Argentiniëquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 06:44 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Oooh gelukkig... dat scheelt..
Waar zit je nu dan Engine?
Oh dan moet ik dat eens gaan kijken - sensatie!quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:00 schreef Frummelie het volgende:
Gijs van "bij ons op het kamp gearresteerd" goh waarom verrast mij dat niet...
Staat op facebook...quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:01 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh dan moet ik dat eens gaan kijken - sensatie!
Denk niet dat die nog in een volgend seizoen komtquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:01 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh dan moet ik dat eens gaan kijken - sensatie!
Over lekkere wegkijk-TV zonder verder over na te denken gesproken ...quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 09:00 schreef Frummelie het volgende:
Gijs van "bij ons op het kamp gearresteerd" goh waarom verrast mij dat niet...
Ook dat verbaast me niet haha...quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 10:02 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Denk niet dat die nog in een volgend seizoen komt
Las dat ook de broer van Liesbeth, die ook in de serie te zien is en zijn zoon Harrie Snijders, die je zou kunnen kennen van Ex on the Beach en Special Forces VIPS zijn opgepakt bij die actie.
Ik vind het heerlijke programma's...Groeten vanaf de camping heb ik 2 weken geleden ondekt... ik kom echt niet meer bij... heerlijk!..quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 10:04 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Over lekkere wegkijk-TV zonder verder over na te denken gesproken ...
Hoewel dit programma en dat 'Groeten vanaf de Camping' soms eigenlijk meer met open mond van verbazing naar de volgende open mond van verbazing is, maar dat maakt het niet minder vermakelijk!
Haha ja mooi he? Die Wimquote:Op dinsdag 1 oktober 2024 10:22 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ik vind het heerlijke programma's...Groeten vanaf de camping heb ik 2 weken geleden ondekt... ik kom echt niet meer bij... heerlijk!..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook die andere campings met van die types die je eigelijk altijd wel op elke camping ziet zijn een feest der herkenning."In the quiet words of the Virgin Mary… come again?"
quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 10:29 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Haha ja mooi he? Die WimJaa, die Wim met z'n schitterende optredens...hilarisch...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook die andere campings met van die types die je eigelijk altijd wel op elke camping ziet zijn een feest der herkenning.
Ja precies, het is zo herkenbaar zo simpel maar zo leuk om naar te kijken... het hoeft niet altijd over de top te zijn... doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg...Gewoon omdat het kan!
Waar kan je die bingen Child?quote:Op dinsdag 1 oktober 2024 11:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
Kom er net achter dat er een nieuw seizoen van Het Blok Australië is begonnen. Acht afleveringen online
Lekker bingen en volgen weer
Morguh Frum hier net een bakkie koffie gepaktquote:
Goedemorgen...Dot, gezellie lekker bakkie...quote:Op woensdag 2 oktober 2024 07:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Morguh Frum hier net een bakkie koffie gepakt
En ik eet bloemkool met draadjes vlees vandaag
Ik dus ook, vandaar dat ik het dus ook ga doen. Dit keer op de inductiekookplaat en iet op dat petroliumstelletjequote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:03 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Goedemorgen...Dot, gezellie lekker bakkie...
Ooh dat is ook jammie... als ik draadjesvlees lees, denk ik gelijk weer aan al de ellende die je gehad hebt... durfde je het wel aan..
Ooh ik dacht even dat je het gisteren al gemaakt had..quote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:05 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik dus ook, vandaar dat ik het dus ook ga doen. Dit keer op de inductiekookplaat en iet op dat petroliumstelletje
DIe is kapot gebrand, en meegenomen door de verzekering. Maar............. ik heb er nog een staan ...... maar die ga ik niet gebruiken. Een keer zo'n ervaring was meer dan genoegquote:Op woensdag 2 oktober 2024 08:13 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ooh ik dacht even dat je het gisteren al gemaakt hebt..
Ja daar moet je weer even doorheen, goed dat je het doet! Ik hoop dat je dat petroliumstelletje een blindgier hebt gegeven, nooit meer doen..!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |