn. En zolang ze niet heel vervelend worden, probeer ik ze te vermijden en niet altijd op dezelfde tijden te gaan, zodat de kans groter is dat ik ze niet tegenkom.
Maar veruit de meeste mannen en vrouwen gaan om te sporten.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_215349208
pi_215349222
quote:
13s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 10:59 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Heeft Tess gelijk? Komen mannen alleen naar de sportschool om te jagen?

Ik begrijp niet wat er mis is om in leuke kleding naar de gym te gaan? Het is wetenschappelijk bewezen dat als je er goed uit ziet en zelfverzekerd je ook beter je best doet.
Nouja, als vrouwen een broekje aantrekken waarbij niks aan de verbeelding wordt overgelaten, dan kan je verwachten dat je bekeken wordt.
pi_215349241
quote:
0s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:32 schreef Nober het volgende:
[ afbeelding ]
Dit ja, en dan eigenlijk nog een lipleesbroekje er onder en al kreunend op de trap gaan lopen _O-
blablablabla
pi_215349256
Ik kom naar de gym om te trainen als het zulk kutweer is buiten dat ik niet kan fietsen. Of donker.

En net als op straat, sommige dames zien er echt wel leuk uit en dat grijpt je aandacht op een natuurlijke manier. Dat is andersom niet anders. Ga je vervolgens staren? Nee, de meeste meiden zijn daar ook om lekker te sporten.

Waar ik me wel aan irriteer zijn die aandachtshoeren die met een net te strak outfitje komen opdagen, het weten en allerlei rare oefeningen gaan doen of op een overdreven manier. Fototjes laten maken door hun vriendinnen voor de insta.. En als toppunt, als de dan aandacht krijgen, gaan zitten janken dat ze die aandacht krijgen. Niet van diegene van wie ze hoopte denk ik dan.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:38:16 #36
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215349257
Het zal best een probleem zijn hoor maar Tess maar als het hardnekkigeste probleemgeval waar ze mee komt een personal trainer is die haar een zetje geeft tijdens een oefening dan bestaat het in haar geval volgens mij vooral in de koppie

Wtf dacht ze dat die gozer zijn baan is _O-
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:38:44 #37
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_215349262
Dat zouden meer vrouwen moeten doen.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_215349282
Nou en.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  woensdag 23 oktober 2024 @ 11:42:56 #39
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_215349296
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:24 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Als je daar niet tegen kunt, ga je maar ergens anders sporten. In de men only gym bijvoorbeeld.

Overigens ga ik hierover verder niet met je in discussie, dus bespaar je de moeite.
Lol. Hij stipt toch een valide pint aan?
pi_215349300
Maar goed, de manier van posten in dit topic is weer te triest voor woorden. Ik vind Tess een zanikerd, maar er wordt hier weer lekker vrouwonvriendelijk gereageerd.

/ontvolg
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_215349326
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:22 schreef miss_sly het volgende:
Nee, mannen gaan niet alleen naar de sportschool om te jagen.
Vrouwen gaan niet alleen naar de sportschool om te flaneren.

Er zullen best mannen en vrouwen zijn waarvoor dat wel opgaat, maar de meesten gaan gewoon naar de sportschool om....te sporten. Je verwacht het niet.
Absoluut. Maar dan kom je niet in een miniscule lipleesbroek met sport bh.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_215349342
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:47:23 #43
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215349348
Komt dat nu echt zoveel voor dan?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator woensdag 23 oktober 2024 @ 11:49:32 #44
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_215349360
Tess in de OP heeft het over te wijde broek en een te groot basketbal shirt en die wordt gelijk aangeduid door de personal trainer

Maar die dikt de boel een beetje aan
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_215349365
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:43 schreef miss_sly het volgende:
Maar goed, de manier van posten in dit topic is weer te triest voor woorden. Ik vind Tess een zanikerd, maar er wordt hier weer lekker vrouwonvriendelijk gereageerd.

/ontvolg
Aandachtzoekerij. _O-
Proud member of the IDGAF+FU2 community
  woensdag 23 oktober 2024 @ 12:15:21 #46
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_215349562
Natuurlijk heeft Tess gelijk. Want wat Tess zegt is dat ze liever naar een wonen only gym gaat omdat ze zich daar gemakkelijker voelt.

En Tess is de enige die weet waar ze liever wel en niet naar toe gaat.

De vraag is waarom Tess het nodig vindt mij te moeten vertellen waar zij het liefst sport
Laffe huichelaar
  woensdag 23 oktober 2024 @ 12:19:39 #47
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_215349596
quote:
7s.gif Op woensdag 23 oktober 2024 11:22 schreef miss_sly het volgende:
Nee, mannen gaan niet alleen naar de sportschool om te jagen.
Vrouwen gaan niet alleen naar de sportschool om te flaneren.

Er zullen best mannen en vrouwen zijn waarvoor dat wel opgaat, maar de meesten gaan gewoon naar de sportschool om....te sporten. Je verwacht het niet.
En Tess is daar blijkbaar zeer gevoelig voor. Die heeft liever niet dat mensen naar haar kijken. Bij vrouwen hoeft ze niet na te denken of ze er iets achter moet zoeken.

Dus zij gaat naar een women only gym. Lijkt me een goeie keus voor Tess. Maar ik snap niet waarom het daar niet bij kan blijven en haar ervaring als verwijt gedeponeerd moet worden
Laffe huichelaar
pi_215349607
Tip: draag een zonnebril.
Daarmee kan je lekker rustig gluren naar strakke kontjes.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  woensdag 23 oktober 2024 @ 12:23:12 #49
433994 jigggy
moegenblatvlekker
pi_215349618
Wat een kansloze chick


Ik kom daar met m’n haar niet gedaan bril op etc om mn workout te doen, niet doen alsof het een of andere real life tinder is daar :')
  woensdag 23 oktober 2024 @ 12:23:32 #50
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_215349623
Als er gyms waren zonder vrouwens zou ik daarheen gaan.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')