Nee hoor op het moment dat hij wist dat hij veilig was dacht hij alleen zoals gewoonlijk hoe hij daar zelf van kon profiteren: dat 'prachtige' fotomoment dus. Er is niets moedigs aan het opsteken van een vuist als je omringd wordt door veiligheidsmensen die je beschermenquote:Op zondag 25 augustus 2024 18:33 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee hoor leiderschap, dat kun je alleen herkennen als je zelf in een situatie bent geweest waar de adrenaline door je lijf giert. Juist op dat soort momenten word het kaf van het koren gescheiden.
Fight or flight is het op dat moment, veel mensen bevriezen of vluchten anderen staan op en vechten terug. Trump deed duidelijk het laatste, het leverde een prachtig fotomoment op en het liet zien dat hij onverschrokken is op momenten dat het telt.
Je zal het vast niet met mij eens zijn omdat je die man het licht in de ogen niet gunt.
Dat sowiesoquote:Op zondag 25 augustus 2024 15:09 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja, in jouw alternatieve wereld is het waarschijnlijk heel eng. Ik zou op baudet blijven stemmen, dan komt het vast wel goed voor je.
Waarom vind jij Trump de slechtste President allertijden?quote:Op zondag 25 augustus 2024 18:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, een kogel die langs je hoofd gaat is niet het moment dat telt, 4 jaar Presidentschap is wat telt en daaruit bleek dat Trump ongeschikt was voor die functie, de slechtste of een na slechtse President aller tijden.
Buiten nog het feit dat hij een verkrachter is en een veroordeelde crimineel is wat voor een normaal mens al meer dan genoeg reden is om hem ongeschikt te vinden.
Van mij mag hij een fijn lang leven hebben verder maar ik zie werkelijk niets aan hem of in hem wat hem geschikt maakt voor de functie die hij ambieert.
Eigenlijk viel het wel mee met de slechtheid van Trump. Hij was rommelig tijdens corona, zijn coup was amateuristisch en leidde tot enkele doden.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:06 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Waarom vind jij Trump de slechtste President allertijden?
Ik vind het juist altijd bijzonder dat conservatieven hem inhoudelijk een goede president vinden. Hij heeft in zijn eerste termijn vrij weinig voor elkaar gekregen, gegeven het politieke landschap.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:06 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Waarom vind jij Trump de slechtste President allertijden?
Is dit echt?quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
Uit welke beerput schept de rasidioot deze weerzinwekkende nonsens op? [ x ]
This behavior displays profound insecurity. When a candidate for the nation's highest office resorts to creating or sharing misleading images, it raises serious questions about their integrity and suitability for leadership. Such tactics not only undermine the democratic process by spreading disinformation but also indicate a lack of respect for the electorate's intelligence and discernment. Leadership should be about fostering trust and unity, not sowing confusion or division through unethical media manipulation.
edit: dat is maf, van een account waar sinds 2021 niet meer op gepost is? https://x.com/kennedy_bouvier
Dat is het oordeel van experts, he?quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:06 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Waarom vind jij Trump de slechtste President allertijden?
Een echte leider weet de juiste beerput te vinden.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:25 schreef la_perle_rouge het volgende:
Uit welke beerput schept de rasidioot deze weerzinwekkende nonsens op? [
Meer schulden en minder banen, lijkt me vrij logisch gezien de wereldwijde coronapandemie.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:31 schreef Sabata het volgende:
eigenlijk heeft Trump zo'n beetje alles fout gedaan in zijn presidentschap. kort gezegd, minder banen , minder zekerheid, hogere schulden, meer criminaliteit.
Maar ja, heeft wel zijn rijke vriendjes aan belastingverlaging geholpen en idd het SC aan de conservatieve kant gekregen. en toch liep hij tegen dat zelfde SC te schreeuwen dat zij hem moesten helpen om de verkiezingen ongeldig te laten verklaren.
Tja, hoe dit uitpakt we zijn er nog niet vanaf. als trump weg is vinden ze wel een andere stroman. iets waar ene JD Vance ook op aast
Trump's budget had de schulden al ver voor Covid enorm laten oplopen dankzij zijn tax cuts. De VS zat al in een recessie voordat covid toesloeg onder leiding van Trump en noteerde tijdens covid de grootste werkeloosheid in de geschiedenis. Prima als je daar covid de schuld van wil geven maar laten we het wel benoemen.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Meer schulden en minder banen, lijkt me vrij logisch gezien de wereldwijde coronapandemie.
Overigens is corona beleidsmatig ook een voordeel geweest, internationaal is er relatief weinig gebeurd, omdat regeringen zich vooral met interne gelegenheden bezig hielden. Poetin heeft ook gewacht met Oekraïne binnenvallen toen het ergste met covid voorbij was.
Valt wel mee. Je ziet duidelijk een coronapiek.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:53 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Trump's budget had de schulden al ver voor Covid enorm laten oplopen dankzij zijn tax cuts.
Crooked Comey!quote:
De grootste onderscheidende prestatie van Trump is het simpele gegeven dat hij de enige President is sinds ww2 die zich niet in een nieuwe -door Amerika gerigiseerde- oorlog heeft laten leiden.quote:Op zondag 25 augustus 2024 20:20 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik vind het juist altijd bijzonder dat conservatieven hem inhoudelijk een goede president vinden. Hij heeft in zijn eerste termijn vrij weinig voor elkaar gekregen, gegeven het politieke landschap.
Zijn grootste verdienste voor de conservatieve wereld is de samenstelling van de Supreme Court (en lagere rechtbanken) en dat is puur op het conto van slim politiek spel van Mitch McConnell te schrijven. De meeste andere dingen had iedere andere Republikein ook wel voor elkaar gekregen.
Sterker nog, een meer competente en niet-ruziezoekende Republiekeinse kandidaat had waarschijnlijk meer kunnen regelen, zeker met beide huizen en de SC op zijn hand. Volgens mij is het meest nuttige wat Trump gedaan had verkozen worden..
Ford en Carter ook niet, dus nee, niet de enige sinds de Tweede-Wereldoorlog.quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:07 schreef Viesdik het volgende:
[..]
De grootste onderscheidende prestatie van Trump is het simpele gegeven dat hij de enige President is sinds ww2 die zich niet in een nieuwe -door Amerika gerigiseerde- oorlog heeft laten leiden.
Obama heeft de meeste oorlogsuren als president ooit op zijn conto. Dat terwijl hij de nobelprijs voor de vrede heeft ontvangen. Toen biden President werd, is Amerika in nieuwe oorlogen betrokken geraakt, zoals Israel en Oekraïne.
Veel mensen hekelen Trump en stemmen om persoonlijkheid niet op hem. Maar Trump als persoon is niet hetzelfde als de functie die hij bekleed als Presisent.
Ik zou op Kennedy gestemd hebben, maar nu hij Trump heeft endorsed zou ik ook op hem gestemd hebben.
Wow, ja inderdaad, pas sinds Biden is Amerika in het Israelconflict betrokken geraakt...quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:07 schreef Viesdik het volgende:
Obama heeft de meeste oorlogsuren als president ooit op zijn conto. Dat terwijl hij de nobelprijs voor de vrede heeft ontvangen. Toen biden President werd, is Amerika in nieuwe oorlogen betrokken geraakt, zoals Israel en Oekraïne.
Nee hoor. Trump meldde het alleen niet.quote:Op zondag 25 augustus 2024 21:07 schreef Viesdik het volgende:
[..]
De grootste onderscheidende prestatie van Trump is het simpele gegeven dat hij de enige President is sinds ww2 die zich niet in een nieuwe -door Amerika gerigiseerde- oorlog heeft laten leiden.
Obama heeft de meeste oorlogsuren als president ooit op zijn conto. Dat terwijl hij de nobelprijs voor de vrede heeft ontvangen. Toen biden President werd, is Amerika in nieuwe oorlogen betrokken geraakt, zoals Israel en Oekraïne.
Veel mensen hekelen Trump en stemmen om persoonlijkheid niet op hem. Maar Trump als persoon is niet hetzelfde als de functie die hij bekleed als Presisent.
Ik zou op Kennedy gestemd hebben, maar nu hij Trump heeft endorsed zou ik ook op hem gestemd hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |