Henk Kamp is gewend om zich als een complete lul te gedragen dus dan snap ik wel dat hij het zegt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:48 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Henk Kamp wil dat we ons meer gaan gedragen als Hongarije en Slowakije.
Goed idee..quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We kunnen ook gewoon het programma van de PVV erbij pakken en dan concluderen dat het toch echt best el een extreme partij is. Volgens mij is het aantal zetels volstrekt irrelevant.
We zwalken kibbelend de toekomst in.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Wel de waarheid. Er staan wat (terugdraaiingen van) maatregelen in. Maar waar we naar toe gaan is ongewis.
Als visie als een olifant is die het zicht belemmert, dan is het hier een blauwe vinvis die in de weg zwemt ofzo?quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:48 schreef Perrin het volgende:
Minder visie dan de kabinetten Rutte, het kán.
[ x ]
Principes mogen geld kosten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:49 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ja en of ze er beter van geworden zijn he
Maar het is in vrijwel alle gevallen de beste weg, je bedenkt een doel. Vervolgens een uitgesmeerd tijdpad met steeds striktere regels. Je hoeft vrijwel niks uit te keren in centjes, want de doelgroep heeft de tijd om zich er langzaam op aan de passen. Wie zich niet kan aanpassen gaat failliet. Doel bereikt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja, kick the can. Zo deden we het al decennia.
Maar minder asielzoekers!quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:48 schreef Perrin het volgende:
Minder visie dan de kabinetten Rutte, het kán.
[ x ]
Kan stiekem ergens ook wel heel erg genieten van zo’n ongelooflijke botte horkquote:Op donderdag 16 mei 2024 22:51 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Henk Kamp is gewend om zich als een complete lul te gedragen dus dan snap ik wel dat hij het zegt.
Ja het kost de Britten alleen meer dan geld. Dat land is in rap tempo een grote bak ellende geworden. Alle publieke voorzieningen zijn naar de klote, privaat is er ongekend veel armoede.quote:
Wat dacht je van een referendum om toch maar uit de EU te stappen? Met een beetje populisme is dat binnen 2 jaar voor elkaar. (Het referendum dan)quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:52 schreef Vis1980 het volgende:
Maar het is al uit te tekenen, plannen wordne niet goedgekeurd door de 'extreem linkse' EU en dan kunnen we ons inderdaad gaan opmaken voor weer van die loze maanden waar het weer makkelijke oneliners tegen gedegen uitleg wordt. Waarbij het laatste vast weer zo'n linkse hobby is.
En dan komen er van die lampies die gaan eisen dat de gulden terugkomt en het circus is compleet. 'Want toen we de gulden nog hadden was het een veel leukere tijd'.
Gewoon straks ¤20K pppj aftikken.quote:
Of je ruimt gewoon wat megastallen op rondom Natura2000 gebieden en regelt voldoende huisvesting. Wat dacht je daar van?quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:56 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wat dacht je van een referendum om toch maar uit de EU te stappen? Met een beetje populisme is dat binnen 2 jaar voor elkaar. (Het referendum dan)
Het is wel treurig dat niemand het tegenwoordig überhaupt nog over Engeland heeft. Dat hele land lijkt wel verdwenen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:56 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ja het kost de Britten alleen meer dan geld. Dat land is in rap tempo een grote bak ellende geworden. Alle publieke voorzieningen zijn naar de klote, privaat is er ongekend veel armoede.
Echt top. Stop maar met de act nu die je opvoert.
Ja want een andere visie kan niet. Jij had ook nooit verwacht dat de PVV de grootste zal worden en een Nexit zal je ook wel uitsluiten. Ik zou maar snel een ander mooi EU land uitkiezen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:56 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ja het kost de Britten alleen meer dan geld. Dat land is in rap tempo een grote bak ellende geworden. Alle publieke voorzieningen zijn naar de klote, privaat is er ongekend veel armoede.
Echt top. Stop maar met de act nu die je opvoert.
Dat bedoelde ik eigenlijk.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:56 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wat dacht je van een referendum om toch maar uit de EU te stappen? Met een beetje populisme is dat binnen 2 jaar voor elkaar. (Het referendum dan)
Het gaat daar echt rampzalig slecht. Bizar.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:59 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Het is wel treurig dat niemand het tegenwoordig überhaupt nog over Engeland heeft. Dat hele land lijkt wel verdwenen.
Ik denk inderdaad dat we geen sissy onderhandelaren waren, want anders had niemand Rutte als NAVO topman gewild.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:59 schreef -XOR- het volgende:
Henkie Vermeer noemt Nederland sissy onderhandelaars en wil dat we nu eens onze tanden in Europa laten zien. De werkelijkheid is dat heel Europa ons de smerige honden van het continent vindt waamee niet te onderhandelen valt.
Ik vind veel plannen uit dit regeerakkoord compleet onuitvoerbaar.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:58 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Of je ruimt gewoon wat megastallen op rondom Natura2000 gebieden en regelt voldoende huisvesting. Wat dacht je daar van?
Waarbij we vaak andere landen op de vinger tikken dat ze hum gemaakte afspraken niet nakomen, nu doen we het zelf en moeten we zogenaamd harder zijn. We zijn een beetje het nieuwe Griekenland aan het worden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:59 schreef -XOR- het volgende:
Henkie Vermeer noemt Nederland sissy onderhandelaars en wil dat we nu eens onze tanden in Europa laten zien. De werkelijkheid is dat heel Europa ons de smerige honden van het continent vindt waamee niet te onderhandelen valt.
Iedereen heeft een hekel aan Nederland en we krijgen niets gedaan omdat we ons altijd zo godvergeten lomp opstellen. Nu hoor ik verschillende mensen bij Op1 dat we Hongarije en Slowakije als lichtend voorbeeld moeten zien.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat we geen sissy onderhandelaren waren, want anders had niemand Rutte als NAVO topman gewild.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |