Ja. Want meer mensen hadden de definitieve outfits niet aan tijdens de eerste repetitie.quote:Op dinsdag 30 april 2024 16:58 schreef d_elise het volgende:
Even voor mijn gemoedstoestand: vanaf wanneer moeten de definitieve outfits gedragen worden? Tijdens de dress rehearsal pas? Want dan weet ik hoelang ik nog tussen paniek en berusting moet leven over een mogelijke Pino-staging
Ik denk dat onze SongfestivalQueen gelijk heeft mensuh..quote:Op dinsdag 30 april 2024 16:56 schreef Greys het volgende:
* er is niets gezegd over het emo einde maar dat komt er echt wel en er is met een reden niets over gezegd in de blog
* Joost gaf zelf al aan dat hij niet de hele boel wil prijsgeven na de eerste repetitie
* en dat het ALL ABOUT MARKETING is
* en dat we THE PROCESS MOETEN TRUSTEN gofferrrredomme
Dus chop chop, kappen met de paniek, Joost lacht je recht in je muil uit nu tijdens het scrollen![]()
Weet jij veel hoe warm zo'n pak is en hoe zwaar het isquote:Zei Stuntje niet laatst iets over fysieke uitdaging?
Ja en ze hebben niet 9 maanden gewerkt aan een vogelpak. Ze houden iets achter en volgende week lachen we om deze hysterie *fingers crossed*quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:00 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik denk dat onze SongfestivalQueen gelijk heeft mensuh..
Zei Stuntje niet laatst iets over fysieke uitdaging? IK weet het even niet meer. Later even opzoeken. En dit moet dat het vetste zijn dat ze ooit gedaan hebben volgens Appie?
Er gaat meer gebeuren. Dit kopt idd niet.
Gierenquote:Op dinsdag 30 april 2024 17:00 schreef Rebel- het volgende:
Die Cornald moet wel wat barrières hebben overwonnen dit jaar.
quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:01 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
[..]
Weet jij veel hoe warm zo'n pak is en hoe zwaar het is![]()
Nee dit duurt nog tot 11 mei.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:01 schreef Cyan9 het volgende:
Is de meltdown een beetje klaar? Heel vermakelijk allemaal, maar ik moet eigenlijk even boodschappen doen.
Ik kan ook deze meltdown voor je in de gaten houdenquote:Op dinsdag 30 april 2024 17:01 schreef Cyan9 het volgende:
Is de meltdown een beetje klaar? Heel vermakelijk allemaal, maar ik moet eigenlijk even boodschappen doen.
quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:01 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
[..]
Weet jij veel hoe warm zo'n pak is en hoe zwaar het is![]()
Bestellen via Flinkquote:Op dinsdag 30 april 2024 17:03 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ja zeg, zolang kan ik niet zonder eten.
Ik zie curryworstquote:
Ja, je hebt al zo weinig gelegenheid om echt goed te repeteren, dat is allemaal strak gepland, zou je dan voor de lolz zomaar iets doen en daarmee kostbare tijd en gelegenheid verspillen?quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:08 schreef Japepk het volgende:
Oké is dit dan allemaal zo meta dat Joost denkt; deze repetities slaan ook nergens op, hier zijn wat random plaatjes? Dat je nog een ander pak aantrekt tot daar aan toe, maar die technici moeten toch ook gewoon alles kunnen inregelen en klaarzetten?
De plaatjes niet, de outfits wel.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:08 schreef Japepk het volgende:
Oké is dit dan allemaal zo meta dat Joost denkt; deze repetities slaan ook nergens op, hier zijn wat random plaatjes? Dat je nog een ander pak aantrekt tot daar aan toe, maar die technici moeten toch ook gewoon alles kunnen inregelen en klaarzetten?
Het scherm lijkt op een poppetje uit the Sims.quote:
Mijn emoties worden alle kanten op gesleept.quote:
Die staat aan de andere kant van Joost met een zelfde piano-achtig ding als Appie.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
Maar (nog) geen Stuntje dus? Of doet die iets wat geheim gehouden moet worden?
Appie? Dat lijkt me wel ja.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:10 schreef Japepk het volgende:
Maar serieus. Kijk een PP visual vind ik nog in het concept passen. Zo'n vogel gaat mensen echt wegjagen denk ik. En ik neem aan dat die gozer met dat pianoding sowieso blijft staan, al trekt hij de volgende keer een elviskostuum aan.
De commentaren eronder zijn hoopgevendquote:
Deutschland.quote:
Het kostuum. En in mindere mate het pianoding.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Appie? Dat lijkt me wel ja.
Wat is daar mis mee?
Gokje of heb ik gewoon ergens overheen gekeken?quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:11 schreef Cee het volgende:
[..]
Die staat aan de andere kant van Joost met een zelfde piano-achtig ding als Appie.
JA NOU MISSCHIEN HEBBEN ZE DAAR WEL VAN GELEERD FREDquote:Op dinsdag 30 april 2024 16:47 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Precies, dat is alsof ze twee keer krumpers, valszingende artiesten, een scheurjurk of een veenlijk zouden accepteren.
Ik begin nu echt te geloven dat het gaat gebeuren dit jaar.quote:
Ow jaaaaquote:Op dinsdag 30 april 2024 17:05 schreef Mandy040986 het volgende:
Zou mij niets verbazen als ze de vogelpakact één keer puur voor de foto’s hebben gedaan en daarna gewoon de echte act om mensen op de kast te jagen.![]()
In alles voel je dat dit het niet is.
Joost wil gewoon echt niets prijsgeven nog
A magician doesn’t show his tricks.
Ik zie in ieder geval maar één vogelquote:
JA NOU DIT DUS.quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:05 schreef Mandy040986 het volgende:
Zou mij niets verbazen als ze de vogelpakact één keer puur voor de foto’s hebben gedaan en daarna gewoon de echte act om mensen op de kast te jagen.![]()
In alles voel je dat dit het niet is.
Joost wil gewoon echt niets prijsgeven nog
A magician doesn’t show his tricks.
Interessant.. 🧐quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:16 schreef Kissingbird het volgende:
hmm zijn alleen de foto's die achter elkaar met het lied in een filmpje zijn gezet
Van andere landen zijn er wel al bewegende beelden te zien op die site..
PINOPAPA PINOPAPAquote:
EMOOSIES YVONquote:
zijn gezichtsexpressiequote:
Fries wordt op Songfestival vergezeld door een blauwe kipquote:Op dinsdag 30 april 2024 17:25 schreef Kissingbird het volgende:
https://www.ad.nl/show/ee(...)m=social&utm_campaig
Artikel net verschenen bij het AD
Beeldspraak?quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:26 schreef Dave het volgende:
Maar hoe je hier de metafoor 'maanlanding' op kunt plakken blijft me nog een raadsel.
betwijfel het..quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:19 schreef Dave het volgende:
[..]
Als dit de echte vocals zijn klinkt het niet verkeerd.
Lijkt me Berlijn te representeren?quote:
quote:Op dinsdag 30 april 2024 17:07 schreef grazz het volgende:
Oke dit wordt leuk. Het komt goed @:GeorgeM
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |