Een of andere obscure gepensioneerde professor, lid van Bij1, die zo machtig is dat als ze wat opschrijft, het meteen een regel is waar iedereen zich aan moet houden.quote:
Hoe vaak bezoek jij een universiteit tegenwoordig?quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:44 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een of andere obscure gepensioneerde professor, lid van Bij1, die zo machtig is dat als ze wat opschrijft, het meteen een regel is waar iedereen zich aan moet houden.
Dus als ze niet exact door jouw hoepeltjes springen dan zijn ze automatisch stiekeme bondgenoten van extreemlinkse relschoppers?quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat zou zo maar weggenomen geweest kunnen zijn als de heren fel afstand hadden genomen van wat er aan de UvA gebeurde, of de bezettingen van stations. Of als Timmermans bijvoorbeeld de pro-Hamas schreeuwlelijkerds gewoon de zaal had uitgejaagd.
Had er echt nooit van gehoord. Ja nu, nadat ik haar heb gegoogeld. Totaal irrelevant figuur lijkt me. Beetje een grifter ook, IMO, zoals je ze ook in de VS hebt aangaande deze kwestie.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:44 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een of andere obscure gepensioneerde professor, lid van Bij1, die zo machtig is dat als ze wat opschrijft, het meteen een regel is waar iedereen zich aan moet houden.
Hier stel je datquote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, hetgeen ik citeerde. Waar stel ik zulks?
Waar heb ik uberhaupt een dergelijk dualisme aangehaald?
Als dat de basis is voor je laatste epistels, redeneer je op basis van lucht.
quote:Diversiteit is een zeer oppervlakkig spelletje van de buitenkant, niet gericht op de merites van individuen maar puur hun ras, geslacht, seksuele voorkeur of leeftijd.
Ja, JOUW definitie ervan. De mijne ging volgens mij niet heel veel verder dan het benoemen dat diversiteit er is en altijd is geweest. Die definitie is dan ook een verscheidenheid van mensen, ideeën en gebruiken in een samenleving.quote:
Exact? Deze vormen van straatintimidatie zou elke politicus moeten afkeuren, vind je niet?quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dus als ze niet exact door jouw hoepeltjes springen dan zijn ze automatisch stiekeme bondgenoten van extreemlinkse relschoppers?
Tja dan kun je het zo onderhand nooit goed doen als politicus op het progressieve spectrum.
Ik kom nog wel eens bij mijn oude studentenvereniging met oude borrelmaten. Maar krijg niet de indruk dat de studenten/promovendi die er lid zijn sterk gebukt gaan onder DEI-managers.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoe vaak bezoek jij een universiteit tegenwoordig?
Alumni kun je dan ook niet meer 'bewust maken'.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:51 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik kom nog wel eens bij mijn oude studentenvereniging met oude borrelmaten. Maar krijg niet de indruk dat de studenten/promovendi die er lid zijn sterk gebukt gaan onder DEI-managers.
Je gaat er nu vanuit dat diversiteit promoten (ligt eraan hoe je dit uit voert) de kwaliteit teniet doet.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, JOUW definitie ervan. De mijne ging volgens mij niet heel veel verder dan het benoemen dat diversiteit er is en altijd is geweest. Die definitie is dan ook een verscheidenheid van mensen, ideeën en gebruiken in een samenleving.
Zie edit in mijn laatste post. Op niets anders gebaseerd dan geslacht stel je dat het beter zou zijn als kinderen naast vrouwen ook mannen in de klas zien. Geen woord over kwaliteit of merites, puur poppetjes wisselen, want dat is diversiteit. En representativiteit.
Waar zeg ik dat? Lijkt me juist geweldig om dat te promoten, bijvoorbeeld de veelheid aan denkbeelden die mensen kunnen hebben op politiek, sociaal, economisch en spiritueel vlak.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:06 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je gaat er nu vanuit dat diversiteit promoten (ligt eraan hoe je dit uit voert) de kwaliteit teniet doet. Uit veel onderzoek blijkt juist dat diversiteit de kwaliteit en weerbaarheid van de organisatie versterkt. Je mag er best bewust van zijn hoe er inderdaad 'witte privileges' bestaan. Dat ontkennen is best bizar. Natuurlijk spreekt het voor zich dat wel aan de juiste kwalificaties moet worden voldaan en iemand die twee keer zo goed is niet gepasseerd mag worden (als je dat kan meten).
Overigens lijkt het er op dat quota voor corporate boardrooms (30% procent vrouwen) veel meer geaccepteerd nu worden. Er is decennia discussie over maar eenmaal ingevoerd haalt men de schouders er over op - maar DeSantis en kornuiten geven niet snel op.
Ja die tegenstelling maak je de hele tijd. Dat er iets negatiefs met de kwaliteit gebeurt als er meer diversiteit is op plekken waar die nu weinig is. Zoals ik al zeg dat is alleen logisch op het moment dat je dus stelt dat bijvoorbeeld mannen slechtere onderwijzers zijn.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, JOUW definitie ervan.
Zie edit in mijn laatste post. Op niets anders gebaseerd dan geslacht stel je dat het beter zou zijn als kinderen naast vrouwen ook mannen in de klas zien. Geen woord over kwaliteit of merites, puur poppetjes wisselen, want dat is diversiteit. En representativiteit.
Waar, waar, waar, wordt zoiets beweerd?quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:11 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja die tegenstelling maak je de hele tijd. Dat er iets negatiefs met de kwaliteit gebeurt als er meer diversiteit is op plekken waar die nu weinig is. Zoals ik al zeg dat is alleen logisch op het moment dat je dus stelt dat bijvoorbeeld mannen slechtere onderwijzers zijn.
Ik baseer me niet op niks, genoeg psychologen of sociologen of economen die wetenschappelijk inzichtelijk kunnen maken dat diversiteit iets toevoegt. Ik heb je legio voorbeelden gegeven.
We blijven hetzelfde rondje maken. Nou heet ik hier wel lord-ronddraai maar op een gegeven moment is genoeg ook genoeg. Je kunt prima kritiek leveren op diversiteit of het doorslaan in de drang ernaar jij doet het altijd op een debiele manier. Waar je vraagt naar de bekende weg, iets uitgelegd krijgt en dan beginnen we opnieuw.
Of ik moet je 3 keer jezelf terugquoten.
Je groepsdenken laat je ook keer op keer zien nu weer door te zeuren over de UvA die iets moet met pro-Palestina demonstranten die jij pro-Hamas voelt. Ik noem je niet conservatief omdat je iets verkeerds zegt. Ik noem je conservatief omdat je vrijwel geen progressieve waarden deelt met progressieven van nu. Misschien was je progressief in de 70's nu is dat inmiddels conservatief.
Op die avondjes zijn niet enkel alumni natuurlijk. En een aantal alumni zijn ook wetenschapper geworden.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Alumni kun je dan ook niet meer 'bewust maken'.
Ja het is allemaal vrij logisch maar alsof je tegen een muur praat. Ik stel op geen moment dat weet ik veel je geweldig geschikte kandidaten moet laten gaan om een translesbische rolstoel asexueel in je magazijn te laten werken als orderpicker in plaats van de zoveelste Henk. Ik stel wel dat in gebieden waar een gigantische imbalans is ten opzichte van de maatschappij zoals onderwijs of de gezonheidszorg of ICT er best werk gemaakt kan worden dat wat meer gelijk te trekken zonder dat je hoeft te discrimineren. Dat representatie daar ook bij helpt is vaak zat aangetoond. Dat meer diversiteit juist zorgt voor minder focus op vaststaande eigenschappen is ook niet zo gek, want de norm is dan niet zo smal als op een plek met weinig diversiteit.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:06 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je gaat er nu vanuit dat diversiteit promoten (ligt eraan hoe je dit uit voert) de kwaliteit teniet doet.
Uit veel onderzoek blijkt juist dat diversiteit de kwaliteit en weerbaarheid van de organisatie versterkt. Je mag er best bewust van zijn hoe er inderdaad 'witte privileges' bestaan. Dat ontkennen is best bizar. Natuurlijk spreekt het voor zich dat wel aan de juiste kwalificaties moet worden voldaan en iemand die twee keer zo goed is niet gepasseerd mag worden (als je dat kan meten).
Overigens lijkt het er op dat quota voor corporate boardrooms (30% procent vrouwen als minimum; in een 'normale' wereld is dat eerder 50%) veel meer geaccepteerd nu worden. Er is decennia discussie over maar eenmaal ingevoerd haalt men de schouders er over op - maar DeSantis en kornuiten geven niet snel op.
Zeker Nederland is heel lang geregeerd door een Old Boys Network en stilstaand water.
Klopt, maar wanneer ze dat niet meteen luidkeels op Twitter doen, betekent het niet dat ze het niet af zouden keuren.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Exact? Deze vormen van straatintimidatie zou elke politicus moeten afkeuren, vind je niet?
Maar je staat niet voor die waarden want wat is anders je probleem met pogingen werkplekken ook begaanbaar te maken voor die groepen. Dat ouderen bijvoorbeeld nadeel hebben op de arbeidsmarkt valt bijna niet te ontkennen. Terwijl een ouder iemand op merites voor een organisatie prima even goed of zelfs beter kan zijn dan een jonger iemand. Toch blijf je tekeer gaan als ik suggereer dat een bedrijf op basis van diversiteitsdenken ook wel eens oudere mensen aan zou moeten nemen in plaats van enkel jongeren Als je dan een keer op basis van dat denken een oudere aanneemt in plaats van een jongere is het ook niet zo dat die persoon helemaal niks kon behalve oud zijn. Je selecteert nog altijd op basis van criteria als de opleiding voor de functie of klik of weet ik veel.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waar, waar, waar, wordt zoiets beweerd?
Het PUUR vanwege het willen pushen van diversiteit omdat jij vindt dat 'er meer mannen' of 'minder vrouwen' bij x of y moeten zijn, dat is waar ik tegen ageer.
Pal staan voor rechten voor vrouwen, homo's, gehandicapten, ouderen, armen en andere minderheden is altijd progressief geweest. Geen idee wat die waarden 'nu' zijn, maar ongetwijfeld zit er een hoop randstedelijk geforceerde diversiteit en inclusie in.
Jawel hoor. Daarom ben ik op dit moment wat religieuzen aan de kaak aan het voelen over het waarom het rechtvaardig is dat homo's voor eeuwig branden in de hel. Misschien kun je meehelpen als mede-progressief.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:37 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Maar je staat niet voor die waarden want wat is anders je probleem met pogingen werkplekken ook begaanbaar te maken voor die groepen. Dat ouderen bijvoorbeeld nadeel hebben op de arbeidsmarkt valt bijna niet te ontkennen. Terwijl een ouder iemand op merites voor een organisatie prima even goed of zelfs beter kan zijn dan een jonger iemand. Toch blijf je tekeer gaan als ik suggereer dat een bedrijf op basis van diversiteitsdenken ook wel eens oudere mensen aan zou moeten nemen in plaats van enkel jongeren Als je dan een keer op basis van dat denken een oudere aanneemt in plaats van een jongere is het ook niet zo dat die persoon helemaal niks kon behalve oud zijn. Je selecteert nog altijd op basis van criteria als de opleiding voor de functie of klik of weet ik veel.
JIj bent degene die dat waanzin noemt, schedelmeten, legt enkel de nadruk daarop.
Je bent af.quote:
Tja, de meeste Nederlanders hebben echt geen idee wie Gloria Wekker is.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:40 schreef quo_ het volgende:
[..]
Je bent af.
Het gaat in dit topic weliswaar over de toekomst van een arbeiderspartij, voorheen het vlaggenschip van de sociaal democratie, maar de dienst wordt uitgemaakt door poltiek correcte figuren die over elkaar heen buitelen om te laten zien hoe ontwikkeld ze zijn.
Het lijkt de echte PvdA wel. Dus als je niet weet wie mevrouw Wekker is; niet mee bemoeien.
Ik zie niet in wat dit te maken heeft met Gloria Wekker. Je overdrijft ook nogal met de Timmermans situatie en wat daar werkelijk aan de hand was.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 19:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat zou zo maar weggenomen geweest kunnen zijn als de heren fel afstand hadden genomen van wat er aan de UvA gebeurde, of de bezettingen van stations. Of als Timmermans bijvoorbeeld de pro-Hamas schreeuwlelijkerds gewoon de zaal had uitgejaagd.
Wat is er mis met het verheffingsideaal en je ontwikkeld gedragen? Niet direct toegegeven aan je oer instincten en het als een aanbeveling zien om je hufterig op te stellen. We kunnen juist veel meer politieke correctheid gebruiken!quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:40 schreef quo_ het volgende:
[..]
Je bent af.
Het gaat in dit topic weliswaar over de toekomst van een arbeiderspartij, voorheen het vlaggenschip van de sociaal democratie, maar de dienst wordt uitgemaakt door poltiek correcte figuren die over elkaar heen buitelen om te laten zien hoe ontwikkeld ze zijn.
Het lijkt de echte PvdA wel. Dus als je niet weet wie mevrouw Wekker is; niet mee bemoeien.
Dat valt wel mee. Timmermans is weliswaar impopulair maar tegelijkertijd staat de partij op #1 wanneer gepeild wordt of een partij verbonden en betrokken is met de maatschappij.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:47 schreef OxygeneFRL het volgende:
Wat een shitshow is deze fusie aan het worden zeg.
Die nazi vergelijkingen maak jij he. Ik nietquote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:54 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat valt wel mee. Timmermans is weliswaar impopulair maar tegelijkertijd staat de partij op #1 wanneer gepeild wordt of een partij verbonden en betrokken is met de maatschappij.
Uiteraard ziet de NWS brigade dat graag anders. Die zullen niet rusten totdat er gedeporteerd en vergast gaat worden. Iedereen die geen massa-deportaties wil is gek en mislukt.
Oh ja joh?quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:54 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat valt wel mee. Timmermans is weliswaar impopulair maar tegelijkertijd staat de partij op #1 wanneer gepeild wordt of een partij verbonden en betrokken is met de maatschappij.
Uiteraard ziet de NWS brigade dat graag anders. Die zullen niet rusten totdat er gedeporteerd en vergast gaat worden. Iedereen die geen massa-deportaties wil is gek en mislukt.
Valt wel mee toch? Omdat een paar van die ouwe vellen als Melkert en Oudkerk weer eens wat willen, mwah. (of niet willen eigenlijk) Straks waarschijnlijk Rottenberg nog, en dan heeft dat clubje waar je als partij eigenlijk gewoon helemaal niks meer mee moet willen, hun jaarlijks azijnplasje weer gedaan.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 20:47 schreef OxygeneFRL het volgende:
Wat een shitshow is deze fusie aan het worden zeg.
De eerste paar verkiezingen waren natuurlijk geen succes. Dat maakt het wel heel lastig om dit duurzaam te maken…quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 21:16 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Valt wel mee toch? Omdat een paar van die ouwe vellen als Melkert en Oudkerk weer eens wat willen, mwah. (of niet willen eigenlijk) Straks waarschijnlijk Rottenberg nog, en dan heeft dat clubje waar je als partij eigenlijk gewoon helemaal niks meer mee moet willen, hun jaarlijks azijnplasje weer gedaan.
Is wel helemaal in lijn met hoe men binnen de pvda acteert, daar gaat het ook al lang niet meer over de arbeider.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 23:02 schreef Cyan9 het volgende:
Wat ik vooral komisch vind is dat de helft van de posts in dit topic helemaal niet meer over de fusie van PvdA en Groenlinks gaan.
Massa-deportaties is gewoon wat PVV, FvD en BBB willen (ook ja21). Is geen geheim, en heel NWS hobbelt er achter aan. Dat die dan de GLPVDA fusie mislukt vinden is logisch.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 21:06 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oh ja joh?
Smakeloze Godwin ook. En ik ken mijn pappenheimers (helaas) heel goed. Dat uitsmeren over een heel subforum is eh...ironisch
'Tolerantie' is ook decennialang beschimpt, aangevallen en omgekeerd (als in: de moslims als gevaar voor onze tolerante en vrije verworvenheden - die we desalniettemin nu zelf gaan aanvallen, beschimpen en stigmatiseren). Tot afschaffen van de relevante Grondwetsartikelen aan toe. Tolerantie maakt het Westen zwak, sentimenteel en week.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 22:56 schreef Claudia_x het volgende:
Wat ik zo komisch vind aan dat diversiteitsstreven is het dat het steevast om specifieke vormen van diversiteit gaat. Ik heb wel eens geopperd om de aandacht meer te vestigen op mensen uit de provincie of mensen die rechts stemmen. Dat was natuurlijk niet de bedoeling.
Het verschil tussen beide Amsterdamse universiteiten vind ik typisch. Aan de ene (UvA) wordt diversiteit gepredikt en aan de andere (VU) tolerantie. Rara welke universiteit is het meest divers?
Wat mij verbaast - en vele progressieve linksen met mij - is die gigantische, enorme blinde vlek m.b.t. radicale islam. Je hebt het steeds over gevaar voor de samenleving dit, gevaar voor de samenleving dat, trekt weer Godwins uit de koker en zweert dat we hier aan de vooravond van de algehele heropleving van het Derde Rijk staan, en dat omdat er mensen zijn, zoals ik, die geen plek vinden bij de PvdA wegens GL omdat die club pertinent weigert zorgen die mensen hebben m.b.t. de radicale islam serieus te nemen.quote:Op dinsdag 15 oktober 2024 23:25 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
'Tolerantie' is ook decennialang beschimpt, aangevallen en omgekeerd (als in: de moslims als gevaar voor onze tolerante en vrije verworvenheden - die we desalniettemin nu zelf gaan aanvallen, beschimpen en stigmatiseren). Tot afschaffen van de relevante Grondwetsartikelen aan toe. Tolerantie maakt het Westen zwak, sentimenteel en week.
Wanneer het inclusie-huisje sneuvelt vindt het gespuis wel wat anders en nieuws om te slopen. Tolerantie hoort daarbij, want ten diepste is tolerantie een vijand van rechts denken en rechtse agendas (met alweer Ayn Rand, Hoppe cs. als uitstekend voorbeeld; dat Boreale clubje in Leiden ook).
Bij de VU heb je nog hardcore Marxisten en ook die dwaas van een Ad Verbrugge (hij haat het denken in mensenrechten), gereformeerde theologen. De studentenpopulatie is al tijden gekleurd en divers. Gebedsruimtes voor allerlei geloven. Maar accepteert 'rechts' dat nou? Deze diversiteit en overpopulatie van Islamieten. Niet echt. Zeg maar gerust: echt niet.
Zie daarvoor ook die rechtse studentenpartij op de VU (de voorzitter heeft een functie bij ON en FvD), en waar die allemaal mee komen.
De enige radicale islam is het salafisme. Dat waar Marcouch (PvdA) ooit onderzoek naar deed om het te laten verbieden. https://www.trouw.nl/nieu(...)-salafisme~b3874d1b/quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat mij verbaast - en vele progressieve linksen met mij - is die gigantische, enorme blinde vlek m.b.t. radicale islam. Je hebt het steeds over gevaar voor de samenleving dit, gevaar voor de samenleving dat, trekt weer Godwins uit de koker en zweert dat we hier aan de vooravond van de algehele heropleving van het Derde Rijk staan, en dat omdat er mensen zijn, zoals ik, die geen plek vinden bij de PvdA wegens GL omdat die club pertinent weigert zorgen die mensen hebben m.b.t. de radicale islam serieus te nemen.
Alles is diversiteit en inclusie, maar díe tak aanpakken die het minst met diversiteit en inclusie opheeft, ho maar.
Dan is het weer vreemdelingenhaat, xenofobie, neo-nazisme.
Posts als die van jou bevestigen me steeds opnieuw in mijn afkeer van wat thans voor 'progressief links' door moet gaan. Ik maak me ZEER veel zorgen over radicalisme binnen de islam; kennelijk betekent dat meteen deportaties en zelfs vergassingen op poten zetten.
Zucht.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:56 schreef Hanca het volgende:
[..]
De enige radicale islam is het salafisme. Dat waar Marcouch (PvdA) ooit onderzoek naar deed om het te laten verbieden. Hier ook nog: https://www.pvda.nl/nieuws/onze-vrijheid-verdedigen/
Dus die blinde vlek lijkt vooral bij jou te zitten. Als je niet elke moslim behandelt als radicaal en een gevaar voor de samenleving, ben je niet gelijk fan van het salafisme.
Ja, jij doet alsof PvdA niks wil doen tegen de radicale islam. Dat doen ze bewezen wel. Dat is idd wel een zucht waard.quote:
Lees het nog eens goed.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, jij doet alsof PvdA niks wil doen tegen de radicale islam. Dat doen ze bewezen wel. Dat is idd wel een zucht waard.
Ik heb goed gelezen, jij weigert blijkbaar te erkennen dat die blinde vlek bij jou zit en de PvdA, net als GroenLinks, wel daadwerkelijk op treedt tegen de echt radicale islam.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Lees het nog eens goed.
Vooral de laatste paragraaf
Lees die laatste paragraaf nog een keer.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:00 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb goed gelezen, jij weigert blijkbaar te erkennen dat die blinde vlek bij jou zit en de PvdA, net als GroenLinks, wel daadwerkelijk op treedt tegen de echt radicale islam.
Dit is allemaal erg overdreven.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 19:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat mij verbaast - en vele progressieve linksen met mij - is die gigantische, enorme blinde vlek m.b.t. radicale islam. Je hebt het steeds over gevaar voor de samenleving dit, gevaar voor de samenleving dat, trekt weer Godwins uit de koker en zweert dat we hier aan de vooravond van de algehele heropleving van het Derde Rijk staan, en dat omdat er mensen zijn, zoals ik, die geen plek vinden bij de PvdA wegens GL omdat die club pertinent weigert zorgen die mensen hebben m.b.t. de radicale islam serieus te nemen.
Alles is diversiteit en inclusie, maar díe tak aanpakken die het minst met diversiteit en inclusie opheeft, ho maar.
Dan is het weer vreemdelingenhaat, xenofobie, neo-nazisme.
Nog nooit heb ik je iets horen zeggen over het feit dat intolerantie jegens homo's voornamelijk heerst in conservatief religieuze en voornamelijk conservatief islamitische kring. Dat onderdrukking van vrouwen, of in ieder geval een allesbehalve 'inclusief' beeld heerst over haar 'rol', eveneens in die kringen behoorlijk heerst, ook niet.
Posts als die van jou bevestigen me steeds opnieuw in mijn afkeer van wat thans voor 'progressief links' door moet gaan. Ik maak me ZEER veel zorgen over radicalisme binnen de islam; kennelijk betekent dat meteen deportaties en zelfs vergassingen op poten zetten.
En daarom moet PvdA zo snel mogelijk weg van GL. Dat soort hysterisch en demoniserend foeteren, al dan niet met Hitler erbij, toont aan wat voor enge sekte het aan het worden is.
Wellicht tijd om je eens echt te verdiepen in plaats van je haat en woede te projecteren.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Lees die laatste paragraaf nog een keer.
En nee, van GroenLinks verwacht ik inderdaad nul komma nul.
Integendeel.
Welke haat?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:10 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Wellicht tijd om je eens echt te verdiepen in plaats van je haat en woede te projecteren.
Civitas Christiana... serieus?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:10 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dit is allemaal erg overdreven.
Kijk eens naar de World Values Survey. Daar zie je dat de acceptatie van bijvoorbeeld homo's vrij ver gevorderd is onder Islamieten in Nederland. Ze staan ongeveer waar Nederlanders in 1995 stonden en zijn toleranter dan de gereformeerden. Dan zijn er ook nog vele ex-Islamieten, want geloofsafval komt sterk voor.
Tegelijkertijd is er onder radicaal-rechts sprake van organisatie. Het niet tekenen van Regenboogakkoorden en ANBI status geven aan Civitas Cristiana. Dit is georganiseerde intolerantie.
Deze politieke energie, organisatie en het geld dat er achter zit is absoluut een groter gevaar voor de vrijheden dan de Islam in Nederland. Ben ik honderd procent van overtuigd. Er zitten nu allemaal mensen in het huidige kabinet met Hongaarse relaties en belangen (Beljaars bijvoorbeeld).
Joh, dat jij en vele anderen vallen voor het gif van het populisme is nu eenmaal zo. Maar voor mij geen enkele reden om te stoppen dat te benoemen en beschimpen.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:12 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Welke haat?
Welke woede?
Of is dit weer je bijdrage voor vanavond?
In dat geval: bedankt, wederom, voor het bevestigen van mijn punt: zelfverklaarde oh zo 'progressieve' figuren als jij hebben geen enkel inhoudelijk argument, werken enkel met one-liners en slogans en willen eigenlijk vooral zo snel mogelijk het etiket 'nazi' opplakken.
Werkt echt al jaren goed, gezien de verkiezingen, niet?
Valt het jezelf onderhand niet op dat je werkelijk waar nooit iets inhoudelijks brengt?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:20 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Joh, dat jij en vele anderen vallen voor het gif van het populisme is nu eenmaal zo. Maar voor mij geen enkele reden om te stoppen dat te benoemen en beschimpen.
Het SCP spreekt niet tegen dat de Islamieten (en velen vallen van hun geloof) nu op hetzelfde punt staan als Nederlanders een paar decennia terug. Islam is al vele decennia ongeveer 5% van Nederland. Omdat velen hun geloof vaarwel zeggen.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Civitas Christiana... serieus?
Dat is wel een bedreiging?
Enge club verder hoor, maar zo voorspelbaar dat in 'progressieve' cirkels m.b.t. deze thematiek nog steeds het al lang vergane lijk van 'christelijk Nederland' van stal gehaald wordt om het échte religieuze gevaar te duiden.
Ik zou verder vooral het laatste SCP-rapport omtrent acceptatie van LGBTQ (2022) raadplegen.
https://www.scp.nl/public(...)05/lhbt-monitor-2022
En de drijvende kracht zou ook niet deels gevonden kunnen worden in de lawine aan diversiteit-en-inclusie retoriek die nu al een jaar of 5 juist op scholen verspreid wordt?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 20:35 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het SCP spreekt niet tegen dat de Islamieten (en velen vallen van hun geloof) nu op hetzelfde punt staan als Nederlanders een paar decennia terug. Islam is al vele decennia ongeveer 5% van Nederland. Omdat velen hun geloof vaarwel zeggen.
Ondertussen is wel dit aan de hand. Gevoed door types als Van der Plas.
[ x ]
Ipsos zegt: jonge mannen van de generatie Z zijn weer conservatiever geworden. Met abortus en homoseksualiteit.
De drijvende kracht daarachter is heus niet 'de Islam' - dat heeft geen eigen kerk - maar radicaal-rechts. Dat gewoonweg veel beter is georganiseerd en gefinancierd. De Islam heeft geen eigen Telegraaf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |