En gisteren beschuldigde je mij nog valselijk van mierenneuken en nu doe je precies het geen wat je gisteren zo vreselijk vond……..quote:Op donderdag 22 augustus 2024 20:18 schreef JAM het volgende:
[..]
Ook weer zo'n rare frame. Niemand is voorstander van abortus. Er zijn wel voorstanders van het recht op een vrije en veilige toegang tot abortus voor wanneer men dat nodig acht. Dat is een belangrijk verschil. Met dat soort opmerkingen trivaliseer je het nogal.
quote:Op donderdag 22 augustus 2024 17:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat fijn om te zien dat je voor de verandering eens afstand neemt van MAGA-leger, dat overloopt van haat. Overigens is die jongen naar mijn weten niet 'gehandicapt', zoals jij beweert.
Het is meer om te voorkomen dat MAGA-idioten en ander volk, wat helaas vaak gebeurt, 'voorstander van abortus' zo willen uitleggen dat als er iets met de foetus aan de hand blijkt te zijn - bijvoorbeeld, ik roep maar wat, dat het blind of met een andere handicap ter aarde zal komen - het dan ook geaborteerd moet worden. Rick Santorum bijvoorbeeld, in deze speech:quote:Op donderdag 22 augustus 2024 20:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
En gisteren beschuldigde je mij nog valselijk van mierenneuken en nu doe je precies het geen wat je gisteren zo vreselijk vond……..
Niet dat het voor je punt veel uit maakt denk ik maar volgens dit artikel heeft hij een "non-verbal learning disorder, ADHD and an anxiety disorder"quote:
Verder natuurlijk wel eens met haar dat het wholesome en schattig is.quote:Nonverbal learning disorder (NVLD or NLD) is a proposed category of neurodevelopmental disorder characterized by core deficits in visual-spatial processing and a significant discrepancy between verbal and nonverbal intelligence (where verbal intelligence is higher).
Klopt. Groyper War 2 is hilarisch cringey om te zien van een afstandje.quote:Op donderdag 22 augustus 2024 22:39 schreef MoreDakka het volgende:
[ x ]
Oei, AOC in de problemenAltijd mooi, die burgeroorlog bij de extremisten.
Freedom of choice. Freedom. Het grondbeginsel van de VS, zeg maar.quote:Op donderdag 22 augustus 2024 20:18 schreef JAM het volgende:
[..]
Ook weer zo'n rare frame. Niemand is voorstander van abortus. Er zijn wel voorstanders van het recht op een vrije en veilige toegang tot abortus voor wanneer men dat nodig acht. Dat is een belangrijk verschil. Met dat soort opmerkingen trivaliseer je het nogal.
Ik weet dat Harris vrij onzichtbaar is geweest de afgelopen 4 jaar, maar dit stukje gaslighting is altijd wel hilarisch.quote:Op donderdag 22 augustus 2024 22:39 schreef MoreDakka het volgende:
[ x ]
Oei, AOC in de problemenAltijd mooi, die burgeroorlog bij de extremisten.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 00:17 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ik weet dat Harris vrij onzichtbaar is geweest de afgelopen 4 jaar, maar dit stukje gaslighting is altijd wel hilarisch.
quote:Gaslighting is a form of emotional abuse where one person’s psychological manipulation causes another person to question their reality.
Zoals verwacht, affirmative action was discriminerend tegen Aziatische Amerikanen en dat is nu verboden.quote:The comparison to the class of 2027 was also dramatic. The percentage of Black students enrolled dropped to 5 percent from 15 percent, and the percentage of Hispanic and Latino students dropped to 11 percent from 16 percent. White students made up 37 percent of the new class, compared with 38 percent last year.
On the other hand, the percentage of Asian American students in the class jumped to 47 percent from 40 percent. (The percentages do not add up to 100, according to M.I.T., because students could declare more than one race.)
Niemand beweert dat affirmative action (ook wel positive discrimination genoemd, de naam zegt het al) niet discriminerend is? Dan heb je het echt niet begrepen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 00:28 schreef MoreDakka het volgende:
https://www.nytimes.com/2(...)irmative-action.html
[..]
Zoals verwacht, affirmative action was discriminerend tegen Aziatische Amerikanen en dat is nu verboden.
Dat willen ze nog weleens vergeten.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 00:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Freedom of choice. Freedom. Het grondbeginsel van de VS, zeg maar.
Oh jawel, dat was het voornaamste argument van de voorstanders tijdens de rechtszaken. Geen wonder, andere argumenten zijn er niet.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 00:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Niemand beweert dat affirmative action (ook wel positive discrimination genoemd, de naam zegt het al) niet discriminerend is? Dan heb je het echt niet begrepen.
Nee hoor. En andere argumenten zijn er wel.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 00:50 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Oh jawel, dat was het voornaamste argument van de voorstanders tijdens de rechtszaken. Geen wonder, andere argumenten zijn er niet.
quote:Op donderdag 22 augustus 2024 21:39 schreef Mikeytt het volgende:
Wtf was hier nou weer de bedoeling van?
"I'm running for vice president".... "okay."
"How long have you been working here? And you? And you? Nice"
"What donuts? Whatever makes sense"
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |