In Rusland en Saudi Arabië was je niet vervolgd voor deze uitspraken.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[ x ]
Wat een drama. De wereld vergaat, en Nederland en het Nederlandse rechtssysteem, want Raisa krijgt een taakstraf (waartegen ze in hoger beroep kan gaan).
Er worden vergelijkingen gemaakt met Rusland en Saudi-Arabië.
Echt, ik lach me suf om dat account.
Als iedereen zichzelf journalist mag noemen heeft het ook geen waarde.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:30 schreef ricky3 het volgende:
[..]
journalist is geen beschermde titel.
touchéquote:Op zaterdag 7 december 2024 10:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In Rusland en Saudi Arabië was je niet vervolgd voor deze uitspraken.
Dom voetvolk (hallo Nober) die een vrouw zien die MoNdDooD wordt gemaakt gaat toch wel weer doneren. Stukje verdienmodel.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:24 schreef Caland het volgende:
Laat het maar aan de barbienazi over om dit volledig uit te gaan melken. Zelfs als de straf in hoger beroep ongetwijfeld hoger uitvalt
Nee, want daar kennen ze meneer Smeets niet, maar wat smaad en laster over bepaalde personen en je eindigt wegrottend in een cel voor jaren.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In Rusland en Saudi Arabië was je niet vervolgd voor deze uitspraken.
ja maar, dat zijn ontwikkelde landenquote:Op zaterdag 7 december 2024 10:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In Rusland en Saudi Arabië was je niet vervolgd voor deze uitspraken.
Het verschil tussen toen en nu...quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:24 schreef Viesdik het volgende:
Dat zwarte piet nu symbool staat aan racisme en slavernij.
Krankzinnig. Zwarte piet is net als een kind een bron van onschuld.
Als je in Rusland jarenlang zo openlijk de overheid had bekritiseerd was je vanzelf wel een keer per ongeluk uit het raam van een flatgebouw gevallen inderdaad.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In Rusland en Saudi Arabië was je niet vervolgd voor deze uitspraken.
Wat maakt het uit. Als zij alleen wil twitteren over criminelen van allochtone afkomst dan is dat haar goed recht. Ik vind het prima.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Natuurlijk is ze dat, ze zal nooit iets zeggen over autochtonen die crimineel zijn. Of over twitteren, zeg maar.
Het feit dat het waar is (ik laat dat verder graag in het midden, ik kan dat niet beoordelen) maakt dat het geen laster zou zijn. Maar wel eventueel smaad…quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:26 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Natuurlijk is ze dat, ze zal nooit iets zeggen over autochtonen die crimineel zijn. Of over twitteren, zeg maar.
Misschien. Maar ook bioloog.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:27 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Midas Dekkers is een fantast, een zielloze aandacht zoeker
Het is niet alsof je daar echt iets voor moet kunnen. Zelfs fatsoenlijke beheersing van de Nederlandse taal is optioneel.quote:
Ik had het vooral over de primaten uitspraak. In beide landen kijken ze enorm neer op mensen met een sub sahara afkomst.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:34 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nee, want daar kennen ze meneer Smeets niet, maar wat smaad en laster over bepaalde personen en je eindigt wegrottend in een cel voor jaren.
Ze mag zich blijkbaar ook rechtsfilosofe noemen, daar hoef je dan ook bijzonder weinig voor te kunnen.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:38 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is niet alsof je daar echt iets voor moet kunnen. Zelfs fatsoenlijke beheersing van de Nederlandse taal is optioneel.
Misschien moet Raisa dan maar daar naartoe gaan.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik had het vooral over de primaten uitspraak. In beide landen kijken ze enorm neer op mensen met een sub sahara afkomst.
Volgens mij is ze gewoon afgestudeerd.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Ze mag zich blijkbaar ook rechtsfilosofe noemen, daar hoef je dan ook bijzonder weinig voor te kunnen.
Saudi Arabië kan ik haar sowieso afraden (iedereen overigens en zeker vrouwen).quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:41 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Misschien moet Raisa dan maar daar naartoe gaan.
Rusland vindt ze sowieso wel een tof land.
Daar lachen ze om dit soort strakjes. Daar mag je eerst in een ranzige cel een paar jaar je zonden overdenken voor je na een schijnproces richting strafkamp wordt gestuurd.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:23 schreef MissButterflyy het volgende:
Er worden vergelijkingen gemaakt met Rusland en Saudi-Arabië.
Ze verdient haar geld door uithangbord te spelen voor een bepaald deel van het (politieke) spectrum. En dat is niet erg en zou niks te maken moeten hebben met de strafmaat maar het zorgt er wel voor dat ze vele controversiële uitspraken doet, want dat levert gewoon geld op…quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:28 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat het meer opvalt is waar, maar strafrechtelijk niet relevant.
En wat bedoel je met dat ze haar geld ermee verdient? Een soort van garantenstellung? Want ze is journalist en dat journalisten minder zouden mogen zeggen is niet waar.
"Dit volk" is wederom de benoeming van "negroïde primaten".quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:46 schreef r_one het volgende:
[..]
Nee, als dat het enige was, dan zou ze er mogelijk nog mee weg kunnen komen. Maar de context waarin ze het plaatst, daar zit 'm de pijn.
De tweet:
[..]
Het is niet dat alléén agressieve allochtonen worden 'geïmporteerd' (en beledigd) maar een een compleet 'volk' van 'negroïde primaten'. En dat zet ze dan ook nog eens tegenover de 'weerloze' blanke slechtoffers (alsof goedwillende allochtonen geen slachtoffer kunnen zijn; nee, de 'weerloze blanken' is het bij haar).
De rechtbank:
[..]
of ze zit gewoon niet te wachten op de import van 1000en afrikanen met beperkte manieren die een achterlijke vrouwonvriendelijke ideologie aanhangen. zou dat ook kunnen??quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:59 schreef KareldeStoute het volgende:
e verdient haar geld door uithangbord te spelen voor een bepaald deel van het (politieke) spectrum. En dat is niet erg en zou niks te maken moeten hebben met de strafmaat maar het zorgt er wel voor dat ze vele controversiële uitspraken doet, want dat levert gewoon geld op…
Hier vul JIJ in wat Raissa zou bedoelen.quote:Op zaterdag 7 december 2024 08:45 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Jij trapt precies in wat Raissa je wijs probeert te maken.
chapeau, net zoals de rechtbank, die gaat ook even bepalen wat ze bedoelt met het woord volk en negroide primaten. hahahahaquote:Op zaterdag 7 december 2024 11:01 schreef Montagui het volgende:
[..]
Hier vul JIJ in wat Raissa zou bedoelen.
M.i. op basis van een vooroordeel over Raissa.
Dat zou je dan ook op een beschaafde manier kunnen verwoorden. Maar dat levert natuurlijk niet zoveel aandacht en daarmee geld op. Ze is gewoon een professioneel provocateurquote:Op zaterdag 7 december 2024 11:01 schreef ricky3 het volgende:
[..]
of ze zit gewoon niet te wachten op de import van 1000en afrikanen met beperkte manieren die een achterlijke vrouwonvriendelijke ideologie aanhangen. zou dat ook kunnen??
jawel, provoceren is wel geinig opzich.quote:Op zaterdag 7 december 2024 11:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat zou je dan ook op een beschaafde manier kunnen verwoorden. Maar dat levert natuurlijk niet zoveel aandacht en daarmee geld op. Ze is gewoon een professioneel provocateur.
Echter die doen dat gemotiveerd en daartegen mag mevrouw in hoger beroep gaan.quote:Op zaterdag 7 december 2024 11:02 schreef ricky3 het volgende:
[..]
chapeau, net zoals de rechtbank, die gaat ook even bepalen wat ze bedoelt met het woord volk en negroide primaten. hahahaha
Ik denk ook dat het voor haar vooral een verdienmodel is.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:59 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ze verdient haar geld door uithangbord te spelen voor een bepaald deel van het (politieke) spectrum. En dat is niet erg en zou niks te maken moeten hebben met de strafmaat maar het zorgt er wel voor dat ze vele controversiële uitspraken doet, want dat levert gewoon geld op…
Doen ze niet. ze gaan uit van de meest negatieve interpretatie van alle mogelijke interpretaties, en bovendien! stellen ze zelfs dat een andere interpretatie onmogelijk is.quote:Op zaterdag 7 december 2024 11:05 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Echter die doen dat gemotiveerd en daartegen mag mevrouw in hoger beroep gaan.
Als het echt politiek gemotiveerd was zoals jij stelt komt dat snel genoeg naar voren. Tot die tijd is ze gewoon een keer te ver gegaan met haar uitspraken.
Het kan ook nog beiden waar zijn.quote:Op zaterdag 7 december 2024 11:01 schreef ricky3 het volgende:
[..]
of ze zit gewoon niet te wachten op de import van 1000en afrikanen met beperkte manieren die een achterlijke vrouwonvriendelijke ideologie aanhangen. zou dat ook kunnen??
En zo gaat ook het hoger beroep haar weer geld opleveren. En blijft ze doorgaan met radicale uitspraken. Het is vrij plat allemaalquote:Op zaterdag 7 december 2024 11:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het voor haar vooral een verdienmodel is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |