Die heeft na het eerste kwartier weinig goeds gedaan.quote:Op maandag 17 juni 2024 19:26 schreef maxi-mus het volgende:
Bozenik is rijp voor een wissel inmiddels.
Historisch erfgoed.quote:Op maandag 17 juni 2024 19:25 schreef Falco het volgende:
Ook alleen al de opmerking: "Op de Belg", van wooooooow kijk jullie eens dom zijn dat je Nederland kijkt en kijk mij eens speciaal zijn, zelfde type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!
Zijn medespelers begrijpen hem helemaal niet. En bij City doet hij ook lang niet veel defensieve arbeid, wat ook niet hoeft want daar zetten ze 100x beter druk.quote:
Akkoordquote:
Ah ja het ligt aan de rest.quote:Op maandag 17 juni 2024 19:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Zijn medespelers begrijpen hem helemaal niet. En bij City doet hij ook lang niet veel defensieve arbeid, wat ook niet hoeft want daar zetten ze 100x beter druk.
tjsechieslowakeiequote:
en ik heb duizenden keren bewezen dat ik nog groter ben dan einsteinquote:Op maandag 17 juni 2024 19:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Jij hebt al meer dan één keer bewezen dat nadenken niet je sterkste kant is.
Waarom heb je eigenlijk niet voor tong80 gekozen? (Deze vraag heb ik nog niet voorbij zien komen)quote:Op maandag 17 juni 2024 19:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Akkoord
Ik heb de mods voor EK uitgezocht
Ik zeg niet dat het met elkaar te maken heeft, maar het is wel toevallig natuurlijk
Die heeft het veel te druk.quote:Op maandag 17 juni 2024 19:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Waarom heb je eigenlijk niet voor tong80 gekozen? (Deze vraag heb ik nog niet voorbij zien komen)
Die wilde niet helaasquote:Op maandag 17 juni 2024 19:28 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Waarom heb je eigenlijk niet voor tong80 gekozen? (Deze vraag heb ik nog niet voorbij zien komen)
THE BEAST!quote:
quote:Op maandag 2 juli 2018 17:02 schreef raptorix het volgende:
Ook alleen al de opmerking: "Bij de Belg", van wooooooow kijk jullie eens dom zijn dat je Nederland kijkt en kijk mij eens speciaal zijn, zelfde type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |