https://nos.nl/artikel/25(...)-wil-wolf-afschietenquote:Utrecht roept op niet met kind naar bos te gaan en wil wolf afschieten
De provincie Utrecht en de gemeenten Leusden, Zeist, Woudenberg en Utrechtse Heuvelrug adviseren mensen dringend om niet naar de bossen van de Utrechtse Heuvelrug te komen met kleine kinderen. Ze roepen inwoners en bezoekers op zeer voorzichtig te zijn vanwege een wolf die in het gebied rondloopt.
https://nos.nl/artikel/25(...)p-dieren-vastgesteldquote:Ruim drie keer zoveel wolvenaanvallen op dieren vastgesteld
Het aantal aanvallen van wolven op schapen en andere dieren is flink toegenomen. In de eerste drie maanden van dit jaar zijn er 267 aanvallen vastgesteld, waar dat er precies een jaar eerder 77 waren. Dat is ruim drie keer zoveel.
https://nos.nl/artikel/25(...)ij-incident-met-kindquote:DNA-onderzoek bevestigt: wolf betrokken bij incident met kind
De provincie Utrecht bevestigt dat een kind in Leusden eerder deze maand in aanraking is gekomen met een wolf. Op een kledingstuk dat het kind die dag droeg is het DNA van een wolf aangetroffen.
https://nos.nl/artikel/25(...)-je-er-een-tegenkomtquote:Hoe gevaarlijk is de wolf? En wat als je er een tegenkomt?
Als hij tevoorschijn komt, houdt de wolf de gemoederen flink bezig. Maar hoe snel kom je het dier eigenlijk tegen? En bovenal, wat moet je doen als je oog in oog staat met de wolf? Vijf vragen over het roofdier en zijn gedrag in Nederland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daar zulllen de wolven blij mee zijn , de reetjes zijn los
Uitsterfbeleid voor herten op kinderboerderij en hertenkampquote:Uitsterfbeleid voor herten op kinderboerderij en hertenkamp
Redactie 27-01-2023 02:13 print
Minister Piet Adema hield donderdag in debat met de Kamercommissie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) vast aan een 'uitsterfbeleid' voor de bij kinderboerderijen populaire herten.
Er zijn nu zo'n 250 hertenkamp in ons land en Adema heeft begrip voor de 'Bambi-adoratie' van mensen.
Maar hij is van mening dat dam- en edelherten vrij in velden en bossen moeten kunnen leven, in plaats van een afgeschermde ruimte achter een hek.
Daarom mag er vanaf 1 januari 2024 niet meer worden gefokt met de herten van hertenkampen en kinderboerderijen.
De al aanwezige herten mogen blijven tot ze doodgaan, maar er mogen geen nieuwe kalfjes meer bij komen. Op deze manier zullen de hertenkampen langzaam verdwijnen.
een wolf ziet geen verschil of het nu een schapen kindje is of een schaapje van een kindquote:Ruim drie keer zoveel wolvenaanvallen op dieren vastgesteld
Het aantal aanvallen van wolven op schapen en andere dieren is flink toegenomen. In de eerste drie maanden van dit jaar zijn er 267 aanvallen vastgesteld, waar dat er precies een jaar eerder 77 waren. Dat is ruim drie keer zoveel.
"Dit keer doen we het wel goed, alle vorige keren dat er met de wolf samengeleefd moest worden hebben ze het verkeerd aangepakt".quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:24 schreef Seeburg54 het volgende:
Eind 1800 wilden mensen het land al niet delen met dit dier, dat zal nu vast beter gaan.
Appels en peren. We hebben geen wolven bij ons in de huiskamer.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:43 schreef KlapMongeaul het volgende:
Laten we die 150.000 bijtende honden ieder jaar ook afschieten! Er is hier geen plaats voor bijtende honden, zeker niet als je kijkt naar de (financiële) gevolgen die het jaar in jaar uit heeft! Oh wacht… alleen een bijtende wolf is ineens gevaarlijk![]()
Nee, het is geen appels met peren. Het is kortzichtigheid dat we janken om een wolf terwijl het grote gevaar in de huiskamer zit.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:49 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Appels en peren. We hebben geen wolven bij ons in de huiskamer.
Daarbij staat de problematiek rond honden los van die rond wolven. Misschien moet je een "De plaats van de hond in Nederland"-topic openen.
Is het wel. Daarbij is het een whataboutism.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 12:08 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Nee, het is geen appels met peren. Het is kortzichtigheid dat we janken om een wolf terwijl het grote gevaar in de huiskamer zit.
quote:Provincie Utrecht wil wolf na incidenten op Utrechtse Heuvelrug afschieten, roept op om niet met kleine kinderen naar bossen te komen
Utrecht - De provincie Utrecht en diverse gemeenten roepen mensen in een „dringende waarschuwing” op om voorlopig niet met kleine kinderen in de b
En dan nu eerlijk: Wat gebeurt er met een hond die kinderen heeft gebeten?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:43 schreef KlapMongeaul het volgende:
Laten we die 150.000 bijtende honden ieder jaar ook afschieten! Er is hier geen plaats voor bijtende honden, zeker niet als je kijkt naar de (financiële) gevolgen die het jaar in jaar uit heeft! Oh wacht… alleen een bijtende wolf is ineens gevaarlijk![]()
We weten allang welke wolven problemen maken, met name bij de aanvallen op vee. Bij Bij12 hebben ze keurig een overzicht van welke wolf voor welke aanval verantwoordelijk is aan de hand van DNA-tests.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 18:06 schreef michaelmoore het volgende:
inderdaad die wolven moeten gezenderd worden dan weet je welke wolven waar problemen maken al dan niet
en de roedel ide continu op schapen moordjacht is ook
iedere wolf chippen
nou schiet die klote wolven die dat doen dan overhoop , als er een mug is die jou pijn doet dan sla je hem toch ook dood?quote:Op donderdag 1 augustus 2024 18:09 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
We weten allang welke wolven problemen maken, met name bij de aanvallen op vee. Bij Bij12 hebben ze keurig een overzicht van welke wolf voor welke aanval verantwoordelijk is aan de hand van DNA-tests.
quote:Jager onder vuur in wolvendiscussie: 'Nergens is het zo'n drama als in Nederland'
Mascha de Jong
Aangepast: 49 min geleden50 min geledenin Binnenland
UTRECHT - Nu de provincie Utrecht een afschotvergunning voorbereidt na de nieuwe confrontatie tussen een wolf en peuter op de Utrechtse Heuvelrug, vliegen voor- en tegenstanders van het roofdier elkaar opnieuw in de haren.
Dat leidt zelfs tot verwensingen aan het adres van jagers, nog voordat er überhaupt een vergunning is verleend.
Waarschijnlijk aan het feit dat er meer dan een miljoen mensen in het leefgebied van die wolf wonen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 13:28 schreef Lt.Bookman het volgende:
Door heel Europa in een eeuw tijd maar een handjevol incidenten met mensen, maar hier moet het weer helemaal misgaan![]()
Zou het aan de wolf liggen of aan de idiote Hollander die het dier frikandellen gaat voeren?
Het gebrek aan grote gebieden met vrije natuur en de overbevolking dáár ligt het aan.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 13:28 schreef Lt.Bookman het volgende:
Door heel Europa in een eeuw tijd maar een handjevol incidenten met mensen, maar hier moet het weer helemaal misgaan![]()
Zou het aan de wolf liggen of aan de idiote Hollander die het dier frikandellen gaat voeren?
we hebben weiland meer dan zat , maak daar dan een stuk omheinde natuur van voor wolven en konikpaardenquote:Op donderdag 1 augustus 2024 18:24 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Het gebrek aan grote gebieden met vrije natuur en de overbevolking dáár ligt het aan.
of dat er wolven in het leef- en kampeer gebied van de mens moeten gaan leven terijl dat niet kanquote:Op donderdag 1 augustus 2024 18:24 schreef Nobu het volgende:
[..]
Waarschijnlijk aan het feit dat er meer dan een miljoen mensen in het leefgebied van die wolf wonen.
Dat is hoe de propaganda werkt natuurlijk. Man man man, wat maken we ons druk over die wolven zeg.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 11:43 schreef KlapMongeaul het volgende:
Laten we die 150.000 bijtende honden ieder jaar ook afschieten! Er is hier geen plaats voor bijtende honden, zeker niet als je kijkt naar de (financiële) gevolgen die het jaar in jaar uit heeft! Oh wacht… alleen een bijtende wolf is ineens gevaarlijk![]()
Omheinde natuur voor wolven en konikpaarden lijkt me een slecht plan. Daar gaat het al mis, kijk maar bij de Oostvaardersplassen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 18:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
we hebben weiland meer dan zat , maak daar dan een stuk omheinde natuur van voor wolven en konikpaarden
[..]
of dat er wolven in het leef- en kampeer gebied van de mens moeten gaan leven terijl dat niet kan
ja maar je moet ze wel te vreten geven he , anders verhongeren die beesten of ze sterven letterlijk van de dorstquote:Op donderdag 1 augustus 2024 19:05 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Omheinde natuur voor wolven en konikpaarden lijkt me een slecht plan. Daar gaat het al mis, kijk maar bij de Oostvaarderse plassen.
Niet heel realistisch, maar van mij mag het.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 19:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja nu los laten lopen dat is helemaal niet goed, nederland bestaat voor 50% uit weiland, ga daar eens iets leuks mee doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |