Die komt er toch wel.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 14:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, ook dan is er geen Europees leger.
Het zou misschien op de middellange termijn het draagvlak verhogen.quote:
Wat bedoel jij met een europees leger? Want een europees leger met 1 opperbevelhebber waarbij de Eurocommissaris van defensie in samenspraak met het Europees Parlement over de inzet gaat, dat komt er nog niet in 100 jaar.quote:
ook alleen maar om stemmen te trekken. Geloof je echt dat de BBB van de landbouwsubsidies af wil/magquote:Op donderdag 23 mei 2024 18:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
BBB heeft zich daar wel aangemeld. De meeste pro-boer partijen zitten daar ook, maar pro-boer is meestal ook uitermate pro-EU, daar wijkt BBB wel af.
quote:Op vrijdag 7 juni 2024 16:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat bedoel jij met een europees leger? Want een europees leger met 1 opperbevelhebber waarbij de Eurocommissaris van defensie in samenspraak met het Europees Parlement over de inzet gaat, dat komt er nog niet in 100 jaar.
Met nog 4 jaar Trump kan het snel gaan hoor.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 17:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mischien ooit wel maar daar zijn we nog heel ver vandaan.
Ik heb geduld.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 16:41 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Het zou misschien op de middellange termijn het draagvlak verhogen.
Maar een direkte invasie zou betekenen dat langetermijns organisatorische hervormingen eerder uitgestelt worden en men zich op de direkte defensie concentreert..
Die zal dan moeten plaatsvinden met nationale legers en binnen de bestaande NATO-structuren en daarbij de EU eerst buitenspel plaatsen.
Op dit moment ligt bij de EU eerder een prioriteit op het versterken en uitbouwen van de europese militaire industrie.
Het hervormen van de organisatiestructuur van bestaande legers is iets dat eerder een lage prioriteit heeft en een enorm traag politiek proces zal zijn dat minstens nog 15 jaar zal kosten
Wat mij betreft is een federaal Europa en een Europees leger een probleem, geen oplossing.quote:Op vrijdag 7 juni 2024 18:05 schreef laforest het volgende:
[..]
Altijd in problemen denken, nooit in oplossingen.
Bijzonder verhaal lijkt mij dat om naar een van de Europese hoven te stappen vanwege onenigheid in een regering, lijkt mij ook flink kansloos.quote:Op maandag 17 juni 2024 09:50 schreef Hanca het volgende:
De natuurherstelwet komt er toch door een draai van Oostenrijk...
Tenminste: door een draai van de groene milieuminister Leonore Gewessler. Niet van de Oostenrijkse regering. De conservatieve coalitiepartij is woest en de Bondskanselier zegt zelfs naar het Europees Hof van Justitie te stappen als ze voor stemt.
https://www.nd.nl/varia/v(...)iat-natuurherstelwet
Wat een treurigheid inderdaad.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:07 schreef VoMy het volgende:
Nou, het is gedaan. Lijkt ook procedureel weinig geks gebeurd.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)an-de-europese-unie/
Uiteindelijk was het Oostenrijk dat overstag ging. Dat land had zich eerder onthouden omdat er geen meerderheid was onder de deelstaten. Maar onlangs keerden 2 deelstaatregeringen toch hun kar. Daardoor kon de groene Oostenrijkse minister van Milieu Leonore Gewessler nu wel voor de natuurherstelwet stemmen.
...
De Oostenrijkse premier dreigt ermee naar het Hof van Justitie te stappen. Maar volgens de Brusselse minister van Leefmilieu Alain Maron (Ecolo), die de vergadering voorzat, was er - althans juridisch - niets aan de hand. "We hebben net nog eens gecheckt of het wettelijk is om vandaag te stemmen, en dat is het wel degelijk", zei hij. "De minister kan rond de vergadertafel haar fiat geven. Voor het overige is dit een intern Oostenrijkse dispuut."
TOEVALLIG dat het toch weer de christendemocraten zijn die een pleurishekel blijken te hebben aan de natuur en nu een grote mond opzetten over de grondwet en procedures, terwijl ze na de volgende verkiezingen probleemloos aanschuiven bij de fascisten van de FPO natuurlijk, want dan zijn mensenrechten en -verdragen opeens weer heel erg rekbaar.
Overigens:
[ afbeelding ]
Nederland![]()
![]()
![]()
Wat een treurig hoopje land is dit ook.
Ja, het is verder een prachtige uitkomst. We wensen de BBB veel succes.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar moet zich er gewoon aan houden dus da's wel prettig
Ik wacht met spanning de rechtszaak bij het EU Hof af, dat word genieten.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:29 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ja, het is verder een prachtige uitkomst. We wensen de BBB veel succes.
Soms zou ik willen dat ik zo cynisch was dat ik genieten kan van dergelijke rechtzaken of van het gefaal van de PVV. Maar helaas word ik er eerder droevig van.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik wacht met spanning de rechtszaak bij het EU Hof af, dat word genieten.
Dat wordt weer met de vuist op tafel slaan inderdaad.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik wacht met spanning de rechtszaak bij het EU Hof af, dat word genieten.
Er komt geen rechtszaak, natuurlijk.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:41 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Soms zou ik willen dat ik zo cynisch was dat ik genieten kan van dergelijke rechtzaken of van het gefaal van de PVV. Maar helaas word ik er eerder droevig van.
En vooral ook nog eens boos worden als je er over begint.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Wat een treurigheid inderdaad.
Ik vind het ook altijd frappant dat rechtse partijen vaak de mond vol hebben over dat we de komende generaties niet moeten opzadelen met een enorme staatsschuld, maar een totaal vertyft land met erbarmelijke luchtkwaliteit is dan weer geen enkel probleem bijvoorbeeld.
Ja, dat was eigenlijk al voor de verkiezingen duidelijk.quote:Op maandag 17 juni 2024 11:18 schreef Tijger_m het volgende:
NRC bericht dat de koers voor de EU topposities al gelopen is.
Von der Leyen blijft in functie, Costa vervangt Michel en Kallas word hoge commisaris voor het buitenland.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)jd-mogelijk-a4856592
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |