Ik wilde ook typen wat hij aan het zeggen was, maar begreep de helft niet dus meer gedeletequote:Op vrijdag 12 april 2024 18:06 schreef Kissingbird het volgende:
Versta Glenn nog steeds maar half.
Maar hij denkt dat het programma het heel goed heeft gedaan omdat er publiek bij hun binnen is geweest.. logica
Hij had het ook over de vliegtuigjes toch? Als er 14 (?) vliegtuigjes komen snap ik ook dat je dat idee hebt ;pquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:06 schreef Kissingbird het volgende:
Versta Glenn nog steeds maar half.
Maar hij denkt dat het programma het heel goed heeft gedaan omdat er publiek bij hun binnen is geweest.. logica
quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik wilde ook typen wat hij aan het zeggen was, maar begreep de helft niet dus meer gedelete
ook glenn gestemdquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:11 schreef Willewa het volgende:
[ link | afbeelding ]
Salar’s poll net gestart.
klein stukje terug geluisterd net, vliegtuigjes heeft hij denk ik daarvoor wat over gezegdquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:14 schreef Willewa het volgende:
[..]
Hij had het ook over de vliegtuigjes toch? Als er 14 (?) vliegtuigjes komen snap ik ook dat je dat idee hebt ;p
Het heeft het verder ongeveer net als afgelopen jaren gedaan toch? Zoiets? Of iets beter.
Hoop wel dat er nog een seizoen komt!
Hij verwacht wel dat er nieuw seizoen komt ook om die 14 vliegtuigjes en hoe het ging ook kwa spel ( vermoed Ashley) dat het daarom wel beter was overgekomen dit jaar alles bij elkaar.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:14 schreef Willewa het volgende:
[..]
Hij had het ook over de vliegtuigjes toch? Als er 14 (?) vliegtuigjes komen snap ik ook dat je dat idee hebt ;p
Het heeft het verder ongeveer net als afgelopen jaren gedaan toch? Zoiets? Of iets beter.
Hoop wel dat er nog een seizoen komt!
Ik ben wel verbaasd in die overvloed van Glenn telkens in pollsquote:
nog niet bij Salar wel bij Rtl op Glennquote:
Denk dat het niks met Ashley te maken heeftquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:17 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
Hij verwacht wel dat er nieuw seizoen komt ook om die 14 vliegtuigjes en hoe het ging ook kwa spel ( vermoed Ashley) dat het daarom wel beter was overgekomen dit jaar alles bij elkaar.
quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:17 schreef Willewa het volgende:
[..]
Ik ben wel verbaasd in die overvloed van Glenn telkens in pollsBlijf het zeggen; hele aardige gast, zou prima een vriend kunnen zijn irl, maar behoorlijk saai voor zo’n programma. Vond hem echt de saaiste, zonder daarmee te willen sneren.
ja is toch wel een leuke twist aan dit seizoen geweest.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:18 schreef Willewa het volgende:
[..]
Denk dat het niks met Ashley te maken heeftmaar gewoon het spel.
Moet met terugwerkende kracht ook wel zeggen dat ik de duo’s toch ook wel leuk vond en ook wel mis.
Haha ja je ziet m’n mimiek niet en hoort m’n intonatie niet en dan is het nogal makkelijk anders op te vatten. Bedoel er niks slechts mee iig. Vind het een prima vent verder.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:19 schreef Kissingbird het volgende:
[..]< zonder daarmee te willen sneren.
snap dat je het erbij zet.![]()
Vind ze eigenlijk alle 3 super saai![]()
Wel heel aardig en heel lief maar ook saai
![]()
Toch wel apart dat juist zij daar nu zitten![]()
Ja dat denk ik ook. Glenn dacht dat ie maar 1 a 2 dagen nodig hadquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:21 schreef Joyce-43 het volgende:
ik vermoed toch echt dat of ze baas zegt doe nog maar weekje of zijn vrouw heeft wat geregeld maar denk niet dat hij gelijk hoeft te beginnen Glenn en Randy net zo
Was vorig jaar ook zoquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:19 schreef Kissingbird het volgende:
[..]< zonder daarmee te willen sneren.
snap dat je het erbij zet.![]()
Vind ze eigenlijk alle 3 super saai![]()
Wel heel aardig en heel lief maar ook saai
![]()
Toch wel apart dat juist zij daar nu zitten![]()
Is onoverkomelijk denk ik. Mensen vinden elkaar/trekken naar elkaar toe/raken bevriend en zullen elkaar willen beschermen. Anderzijds vinden mensen ook anderen minder aardig en het is uiteindelijk toch dat de mensen die meer op elkaar lijken naar elkaar toe trekken. Geldt voor beide kanten. Is eigenlijk met alles wel in het leven. Met de roulerende duo’s kom je toch het dichtst bij om dat wat dwars te zitten denk ik.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:20 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
ja is toch wel een leuke twist aan dit seizoen geweest.
je wordt toch zo 'gedwongen' om met iemand een paar dagen op te trekken wat je wellicht als singel speler. niet zou doen.
Ondanks de duo's ergens toch verbaasd over de 2 groepen die er ontstaan zijn in het huis.
(wat je ook ziet zonder duo's )
Alice als eerste exit.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:11 schreef Willewa het volgende:
[ link | afbeelding ]
Salar’s poll net gestart.
> Bedoel er niks slechts mee iigquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:22 schreef Willewa het volgende:
[..]
Haha ja je ziet m’n mimiek niet en hoort m’n intonatie niet en dan is het nogal makkelijk anders op te vatten. Bedoel er niks slechts mee iig. Vind het een prima vent verder.
Alice nog het meest levendig van de 3 imo en een lieve meid met goede kijk op het leven. Randy ook leuk en wel humoristisch, tegelijk als BB-speler ook traag en wat saai.
Mijn winnaars zijn er al uit. Denk dat Alice het dichtst bij komt voor mij, daarna Randy, daarna Glenn. Maar ik vind het alle 3 fijne mensen, dat zeer zeker.
Bedoelde meer dat er echt 2 kampjes leken te zijn. Had dat toch minder snel verwacht eigenlijk door de duo's.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:25 schreef Willewa het volgende:
[..]
Is onoverkomelijk denk ik. Mensen vinden elkaar/trekken naar elkaar toe/raken bevriend en zullen elkaar willen beschermen. Anderzijds vinden mensen ook anderen minder aardig en het is uiteindelijk toch dat de mensen die meer op elkaar lijken naar elkaar toe trekken. Geldt voor beide kanten. Is eigenlijk met alles wel in het leven. Met de roulerende duo’s kom je toch het dichtst bij om dat wat dwars te zitten denk ik.
En zeker leuke twist. Zo zag je soms mensen naar elkaar groeien die eerder weinig of niks met elkaar hadden, of kon het juist bondjes iets neutraliseren![]()
Hebben er hier ook een staan. Heel soms in de winter een paar keer eronder verder nooit.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:32 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Bedoelde meer dat er echt 2 kampjes leken te zijn. Had dat toch minder snel verwacht eigenlijk door de duo's.
Waaat Glenn en Alice gaan onder de zonnebank?
Ben verbaasd dat mensen zoiets nog gebruiken.
Zeker zeker, die waren er ook weer overduidelijk ;p onoverkomelijk dus, bedoelde ik, ondanks duo’s. Maar het dwarsboomde het af en toe wel een beetje en qua samen nomineren, en soms ook duo’s nomineren, was dat ook een mooi dilemma regelmatig.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:32 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Bedoelde meer dat er echt 2 kampjes leken te zijn. Had dat toch minder snel verwacht eigenlijk door de duo's.
Waaat Glenn en Alice gaan onder de zonnebank?
Ben verbaasd dat mensen zoiets nog gebruiken.
Ik jou ook hoor. Als je in BB zat was je mijn favoquote:
quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:34 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik jou ook hoor. Als je in BB zat was je mijn favo
Hoop dat ze dit de volgende editie weer doen.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:34 schreef Willewa het volgende:
[..]
Zeker zeker, die waren er ook weer overduidelijk ;p onoverkomelijk dus, bedoelde ik, ondanks duo’s. Maar het dwarsboomde het af en toe wel een beetje en qua samen nomineren, en soms ook duo’s nomineren, was dat ook een mooi dilemma regelmatig.
Randy is ook wel leuk vind ik. Ik kan wel lachen om zijn droge opmerkingen. Maar ik zou hem niet in huis willen hebben. Die man is niet vooruit te brandenquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:34 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik vind de 3 die er nu nog zitten alle 3 lieve en aardige mensen. Maar als winnaar van BB, springt voor mij alleen Glenn er uit. Speelde zijn eigen spel, kan met iedereen goed overweg, vredesstichter en een zorgzame en lieve man.
Zou peper in de reet doen pffff hij is soms niet vooruit te brandenquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:36 schreef mazaru het volgende:
[..]
Randy is ook wel leuk vind ik. Ik kan wel lachen om zijn droge opmerkingen. Maar ik zou hem niet in huis willen hebben. Die man is niet vooruit te branden
Ik twijfel nog om te stemmen. Alice of Randy. Randy is er door geschoven zonder iets te doen (ook een prestatie vind ik), Alice blijft Zwitserland natuurlijk, gun het eigenlijk alle drie.quote:
Zijn humor is idd wel leuk, maar ook hij kon erg vals over anderen praten, toen met Tom met die pannenkoek, dat vergeet ik dan niet. Hij is mij ook te traag en dat JA MAN, kan ik niet meer horen.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:36 schreef mazaru het volgende:
[..]
Randy is ook wel leuk vind ik. Ik kan wel lachen om zijn droge opmerkingen. Maar ik zou hem niet in huis willen hebben. Die man is niet vooruit te branden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |