Ja die hoorde ik ook!quote:Op zondag 2 juni 2024 15:54 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ik had gisteren het idee dat ze bewust bij het acht uur journaal een verwijzing deden. Jeroen Overbeek had het over het "Europa-parlement" en ik had heel erg de indruk dat hij de nadruk legde "Europapa" en daarna een beetje lacherig in de camera keek. Kan zijn dat ik het me allemaal inbeelde, maar officieel is het bij mijn weten geen bestaand woord. Het is of Europarlement, of Europees parlement.
Op de een of andere manier hebben Nederlanders altijd een soort van misplaatst gevoel van inferieuriteit over onze taal gehad. Niet zo mooi als Frans, Spaans, Engels etc.quote:Op zaterdag 1 juni 2024 23:13 schreef HenkjeNL2 het volgende:
Mag ik ervoor pleiten als we nog meedoen de komende jaren om meer Nederlandstalige nummers te sturen? Ik vond de diepte al goed en Europapa is echt geweldig. Door Nederlands te zingen geven brengen we ook echt kers van onze cultuur en volgens mij vinden ze het in Europa ook leuker dan een standaard Engels ballad. Ik had een paar jaar geleden niet gedacht dat we ooit nog een Nederlandstalig nummer zouden sturen.
quote:Op zaterdag 1 juni 2024 15:23 schreef NailQueen het volgende:
Rondvraag: Wat is jullie top 10 Nederlandse inzendingen van de afgelopen 10 jaar?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
Laat het die fanatieke Baby Lasagna-fans maar niet horenquote:Op zondag 2 juni 2024 15:02 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ik denk dat de kans er zeker wel was, aangezien Joost al zo close was in de semi.en het qua streams gewoon veel beter doet dan Kroatië.
Ohjaquote:Op zondag 2 juni 2024 20:34 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Laat het die fanatieke Baby Lasagna-fans maar niet horenHilarisch (of wrang) hoe zij maar bleven volhouden dat Europapa echt alleen iets was voor Nederland en België.
Als Joost Klein wel had meegedaan in de finale was Baby Lasagna echt wel wat plaatsen lager geëindigd. Hoeveel is moeilijk te zeggen, maar zeker geen top 3 en waarschijnlijk ook niet bij de beste 5. Geen idee hoe hoog Europapa was gekomen maar die twee zouden behoorlijk hebben gestreden om elkaars televoters.quote:Op zondag 2 juni 2024 20:59 schreef Em31 het volgende:
[..]
OhjaTerwijl hij toen zelfs zonder België al de meeste streams vanuit het buitenland kreeg. Maar goed, ze wilden natuurlijk dat Kroatië zou winnen en dan haal je een andere televote favoriet vooral naar beneden.
In de week na het ESF moesten mijn leerlingen toevallig dit verhaal afmaken:quote:Op zondag 2 juni 2024 15:40 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik liep langs een twee mensen die gewoon met elkaar stonden te praten. Eentje zei 'jajajaja'. Ik kon het niet laten om te zeggen 'dat doet ie goed hé?'
Mijn vader had laatst ook een euro van mij nodig. Ik moest me inhouden om te zeggen 'zeg merci of alsjeblieft!'
Dat denk ik ook ja, al had Israël dan waarschijnlijk de televote gewonnen. Nu ging de rest massaal naar Kroatië, waardoor die het nog net beter deed dan Israël.quote:Op zondag 2 juni 2024 21:14 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Als Joost Klein wel had meegedaan in de finale was Baby Lasagna echt wel wat plaatsen lager geëindigd. Hoeveel is moeilijk te zeggen, maar zeker geen top 3 en waarschijnlijk ook niet bij de beste 5. Geen idee hoe hoog Europapa was gekomen maar die twee zouden behoorlijk hebben gestreden om elkaars televoters.
Ook weer een keer gekekenquote:
quote:Op maandag 3 juni 2024 09:13 schreef blackswangreen het volgende:
Woensdag komt waarschijnlijk Luchtballon uit. Op 5 juni is het namelijk International Hot Air Balloon DayHoe kan het ook anders.
Dat geschuif met Joost en Oekraïne om er maar voor te zorgen dat Kroatië en Zwitserland zoveel mogelijk televotes kregen... het heeft wel gewerkt. Joost hebben ze uiteindelijk zelfs helemaal eruit geschoven, kwam nog beter uit.quote:Op maandag 3 juni 2024 09:27 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook ja, al had Israël dan waarschijnlijk de televote gewonnen. Nu ging de rest massaal naar Kroatië, waardoor die het nog net beter deed dan Israël.
Dat dacht ik gisteren nog bij dat maandoverzicht van streams, waarbij The Code in mei 40 miljoen streams kreeg. The Code staat alleen op rond de 45 miljoen streams in totaal, voordat de boel begon deed hen het dus best matig inderdaad.quote:Op maandag 3 juni 2024 09:56 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat geschuif met Joost en Oekraïne om er maar voor te zorgen dat Kroatië en Zwitserland zoveel mogelijk televotes kregen... het heeft wel gewerkt. Joost hebben ze uiteindelijk zelfs helemaal eruit geschoven, kwam nog beter uit.
Dat is eigenlijk wat me het meeste stoort aan de overwinning van Nemo, hoewel ik het op zich wel een terechte winnaar vind is het volledig geregisseerd. En het publiek trapt er nog in ook, een nummer dat voorheen maar matigjes scoorde wordt daarna toch een soort van hit.
Tsja, "The winner takes it all" Je krijgt toch een hoop exposure als je wint en succes is ook best wel maakbaar. Als je wint vinden heel veel mensen het een goed nummer en als je niet wint of meedoet aan de finale, dan mis je toch wel een hoop potentiele luisteraars.quote:Op maandag 3 juni 2024 10:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat dacht ik gisteren nog bij dat maandoverzicht van streams, waarbij The Code in mei 40 miljoen streams kreeg. The Code staat alleen op rond de 45 miljoen streams in totaal, voordat de boel begon deed hen het dus best matig inderdaad.
En ja dat Nederland niet meedeed in de finale kwam ze inderdaad echt niet slecht uit.
Dat denk ik ook want Joost op zijn Instagram:quote:Op maandag 3 juni 2024 09:13 schreef blackswangreen het volgende:
Woensdag komt waarschijnlijk Luchtballon uit. Op 5 juni is het namelijk International Hot Air Balloon DayHoe kan het ook anders.
Er bestaat ook overal een dag voor tegenwoordig.quote:Op maandag 3 juni 2024 09:13 schreef blackswangreen het volgende:
Woensdag komt waarschijnlijk Luchtballon uit. Op 5 juni is het namelijk International Hot Air Balloon DayHoe kan het ook anders.
Die bijzondere startvolgorde is wel volledig van de radar verdwenen in veel discussies, die zich op Joost en Israël concentreren. Terwijl het in principe een absurde vorm van oneerlijkheid was om twee favorieten bij de eerste 5 te zetten en drie andere favorieten bij de laatste 6. Oekraïne zat in de semi maar 4 punten achter Kroatië, ook al vanaf een vroegere startpositie, en die mogen vervolgens 20 liedjes eerder optreden. Dat is nog wel de grootste benadeling in die running order.quote:Op maandag 3 juni 2024 09:56 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat geschuif met Joost en Oekraïne om er maar voor te zorgen dat Kroatië en Zwitserland zoveel mogelijk televotes kregen... het heeft wel gewerkt. Joost hebben ze uiteindelijk zelfs helemaal eruit geschoven, kwam nog beter uit.
Dat is eigenlijk wat me het meeste stoort aan de overwinning van Nemo, hoewel ik het op zich wel een terechte winnaar vind is het volledig geregisseerd. En het publiek trapt er nog in ook, een nummer dat voorheen maar matigjes scoorde wordt daarna toch een soort van hit.
We waren al zwaar genaaid, en toen moest die hele diskwalificatie-saga nog beginnenquote:Op maandag 3 juni 2024 10:21 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die bijzondere startvolgorde is wel volledig van de radar verdwenen in veel discussies, die zich op Joost en Israël concentreren. Terwijl het in principe een absurde vorm van oneerlijkheid was om twee favorieten bij de eerste 5 te zetten en drie andere favorieten bij de laatste 6. Oekraïne zat in de semi maar 4 punten achter Kroatië, ook al vanaf een vroegere startpositie, en die mogen vervolgens 20 liedjes eerder optreden. Dat is nog wel de grootste benadeling in die running order.
Hij is wel van de details 😁quote:Op maandag 3 juni 2024 10:20 schreef d_elise het volgende:
[..]
Er bestaat ook overal een dag voor tegenwoordig.
Wel weer goed bedacht van de marketingkoning
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |