Ze vallen meestal alleen met bosjes om als het 20+ graden is.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 23:31 schreef Moonversion het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel ongetrainde bucketlisters dit evenement helaas weer gaan verpesten, of mogen er geen ongetrainde amateurs meedoen?
Bij Amsterdam 700 was ook het eerste Ajax-toernooi. Ben ik geweest. Volgens mij met Benfica en Feijenoord.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 22:34 schreef Nober het volgende:
Is nu veel minder interessant zonder Olympische limieten.
Rotterdam blijft dé marathon van de BeNeLux.
Volgend jaar de 50ste én 750 jaar Amsterdam dan willen ze graag een Nederlandse winnaar met Nageeye of Sifan.
Zeker, maar elk excuus om twee uurtjes Ivo op te zetten op de zondagochtend is een geldigequote:Op vrijdag 18 oktober 2024 21:53 schreef Pino112 het volgende:
Matig parcours, amper publiek langs de kant.
Rotterdamgoden.
Ajax FC Amsterdam toernooi.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 21:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Bij Amsterdam 700 was ook het eerste Ajax-toernooi. Ben ik geweest. Volgens mij met Benfica en Feijenoord.
quote:Voor de eerste editie werden in december 1974 als deelnemers RWDM, Feyenoord, FC Barcelona en FC Amsterdam aangekondigd. Met Ajax werd geen overeenstemming bereikt over de financiën.
Nadat er in de pers ophef ontstond over een Amsterdam Tournament zonder Ajax maar wel met Feyenoord, werd er in april 1975 een overeenkomst gesloten waarbij FC Amsterdam haar plaats teruggaf en Ajax werd toegevoegd.
Lees eens goed. FC Amsterdam heeft er nooit gespeeld. Ajax nam in april de plaats over. Met de tegenstanders zat ik goed qua Feijenoord.quote:
In wel opzicht verpesten die mensen die de reguliere uitzendingen niet halen het, concreet?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 23:31 schreef Moonversion het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel ongetrainde bucketlisters dit evenement helaas weer gaan verpesten, of mogen er geen ongetrainde amateurs meedoen?
Ja een nieuwkomer in de verslaggeving dient meteen op zure wijze gesloopt te worden!quote:Op zondag 20 oktober 2024 09:52 schreef heywoodu het volgende:
Dean van het Laar op de motor om ons te vertellen dat Choukoud de bidon stevig vast wist te grijpen met zijn rechterhand, alvorens de bidon goed leeg te drinken en daarna ook nog even zijn neus te legen.
Hij zat vorig jaar ook al op de motor, bij Rotterdam ook dacht ik.quote:Op zondag 20 oktober 2024 10:13 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ja een nieuwkomer in de verslaggeving dient meteen op zure wijze gesloopt te worden!
Ah. Dan is hij veteraan en dient hij totaal met de grond gelijkgemaakt te worden natuurlijk.quote:Op zondag 20 oktober 2024 10:14 schreef Remco het volgende:
[..]
Hij zat vorig jaar ook al op de motor, bij Rotterdam ook dacht ik.
Jeetje, ik ga er vanuit dat Dean zelf wel tegen een geintje kan.quote:Op zondag 20 oktober 2024 10:13 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ja een nieuwkomer in de verslaggeving dient meteen op zure wijze gesloopt te worden!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Ik denk dat heywoodu bedoeld dat een verslaggever op de motor überhaupt niet echt van toegevoegde waarde is bij een marathon. Net vertelde hij exact wat wij zagen wat Herzog deed.quote:Op zondag 20 oktober 2024 10:15 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ah. Dan is hij veteraan en dient hij totaal met de grond gelijkgemaakt te worden natuurlijk.
quote:Op zondag 20 oktober 2024 10:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jeetje, ik ga er vanuit dat Dean zelf wel tegen een geintje kan.Mee eens. Hij doet het (ik hoor 'm nu een jaartje ofzo, ook veel op de radio) prima (vind ik). Zeker als ik meeweeg dat hij er niet zit om aan bepaalde quota te voldoen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier in Den Helder een paar keer zien winnen en een aantal keer in het wild tegengekomen toen ie aan het trainen was.quote:Op zaterdag 19 oktober 2024 13:14 schreef superniger het volgende:
Hup Tesfu.
https://nos.nl/artikel/25(...)a-vlucht-uit-eritrea
Sowieso, waarom niet gewoon het leaderboard dat bijna al die grote marathons hebben? Altijd dat gekut met de Nederlandse marathons en geneuzel met appsquote:Op zondag 20 oktober 2024 10:46 schreef Pino112 het volgende:
De Estimated Time in de app werkt weer eens niet, wat een teringzooi is dat elke keer.
Die wilde rechtstreeks naar de bar?quote:
Inderdaad ja, vrij troosteloze marathon eigenlijk.quote:Op zondag 20 oktober 2024 11:00 schreef Remco het volgende:
Toch altijd een schil contrast met Rotterdam, op vrijwel alle vlakken.
Drie man en een paardenkop.quote:
Zo zou ik Schoof niet noemen.quote:
Live uitzending is ook overdreven hiervoorquote:Op zondag 20 oktober 2024 11:16 schreef Pino112 het volgende:
Hele olympisch stadion afgeladen
Triest
Die staat niet aan de kant, die staat midden op het parcours.quote:
2e marathon van Nederland, mag best. Wel een stuk minder interessant dan Rotterdam inderdaad.quote:Op zondag 20 oktober 2024 11:18 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Live uitzending is ook overdreven hiervoor
quote:Op zondag 20 oktober 2024 11:18 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Live uitzending is ook overdreven hiervoor
Ivo nu bij het trailrunnen. Ik denk dat hij daarom niet de marathon deed.quote:Op zondag 20 oktober 2024 09:03 schreef heywoodu het volgende:
We zijn los
Geen Ivo bij Eurosport
Dan maar op 1, met Leon 'Roes Sjepngetich' Haan
Coolquote:Op zondag 20 oktober 2024 12:18 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ivo nu bij het trailrunnen. Ik denk dat hij daarom niet de marathon deed.
Kan beter, had nog een gangmaker ook.quote:Op zondag 20 oktober 2024 13:32 schreef franklop het volgende:
Sven Kramer ook zijn eerste gelopen in 3.11
Leuk dat Wollie toch eens een keer gewonnen heeft van Kramer.quote:Op zondag 20 oktober 2024 13:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Kan beter, had nog een gangmaker ook.
Olde Heuvel in 3.03 als beste schaatser.
Je zal ook maar het ravijn indonderen.quote:Op zondag 20 oktober 2024 13:19 schreef PippenScottie het volgende:
Dat trailrunnen ziet er wel tof uit. Maar mijn enkels verzwikken al als ik er alleen al naar kijk.
Sorry, ik snap je vraag niet precies maar geef antwoord op basis wat ik denk dat er staatquote:Op zondag 20 oktober 2024 09:14 schreef heywoodu het volgende:
[..]
In wel opzicht verpesten die mensen die de reguliere uitzendingen niet halen het, concreet?
Duidelijk, daar zocht ik naarquote:Op zondag 20 oktober 2024 15:41 schreef Moonversion het volgende:
[..]
Sorry, ik snap je vraag niet precies maar geef antwoord op basis wat ik denk dat er staat
Deze ongetrainde mensen (bucketlistlopers) verpesten voor de mensen die hem wel graag willen lopen omdat ze een plekje bezet houden voor de mensen die wel graag inzet willen tonen. Maar ook zoals bij bijvoorbeeld de dam tot dam loop waarbij de laatste groepen niet meer mochten vertrekken omdat de hulpdiensten te druk waren.
Het was die dag 23 graden, en ja er stond wel veel zon, maar dat zijn geen temperaturen die extreem zijn. Voor een getrainde loper die weet wat het is om op een zonnige dag te lopen, dat zal geen probleem zijn als er voldoende waterpunten zijn en je jezelf goed voorbereid en weet wat je lichaam wel en niet aan kan of waar je extra moet sturen. Er vielen te veel mensen uit waarbij medische assistentie nodig was, de hulpdiensten zaten nokkievol en dan is het risico te groot
Ik zie dat Wennemars ook 3:11 heeft dus samen met Sven over de finish. Net als eerder bij Arjen Robben gebleven in Rotterdam, toen 3:14.quote:Op zondag 20 oktober 2024 13:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Kan beter, had nog een gangmaker ook.
Olde Heuvel in 3.03 als beste schaatser.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |