Ja, het is hoog tijd dat die Christer Bjrkman ook permanent verbannen wordt van het ESF. Die is verantwoordelijk voor deze ellende.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ja die vergat ik bijna.
Oekrane werd ook snoeihard genaaid. Vies.
Laatste startplek had niemand verwacht omdat hij die al in de semi had. Dus dat ze hem daar niet hebben gegooid snap ik wel om anders weer (terecht) gemor van anderen te voorkomen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:13 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
We lootten niet de eerste helft he. Het was producer's choice. Ze hadden Joost zo als laatste kunnen zetten... als ze hadden gewild.
Ze wilden ook niet dat Isral zou winnen omdat ze dan compleet voor lul stonden, maar daar werd Joost juist voor opgeofferd. Hij mocht geen televotes afsnoepen van Kroati en Zwitserland.
Ik mag hopen dat Zwitserland zelf iemand heeft, want ik gok dat zijn doel is om deze baan weer te houden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:28 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, het is hoog tijd dat die Christer Bjrkman ook permanent verbannen wordt van het ESF. Die is verantwoordelijk voor deze ellende.
Mijn vader die net als ik ook geen Aran-fan is vanavond: "Die jongen waait met alle winden mee."quote:Op donderdag 16 mei 2024 20:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Hahahaha moest hier ook beetje om lachen.Miranda adviseert dat ook trouwens.
Voor Kroati was logisch, maar Finland, Estland, Armeni, Griekenland, allemaal hadden ze een beter plekje met een slechter resultaat.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Laatste startplek had niemand verwacht omdat hij die al in de semi had. Dus dat ze hem daar niet hebben gegooid snap ik wel om anders weer (terecht) gemor van anderen te voorkomen.
Maar bv 19e ofzo had prima gekund.
Amenquote:Op donderdag 16 mei 2024 23:32 schreef d_elise het volgende:
Het meest kwalijke vind ik misschien nog wel dat de EBU een jongen na een jeugd vol pleeggezinnen, crisisopvang, therapie traumacentra en onveiligheid opnieuw in zo'n onveilige omgeving terecht liet komen waar geen gehoor werd gegeven aan zijn wensen en grenzen, net zoals vroeger. En dit bij veel meer mensen die zich tot nu open hebben uitgesproken. In de tijd van nu mag je van een organisatie toch wel verwachten dat ze veiligheid hoog in het vaandel hebben staan, voor iedereen die daar rondloopt. Niet dus.
Ah, thanks!quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Alle vroege plaatsen zijn over het algemeen minder handig voor een goed resultaat. In principe wil men liefst in de tweede helft optreden maar op z'n minst vanaf positie 11 of zo, als men toch eerste helft loot.
Ik raak er met de minuut meer van overtuigd dat ze hem volgend jaar weer sturen als de beschuldigingen inderdaad niet hard gemaakt worden, en ik denk dat Joost ook wel zo gek is eigenlijk. De ultieme wraak.quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:00 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nee, het heeft wel impact. Nog nooit stond Nederland zo massaal achter de inzending en het is klote dat dat dan op zo'n manier ten einde komt. Bovendien verwacht ik dat de AVROTROS, mochten we volgende jaren meedoen, niet zo snel weer voor zo'n soort liedje durft te gaan en de veilige juryliedjes weer opzoekt.
Die zijn hele leven als droom heeft in de finale te staan. Vanaf kinds af aan...quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:32 schreef d_elise het volgende:
Het meest kwalijke vind ik misschien nog wel dat de EBU een jongen na een jeugd vol pleeggezinnen, crisisopvang, therapie traumacentra en onveiligheid opnieuw in zo'n onveilige omgeving terecht liet komen waar geen gehoor werd gegeven aan zijn wensen en grenzen, net zoals vroeger. En dit bij veel meer mensen die zich tot nu open hebben uitgesproken. In de tijd van nu mag je van een organisatie toch wel verwachten dat ze veiligheid hoog in het vaandel hebben staan, voor iedereen die daar rondloopt. Niet dus.
Dit vind ik echt zo klote, we hebben nog nooit iemand gehad die z graag wilde. Daarom denk ik af en toe nog, ik hoop dat die DQ het waard was want echt onverteerbaar anders.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:37 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Die zijn hele leven als droom heeft in de finale te staan. Vanaf kinds af aan...
Nou moet ik wel zeggen dat Oekraine sowieso al wel een klein voordeel heeft qua televote, en die mochten ook wel eens een keer echt vroeg loten. Maar als je het dan weer hebt over kanshebbers had dit lied inderdaad nooit als 2e het podium op gemogen. Daar had een Slovenie of Servie ook gewoon prima gepast...quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:28 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, het is hoog tijd dat die Christer Bjrkman ook permanent verbannen wordt van het ESF. Die is verantwoordelijk voor deze ellende.
De EBU en de SVT is er natuurlijk alles aan gelegen om deze beschuldiging hard te maken. Stel de zaak wordt geseponeerd, dan staan ze toch compleet voor lul. Dus dat verwacht ik eigenlijk niet.quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:41 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dit vind ik echt zo klote, we hebben nog nooit iemand gehad die z graag wilde. Daarom denk ik af en toe nog, ik hoop dat die DQ het waard was want echt onverteerbaar anders.
Ik denk dat Joost, in het eerder genoemde scenario, de meeste kans om met ieder kutliedje alsnog te winnen in 2025 ligt. Hij zal zo veel sympathie stemmen krijgen dat ze hem net zo goed per direct de trophy kunnen overhandigen...quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:45 schreef Strani het volgende:
Joost hoeft (als hij het zou willen) niet meteen volgend jaar al terug naar het ESF h. Hij kan ook over vier of vijf jaar dat besluit maken, als hij weer zin heeft en weer een prima lied heeft liggen. Ook tegen die tijd kennen mensen z'n verhaal nog wel; dit is immers zo'n unieke situatie.
Het eerste terrorhardcorelied op het songfestival. Misschien kan ie een duet doen met Vieze Asbak.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 00:05 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Ik denk dat Joost, in het eerder genoemde scenario, de meeste kans om met ieder kutliedje alsnog te winnen in 2025 ligt. Hij zal zo veel sympathie stemmen krijgen dat ze hem net zo goed per direct de trophy kunnen overhandigen...
Misschien komt hij wel met metal. Kan -ie ook.quote:Op vrijdag 17 mei 2024 00:07 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het eerste terrorhardcorelied op het songfestival. Misschien kan ie een duet doen met Vieze Asbak.
quote:Op vrijdag 17 mei 2024 00:11 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Misschien komt hij wel met metal. Kan -ie ook.
Niks mis mee, voel hetzelfde, ben nog steeds boos en weet niet eens op wie. Is het Joost, is het dat camerameisje, is het de EBU?quote:Op vrijdag 17 mei 2024 00:18 schreef Sandrie het volgende:
Als zeer trouwe stille lezer toch besloten om een account aan te maken. Hopelijk mag ik hier meekletsen.
Ik moet toegeven dat dit forum mij doorheen heeft gesleept afgelopen 2 weken. Ik volg ESF al mijn hele leven en de laatste jaren ook alle media erom heen (Marco en GJ, Matt, Wiwi, Corrie op X, ome Cornald en uiteraard jullie), met afgelopen week als de meest bizare ooit meegemaakt qua ESF. Iedereen vermoed ik
Toen ik vandaag zag ik vrijdag en zaterdag in totaal 20 uur heb gescrold hier om via jullie alles op de voet te volgen, gevloekt met Cornald en gehuild met sommigen hier vanaf afstand, is het denk ik tijd om mee te schrijven.
Dit is geen intro topic, dus sorry voor deze bloemlezing, verwijder het maar indien offtopic 😊
De rest wordt ontopic, beloofd 🤞
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |