Dat is dus heel iets anders dan (extreem) links zijn. Sowieso is de discussie moslims/joden/christenen/niet-gelovige een andere dan pro-Palestina zijn of niet. Er zijn genoeg Joden in Nederland die het niet eens zijn met wat Israël nu doet. Er zijn ook genoeg moslims die verafschuwen wat Hamas daar uitspookt.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 23:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dikke kans dat er aan de VU meer moslims studeren. De universiteit is meer gericht op het kunnen belijden van je geloof, bijvoorbeeld door gebedsruimtes te bieden.
Meloewa was legendarisch man.quote:Op donderdag 9 mei 2024 16:57 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Heb het even gegoogled voor je. Niets om je voor te schamen denk ik
[ afbeelding ]
En toch kom je daar amper wat over tegen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:19 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat is dus heel iets anders dan (extreem) links zijn. Sowieso is de discussie moslims/joden/christenen/niet-gelovige een andere dan pro-Palestina zijn of niet. Er zijn genoeg Joden in Nederland die het niet eens zijn met wat Israël nu doet. Er zijn ook genoeg moslims die verafschuwen wat Hamas daar uitspookt.
Ik zou me kapot schamen als mijn zoon of dochter zoiets doet. Beetje demonstreren als student en je afzetten tegen de gevestigde orde hoort erbij in de Randstad. Maar complete gebouwen vernielen, barricades opwerpen, straatstenen uit de grond trekken, struikelstenen weghalen, anti-semitische leuzen schreeuwen, etc. etc. Tja, dan kun je een reactie verwachten. Zeker als je dan ook nog relschoppers in je clubje toelaat die vooral gericht zijn op escalatie.quote:
Ze schreeuwen minder hard is het "probleem". Ze zijn er en spreken zich echt wel uit maar ze staan niet stampvoetend op shovels te krijsen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:21 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En toch kom je daar amper wat over tegen.
Ik snap deze mevrouw heel goed. Ik hoop dat er meer voorbeelden volgen. Ze moeten veel sofisticater te werk gaan dan dit.quote:
De demonstranten heb je het over toch?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:24 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik snap deze mevrouw heel goed. Ik hoop dat er meer voorbeelden volgen. Ze moeten veel sofisticater te werk gaan dan dit.²
En op basis waarvan weet je dat diegene in kwestie niet vreedzaam protesteerde?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:21 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ik zou me kapot schamen als mijn zoon of dochter zoiets doet. Beetje demonstreren als student en je afzetten tegen de gevestigde orde hoort erbij in de Randstad. Maar complete gebouwen vernielen, barricades opwerpen, straatstenen uit de grond trekken, struikelstenen weghalen, anti-semitische leuzen schreeuwen, etc. etc. Tja, dan kun je een reactie verwachten. Zeker als je dan ook nog relschoppers in je clubje toelaat die vooral gericht zijn op escalatie.
Ik zou in ieder geval als student niet meer graag 'UvA' op mijn CV zetten
Ik denk dat het nooit leuk is voor een ouder om te zien dat je kind een flink pak slaag krijgt, ook als hij/zij het er zelfs naar heeft gemaakt. Dus tot zover begrijp ik het ook. Maar dat betekent niet dat de ME niet goed gehandeld heeft. Er zat helaas niets anders op dat keihard optreden. Wat je de autoriteiten (met Halsema voorop) wel mag verwijten is dat ze zo lang coulant zijn geweest en lang hebben gewacht met ingrijpen, daardoor werd het alleen maar lastiger.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:24 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik snap deze mevrouw heel goed. Ik hoop dat er meer voorbeelden volgen. Ze moeten veel sofisticater te werk gaan dan dit.²
En dat is ergens jammer. Niet dat ik persé voorstander zou zijn van nog meer geschreeuw, maar nu komt het toch heel erg over alsof de stilte ook wel een bepaalde boodschap overbrengt. Ik lees her en der dat er moslims zijn die het niet hebben op Hamas en de politiek daar, maar je leest er alleen nooit wat over.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:23 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ze schreeuwen minder hard is het "probleem". Ze zijn er en spreken zich echt wel uit maar ze staan niet stampvoetend op shovels te krijsen.
Het CvB is de ME ofzo? Of wat bedoel je nou?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:19 schreef VoMy het volgende:
Jeetje, ouders die hun kinderen niet zomaar door een autoritair CvB laten opjagen. Dat ze bestaan zeg.
Omdat je meermaals op komt voor een nederzettingenpolitiek die universeel wordt verworpen door alle regeringen op aarde die niet Israël heten maar klaarblijkelijk wel de tekst van de Geneefse conventies kentquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En hoe is dit van toepassing op deze oorlog? Ik heb gemist waar de Israëlische regering allemaal Israëliërs de Gazastrook in aan het loodsen is. Sterker nog, men heeft deze niet eens bezet, ze zijn bezig een terreurbeweging aan het uitschakelen.
Omg we zijn nu met zijn viertjesquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:23 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ze schreeuwen minder hard is het "probleem". Ze zijn er en spreken zich echt wel uit maar ze staan niet stampvoetend op shovels te krijsen.
Was die opsomming niet duidelijk genoeg voor je? Ik heb de stream gisteren ook vanaf de middag tot aan het eind gekeken. Verder was er in DE verboden club aanwezig die vooral uit zijn op geweldquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:26 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
En op basis waarvan weet je dat diegene in kwestie niet vreedzaam protesteerde?
Je bent geen knip voor de neus waard als je je geluid niet meer laat horen omdat er ook slopers aanwezig zijn. Principes laat je niet varen bij de eerste de beste tegenwind.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:21 schreef Stoorzendert het volgende:
Beetje demonstreren als student en je afzetten tegen de gevestigde orde hoort erbij in de Randstad. Maar complete gebouwen vernielen, barricades opwerpen, straatstenen uit de grond trekken, struikelstenen weghalen, anti-semitische leuzen schreeuwen, etc. etc.
Het probleem is dat je snel in een bepaalde hoek wordt gedrukt. Als je als moslim zegt dat je tegen Hamas bent, wordt al snel gereageerd met: Oh, dus je bent pro Israël? Dus tegen Palestina?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:27 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En dat is ergens jammer. Niet dat ik persé voorstander zou zijn van nog meer geschreeuw, maar nu komt het toch heel erg over alsof de stilte ook wel een bepaalde boodschap overbrengt. Ik lees her en der dat er moslims zijn die het niet hebben op Hamas en de politiek daar, maar je leest er alleen nooit wat over.
Ow dat mag zeker (tot 22.00uur), maar zorg dan dat je organisatie op orde is!quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:29 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je bent geen knip voor de neus waard als je je geluid niet meer laat horen omdat er ook slopers aanwezig zijn. Principes laat je niet varen bij de eerste de beste tegenwind.²
Kortom, je komt met iets dat losstaat van Gaza en deze oorlog. Wat regeringen vinden is ook niet altijd relevant, velen vinden ook dat Israël de hele Gazastrook mag vegen, maar ineens moet stoppen voor de laatste stad die nog staat. Wat duidelijk de indruk wekt dat men het wel prima vindt als Hamas overeind zou blijven.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:28 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Omdat je meermaals op komt voor een nederzettingenpolitiek die universeel wordt verworpen door alle regeringen op aarde die niet Israël heten maar klaarblijkelijk wel de tekst van de Geneefse conventies kent
Wil je je homo-erotische teksten aub elders spuwen? Is nogal smakeloos. We hebben het hier over de slachtoffers van het regime Natte Yahoo.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:28 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Omg we zijn nu met zijn viertjes,(ik tel AlwaysHappy zijn vriend er ook bij)
Rare manier van ''oprecht hun betrokkenheid en verdriet uiten''. Last time I checked heb je daar geen geweld voor nodig.quote:
Je bent ook geen knip voor de neus waard als je zo zwak bent dat je je geluid niet kan laten horen zonder hele kwalijke geluiden te laten horen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:29 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je bent geen knip voor de neus waard als je je geluid niet meer laat horen omdat er ook slopers aanwezig zijn. Principes laat je niet varen bij de eerste de beste tegenwind.²
Die genocide wil nog niet echt vlotten blijkbaarquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:30 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ah, het is al geminimaliseerd naar duizenden
Jij heb het hier steeds over je vriend met z'n natte jahoe, maar anderen mogen niet bronstig door de digitale weide huppelen? Je kunt m'n gelubriceerde anus kussen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:34 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wil je je homo-erotische teksten aub elders spuwen? Is nogal smakeloos. We hebben het hier over de slachtoffers van het regime Natte Yahoo.
Enfin, ik hoop dat deze actie op alle gerenommeerde kennis instituten wereldwijd zorgen voor een ommezwaai in het handelen van de israelische regering.
²
Je zegt dat die zoon specifiek zich schuldig maakte aan wat je opsomde, maar waaruit blijkt dat? Dat neem je maar gewoon even aan omdat je een stream hebt gezien waar het gebeurde.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:29 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Was die opsomming niet duidelijk genoeg voor je? Ik heb de stream gisteren ook vanaf de middag tot aan het eind gekeken. Verder was er in DE verboden club aanwezig die vooral uit zijn op geweld
Dit soort werk enzo:quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:16 schreef maily het volgende:
[..]
Kan de discussie helaas niet lezen.
Screenshots anyone?
Dat zegt niemand, maar er is een grens bij het gebruiken van geweld en dingen vernielen. Ga dan naar huis. Je hoeft dan niet je mond te houden of je principes te laten varen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:29 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je bent geen knip voor de neus waard als je je geluid niet meer laat horen omdat er ook slopers aanwezig zijn. Principes laat je niet varen bij de eerste de beste tegenwind.²
Ja waar haal ik het toch vandaanquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kortom, je komt met iets dat losstaat van Gaza en deze oorlog.
Gelukkig is er het censuurvrije nujij op hen er op te attenderen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 15:46 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nu.nl plaatste het 2e deel ook niet.
Vanavond eet ik Chinees, maar het zijn er zoveel.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Die genocide wil nog niet echt vlotten blijkbaar
Je principes en je geluid zou je ook kunnen horen als de buurman met het schuim op zijn bek de hele boel kort en klein slaat en niet alleen wanneer ze in Gaza geen steen meer op de andere laten staan.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat zegt niemand, maar er is een grens bij het gebruiken van geweld en dingen vernielen. Ga dan naar huis. Je hoeft dan niet je mond te houden of je principes te laten varen.
Ah zo, ja dan heb je gelijk. Ik zou me kapot schamen als mijn zoon of dochter deelnam aan een waardeloos georganiseerd protest. (waar je op voorhand kon weten dat het uit de hand zou lopen)quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:35 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Je zegt dat die zoon specifiek zich schuldig maakte aan wat je opsomde, maar waaruit blijkt dat? Dat neem je maar gewoon even aan omdat je een stream hebt gezien waar het gebeurde.
Ik heb gevraagd of het een bewuste keuze was om dat deel van die tweet weg te laten, niets meer niets minder, geen insinuaties of iets verder. Werd niet geplaatst.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:38 schreef Nober het volgende:
[..]
Gelukkig is er het censuurvrije nujij op hen er op te attenderen.
Dus de normale demonstranten moeten stoppen omdat er slopers zijn?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat zegt niemand, maar er is een grens bij het gebruiken van geweld en dingen vernielen. Ga dan naar huis. Je hoeft dan niet je mond te houden of je principes te laten varen.
Natuurlijk, als je een beetje normaal bent keur je geweld af en begeef je jezelf in veiligheid.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:42 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus de normale demonstranten moeten stoppen omdat er slopers zijn?
Sorry, maar dan heb je een welse ruggengraat van papier maché.²
Je hebt de beelden toch gezien? Er was best wel wat mankracht voor nodig om zoveel puinhoop te veroorzaken in zulke korte tijd. Het is niet dat er maar een paar slopers aanwezig waren he?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:42 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus de normale demonstranten moeten stoppen omdat er slopers zijn?
Sorry, maar dan heb je een welse ruggengraat van papier maché.²
Ze keuren het geweld in alle toonaarden af. Maar ze laten hun geluid niet kapen!quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Natuurlijk, als je een beetje normaal bent keur je geweld af en begeef je jezelf in veiligheid.
Kom op zeg, dit is geen revolutie ofzo.
Dit was een mengelmoes van verveelde tieners; je zag Occupy, Corona / Tsjerries, XR, BLM, communisten (hamers en sikkels) en anti-Israël. Voor de rest wat meelopers die waarschijnlijk zelf niet eens meer wisten welke leus ze moesten schreeuwenquote:Op donderdag 9 mei 2024 17:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Natuurlijk, als je een beetje normaal bent keur je geweld af en begeef je jezelf in veiligheid.
Kom op zeg, dit is geen revolutie ofzo.
Zelfde redenatie als dat de Palestijnse bevolking ook maar het slachtoffer is van Hamas...quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:44 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Je hebt de beelden toch gezien? Er was best wel wat mankracht voor nodig om zoveel puinhoop te veroorzaken in zulke korte tijd. Het is niet dat er maar een paar slopers aanwezig waren he?
De nieuwe Irma Grese.quote:
Ouders die zeker wisten dat ze een zoon zouden krijgen en hem Martijn wouden noemen, moesten snel wat anders bedenken toen het een meisje bleek te zijn.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:56 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Had je fucking kind gewoon goed opgevoed, Martijntje.
Serieus, Martijntje?
Ach, kom op.quote:
Met deze mentaliteit waren de boerenprotesten, anti-lockdownprotesten, en alle andere protesten 'van betekenis' niet doorgegaan. Ook niet de protesten van MLK Jr.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Natuurlijk, als je een beetje normaal bent keur je geweld af en begeef je jezelf in veiligheid.
Kom op zeg, dit is geen revolutie ofzo.
Helaas, daar is Israël niet bij betrokken. Boeit niemand, dus.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:03 schreef Enchanter het volgende:
Ik voel nieuwe studenten protesten aankomen
Als je MLK erbij gaat halen dan faal je echt.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:03 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Met deze mentaliteit waren de boerenprotesten, anti-lockdownprotesten, en alle andere protesten 'van betekenis' niet doorgegaan. Ook niet de protesten van MLK Jr.
Dus je wil zeggen dat als je spullen vernield en geweld gebruikt je meer bereikt?quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:03 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Met deze mentaliteit waren de boerenprotesten, anti-lockdownprotesten, en alle andere protesten 'van betekenis' niet doorgegaan. Ook niet de protesten van MLK Jr.
Zou mooi zijn. Volgens A5 is alleen de schade aan kunst in het gebouw al een ton.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:18 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Mss kunnen ze de kosten verhalen op zulke ouders, als ze er toch achter staan.
Als wij samen staan is er toch echt een punt gemist.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:07 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dus je wil zeggen dat als je spullen vernield en geweld gebruikt je meer bereikt?
Is dit niet een vorm van auto-doxing?quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:56 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Had je fucking kind gewoon goed opgevoed, Martijntje.
Serieus, Martijntje?
Zo n type wat haar "kids" alle vrijheid gaf om ook in de supermarkt met ge- ren en geschreeuw de hele omgeving loopt te terroriseren.quote:Op donderdag 9 mei 2024 17:12 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Niet verrassend dat dat een ouder is van 1 van de demonstranten, dezelfde insteek.
Zo 1 waarvan haar kind nooit wat fout doet en dus ook nooit gestraft is geweest.
Godver moet ik dit ookal googlen?quote:
Nee, maar wel dat elk protest van formaat te maken heeft gehad met onrust en geweld, of beschuldigingen daarvan. Dat weerhoudt mensen er individueel natuurlijk niet van om te protesteren.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:07 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dus je wil zeggen dat als je spullen vernield en geweld gebruikt je meer bereikt?
Waar heb je het over? Neem bijvoorbeeld de March on Washington, daar wist men zich juist te onderscheiden door het nette gedrag, mensen werden ook opgeroepen om zich ook extra netjes te kleden, wat men ook deed. Het was dus juist fatsoen en pacifisme, in combinatie met de indrukwekkende retoriek van MLK zelf, die dit zo'n legendarisch moment heeft gemaakt.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:03 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Met deze mentaliteit waren de boerenprotesten, anti-lockdownprotesten, en alle andere protesten 'van betekenis' niet doorgegaan. Ook niet de protesten van MLK Jr.
Nee, dat is gewoon een prima historisch voorbeeld van een protest waarbij geweld voorkwam (of beschuldigingen van geweld en onrust) maar waarvan iedereen uiteindelijk toch vindt dat het een goed protest was.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:06 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Als je MLK erbij gaat halen dan faal je echt.
Nee, dat kan ik me niet voorstellen.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:12 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, maar wel dat elk protest van formaat te maken heeft gehad met onrust en geweld, of beschuldigingen daarvan. Dat weerhoudt mensen er individueel natuurlijk niet van om te protesteren.
Nog altijd 100%quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:14 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon een prima historisch voorbeeld van een protest waarbij geweld voorkwam (of beschuldigingen van geweld en onrust) maar waarvan iedereen uiteindelijk toch vindt dat het een goed protest was.
Overigens wacht ik nog steeds op je antwoord op mijn post.
quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:08 schreef HiZ het volgende:
[..]
Zou mooi zijn. Volgens A5 is alleen de schade aan kunst in het gebouw al een ton.
Mammie is trouwens ook behoorlijk dom dat ze de UvA probeert aan te spreken op 'politiegeweld'. Alsof de UvA gaat over de geweldsinstructie van de politie.
Dus nog wel een stuk meer in totaal als ik het zo lees.quote:kunstwerken tot een waarde van 100.000 euro aan stukken
Oh thanks, zal ik onthouden wanneer we gaan protesteren tegen de massa imigratie.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:14 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon een prima historisch voorbeeld van een protest waarbij geweld voorkwam (of beschuldigingen van geweld en onrust) maar waarvan iedereen uiteindelijk toch vindt dat het een goed protest was.
Overigens wacht ik nog steeds op je antwoord op mijn post.
MLK stond juist voor geweldloos protest. Je bedoelt ws Farrakhan of Xquote:Op donderdag 9 mei 2024 18:14 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, dat is gewoon een prima historisch voorbeeld van een protest waarbij geweld voorkwam (of beschuldigingen van geweld en onrust) maar waarvan iedereen uiteindelijk toch vindt dat het een goed protest was.
Overigens wacht ik nog steeds op je antwoord op mijn post.
Het is maar een beetje verf.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:18 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
[..]
Dus nog wel een stuk meer in totaal als ik het zo lees.
Schilderkunst is ons erfgoedquote:
Ja, dat is letterlijk het geval. Dat is ook de reden waarom medewerkers van de UvA zich tegen het College van Bestuur keren:quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:08 schreef HiZ het volgende:
[..]
Zou mooi zijn. Volgens A5 is alleen de schade aan kunst in het gebouw al een ton.
Mammie is trouwens ook behoorlijk dom dat ze de UvA probeert aan te spreken op 'politiegeweld'. Alsof de UvA gaat over de geweldsinstructie van de politie.
https://nos.nl/artikel/25(...)uur-na-demonstratiesquote:Medewerkers van de UvA spreken zich in een open brief uit tegen de "acties van het College van Bestuur" na politieacties bij verschillende Nederlandse universiteiten, gisteravond en vannacht.
Volgens de schrijvers van de brief heeft het universiteitsbestuur blijk gegeven van kwade trouw door tijdens de onderhandelingen met studenten en medewerkers al te besluiten de bezetting met geweld te beëindigen. "We zijn geschokt door de absolute minachting, het gebrek aan respect en de algemene onwil van het bestuur jegens haar studenten en personeel."
quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:20 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
MLK stond juist voor geweldloos protest. Je bedoelt ws Farrakhan of X
https://theweek.com/speed(...)plained-53-years-agoquote:Let me say as I've always said, and I will always continue to say, that riots are socially destructive and self-defeating. ... But in the final analysis, a riot is the language of the unheard. And what is it that America has failed to hear? It has failed to hear that the plight of the Negro poor has worsened over the last few years. It has failed to hear that the promises of freedom and justice have not been met. And it has failed to hear that large segments of white society are more concerned about tranquility and the status quo than about justice, equality, and humanity. And so in a real sense our nation's summers of riots are caused by our nation's winters of delay. And as long as America postpones justice, we stand in the position of having these recurrences of violence and riots over and over again. [Martin Luther King Jr., "The Other America"]
quote:"This bloodlust interpretation ignores one of the most striking features of the city riots. Violent they certainly were. But the violence, to a startling degree, was focused against property rather than against people. There were very few cases of injury to persons, and the vast majority of the rioters were not involved at all in attacking people. The much publicized "death toll" that marked the riots, and the many injuries, were overwhelmingly inflicted on the rioters by the military. It is clear that the riots were exacerbated by police action that was designed to injure or even to kill people. As for the snipers, no account of the riots claims that more than one or two dozen people were involved in sniping. From the facts, an unmistakable pattern emerges: a handful of Negroes used gunfire substantially to intimidate, not to kill; and all of the other participants had a different target -- property.
"Medewerkers" die na hun gender studies aangebleven zijn als teachers assistent gender studies omdat er verder geen werk wasquote:Op donderdag 9 mei 2024 18:24 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Ja, dat is letterlijk het geval. Dat is ook de reden waarom medewerkers van de UvA zich tegen het College van Bestuur keren:
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)uur-na-demonstraties
Die post gaat over de vraag of je helemaal moet stoppen met protesteren als er ergens dingen vernield raken, niet over of de inhoud van de protesten moreel of feitelijk juist zijn. Maar leuk geprobeerd.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:19 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Oh thanks, zal ik onthouden wanneer we gaan protesteren tegen de massa imigratie.![]()
Al verwacht ik dat je dan ineens een hele andere mening hebt.
Leuke draai, het ging erom dat de UvA dus wel ging over het politieoptreden.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:25 schreef Twiitch het volgende:
[..]
"Medewerkers" die na hun gender studies aangebleven zijn als teachers assistent gender studies omdat er verder geen werk was
Ja die hadden geen zin in een crackpand op hun terrein. Logisch.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:28 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Leuke draai, het ging erom dat de UvA dus wel ging over het politieoptreden.
Iets wat niet tot jouw botte kop doordringt: je gaat niet andermans eigendommen kapot maken.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:26 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Die post gaat over de vraag of je helemaal moet stoppen met protesteren als er ergens dingen vernield raken, niet over of de inhoud van de protesten moreel of feitelijk juist zijn. Maar leuk geprobeerd.
Door die trommels krijg je sowieso de neigingquote:
Waar zeg ik dat dat helemaal top is dan?quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:29 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Iets wat niet tot jouw botte kop doordringt: je gaat niet andermans eigendommen kapot maken.
Ik zou me kapot schamen als mammie zoiets zou postenquote:
Je post protesten waar geweld bij is gebruikt waarvan je stelt dat het een desondanks goed is geweest, waarmee je deze protesten rechtvaardigd.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:26 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Die post gaat over de vraag of je helemaal moet stoppen met protesteren als er ergens dingen vernield raken, niet over of de inhoud van de protesten moreel of feitelijk juist zijn. Maar leuk geprobeerd.
Je praat het goed.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:30 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dat helemaal top is dan?
Me kindje is me leven please like comment and subscribequote:Op donderdag 9 mei 2024 18:32 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik zou me kapot schamen als mammie zoiets zou posten
Waar heb ik gezegd dat het helemaal top is? Kom maar op met je quote.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:30 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dat helemaal top is dan?
quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Me kindje is me leven please like comment and subscribe
Vraag me af hoe hard ze gaat jammeren als ze kan opdraaien voor de schade van zoonlief. Volledig financieel uitkleden, net als bij de avondklok rellen. Ben je helemaal gek geworden, Martijntje en je infantiele klote zoontje.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:32 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik zou me kapot schamen als mammie zoiets zou posten
Nee, ik gaf historische voorbeelden van protesten die als "goed" worden bestempeld, maar waar desondanks toch onrust en geweld aanwezig was (omdat het vrijwel onvermijdelijk was) en die niet om die reden werden afgebroken.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Je post protesten waar geweld bij is gebruikt waarvan je stelt dat het een desondanks goed is geweest, waarmee je deze protesten rechtvaardigd.
Meer heb ik niet nodig.
Eens. Snelrecht toepassen en ze mogen met hun koppen ook wel in opsporing verzocht.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:36 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Vraag me af hoe hard ze gaat jammeren als ze kan opdraaien voor de schade van zoonlief. Volledig financieel uitkleden, net als bij de avondklok rellen. Ben je helemaal gek geworden, Martijntje en je infantiele klote zoontje.
Doen we nu even de hele quote:quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:25 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
[..]
https://theweek.com/speed(...)plained-53-years-ago
Zijn demonstraties eindigden ook vrij regelmatig in rellen.
En deze over eigendommen:
[..]
quote:Let me say as I've always said, and I will always continue to say, that riots are socially destructive and self-defeating. I'm still convinced that nonviolence is the most potent weapon available to oppressed people in their struggle for freedom and justice. I feel that violence will only create more social problems than they will solve. That in a real sense it is impracticable for the Negro to even think of mounting a violent revolution in the United States. So I will continue to condemn riots, and continue to say to my brothers and sisters that this is not the way. And continue to affirm that there is another way.
Je weet dat je niet meer meetelt?quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:36 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nee, ik gaf historische voorbeelden van protesten die als "goed" worden bestempeld, maar waar desondanks toch onrust en geweld aanwezig was (omdat het vrijwel onvermijdelijk was) en die niet om die reden werden afgebroken.
Martijntjequote:Op donderdag 9 mei 2024 18:36 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Vraag me af hoe hard ze gaat jammeren als ze kan opdraaien voor de schade van zoonlief. Volledig financieel uitkleden, net als bij de avondklok rellen. Ben je helemaal gek geworden, Martijntje en je infantiele klote zoontje.
Wat heb jij dat je iedereen de hele tijd aan het cancelen bent en ze niet meer mogen postenquote:Op donderdag 9 mei 2024 18:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Je weet dat je niet meer meetelt?
Ik ben toch altijd ongesteld en ik haat trommels.quote:Op donderdag 9 mei 2024 18:40 schreef Kidjuh het volgende:
[..]
Wat heb jij dat je iedereen de hele tijd aan het cancelen bent en ze niet meer mogen posten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |