abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_215001764

De knotsgekke Keuken Kampioen divisie is alweer een tijdje aan de gang. Hoog tijd om de OP te actualiseren en een voordeel is dat een aantal kandidaten al flink door het ijs is gezakt en er ook wat verrassingen zijn dus ik hoef geen lastige inschattingen meer te maken, hoewel we pas 7 wedstrijden onderweg zijn natuurlijk. Het blijft sowieso altijd een heel moeilijk te voorspellen competitie, de bal is erg rond op het tweede niveau van Nederland. Vanwege kerona waren er vorig seizoen o.a. vrijwel geen tweede divisie wedstrijden, hierdoor werden ook de wedstrijden van de KKD over het hele weekend gesmeerd. Ook als geste naar de fans natuurlijk, hierdoor kon ESPN vrijwel alle wedstrijden live uitzenden. Fijn voor de supporters van de clubs die ook niet naar het stadion konden. Dit seizoen kan het gelukkig wel weer, vanaf zondag mag er zelfs weer een volledige bezetting zijn. De wedstrijden zijn lang niet allemaal meer live te volgen, ESPN heeft ook twee zenders minder. Maar doordat vrijwel alle wedstrijden weer op vrijdagavond zijn is er wel ongekend schakelgenot. Vanaf 19:30 wordt er richting de wedstrijden gepraat door Hans Kraay, liefst in combinatie met Pascal Kamperman. Toine van Pepperstreet komt helaas ook zo nu en dan langs. De vrijdagavondwedstrijden beginnen doorgaans ook 'gewoon' weer om 20:00 uur. Maandavond staat er ook vaak wel een potje op het programma, meestal van de Jong teams.

Hierboven zie je al één van de nieuwe 'aanwinsten' van de KKD. ADO kon het vorig seizoen niet bolwerken en eindigde roemloos onderaan. Ook nu alweer vroeg in zwaar weer. Niet per se vanwege de sportieve prestaties (die gezien de situatie meer dan redelijk zijn) maar vooral vanwege financiële perikelen. ADO heeft onlangs twee weken extra gekregen voor de benodigde 5 miljoen. Als er eind oktober geen sluitende begroting is dreigt de KNVB-licentie te worden afgenomen. De redding van de club staat of valt nog altijd met de komst van een nieuwe grootaandeelhouder. Ik verwacht dat dit uiteindelijk wel goed zal komen. Wel zijn ze al twee keer bestraft met 3 punten in mindering. Ze zijn hiervoor wel in beroep gegaan, deze procedure loopt nog. VVV is de andere club die rechtstreeks degradeerde samen met ADO. Met slechts 23 punten waren ook zij kansloos. Dieptepunt vorig seizoen was natuurlijk de 0-13 nederlaag tegen Ajax. Dit seizoen zijn ze ook matig begonnen en ik verwacht ook niet dat ze mee gaan doen om promotie. Natuurlijk, de nacompetitie halen zou kunnen maar VVV blijft voorlopig lekker in de KKD. De laatste degradant is FC Emmen. Zij konden het in de halve finale van de nacompetitie niet bolwerken tegen NAC, een bittere pil voor de Drentenaren. Ze zijn dit seizoen nog erg wisselvallig en verloren ook al 3x maar ik verwacht dat ze wel mee gaan doen voor de bovenste plekken. Dit zijn de drie nieuwkomers, traditiegetrouw worden ze al snel gezien als favorieten. Bij ADO hangt het een beetje af van de perikelen buiten het veld maar met jong talent en prima KKD spits Verheydt gaan ze op sportieve gronden een heel eind komen, net als Emmen. VVV verwacht ik volgend(e) seizoen(en) wederom in de Keuken Kampioen divisie.

Met drie nieuwkomers hebben we natuurlijk ook afscheid genomen van drie clubs die het een stapje hoger mogen proberen. Cambuur werd probleemloos kampioen, met een enorme overmacht. Nummer twee Go Ahead Eagles was wel een verrassing. Met een prima eindsprint wisten zij op doelsaldo de Graafschap nog te achterhalen. Kees van Wonderen vertrouwde op een gedegen defensie met o.a. de inmiddels vertrokken Gorter en Beukema. In de knotsgekke nacompetitie won uiteindelijk nummer 7 NEC het felbegeerde 3e ticket. Zodoende greep de Graafschap op een pijnlijke manier overal naast. Dit seizoen mogen ze een nieuwe poging wagen. Het zal even wennen zijn zonder De Seun of god in de spits, die is vertrokken naar concurrent NAC. Hiervoor kwam Danzell Gravenberch, die voorlopig vooral op de bank zit. Ook Giovanni Korte kwam van Cambuur. De Graafschap gaat uiteraard 'gewoon' weer meedoen om promotie, ditmaal met Robbemond op de bank in plaats van Mike Snoeij. Volendam vind ik één van de topfavorieten. Al jarenlang wordt er slim beleid gevoerd, Jonk is een prima trainer en er staan altijd weer talentjes op zodat ze ook het verlies van (M) Tol, Antonucci en van de Ven wel op kunnen vangen. Excelsior is ook sterk begonnen maar ik verwacht dat zij nog wel zullen afzakken, vind ik geen bijzonder elftal. Spits Dalinga is wel uit de startblokken geschoten en is samen met Jong Ajax speler Max de Waal de topscoorder met 7 uit 7. Azarkan van Feyenoord huren is voorlopig ook een schot in de roos geweest, leuk spelertje. De verrassende nummer 1 en 2 zijn voorlopig de Jong ploegen van AZ en Utrecht (met Venomenema), vind ik verder niet heel rullevant want die kunnen toch niet promoveren. We sluiten af met Almere en NAC. Almere heeft jarenlang prima beleid gevoerd en komt eigenlijk stapje voor stapje steeds dichterbij de Eredivisie. Het laatste stapje lijkt echter het zwaarst en ze hopen dat dit seizoen te doen onder leiding van vermakelijke hork Verbeek. Gaat wederom niet lukken is mijn prognose. En dan NAC, ach NAC. Ze kunnen zo lekker bierdrinken en ze kloppen zichzelf zo graag op de borst dat ze zulke goede supporters zijn. Maar wat een puinhoop is het weer bij NAC. Volkomen koekoek getikt door Jong Ajax en afgelopen vrijdag ook weer een tik op de neus van Emmen gekregen, de mannen uit Breda staan voorlopig 17e. Soms is het leven verrukkelijk. Wordt ook dit jaar wederom niets. Ik wens iedereen weer ontzettend veel plezier op (met name) de vrijdagavond, goals gegarandeerd.



Programma

Stand

Spelersstatistieken

:T
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_215001792
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 19:23 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
En ESPN heeft besloten niet te gaan schakelen met gewoon zes leuke wedstrijden.

Wat een BALLENTENT
Normaal hebben ze 2 zenders op vrijdagavond waarvan er 1 een wedstrijd volledig uitzend. Dat hebben ze nu ook met Emmen - Vitesse, maar blijkbaar hebben ze geen ruimte voor die 2e zender.

Als ze dan gewoon die ene zender zouden gebruiken voor het schakelprogramma ipv kansloze ploegjes als Emmen en Vitesse.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_215001845
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 20:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Normaal hebben ze 2 zenders op vrijdagavond waarvan er 1 een wedstrijd volledig uitzend. Dat hebben ze nu ook met Emmen - Vitesse, maar blijkbaar hebben ze geen ruimte voor die 2e zender.

Als ze dan gewoon die ene zender zouden gebruiken voor het schakelprogramma ipv kansloze ploegjes als Emmen en Vitesse.
Maar ze zenden gewoon 4 wedstrijden uit.
pi_215001865
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 20:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Maar ze zenden gewoon 4 wedstrijden uit.
Niet op het publiek toegankelijke gedeelte. Ik kan alleen Emmen - Vitesse zien.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  Trouwste user 2022 maandag 16 september 2024 @ 20:23:37 #5
7889 tong80
Spleenheup
pi_215002036
4 wedstrijden bij ESPN maar niet de topper jong-FC Utrecht-Den Bosch. :{

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 16 september 2024 @ 20:28:33 #6
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215002099
Ach VVV. Wat een matige ploeg hebben die.
pi_215002107
1-0 Emmen.
  maandag 16 september 2024 @ 20:34:40 #8
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215002159
Ach, ADO.
pi_215002259
Sfeerloze troep bij Cambuur. Stadion opening was net zo lauw.
pi_215002278
Vechten nadat er al voor de rust gefloten is bij Emmen - Vitesse
Vier gele kaarten :G
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 16 september 2024 @ 20:48:13 #11
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_215002291
Aanvoerder is een tokkie , assistent een tokkie die een beroerte krijgt als die moet praten.
Geef Sjon van Beukering een kans.
RED ONS HENNIEGOD
  maandag 16 september 2024 @ 20:51:05 #12
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215002323
Dat een op het laatste moment samengeraapt Vitesse zich vrij makkelijk staande houdt tot nu toe dit seizoen zegt ook heel wat over het niveau van de competitie.
  maandag 16 september 2024 @ 20:56:50 #13
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215002393
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 20:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat een op het laatste moment samengeraapt Vitesse zich vrij makkelijk staande houdt tot nu toe dit seizoen zegt ook heel wat over het niveau van de competitie.
Zo verrassend is dat toch niet?
  maandag 16 september 2024 @ 21:11:27 #14
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215002500
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 20:56 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Zo verrassend is dat toch niet?
Op zich niet, al is het wel opmerkelijk dat veel clubs waarvan je normaal wel iets verwacht (Cambuur, Emmen, VVV, Roda, Volendam, ADO) allemaal vrij matig tot slecht aan het seizoen zijn begonnen.
pi_215002525
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 21:11 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Op zich niet, al is het wel opmerkelijk dat veel clubs waarvan je normaal wel iets verwacht (Cambuur, Emmen, VVV, Roda, Volendam, ADO) allemaal vrij matig tot slecht aan het seizoen zijn begonnen.
Het moeras van de KKD.
  maandag 16 september 2024 @ 21:15:34 #16
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215002531
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 21:11 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Op zich niet, al is het wel opmerkelijk dat veel clubs waarvan je normaal wel iets verwacht (Cambuur, Emmen, VVV, Roda, Volendam, ADO) allemaal vrij matig tot slecht aan het seizoen zijn begonnen.
Van dit lijstje verwachtte al alleen wat van Roda en Volendam en een klein beetje van ADO. Denk dat het nog wel bij trekt voor die clubs.
pi_215002655
EmmenGoden
pi_215002767
Kut Vitesse.
pi_215002768
3-3

Knotsgek
pi_215002778
Ik heb het idee dat Koert op bed moet liggen.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  maandag 16 september 2024 @ 21:49:50 #21
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215002783
Helmond Sport bezwijkt onder de druk van het koploperschap.
pi_215002786
Ondertussen laat ADO zich weer eens in de slotfase piepelen.
  maandag 16 september 2024 @ 21:50:05 #23
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215002787
JAAAAAAA :D
  maandag 16 september 2024 @ 21:50:17 #24
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215002789
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 21:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Helmond Sport bezwijkt onder de druk van het koploperschap.
:?
pi_215002791
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 21:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Helmond Sport bezwijkt onder de druk van het koploperschap.
Meteen de 1-0.
  maandag 16 september 2024 @ 21:50:44 #26
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215002797
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2024 21:50 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Meteen de 1-0.
Haha LOL
pi_215002816
Dit was toch weer een PRIMA wedstrijdje.
  FOK!fotograaf maandag 16 september 2024 @ 21:53:15 #28
842 Zorro
Z
pi_215002822
Helmond Sport goden _O_
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_215002833
18 goals.

Was toch een prima schakelprogramma geweest @ESPN
  maandag 16 september 2024 @ 21:54:56 #30
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215002834
HOFLANDED

@Alaphilippe_
pi_215002865
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 16 september 2024 @ 22:20:16 #32
370890 mabo11
Bracht VIESDIK op tv
pi_215003075
Wij gaan alles overwinnen, ja we worden kampioen
Jajajee Helmond Sport jajajee
VIESDIK in beeld gebracht tijdens WK Darts 2015 & 2016 en Premier League Ahoy 2016
  maandag 16 september 2024 @ 22:20:48 #33
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215003078
Een bijzonder leuk seizoen so far _O_
  Trouwste user 2022 maandag 16 september 2024 @ 22:24:27 #34
7889 tong80
Spleenheup
pi_215003120
Helmond Sport is nog altijd de verrassende koploper van de Keuken Kampioen Divisie. De Brabanders boekten een late zege op eigen veld tegen TOP Oss. Excelsior en FC Den Bosch hijgen Helmond Sport na ruime zeges echter in de nek.



Met zes wedstrijden, waarin volop werd gescoord, was het smullen geblazen voor de liefhebbers van de Keuken Kampioen Divisie. Wat te denken van Excelsior - VVV-Venlo, waar de Rotterdammers swingend naar een 4-0 overwinning uitliepen. Met twee treffers was KKD-topscorer Richie Omorowa opnieuw op dreef namens Excelsior. FC Den Bosch won simpel bij Jong FC Utrecht (0-3).

Maar de koppositie bleef in handen van Helmond Sport, dat pas in de 92ste minuut op voorsprong kwam tegen TOP Oss. Dario Sits maakte de bevrijdende openingstreffer. Helmond Sport heeft na zes duels nu 14 punten, eentje meer dan Excelsior en Den Bosch.

Spektakel in Emmen
FC Emmen en Vitesse maakten er een spektakelstuk van. Emmen gaf liefst driemaal een voorsprong uit handen, waardoor Vitesse met een punt op zak terug naar Arnhem vertrok (3-3). ADO Den Haag verspeelde in de slotfase de zege bij Jong PSV. De Hagenaars speelden met 2-2 gelijk. Cambuur en Roda speelden met 0-0 gelijk.

https://www.ad.nl/nederla(...)en-vitesse~af63d6c2/

Heija Den Bosch. En een bietje Helmond Sport. Want Chris van den Dungen. _O_

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 16 september 2024 @ 22:24:47 #35
7889 tong80
Spleenheup
pi_215003122
quote:
1s.gif Op maandag 16 september 2024 22:20 schreef Immerdebestebob het volgende:
Een bijzonder leuk seizoen so far _O_
Leukste competitie ter wereld. ;)

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_215003659
Bij Excelsior loopt een steward rond die zo veel op de darter José De Sousa lijkt, dat ik bijna begin te denken dat het zijn in Nederland wonende broer is. En ja, José De Sousa heeft ook echt een broer die in Nederland woont.
pi_215047915
Koploper Helmond op achterstand terwijl #2 Excelsior wel op voorsprong staat in Dordrecht.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  vrijdag 20 september 2024 @ 21:57:42 #38
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215048277
Ach, Helmond.

Met deze voorhoede zou Volendam ook eigenlijk moeiteloos kampioen moeten worden in de KKD.
  zaterdag 21 september 2024 @ 01:59:11 #39
189403 Mickytjuh
Flip flap floep
pi_215049306
Maar wij staan bovenaan
Op donderdag 23 mei 2024 23:36 schreef DerRabbit het volgende: Ja oké, daar heb je gelijk in.
  zaterdag 21 september 2024 @ 02:08:05 #40
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215049333
Helmond :'(
pi_215049353
Den Bosch blijft winnen
  zaterdag 21 september 2024 @ 09:08:14 #42
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215050156
Den Bosch bovenaan! @tong80
  zaterdag 21 september 2024 @ 09:20:21 #43
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215050223
Emmen en VVV draaien tot nu toe een gruwelijk slecht seizoen.
  zaterdag 21 september 2024 @ 09:21:59 #44
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215050232
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 september 2024 09:20 schreef WheeledWarrior het volgende:
Emmen en VVV draaien tot nu toe een gruwelijk slecht seizoen.
Geheel volgens verwachting. VVV heeft al helemaal geen geld.
  zaterdag 21 september 2024 @ 09:30:35 #45
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215050297
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 september 2024 02:08 schreef hhh38 het volgende:
Helmond :'(
Wat deed die keeper bij de 2-3?
pi_215053063
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2024 21:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ach, Helmond.

Met deze voorhoede zou Volendam ook eigenlijk moeiteloos kampioen moeten worden in de KKD.
Alleen krijgt Volendam veel en veel teveel schoten tegen op doel.
  zaterdag 21 september 2024 @ 14:41:01 #47
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215053124
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 september 2024 14:33 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Alleen krijgt Volendam veel en veel teveel schoten tegen op doel.
Toch denk ik dat ze wel een soort Groningen run gaan krijgen als Kruys de poppetjes op de juiste plaats weet te zetten. Zwaartepunt ligt wel aanvallend natuurlijk.
  zaterdag 21 september 2024 @ 14:45:50 #48
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215053152
quote:
81s.gif Op zaterdag 21 september 2024 09:30 schreef maxi-mus het volgende:

[..]
Wat deed die keeper bij de 2-3?
Heb je een clipje?
pi_215053687
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 september 2024 14:45 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Heb je een clipje?
twitter
  zaterdag 21 september 2024 @ 17:18:15 #50
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215055057
In de wandelgangen hoorde ik 9 minpunten voor Vitesse die eraan zitten te komen. We zullen zien wat er van klopt.
  maandag 23 september 2024 @ 16:11:09 #51
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215073529
Oke, 6 punten eraf dus en nog 6 voorwaardelijk

https://www.gelderlander.(...)c726444a5c&auth_rd=1
pi_215075830
:R
pi_215076951
@maxi-mus @Caland

De winnende van ex-MVV'er Dzepar in de derby Roda - MVV leverde bekijks op.

Tussen de mooie woorden over zijn goede wedstrijd zat een groot aantal berichten met vreselijke verwensingen. Inclusief taalfouten. 'Ik hoop dat je hele kanker familie sterft en dat je kinderen dood vallen en de keel word gesneden.' En ander besloot om een nogal opmerkelijk scenario te beschrijven: 'Ik hoop dat jij allebei je achillespezen afscheurd tijdens het steppen naar je lokale zwembad om je zwemdiploma te halen.'

In een ander bericht wordt Dzepar 'kanker NSB'er' genoemd. Diezelfde persoon schrijft bovendien: 'Mladic moest je overhoop schieten.' Daarmee verwijzend naar de oorlogsmisdadiger Ratko Mladic, die als opperbevelhebber van het Servische leger in Bosnië genocide pleegde. Dzepar is van Bosnische afkomst.
  maandag 23 september 2024 @ 22:44:54 #54
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215076972
Ik word zo moe van De Graafschap. Ligt de hele competitie open, en dan nog niks presteren :{
pi_215077004
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2024 22:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik word zo moe van De Graafschap. Ligt de hele competitie open, en dan nog niks presteren :{
Altijd tegen ons.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_215077044
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 22:41 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Maxi-mus @:Caland

De winnende van ex-MVV'er Dzepar in de derby Roda - MVV leverde bekijks op.

Tussen de mooie woorden over zijn goede wedstrijd zat een groot aantal berichten met vreselijke verwensingen. Inclusief taalfouten. 'Ik hoop dat je hele kanker familie sterft en dat je kinderen dood vallen en de keel word gesneden.' En ander besloot om een nogal opmerkelijk scenario te beschrijven: 'Ik hoop dat jij allebei je achillespezen afscheurd tijdens het steppen naar je lokale zwembad om je zwemdiploma te halen.'

In een ander bericht wordt Dzepar 'kanker NSB'er' genoemd. Diezelfde persoon schrijft bovendien: 'Mladic moest je overhoop schieten.' Daarmee verwijzend naar de oorlogsmisdadiger Ratko Mladic, die als opperbevelhebber van het Servische leger in Bosnië genocide pleegde. Dzepar is van Bosnische afkomst.

Ludieke berichten.
U MAD?
  maandag 23 september 2024 @ 23:03:17 #57
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215077067
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 22:41 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Maxi-mus @:Caland

De winnende van ex-MVV'er Dzepar in de derby Roda - MVV leverde bekijks op.

Tussen de mooie woorden over zijn goede wedstrijd zat een groot aantal berichten met vreselijke verwensingen. Inclusief taalfouten. 'Ik hoop dat je hele kanker familie sterft en dat je kinderen dood vallen en de keel word gesneden.' En ander besloot om een nogal opmerkelijk scenario te beschrijven: 'Ik hoop dat jij allebei je achillespezen afscheurd tijdens het steppen naar je lokale zwembad om je zwemdiploma te halen.'

Yannick is origineler geworden.
  dinsdag 24 september 2024 @ 10:30:26 #58
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_215079007
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2024 23:03 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Yannick is origineler geworden.
YannickGod
Rini dankjewel.
  dinsdag 24 september 2024 @ 10:31:04 #59
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_215079012
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2024 22:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik word zo moe van De Graafschap. Ligt de hele competitie open, en dan nog niks presteren :{
Dat gevoel heb ik als Roda JC’er ook. Maar ik acht jullie met Excelsior nog steeds het kansrijkst hoor.
Rini dankjewel.
pi_215099141
twitter
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_215110428
@borisz

Telstar loopt zelfs deze titel mis, net een jaar te laat gedegradeerd.


FC Eindhoven heeft vroeger best wel goede tijden gehad.
  vrijdag 27 september 2024 @ 19:47:41 #62
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_215110804
''Moet Ado gewoon winnen vandaag ?''

hihaho
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 27 september 2024 @ 19:55:59 #63
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215110863
quote:
9s.gif Op vrijdag 27 september 2024 19:47 schreef PowerLoungen het volgende:
''Moet Ado gewoon winnen vandaag ?''

hihaho
Jong Utrecht is ook al jaren zo'n schitterende toevoeging aan de eerste divisie...
  vrijdag 27 september 2024 @ 19:58:37 #64
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_215110882
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 19:55 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Jong Utrecht is ook al jaren zo'n schitterende toevoeging aan de eerste divisie...
Jong teams zijn sowieso een parodie op betaald voetbal als je de ene week reserves van het eerste krijgt en de week daarop de onder 18 .
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 27 september 2024 @ 20:10:43 #65
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_215110987
quote:
9s.gif Op vrijdag 27 september 2024 19:58 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Jong teams zijn sowieso een parodie op betaald voetbal als je de ene week reserves van het eerste krijgt en de week daarop de onder 18 .
Precies. Als het gewoon een gesloten team is zou ik er geen probleem mee hebben. Volgens mij is dat in Duitsland en Spanje ook zo.
pi_215111027
Excelsior in het moeras .
  vrijdag 27 september 2024 @ 20:42:26 #67
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215111284
Volendam :')
pi_215111291
Irritant dat geschreeuw van koert westerman
pi_215111532
quote:
9s.gif Op vrijdag 27 september 2024 19:58 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Jong teams zijn sowieso een parodie op betaald voetbal als je de ene week reserves van het eerste krijgt en de week daarop de onder 18 .
Ja, dit heeft veel meer invloed op welke ploeg wel of niet promoveert, dan een eventueel tussentijds faillissement van een ploeg.
pi_215111783
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 20:15 schreef Zipportal het volgende:
Excelsior in het moeras .
En van 0-2 achter naar 3-2 voor *O*
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_215111787
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 21:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
En van 0-2 achter naar 3-2 voor *O*
Zie het.
pi_215113631
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 september 2024 20:15 schreef Zipportal het volgende:
Excelsior in het moeras .
Wij lezen ook mee. 4-2!
pi_215119130
Den Bosch en Excelsior bepalen volgende week wie de eerste periodekampioen word.
Door een 0-0 gelijkspel van Den Bosch staan beide ploegen nu op hetzelfde aantal punten en ook het doelsaldo is nagenoeg gelijk, waardoor volgende week ook het aantal doelpunten belangrijk zijn. Volgende week speelt Den Bosch thuis tegen de Graafschap terwijl Excelsior uit speelt tegen Roda

Edit: Helmond doet ook nog mee, maar moet dan wel eerst winnen maandag.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zondag 29 september 2024 @ 20:39:07 #74
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215131296
Cambuur :')
pi_215131383
FC Emmen :)
  maandag 30 september 2024 @ 10:50:00 #76
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215134758
Het draait niet bij Cambuur. En Henk de Jong is een fraudeur.
  maandag 30 september 2024 @ 10:51:05 #77
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215134763
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 18:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Den Bosch en Excelsior bepalen volgende week wie de eerste periodekampioen word.
Door een 0-0 gelijkspel van Den Bosch staan beide ploegen nu op hetzelfde aantal punten en ook het doelsaldo is nagenoeg gelijk, waardoor volgende week ook het aantal doelpunten belangrijk zijn. Volgende week speelt Den Bosch thuis tegen de Graafschap terwijl Excelsior uit speelt tegen Roda

Edit: Helmond doet ook nog mee, maar moet dan wel eerst winnen maandag.
De Graafschap kan het cijfermatig ook nog halen maar dan moeten er wel hele gekke dingen gebeuren.
pi_215134797
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 10:50 schreef maxi-mus het volgende:
Het draait niet bij Cambuur. En Henk de Jong is een fraudeur.
Demagogen moet je een keer je club uit werken.
  maandag 30 september 2024 @ 10:56:31 #79
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215134829
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 10:54 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Demagogen moet je een keer je club uit werken.
Dirkie Kuyt gaat ook niet zo lekker, geloof ik...
pi_215134868
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 10:56 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Dirkie Kuyt gaat ook niet zo lekker, geloof ik...
Zelfs vv Katwijk trapt daar niet meer in mag ik hopen
  maandag 30 september 2024 @ 18:22:02 #81
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215138865
twitter
  maandag 30 september 2024 @ 18:35:26 #82
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_215138991
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 18:22 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
Ziet er beter uit dan Roelof Luinge.
pi_215139274
quote:
0s.gif Op maandag 30 september 2024 18:22 schreef maxi-mus het volgende:
[ x ]
Slechter dan types als Joey Kooij en Ramphuis kan het niet wezen.
zie email 27 oktober
  maandag 30 september 2024 @ 20:15:59 #84
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215140136
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 september 2024 18:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Den Bosch en Excelsior bepalen volgende week wie de eerste periodekampioen word.
Door een 0-0 gelijkspel van Den Bosch staan beide ploegen nu op hetzelfde aantal punten en ook het doelsaldo is nagenoeg gelijk, waardoor volgende week ook het aantal doelpunten belangrijk zijn. Volgende week speelt Den Bosch thuis tegen de Graafschap terwijl Excelsior uit speelt tegen Roda

Edit: Helmond doet ook nog mee, maar moet dan wel eerst winnen maandag.
Helmond doet zeker nog mee w/
  maandag 30 september 2024 @ 20:17:25 #85
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215140169
0-3 na 15 minuten (lol)
  maandag 30 september 2024 @ 20:18:50 #86
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215140192
0-8 voor de koppositie.
pi_215140328
Dat uitvak _O- op de fiets naar de Herdgang voor de tokkies uit Helmond
  maandag 30 september 2024 @ 20:30:15 #88
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215140343
Helmond Sport is aan het schroeien.
  maandag 30 september 2024 @ 22:08:51 #89
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215141166
Hup Roda en De Graafschap
pi_215142997
Vrijdag laatste wedstrijden voor de 1e periode:

Roda JC - Excelsior
Den Bosch - de Graafschap
Helmond Sport - Jong Ajax

Alle wedstrijden om 20.00 uur.

Alle 3 17 punten

Doelgemiddelde

Excelsior +12
Den Bosch +11
Helmond Sport +7

Theoretisch heeft de Graafschap ook nog kans op deze periode met 14 punten en een doelgemiddelde van +5
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  woensdag 2 oktober 2024 @ 10:18:30 #91
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215155819
Wtf. Volendam had ook nog niet genoeg (oude) aanvallers.

twitter
pi_215155864
quote:
10s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 10:18 schreef maxi-mus het volgende:
Wtf. Volendam had ook nog niet genoeg (oude) aanvallers.

[ x ]
Nieuwe attractie in het dorp.
  woensdag 2 oktober 2024 @ 10:51:40 #93
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215156049
quote:
10s.gif Op woensdag 2 oktober 2024 10:18 schreef maxi-mus het volgende:
Wtf. Volendam had ook nog niet genoeg (oude) aanvallers.

[ x ]
Ze kunnen beter investeren in hun defensie.
  vrijdag 4 oktober 2024 @ 12:08:41 #94
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_215175513
Ontknopinggenot vanavond.

En even kijken of SCC bij VVV kan winnen, Henk begint in ieder geval al om zich heen te slaan in de media.

Ook wel handig dat je beide spitsen verkoopt en dan daar een spits voor terughaalt die totaal niet fit blijkt. Lars Lambooij heeft er een potje van gemaakt.

twitter
  Moderator vrijdag 4 oktober 2024 @ 12:35:03 #95
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_215175753
Zin in vanavond :9
What can change the nature of a man?
  vrijdag 4 oktober 2024 @ 14:17:35 #96
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_215176509
GS Staalwerken Stadion bijna uitverkocht *O*

Ik ga niet de hele wedstrijd kunnen zien :{
pi_215176521
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2024 14:17 schreef hhh38 het volgende:
GS Staalwerken Stadion bijna uitverkocht *O*

Ik ga niet de hele wedstrijd kunnen zien :{
Morgen lekker het XXL-schakelkanaaltje terugkijken, niks mis mee.
  vrijdag 4 oktober 2024 @ 14:36:45 #98
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_215176652
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 oktober 2024 14:17 schreef hhh38 het volgende:
GS Staalwerken Stadion bijna uitverkocht *O*

Ik ga niet de hele wedstrijd kunnen zien :{
HelmondSportGoden.
  vrijdag 4 oktober 2024 @ 15:50:26 #99
370890 mabo11
Bracht VIESDIK op tv
pi_215177138
Vanavond sta ik weer lekker achter de opgehangen kat op vak O
VIESDIK in beeld gebracht tijdens WK Darts 2015 & 2016 en Premier League Ahoy 2016
pi_215179325
Stukje periode.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')