Helemaal mee eens maar het voorbehoud wat gemaakt word ontkracht die stelling dan meteen weer, dat vind ik dan wel lastig.quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zal dan vooral over grondrechten en europese verdragen gaan lijkt me. In beginsel moeten de ambtenaren uiteraard gewoon hun werk doen en dat is uitvoeren van de plannen van het kabinet.
quote:Op donderdag 20 juni 2024 10:44 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ook de reden
Naar aanleiding van actuele ontwikkelingen, waaronder de aanvallen vanuit de NPO op ons voortbestaan en de enorme werkdruk die daaruit voortvloeide, heeft de raad van toezicht besloten af te wijken van wat hierover in het beleidsplan stond."
Ach wat zijn we zielig, we troosten onszelf met extra geld.
Ik zie niet zoveel geks in haar uitspraak eigenlijkquote:Op donderdag 20 juni 2024 11:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Helemaal mee eens maar het voorbehoud wat gemaakt word ontkracht die stelling dan meteen weer, dat vind ik dan wel lastig.
Dat zou zo maar kunnen!quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:42 schreef Origami94 het volgende:
wat gaat de politiek doen tegen de lange arm van Tel Aviv?
Komt Geert ook niet door de toetsing van de AIVD?
Wilders is geen kandidaat minister en word dus ook niet op die wijze gescreened. Sowieso kan je daar weinig mee als Wilders er niet doorheen zou komen als Kamerlid.quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:42 schreef Origami94 het volgende:
wat gaat de politiek doen tegen de lange arm van Tel Aviv?
Komt Geert ook niet door de toetsing van de AIVD?
Loyaliteit is drie keer nee zeggen en dan toch uitvoeren zei Peter van Uhm ooit.quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zal dan vooral over grondrechten en europese verdragen gaan lijkt me. In beginsel moeten de ambtenaren uiteraard gewoon hun werk doen en dat is uitvoeren van de plannen van het kabinet.
svp ontopic blijven.... onderwerp was dat een of meer docenten waren die gezegd zouden hebben dat studenten die met Israelische terreur sympathiseren geen plaats kunnen hebben in het universitair onderwijsquote:Op donderdag 20 juni 2024 10:50 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Goh, laat ik nu denken, Putin of Bashar al-Assad
Leg eens uit waarom Israel erger is dan Putin of Bashar al-Assad
Dat kan dus niet, naar mijn mening. Punt.quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:57 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
svp ontopic blijven.... onderwerp was dat een of meer docenten waren die gezegd zouden hebben dat studenten die met Israelische terreur sympathiseren geen plaats kunnen hebben in het universitair onderwijs
Als D66 lid en stemmer ben ik dat volkomen met je eens ondanks het feit dat het voorstel hiervoor van een D66 Kamerlid afkwam. Het voegt niets toe op deze wijze.quote:
Het was wel het onderwerp in dit topic. Dat wilde ik in herinnering brengen.quote:Op donderdag 20 juni 2024 11:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat kan dus niet, naar mijn mening. Punt.
https://www.ad.nl/politie(...)ang-achter~a858b171/quote:VVD-leider Dilan Yesilgöz zei in de verkiezingscampagne namelijk dat ‘duizenden mensen’ gebruik maken van nareis-op-nareis. In februari maakte de IND al bekend dat dat niet waar is: het ging in 2022 slechts om 100 aanvragen, waar er 40 van zijn goedgekeurd. In 2023 zijn er 110 aanvragen gedaan, en maar tien aanvragen zijn geaccordeerd. Toen al wilde een deel van de Tweede Kamer opheldering over het verschil tussen de cijfers en de uitlatingen van Yesilgöz. Maar nu blijkt dus dat de IND hier al veel eerder weet had.
Volgens mij is debat met Eric van den Burg, die gaat hier over. Maar wellicht dat ze Yesilgoz inderdaad naar de Kamer roepenquote:Op donderdag 20 juni 2024 12:09 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het was wel het onderwerp in dit topic. Dat wilde ik in herinnering brengen.
Ok.... actueel Nederlandse politiek dan:
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)ang-achter~a858b171/
Men verwacht dat Dilan Yesilgöz vandaag verantwoording moet afleggen aan de Kamer.
Er bestaan een analyse dat door dit gegoochel met cijfers de PVV veel wind in de zeilen kreeg...
En de VVD veel zetels daardoor verloor
Schoof zou in 2023 ook meer geweten hebben over die cijfersquote:Op donderdag 20 juni 2024 12:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgens mij is debat met Eric van den Burg, die gaat hier over. Maar wellicht dat ze Yesilgoz inderdaad naar de Kamer roepen
Zit Yesilgoz niet gewoon in de kamer dan?quote:Op donderdag 20 juni 2024 12:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgens mij is debat met Eric van den Burg, die gaat hier over. Maar wellicht dat ze Yesilgoz inderdaad naar de Kamer roepen
Haha, dat had gekund maar nee, Ruben Brekelmans gaat de woord voeren voor VVD.quote:Op donderdag 20 juni 2024 12:34 schreef VoMy het volgende:
[..]
Zit Yesilgoz niet gewoon in de kamer dan?
Zou die PVV'er een Kampje gaan doen?quote:Op donderdag 20 juni 2024 12:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Haha, dat had gekund maar nee, Ruben Brekelmans gaat de woord voeren voor VVD.
[ afbeelding ]
Ik heb begrepen dat ze inderdaad naar de Kamer is geroepen: https://www.nu.nl/politie(...)-fabel-op-fabel.htmlquote:Op donderdag 20 juni 2024 12:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Volgens mij is debat met Eric van den Burg, die gaat hier over. Maar wellicht dat ze Yesilgoz inderdaad naar de Kamer roepen
4 minuten om te zeggen dat hij uiteraard de minister volledig steunt?quote:Op donderdag 20 juni 2024 12:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Haha, dat had gekund maar nee, Ruben Brekelmans gaat de woord voeren voor VVD.
[ afbeelding ]
https://www.trouw.nl/binn(...)rie-bekend~b2761514/quote:Nu is ook nog bekend dat de IND de cijfers in de zomer al deelde met ambtenaren die werken op het departement waaraan Yesilgöz leiding geeft.
De vraag die Yesilgöz donderdag moet beantwoorden is waarom zij maandenlang campagne heeft gevoerd met ongefundeerde claims over nareis op nareis terwijl haar eigen ambtenaren wisten dat het fenomeen nauwelijks voorkwam.
Ambtenaren hoeven niets te zeggen, ze moeten uitvoeren, zo hebben we vandaag toch gehoord van een toekomstig minister.quote:Op donderdag 20 juni 2024 12:59 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.trouw.nl/binn(...)rie-bekend~b2761514/
Waarom zeiden die ambtenaren niks. En ook geen memootje gestuurd met de eerste bevindingen van IND ?
Strafrechtelijk vervolgenquote:Op donderdag 20 juni 2024 11:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wilders is geen kandidaat minister en word dus ook niet op die wijze gescreened. Sowieso kan je daar weinig mee als Wilders er niet doorheen zou komen als Kamerlid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |