Je mag ntl wel reageren, maar het komt nogal zwak over als je geen idee hebt wat, wanneer en met wie er op je zelf aangehaalde filmpje gebeurt en dan maar met een totaal niet relevante ja maar jij bak komt.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 09:06 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja ik mag ntl niet reageren als mijn bron onbetrouwbaar genoemd wordt
quote:
Zelensky heeft ook geen idee wat er momenteel in Kursk gebeurdquote:Op vrijdag 9 augustus 2024 08:37 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Lees het topic anders eens. Hij heeft geen idee.
Hij kijkt heel wat vrolijker dan zijn tegenhanger.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 15:05 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Zelensky heeft ook geen idee wat er momenteel in Kursk gebeurd![]()
[ x ]
https://nos.nl/artikel/25(...)nkelcentrum-oekrainequote:Oekraïne valt Russische luchtmachtbasis aan, Rusland beschiet winkelcentrum Oekraïne
Mooi filmpje inderdaad. Laat zien dat de Russen nu eindelijk ook eens ervaren, hoe het is om aangevallen te worden op hun eigen grondgebied.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 16:30 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)nkelcentrum-oekraine
Titel vat wel goed samen waarom het zo wenselijk is dat de Russen dit conflict verliezen.
Het Westen ziet dit anders. Het is een meesterzet en vredes-invasie:quote:Op woensdag 7 augustus 2024 21:31 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Goed van jou dat je het even vernoemt. Is dan ook de bedoeling van deze PR-stunt.
Meer kan ik er niet van maken.
Die zijn ook net zo selectief in de berichtgeving als Rusland.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 21:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het Westen ziet dit anders. Het is een meesterzet en vredes-invasie:
[ x ]
En weer een stapje dichterbij vrede:
[ x ]
Ik vind het altijd zo hilarisch hoe dat dan wordt gezegd en dat dat volk dan denkt dat ze een soort sterk argument hebben ofzo. Ik heb sterkere argumentatie gezien van zwakbegaafde brugklassers.quote:
Jij hebt het ook nooit over al die nazi symbolen bij de Russen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 13:03 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Die zijn ook net zo selectief in de berichtgeving als Rusland.
Die hebben het namelijk niet over het aantal Oekraïense doden en nazi symbolen.
Waar ik een beetje simpel van wordt is hoe blind die gasten zijn. De herkomst van Azov is niet zo mooi nee, maar de Russen hebben twee jaar lang een commandant vol nazi tattoos zitten oppijpen waarvan de eenheid toevallig vernoemd was naar Hitler zijn favo componist. Vandaag een filmpje gezien over de staatsgesponsorde pulp literatuur in Rusland met kameraad Hitler die samen met Stalin een einde aan de Britten en Amerikanen maakt. Ook een boek waarin Stalin Darth Vader overmeesterd en met zijn star destroyer Washington vernietigd.quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 16:48 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vind het altijd zo hilarisch hoe dat dan wordt gezegd en dat dat volk dan denkt dat ze een soort sterk argument hebben ofzo. Ik heb sterkere argumentatie gezien van zwakbegaafde brugklassers.
Zijn er ook niet zo veel.quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 17:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij hebt het ook nooit over al die nazi symbolen bij de Russen.
Mij ook.quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 15:28 schreef sp3c het volgende:
Lijkt me sterk dat ze het bezet gaan houden
Ik kan moeilijk geloven dat je bijvoorbeeld de hele Wagner saga hebt gemist. Heb je een betere smiley voor mensen die zich bewust van de domme houden?quote:Op zondag 11 augustus 2024 15:47 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ja.... Daar kan ik niks tegenin brengen....
Waar kan ik de vertaling krijgen?quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 18:04 schreef Glazenmaker het volgende:
[..] Ook een boek waarin Stalin Darth Vader overmeesterd en met zijn star destroyer Washington vernietigd.
[ afbeelding ]
Hoeveel zijn het er?quote:
Sowieso is het een beetje zinloos om steeds dezelfde discussies te gaan voeren lijkt mij.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:11 schreef sp3c het volgende:
Als je moordenaars uit de gevangenis laat om mee te laten vecht zijn een stel jongens met swastika tattoo's niet zo heel erg relevant meer
Dat was voor (en evt na) de oorlog interessant ivm eventuele toetreding en en verdragen enzo interessante info bij het maken van die keuze maar zodra Rusland dat land binnenvalt om (naar eigen zeggen) NAVO inspanningen te frustreren is het gewoon niet zo heel relevant meer om die gasten te vragen of ze Mein Kampf wel eens gelezen hebben
Het nieuws is de oorlog nu
quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 18:04 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Waar ik een beetje simpel van wordt is hoe blind die gasten zijn. De herkomst van Azov is niet zo mooi nee, maar de Russen hebben twee jaar lang een commandant vol nazi tattoos zitten oppijpen waarvan de eenheid toevallig vernoemd was naar Hitler zijn favo componist. Vandaag een filmpje gezien over de staatsgesponsorde pulp literatuur in Rusland met kameraad Hitler die samen met Stalin een einde aan de Britten en Amerikanen maakt. Ook een boek waarin Stalin Darth Vader overmeesterd en met zijn star destroyer Washington vernietigd.
[ afbeelding ]
Klinkt als een beter verhaal dan deel 7 8 en 9quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 18:04 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Waar ik een beetje simpel van wordt is hoe blind die gasten zijn. De herkomst van Azov is niet zo mooi nee, maar de Russen hebben twee jaar lang een commandant vol nazi tattoos zitten oppijpen waarvan de eenheid toevallig vernoemd was naar Hitler zijn favo componist. Vandaag een filmpje gezien over de staatsgesponsorde pulp literatuur in Rusland met kameraad Hitler die samen met Stalin een einde aan de Britten en Amerikanen maakt. Ook een boek waarin Stalin Darth Vader overmeesterd en met zijn star destroyer Washington vernietigd.
[ afbeelding ]
Kursk zal het einde worden voor Putin, aldus Zelensky.quote:Op zaterdag 10 augustus 2024 15:28 schreef sp3c het volgende:
Lijkt me sterk dat ze het bezet gaan houden
was ook de finale voor de moffen!quote:Op maandag 12 augustus 2024 20:10 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Kursk zal het einde worden voor Putin, aldus Zelensky.
Ze zijn er nu een week en ze zijn niet van plan binnenkort weer te vertrekken
[ x ]
bizarre hoever dit gaat binnen rusland.quote:
Je had gelijk, ze halen idd troepen weg uit de donbas.quote:Op vrijdag 9 augustus 2024 08:27 schreef Rolfieo het volgende:
[..]
Putin heeft inderdaad nog voldoende reserves, maar die kun je niet zomaar inzetten. Als ze bijvoorbeeld strategisch ingezet zijn, kun je ze niet zomaar weg halen. Verplaatsten kost ook tijd, geld en materiaal.
Hij zal nu wel zijn normale troepen moeten verdelen over een groter front.
[..]
Wat precies, want Putin zal nu resources anders moeten inzetten, en deze zoveelste onderschatting moeten uitleggen of laten uitleggen door zijn mensen.
[..]
Probeer maar eens commentaar te geven op Putin of de oorlog. Voorbeelden genoeg, dat dit meestal niet goed afloopt met je.
Ik denk dat je hier echt een heel slecht voorbeeld gebruikt.
Iedereen, letterlijk iedereen staat achter de grote leider Kim van Noord Korea.....
[..]
Denken ze dat ook uit vrijheid?
Probeer bijvoorbeeld maar eens een donatie te doen naar een organisatie die Oekraine steunt.
Voor de invasie had Rusland het tweede sterkste leger ter wereld, kort na de invasie hadden ze het tweede sterkste leger in Oekraïne en nu hebben de Russen het tweede sterkste leger in Ruslandquote:Op woensdag 14 augustus 2024 14:56 schreef Glazenmaker het volgende:
Poetin heeft het nieuwe KGB hoofd na een dag ontslagen en vervangen met een van zijn lijfwachten.
Maar voor de rest gaat het geweldig met Poetins driedaagse invasie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het Oekraïense leger bleek de aanslag te hebben bedacht in een dronken bui en Zelensky vond het plan geweldig. Door die pijpleiding op te blazen werd de directe route voor gas van Rusland naar Europa afgesneden.
Het gevolg voor de Europese burger zou zijn dat ze veel meer moesten gaan betalen voor hun gas. Maar omdat de enige overgebleven pijpleiding van Rusland naar Europa dan ineens over Oekraïens grondgebied zou lopen kon Zelensky een percentage ontvangen iedere keer als Europa weer gas nodig had. Een gemiddeld Nederlands huishouden was daardoor honderden extra Euro's kwijt terwijl Zelensky daar slechts enkele tientjes aan overhield.
En verder kon Zelensky door de schuld van de aanslag in Poetins schoenen te schuiven de verhoudingen tussen Rusland en het Westen verder opdrijven. Dat leverde hem heel wat donaties extra op.
De Nederlandse veiligheidsdienst kwam alleen al achter het plan voordat het uitgevoerd was. Zij vertelde Zelensky dit en brachten ook de CIA op de hoogte. De aanslag is ondanks deze Westerse kennis toch doorgegaan en Rusland is heel lang beschuldigd als dader. Duitsland deed jarenlang onderzoek naar de oorzaak, maar is niet op de hoogte gebracht door zowel de CIA als de Nederlandse veiligheidsdienst. Dat ze na ruim 2 jaar alsnog achter de werkelijke dader kwamen is dankzij hun eigen goede speurwerk geweest. En de Duitsers hielden het niet stil, waardoor ook wij nu het werkelijke verhaal weten.
Het mastermind achter de aanslag heeft ondertussen een hoog diplomatiek baantje als ambassadeur in het Verenigd Koninkrijk gekregen zodat hij niet bestraft kan worden.
Dus wil ik bij deze sorry zeggen. Sorry, mijn waarde complotdenkers. Ik zat ernaast en jullie hadden gelijk. Het was niet Rusland die achter de aanslag zat, maar Zelensky zelf.
Zo dacht ik er dus ook over. De waarheid is nu toch bekend geworden en we zaten er naast. Het was toch Oekraïne die vervolgens Poetin de schuld gaf.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:42 schreef Straatcommando. het volgende:
Er spelen wel meer dingen mee. Het laten stijgen van het waterpeil bijvoorbeeld, de timing, de kosten/baten/risico verhoudingen. Daarmee zeg ik niet dat Oekraine het niet gedaan kan hebben. Er zijn alleen heel erg weinig argumenten om te zeggen dat het Oekraïne was en wel een heleboel die in het nadeel van Rusland spreken. Dat is bij de nordstream ook zo.
Een harde conclusie is voor nu onmogelijk en misschien blijft het dat ook zo.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
quote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De waarheid achter de aanslag op de Nordstream is alsnog bekend geworden........en vele in BNW bleken gewoon gelijk te hebben.Ik geloof daar geen zak van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het Oekraïense leger bleek de aanslag te hebben bedacht in een dronken bui en Zelensky vond het plan geweldig. Door die pijpleiding op te blazen werd de directe route voor gas van Rusland naar Europa afgesneden.
Het gevolg voor de Europese burger zou zijn dat ze veel meer moesten gaan betalen voor hun gas. Maar omdat de enige overgebleven pijpleiding van Rusland naar Europa dan ineens over Oekraïens grondgebied zou lopen kon Zelensky een percentage ontvangen iedere keer als Europa weer gas nodig had. Een gemiddeld Nederlands huishouden was daardoor honderden extra's Euro's kwijt terwijl Zelensky daar enkele tientjes aan overhield.
En verder kon Zelensky door de schuld van de aanslag in Poetins schoenen te schuiven de verhoudingen tussen Rusland en het Westen verder opdrijven. Dat leverde hem heel wat donaties extra op.
De Nederlandse veiligheidsdienst kwam alleen al achter het plan voordat het uitgevoerd was. Zij vertelde Zelensky dit en brachten ook de CIA op de hoogte. De aanslag is ondanks deze Westerse kennis toch doorgegaan en Rusland is heel lang beschuldigd als dader. Duitsland deed jarenlang onderzoek naar de oorzaak, maar is niet op de hoogte gebracht door zowel de CIA als de Nederlandse veiligheidsdienst. Dat ze na ruim 2 jaar alsnog achter de werkelijke dader kwamen is dankzij hun eigen goede speurwerk geweest. En de Duitsers hielden het niet stil, waardoor ook wij nu het werkelijke verhaal weten.
Het mastermind achter de aanslag heeft ondertussen een hoog diplomatiek baantje als ambassadeur in het Verenigd Koninkrijk gekregen zodat hij niet bestraft kan worden.
Dus wil ik bij deze sorry zeggen. Sorry, mijn waarde complotdenkers. Ik zat ernaast en jullie hadden gelijk. Het was niet Rusland die achter de aanslag zat, maar Zelensky zelf.
[..]
Zo dacht ik er dus ook over. De waarheid is nu toch bekend geworden en we zaten er naast. Het was toch Oekraïne die vervolgens Poetin de schuld gaf.
Denk nog steeds dat het een actie van de USA was en dat ze voor de formaliteit wat dingen door Oekrainers hebben laten uitvoeren om die vervolgens voor de bus te gooien.
Volgens Wall Street Journalquote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het was toch Oekraïne die vervolgens Poetin de schuld gaf.
Het Russische regime is zo wreed om onwillige burgers te martelen en dwingen te vechten in Oekraïne.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 16:30 schreef Alarmonoff het volgende:
Voor de mensen die juichen om elke dode rus
https://www.reddit.com/r/(...)_with_a_russian_pow/
Ze zijn zichzelf niet meer (gehackt.npc,s) , die mensen moet je niet meer serieus nemen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 16:30 schreef Alarmonoff het volgende:
Voor de mensen die juichen om elke dode rus
https://www.reddit.com/r/(...)_with_a_russian_pow/
Bedoel je deze wet?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:25 schreef Glazenmaker het volgende:
Rusland heeft een nieuwe wet gemaakt zodat je kan ontsnappen aan het woke westen waar je niet eens een pedo meer mag zijn.
quote:The modern West, once a beacon of freedom and tradition, is crumbling under the weight of its own radical leftist policies.
From the relentless push for LGBT agendas, the hysteria of climate change, to the disastrous open borders policies, and the indoctrination of children in schools, the globalist elites have left no stone unturned in their mission to dismantle the very fabric of Western civilization.
Russian President Vladimir Putin has extended a lifeline to those who wish to escape the madness of the Western liberal agenda.
In a bold and unprecedented move, Putin has signed a decree offering sanctuary to individuals fleeing the “destructive neoliberal ideals” that have come to dominate their homelands.
Tass, the Russian state-run news agency, reported on this initiative, stating, “Moscow will provide assistance to any foreigners who want to escape the neoliberal ideals being put forward in their countries and move to Russia, where traditional values reign supreme.”
Under this decree, foreigners who reject the woke ideologies of their own nations will be granted the right to apply for temporary residence in Russia.
Unlike other immigrants, these individuals will not be required to prove their knowledge of the Russian language, history, or basic laws. Instead, their applications will be based solely on their rejection of the “unhealthy attitudes” being imposed by their governments.
Russia’s stance is clear: it stands as a bulwark against the moral decay of the West.
Ja die ja.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:31 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Bedoel je deze wet?
https://www.thegatewaypun(...)king-escape-western/
[..]
Wat is het verschil dan tussen Rusland en de USA?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:36 schreef xpompompomx het volgende:
Klagen over een gebrek aan vrijheid en dan in Rusland gaan wonen.![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |