Extreem ongeschikt iig.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 11:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Caroline van der Plas i.i.g..
Maar of die nou extreem rechts is..
Ja, nee toen was het natuurlijk al veel te laat om Israël nog te diskwalificeren. Dat zou een nog grotere zooi hebben opgeleverd. Toen was het een kwestie van damage control. Misschien was Nederland daarom wel een goede zondebok. “We diskwalificeren enkel als een goed excuus is, maar bij Israël is dat er niet”.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 11:47 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ik bedoel tijdens het festival, door het gedrag van de delegatie.
Niets doen is ook iets doen he?quote:Op dinsdag 14 mei 2024 11:49 schreef Miloutchi het volgende:
[..]
Ja, nee toen was het natuurlijk al veel te laat om Israël nog te diskwalificeren. Dat zou een nog grotere zooi hebben opgeleverd. Toen was het een kwestie van damage control. Misschien was Nederland daarom wel een goede zondebok. “We diskwalificeren enkel als een goed excuus is, maar bij Israël is dat er niet”.
+ De zangeres zelf heeft voor zover ik weet niet echt iets gedaan?
En de uitschakeling van Duitsland in deze voorronde in 1996 is de opmaat geweest naar de big 5 zoals we die nu kennen.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 11:32 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat kan nu ook nog wel. Sterker nog, in 1996 was er een voorselectie achter gesloten deuren, waarvan alleen de bovenste 25 naar de finale van het ESF mochten, en waarbij onder meer Duitsland en Rusland sneuvelden.
Maar drie shows in plaats van één is financieel uiteraard interessanter.
Dat, en ik wist echt niet dat de dames en heren zich zoveel macht hadden toebedeeld.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 11:44 schreef Jane het volgende:
Zat gisterenavond nog wat dingen terug te lezen van de landen die klachten hebben ingediend bij de EBU en daarvan kun je ook zeggen dat ze zich vergist hebben in de redelijkheid van die organisatie. Net als NL, maar dan de andere kant uit.
In sommige gevallen ging het om dingen die in Zweden ook gewoon strafbaar zijn (intimidatie, stiekem opnames maken door een andere delegatie). Achteraf denk je "had er ook maar gewoon aangifte van gedaan bij de politie, dan had de EBU het niet kunnen negeren". Maar ja, iedereen dacht in hun onschuld dat de EBU voor rede vatbaar zou zijn.
Echt zo triest allemaal.
Je bent geen echte festivalganger als je niet zelf iemand op zijn neus gemept hebtquote:
Het is toch overduidelijk wat haar intenties waren?quote:Op dinsdag 14 mei 2024 10:02 schreef michiel_merk het volgende:
Bedoelde meer te zeggen dat ze overkomt als een een standvastige/krachtige vrouw en niet een angstige vrouw die nu psychologisch hulp nodig heeft. Even om tafel zitten om de lucht te klaren had blijkbaar geen zin.
Ik ben ook weleens boos geweest na een incidentje(wie niet) Maar dan ga je uiteindelijk met elkaar praten als het aangeboden word toch? Elkaar aanhoren, oplossen en zand erover,
Als je zo'n hoeveelheid aan mensen hebt in je organisatie en je staat een ongemakkelijke keuze als Israël toe dit jaar dan mag je je als bestuur eens goed achter de oren krabben.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:00 schreef Jane het volgende:
Ik sluit niet uit dat de mensen van de EBU al redelijk overspannen waren door de situatie met de( klachten over) de Israelische delegatie/deelname, dat de diskwalificatie van NL daar een soort overdreven reactie op was. Zo van "Zie je, we grijpen wél in bij klachten'.
Maar dat is geen excuus natuurlijk. Het is een brevet van onvermogen en ze hebben de situatie daarmee alleen maar erger gemaakt, omdat het gelijk duidelijk werd dat er met twee maten gemeten werd.
Moshpitquote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Je bent geen echte festivalganger als je niet zelf iemand op zijn neus gemept hebt
Dit klinkt niet anders als 'blaming the victim'.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:08 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als je zo'n hoeveelheid aan mensen hebt in je organisatie en je staat een ongemakkelijke keuze als Israël toe dit jaar dan mag je je als bestuur eens goed achter de oren krabben.
Isreal komt me delegatie plus hlf leger
Veiligheidsmaatregelen die groter zijn dan bij bezoek van Biden.
Waardoor andere deelnemers zichtbaar ongemakkelijk..
Meiske kon hotel niet uit.
De enorme mensenmassa die voor har hotel stonden te scanderen.
De protesten in de stad.
De bestorming van de zaal de avond van de finale
Etc etc, grove fouten van de EBU.
Ik begrijp Israël volkomen hoor met "we will dance again"
Maar nu was niet het moment.
Dat was fake, was gewoon ergens in de stadquote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:08 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als je zo'n hoeveelheid aan mensen hebt in je organisatie en je staat een ongemakkelijke keuze als Israël toe dit jaar dan mag je je als bestuur eens goed achter de oren krabben.
Isreal komt me delegatie plus hlf leger
Veiligheidsmaatregelen die groter zijn dan bij bezoek van Biden.
Waardoor andere deelnemers zichtbaar ongemakkelijk..
Meiske kon hotel niet uit.
De enorme mensenmassa die voor har hotel stonden te scanderen.
De protesten in de stad.
De bestorming van de zaal de avond van de finale
Etc etc, grove fouten van de EBU.
Ik begrijp Israël volkomen hoor met "we will dance again"
Maar nu was niet het moment.
Net zo fake als het gejuich bij haar optredens.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:21 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat was fake, was gewoon ergens in de stad
quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:35 schreef blackswangreen het volgende:
“Ome Robert” by Joost is the biggest gainer on Top Songs Estonia, up 71 spots at #43.
Blijft toch absurd om dit soort dingen te zien
Hebbie daar een linkje van om te tweetenquote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:35 schreef blackswangreen het volgende:
“Ome Robert” by Joost is the biggest gainer on Top Songs Estonia, up 71 spots at #43.
Blijft toch absurd om dit soort dingen te zien
https://charts.spotify.co(...)-ee-daily/2024-05-13quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Hebbie daar een linkje van om te tweeten
quote:Op dinsdag 14 mei 2024 08:51 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik vond Europapa in eerste aanleg een dom liedje van een zanger die niet echt kon zingen. Dat heeft een minuut of vier geduurd; tot het moment dat ik de gelaagdheid van het liedje door begon te krijgen en zag dat Klein met zijn matige zangstem wel in staat was meerdere boodschappen tegelijkertijd uit te dragen.
Ik hoor bij de mensen die een brok in de keel krijgen van de outro. Dat maakt me bevooroordeeld in hoe ik Joost zie. En kort samengevat; elke keer denk ik iemand te zien die opmerkelijk oprecht is. Iemand die je toestaat zijn emoties te zien. Waar anderen misschien iemand zien die een emotie theatraal uitmelkt, zie ik iemand die zijn ziel blootlegt.
Ik kan me óók voorstellen dat je dan eventjes nodig hebt om bij te komen. Dat je eventjes een moment voor jezelf wil hebben. En dat je dan boos wordt als iemand dat niet respecteert om de kliks online. En ja, ik weet dat Joost ook gaat voor de kliks online, maar ik zie hem dat niet doen ten koste van het welbevinden van andere mensen.
Tenslotte; als ik heel eerlijk ben, ik vind mensen die Klein exclusief ideologisch framen een beetje dom.
Nop. Wel groter bereik, dus denk dat ie hoe dan ook grote cijfers ging noteren.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:40 schreef Em31 het volgende:
Vraag me dan toch af of het nog veel meer streams waren geweest met finale of dat je ongeveer op hetzelfde uit was gekomen, want iedereen ging natuurlijk nu ook luisteren door de diskwalificatie.
Streisand effect. Ik denk dat het misschien uiteindelijk niet zoveel uitmaakt, maar je ziet wel dat Nemo en Baby Lasagna een flinke boost hebben gekregen door hun optreden. Joost moet het hebben van viraal gaan online.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:40 schreef Em31 het volgende:
Vraag me dan toch af of het nog veel meer streams waren geweest met finale of dat je ongeveer op hetzelfde uit was gekomen, want iedereen ging natuurlijk nu ook luisteren door de diskwalificatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |