Dan kan allesquote:Op donderdag 25 april 2024 22:26 schreef Momo het volgende:
Iets wat Johan Derksen die ouwe ZEIKSNOR walgelijk vindt.
Mell, zo’n favoriet van de Snor, had aangegeven dat ze zichzelf nu nog te onervaren vindt voor een ESF-deelname, maar dat over een paar jaar wel voor zich ziet.quote:
quote:Op donderdag 25 april 2024 22:39 schreef Em31 het volgende:
Het idee dat Joost straks niet meer onze artiest is.
Gewoon nog een keer Joost! Zoals Lena 2010/2011quote:Op donderdag 25 april 2024 22:39 schreef Em31 het volgende:
Het idee dat Joost straks niet meer onze artiest is.
Gewoon volgend jaar weer.quote:Op donderdag 25 april 2024 22:39 schreef Em31 het volgende:
Het idee dat Joost straks niet meer onze artiest is.
Dan is er vast wel weer een kuntrie revival.quote:Op donderdag 25 april 2024 22:35 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Mell, zo’n favoriet van de Snor, had aangegeven dat ze zichzelf nu nog te onervaren vindt voor een ESF-deelname, maar dat over een paar jaar wel voor zich ziet.
Die willen niet volgens mij, hebben ook niet veel te winnen. Maar je hebt genoeg act in vergelijkbaar genre in Nederland; Epica, Delain, Ayreon, Blackbriar etc.quote:Op donderdag 25 april 2024 23:03 schreef Lt.Bookman het volgende:
Een naam die echt ieder jaar valt: Within Temptation. Totaal anders dan Joost, maar ook wel typisch Nederlands muzikaal exportproduct.
quote:Op donderdag 25 april 2024 22:59 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Gewoon nog een keer Joost! Zoals Lena 2010/2011
We moeten winnen zodat hij nog een jaar bezig mag met interval acts enzo.quote:Op donderdag 25 april 2024 22:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Gewoon volgend jaar weer.
Oké topic mag dicht, we zijn er uit!
Waar kan ik tekenen?quote:Op donderdag 25 april 2024 23:04 schreef Momo het volgende:
[..]
Die willen niet volgens mij, hebben ook niet veel te winnen. Maar je hebt genoeg act in vergelijkbaar genre in Nederland; Epica, Delain, Ayreon, Blackbriar etc.
quote:Op donderdag 25 april 2024 21:02 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik blijf er bij dat Son Mieux een keer moet gaan. Niemand kan mij op andere gedachten brengen.
Hebben weer een vaste toetsenist, dus weer met 7.quote:Op vrijdag 26 april 2024 08:12 schreef linebear het volgende:
Son Mieux is nu met zijn 6-en. Dus dat is een optie natuurlijk
dan sla ik een jaar over - heb met al deze dames totaal nietsquote:Op vrijdag 26 april 2024 13:33 schreef Nexum het volgende:
Froukje
Merol
Sophie Straat
Eefje de Visser
MEAU
Als het een Ilse protege moet zijn, dan liever Yori.quote:Op vrijdag 26 april 2024 19:52 schreef Greys het volgende:
Ja we hoeven ons denk ik niet af te vragen wie Ilse volgend jaar gaat aandragen bij de commissie.
[ x ]
Ik vind dit wel een heel goed liedje.quote:Op vrijdag 26 april 2024 22:08 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Als het een Ilse protege moet zijn, dan liever Yori.
Tussen Eefje de Visser en Froukje zit al bijna een generatie. Daar heeft het dus niet zoveel mee te maken.quote:Op vrijdag 26 april 2024 17:13 schreef Giggio het volgende:
[..]
dan sla ik een jaar over - heb met al deze dames totaal niets
(maar zal de generatiekloof wel zijn)
Ja, vind ik ook.quote:Op vrijdag 26 april 2024 12:51 schreef Guanabana het volgende:
Ik heb weinig inspiratie anders dan Davina Michelle, wat ik nu al jaren zeg.Met een nummer van Wouter Hardy.
Als ze Nick Verstand meeneemt hoef je je over staging dan zeker geen zorgen te maken. Zag haar show op Pinkpop en die Nick is een tovenaar met licht.quote:
Het is als artiest niet slim om te gaan het jaar nadat je gewonnen hebt. Vaak win je dan niet, dus beter sturen we gewoon een onbekendequote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:48 schreef timmmmm het volgende:
Als het in 2025 maar iemand wordt die wél een beetje muzikaal is. Af en toe een kermisattractie als Joost of Sieneke of die pinguindame met haar hoofdtooi ertussen is leuk, maar het moet toch wel vaker wel dan niet om goeie muziek gaan
Ik hap welquote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:48 schreef timmmmm het volgende:
Als het in 2025 maar iemand wordt die wél een beetje muzikaal is. Af en toe een kermisattractie als Joost of Sieneke of die pinguindame met haar hoofdtooi ertussen is leuk, maar het moet toch wel vaker wel dan niet om goeie muziek gaan
Mia&Dion2.0quote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:50 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Het is als artiest niet slim om te gaan het jaar nadat je gewonnen hebt. Vaak win je dan niet, dus beter sturen we gewoon een onbekende
Goede muziek is lastig te definiëren, maar we kunnen het er toch wel over eens zijn dat het dit jaar meer om de show gaat dan dat het muzikaal zo hoogstaand is?quote:
Nou, dat weet ik zo net nog niet. Je zou kunnen zeggen dat er behoorlijk wat productiewaarde in zit, of een greep naar het verleden, of een catchy hook.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 15:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Goede muziek is lastig te definiëren, maar we kunnen het er toch wel over eens zijn dat het dit jaar meer om de show gaat dan dat het muzikaal zo hoogstaand is?
Is niet erg natuurlijk, maar dat zou zomaar ns incidenteel moeten, het hoort wmb om de muziek te gaan.
Dan zijn we het toch eens, het gaat dit jaar meer om de show. Da's niet erg en ook daar zit veel verschil in.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 15:52 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nou, dat weet ik zo net nog niet. Je zou kunnen zeggen dat er behoorlijk wat productiewaarde in zit, of een greep naar het verleden, of een catchy hook.
Hoogstaand, nee, maar je gaat hier ook geen 30 Steve Wilsons neerzetten. Het blijft popmuziek, met een gangbaar ritme en met gangbare akkoordenprogressies.
Uiteindelijk blijft muziek ook een smaakding. Als je 100 mensen vraagt naar wat het muzikaalst was; Jeangu Macrooy, Mia en Dion, Waylon, Douwe Bob, O'G3NE, Trijntje Oosterhuis of S10, ga je ook enorm verdeelde antwoorden krijgen.
Als je Joost ooit live gezien hebt denk ik dat je in ieder geval kan zien dat dit de meest intense podiumervaring is die we in jaren hebben gestuurd.
Volgens mij zijn we het niet eens hoor, want ik zie muziek als meer dan iemand die mooi een liedje kan brengen.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 16:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan zijn we het toch eens, het gaat dit jaar meer om de show. Da's niet erg en ook daar zit veel verschil in.
Een draaiorgel of een show als dit jaar zit qua kwaliteit veel verschil in op het gebied van show, waar het ze om te doen is. Dat doet Joost beter. Maar muzikaal is sjalalie sjalala of europapa europapa natuurlijk niet hoogstaand.
Veel productiewaarde, goeie show, intense podiumervaring, ik vind het allemaal best. Maar ik hoop dat na zo'n jaar het volgend jaar weer om de muziek gaat.
In dat geval hoop ik volgende week op winst voor Australiëquote:Op vrijdag 26 april 2024 08:12 schreef linebear het volgende:
Son Mieux is nu met zijn 6-en. Dus dat is een optie natuurlijk
Dit is een beetje beperkte manier van naar muziek luisteren. Nee, Europapa is niet een erg gecompliceerd nummer, maar dat is Calm After the Storm ook niet. En hoe kun je nu zeggen dat het vooral om de show gaat als we de show nog niet eens kennen en Europapa al de grootste pre-Eurovisiehit ooit is in Nederland?quote:Op vrijdag 3 mei 2024 15:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Goede muziek is lastig te definiëren, maar we kunnen het er toch wel over eens zijn dat het dit jaar meer om de show gaat dan dat het muzikaal zo hoogstaand is?
Is niet erg natuurlijk, maar dat zou zomaar ns incidenteel moeten, het hoort wmb om de muziek te gaan.
Jazeker maar ik denk dat hij nu niet meer wil, en dat kun je hem niet eens kwalijk nemen. Die Zweedse camerabitch heeft werkelijk alles van hem afgepaktquote:
Roep je nou op om 5 mods werkloos te maken voor een heel weekend?quote:
Nee, dan krijg je weer een matige inzending zoals na corona.quote:Op zondag 12 mei 2024 01:44 schreef gbm het volgende:
Mits hij niks strafbaars heeft gedaan..... Joost, 100%
Gordonquote:Op zondag 12 mei 2024 02:08 schreef Cilantro het volgende:
Geen clown Klein meer. Doe maar iemand die wel kan zingen.
Oude mensen(tussen haakjes) doen het toch niet zo lekker op het esf.quote:Op donderdag 2 mei 2024 13:13 schreef sp3c het volgende:
Ruth!
altijd Ruth![]()
ieder jaar Ruth
zeker nu gewoon Ruth
Ik denk dat het aantal artiesten dat prima zou willen nog steeds genoeg is om niet alleen het podium, maar ook gewoon alle stoelen in Ahoy te vullenquote:Op zondag 12 mei 2024 08:14 schreef Em31 het volgende:
Welke Nederlandse artiest heeft hier nou ook zin in na zo’n grote shitshow? En de Nederlandse delegatie moet ineens weer normaal doen tegen iedereen die hierbij betrokken was?
Maar je bent als artiest alsnog onderdeel van een delegatie die dit beleefd heeft met de EBU. En de delegatie is woest en dat zal de EBU ook wel niet pikken.quote:Op zondag 12 mei 2024 08:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik denk dat het aantal artiesten dat prima zou willen nog steeds genoeg is om niet alleen het podium, maar ook gewoon alle stoelen in Ahoy te vullen![]()
Maar we moeten volgend jaar uiteraard niet meedoen.
Ja, maar dat geeft ook weer extra aandacht. En wie wil niet in het middelpunt van de aandacht voor miljoenen kijkers. Maar goed, sowieso eerst kijken of we er wel bij zijn inderdaadquote:Op zondag 12 mei 2024 08:41 schreef Em31 het volgende:
[..]
Maar je bent als artiest alsnog onderdeel van een delegatie die dit beleefd heeft met de EBU. En de delegatie is woest en dat zal de EBU ook wel niet pikken.
Maar goed het is eerst afwachten wat hier allemaal uit gaat komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |