Nee, toen Ploumen werd gekozen als partijleider heeft de PvdA zich de facto opgeheven. Met die kleurloze vrouw kan je geen oorlog winnen. Opmerkelijk was wel dat diezelfde vrouw een rechtstreekse afstammeling bleek te zijn van de mytische Karel de Grote, zoals vorig jaar in een aflevering van Verborgen Verleden werd aangetoond.quote:Op vrijdag 19 april 2024 19:12 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, die vorige neoliberale experimenten zijn zo goed gelukt ook.
De laatste keer dat de PvdA met de VVD in zee ging heeft het zichzelf de facto opgeheven.
GroenLinks is gedurende de kabinetten Rutte bijna een decennium de meest constructieve van alle oppositiepartijen geweest. Dat veel VVD'ers GL niet zouden trekken hoor ik vaker, dat laat wel mooi zien hoezeer veel VVD'ers van het padje zijn door de omgang met radicaal-rechts. Dat de ooit redelijke en pragmatische bestuurspartij VVD deels is verworden tot Trumpistische romppartij, is erg tragisch.quote:Op zaterdag 20 april 2024 16:08 schreef Erik_Groen het volgende:
[..]
VVD'ers willen niks weten van GL'ers. De praktisch ingestelde VVD'ers vinden GL'ers buitenaards met hun idealistische hersenspinsels, onhaalbare utopieën en krankzinnige woke fanatisme. Onbegrijpelijk dat de PvdA is samengegaan met GL. Zo is de eerbiedwaardige sociaal-democratische bestuurderspartij een speelbal geworden van compleet gestoorde klimaatactivisten die boeren en bedrijfsleven de oorlog hebben verklaard en andere rare figuren die het bestaansrecht van Israel ontkennen. Misschien wat zwaar aangezet maar dit is wel des pudels kern waarom heel veel VVD'ers een samenwerking met PvdA-GL niet trekken.
Inderdaad, in praktijk hebben GL en VVD al zeker 6/7 jaar samen geregeerd. Eigenlijk misschien nog wel langer: vanaf 2013 tot nu zijn er steeds akkoorden met de oppositie gesloten en GL zat daar vrijwel altijd bij. Dat weten de meeste echte VVD'ers ook echt wel, die hebben niet zo'n probleem met GL als @Erik_Groen.quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
GroenLinks is gedurende de kabinetten Rutten bijna een decennium de meest constructieve van alle oppositiepartijen geweest. Dat veel VVD'ers GL niet zouden trekken hoor ik vaker, dat laat wel mooi zien hoezeer veel VVD'ers van het padje zijn door de omgang met radicaal-rechts. Dat de ooit redelijke en pragmatische bestuurspartij VVD deels is verworden tot Trumpistische romppartij, is erg tragisch.
Voor innovatie hebben we het groeifonds. Jammer dat de VVD dit heeft gesloopt ten faveure van een paar cent goedkopere benzine.quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:30 schreef blomke het volgende:
Kent een partij GL/PvdA zoiets als innovatie op het gebied van industrie, energie, maatschappij en politiek?
Ik bedoelde eigenlijk meer: visie, plannen en beleid, i.p.v. een (zoveelste) subsidiepot..quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:39 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Voor innovatie hebben we het groeifonds. Jammer dat de VVD dit heeft gesloopt ten faveure van een paar cent goedkopere benzine.
Ja: https://groenlinkspvda.nl(...)n-duurzame-economie/quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:30 schreef blomke het volgende:
Kent een partij GL/PvdA zoiets als innovatie op het gebied van industrie, energie, maatschappij en politiek?
quote:Investeren in onderzoek en innovatie met nationale technologiestrategie. De overheid gaat actief mee-investeren in baanbrekende innovaties: van fundamenteel en praktijkgericht onderzoek op universiteiten en hogescholen tot commerciële toepassing in innovatieve bedrijven. De komende jaren werken we samen met het bedrijfsleven stapsgewijs toe naar de OESO-norm van 3%. Ook komt er een nationale technologiestrategie, waarmee we meerjarig inzetten op een beperkt aantal technische ontwikkelingen die door wetenschap, industrie en maatschappelijk middenveld als kansrijk worden gezien én die bijdragen aan het oplossen van urgente maatschappelijke uitdagingen. We zoeken daarbij aansluiting bij het innovatie- en industriebeleid van de EU. De verschillende onderzoeks- en innovatiefondsen brengen we onder bij één instantie, bijvoorbeeld de Nationale Investeringsbank (zie uitgebreider voorstel bij ‘Een toekomstbestendige financiële sector’).).
Hmmm...kernenergie (fusie dan wel splitsing) komt daarin niet voor blijkbaar??quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja: https://groenlinkspvda.nl(...)n-duurzame-economie/
Onder andere:
[..]
Kernfusie is iedereen voor, GL-PvdA ook. Maar die onderzoeken vinden al met alle grote namen op dat gebied plaats in Scandinavië, dat hoeven wij niet na te gaan doen. Dat onderzoek kost voorlopig ook vooral energie, kan beter in een land met veel waterkrachtcentrales.quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:45 schreef blomke het volgende:
[..]
Hmmm...kernenergie (fusie dan wel splitsing) komt daarin niet voor blijkbaar??
quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Kernenergie is GL-PvdA idd niet voor. Is natuurlijk ook weinig innovatief, meer behoorlijk ouderwets.
Kernenergie is sinds de eerste centrales niet veel veranderd en er is nog steeds het probleem van het afval. En bovendien is het een zeer dure manier van energie opwekken, veel duurder dan alle hernieuwbare opties.quote:
@Erik_ Groen kan alleen maar beledigen en kent het programma van zijn eigen favoriete partij de VVD niet eens, een trolletje dus die hier niet thuis hoortquote:Op zaterdag 20 april 2024 17:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Inderdaad, in praktijk hebben GL en VVD al zeker 6/7 jaar samen geregeerd. Eigenlijk misschien nog wel langer: vanaf 2013 tot nu zijn er steeds akkoorden met de oppositie gesloten en GL zat daar vrijwel altijd bij. Dat weten de meeste echte VVD'ers ook echt wel, die hebben niet zo'n probleem met GL als @:Erik_Groen.
Talloze nieuwe kerncentrale concepten zijn er ontwikkeld, edoch de linkse lobby was morbus ridicus tegen iedere toepassing. Tja, dan blijf je bij kolenbakken. Afval de lucht in en in de buitenlandse kolenmijnen komen de arbeiders om het leven en/of krijgen stoflongen. Maar ja, die stemmen vallen buiten het GL/PvdA electoraat.quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:54 schreef Hanca het volgende:
Kernenergie is sinds de eerste centrales niet veel veranderd en er is nog steeds het probleem van het afval. En bovendien is het een zeer dure manier van energie opwekken, veel duurder dan alle hernieuwbare opties.
Daarom dat ze een initiatiefwetsvoorstel hebben ingediend om fossiele subsidies af te schaffen, zeker?quote:Op zaterdag 20 april 2024 18:06 schreef blomke het volgende:
[..]
Talloze nieuwe kerncentrale concepten zijn er ontwikkeld, edoch de linkse lobby was morbus ridicus tegen iedere toepassing. Tja, dan blijf je bij kolenbakken. Afval de lucht in en in de buitenlandse kolenmijnen komen de arbeiders om het leven en/of krijgen stoflongen. Maar ja, die stemmen vallen buiten het GL/PvdA electoraat.
Een kernreactor levert ook stroom als de zon niet schijnt en bij storm of windstilte, dat is toch echt een groot voordeel. Wat denk jij wat de kosten zijn als je 100% hernieuwbaar gaat met zon en wind, om te zorgen dat je continuïteit in je stroomvoorziening? Hoeveel stuwmeren moet je dan bouwen als opslag, of accu's? De transportkosten die veel hoger gaan zijn omdat je meer hoogspanningsleidingen moet gaan bouwen om de stroom van de Noordzee naar de alpen te krijgen om daar in stuwmeren te zetten? De impact die dat heeft op rivieren?quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Kernenergie is sinds de eerste centrales niet veel veranderd en er is nog steeds het probleem van het afval. En bovendien is het een zeer dure manier van energie opwekken, veel duurder dan alle hernieuwbare opties.
Volgens veel specialisten is het haalbaar met accu's bij elk zonne- of windpark en accu's in elke wijk (dat is handiger dan per huis). Ik ben ook erg voor het halen van overtollige waterkrachtenergie uit Noorwegen. Doen we nu ook al met gas en olie.quote:Op zaterdag 20 april 2024 18:22 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Een kernreactor levert ook stroom als de zon niet schijnt en bij storm of windstilte, dat is toch echt een groot voordeel. Wat denk jij wat de kosten zijn als je 100% hernieuwbaar gaat met zon en wind, om te zorgen dat je continuïteit in je stroomvoorziening? Hoeveel stuwmeren moet je dan bouwen als opslag, of accu's? De transportkosten die veel hoger gaan zijn omdat je meer hoogspanningsleidingen moet gaan bouwen om de stroom van de Noordzee naar de alpen te krijgen om daar in stuwmeren te zetten? De impact die dat heeft op rivieren?
En ik ben niet eens tegen PV of wind, ik produceer 8,5 MWH per jaar, leverde vorig jaar de helft daarvan aan het net, ben ca 85% autark
De linkse lobby? Komaan zeg, weer een stukje geschiedenisvervalsing, de plannen voor de bouw van nieuwe kerncentrales zijn gestopt door een rechtse regering na Tjernobyl.quote:Op zaterdag 20 april 2024 18:06 schreef blomke het volgende:
[..]
Talloze nieuwe kerncentrale concepten zijn er ontwikkeld, edoch de linkse lobby was morbus ridicus tegen iedere toepassing. Tja, dan blijf je bij kolenbakken. Afval de lucht in en in de buitenlandse kolenmijnen komen de arbeiders om het leven en/of krijgen stoflongen. Maar ja, die stemmen vallen buiten het GL/PvdA electoraat.
Ik vroeg niet naar technische oplossingen, ik vroeg naar de kostenquote:Op zaterdag 20 april 2024 18:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Volgens veel specialisten is het haalbaar met accu's bij elk zonne- of windpark en accu's in elke wijk (dat is handiger dan per huis). Ik ben ook erg voor het halen van overtollige waterkrachtenergie uit Noorwegen. Doen we nu ook al met gas en olie.
En misschien blijkt straks rijden op waterstof toch efficiënter dan ons energienet belasten voor auto's, dat zou zo maar nog kunnen gaan gebeuren. Net als dat ondanks de huidige negatieve verhalen veel huizen op een warmtenet worden aangesloten, dat zal in 2030 al 25% van de huizen zijn en stijgen naar meer dan de helft.
Die weet ik niet precies. Ik weet wel dat kernenergie momenteel verreweg de duurste vorm van energie is, met behoorlijke afstand. Zeker als je de eeuwige opslag van afval mee rekent.quote:Op zaterdag 20 april 2024 18:41 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik vroeg niet naar technische oplossingen, ik vroeg naar de kosten
Ik weet niet of jij in Nl woont anders zie je niet wat er recht voor je neus gebeurd.quote:Op zaterdag 20 april 2024 09:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik weet niet in welk sprookjesland jij woont, maar 100% zeker niet in Nederland.
Iedereen van mijn vrienden kotsen van GL.quote:Op zaterdag 20 april 2024 17:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Inderdaad, in praktijk hebben GL en VVD al zeker 6/7 jaar samen geregeerd. Eigenlijk misschien nog wel langer: vanaf 2013 tot nu zijn er steeds akkoorden met de oppositie gesloten en GL zat daar vrijwel altijd bij. Dat weten de meeste echte VVD'ers ook echt wel, die hebben niet zo'n probleem met GL als @:Erik_Groen.
Iedereen is ziek dus ?quote:Op zaterdag 20 april 2024 19:05 schreef Erik_Groen het volgende:
[..]
Iedereen van mijn vrienden kotsen van GL.
Als die allemaal denken dat VVD staat voor wat jij denkt waar VVD voor staat, dan zijn dat ook geen VVD'ers. Praktisch alles waar jij hier in dit topic steeds woest over wordt staat letterlijk in het programma van de VVD. Dat de gemiddelde boosrechtse kiezer niks heeft met GL is geen probleem.quote:Op zaterdag 20 april 2024 19:05 schreef Erik_Groen het volgende:
[..]
Iedereen van mijn vrienden kotsen van GL.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |