En terecht. Buiten roken is ook asociaal. Doe dit lekker thuisquote:Op dinsdag 2 april 2024 06:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
Eens
Ik moest aan zo'n southpark episode denken
Gaan ze naar zo'n museum waar je leert tolerant te zijn en hoe stereotypes werken en lief en leuk moet zijn, komen ze buiten zit er op zo'n pleintje iemand te roken
klootAk, viespeuk oprotten man lulllll
Oid
nee dan gaat thuis alles stinkenquote:Op dinsdag 2 april 2024 07:37 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En terecht. Buiten roken is ook asociaal. Doe dit lekker thuis
Zelfde geldt voor drank. Graag 90 euro voor een kratje bierquote:Op maandag 1 april 2024 14:31 schreef Drass het volgende:
Kan niet duur genoeg zijn. Op naar de 50 euro.
Volgens mij bestellen al flink veel mensen die rommel al goedkoper in het buitenland.quote:Op maandag 1 april 2024 15:34 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Heel goed, maar er komt natuurlijk wel een omslagpunt waar men gaat uitwijken naar de illegale handel.
Spacecakes enzo zijn ook troep, je wordt er echt he-le-maal kierewiet van. Ik vind het prima maar dat is mentaal echt niet gezond. Er wordt vaak luchtig gedaan daarover, 'oh het is maar geestelijk verslavend', maar als tabak en alcohol niet in de supermarkt thuishoren (eigenlijk wel mee eens), dan wat mij betreft cannabis ook zeker niet.quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:49 schreef MisterFox het volgende:
Voor alle junkies hier: de tabaksindustrie dumpt genoeg tabakswaren op de illegale markt om mensen verslaafd te houden. Op zoek dus maar naar een dealer!
Tabak en alcohol zouden eigenlijk moeten worden "verboden". Als vervanger cannabis edibles de supermarkt in.
Er worden ook meer kosten gemaakt door allerlei aandoeningen bij rokers..quote:Op maandag 1 april 2024 14:32 schreef Weltschmerz het volgende:
Rokers gaan gemiddeld te jong dood en daardoor gaat de vergrijzing niet hard genoeg en worden er niet maximaal zorgkosten gemaakt.
Het loont zich nu al om naar Turkije of Bulgarije oid te vliegen, paar sloffen sigaretten in te slaan en terug te vliegen....quote:Op dinsdag 2 april 2024 07:20 schreef Hoppahop het volgende:
Maar deze prijsstijging en verdere prijsstijgingen zal een mooi verdienmodel opleveren voor criminele organisaties. Handhaven en bestrijden lukt niet, zie verdovende middelen en bijv vuurwerk. Maar wel veel geld richting Douane, politie en fiod.
Je kan je afvragen of dit de bedoeling is.
Ik ben nu 9 jaar rookvrij.quote:Op maandag 1 april 2024 19:00 schreef Chandler het volgende:
Het heeft niets meer te maken met ontmoedigen, dit is gewoon PEST gedrag...
Maar no worries, de echte roker weet z'n kanalen nu wel te vinden plus weer extra voor onze dealers!! vanaf nu ook shag in de aanbieding!
Nee. Niet rokers krijgen later kwalen maar veel meer dure kwalen.quote:Op dinsdag 2 april 2024 09:21 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Er worden ook meer kosten gemaakt door allerlei aandoeningen bij rokers..
quote:Op dinsdag 2 april 2024 09:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee. Niet rokers krijgen later kwalen maar veel meer dure kwalen.
Dat is gewoon waar, wetenschappelijk onderzocht en al. Jij bent hier degene die ideologisch desinformatie verspreidt.quote:
Of jij blijft gewoon binnen, heb je er ook geen last van.quote:Op maandag 1 april 2024 17:37 schreef LXIV het volgende:
Ik vind accijnsverhoging alleen onvoldoende. Ze zouden ook nog andere maatregelen moeten nemen om roken terug te dringen. Bijvoorbeeld een algeheel verbod op roken in het openbaar. Dat je enkel nog thuis mag roken. Zou een mooie volgende stap zijn en enorm schelen. In 2025 invoeren en tegelijk een pakje 25 euro maken. Alleen nog verkoop in staatswinkels.
Dan maak je als overheid serieus werk van tabaksbestrijding.
Ok, dokter....quote:Op dinsdag 2 april 2024 09:58 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is gewoon waar, wetenschappelijk onderzocht en al. Jij bent hier degene die ideologisch desinformatie verspreidt.
jaja dat soort onderzoekjes kennen we wel, een bedrag hangen aan een levensjaar en dat als kosten beschouwen, zo kun je alles wel rond krijgenquote:Op dinsdag 2 april 2024 11:06 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ok, dokter....
https://www.medischcontac(...)ijks-30-miljard-euro
Ja leuk, maar krijgt niet 60.000 eur per levensjaar overgemaakt, dus dan kun je wel beweren dat dat de waarde van een levensjaar is, het is er gewoon niet.quote:Op dinsdag 2 april 2024 11:06 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ok, dokter....
https://www.medischcontac(...)ijks-30-miljard-euro
Dat is nogal een aanname, laat ieder dat lekker zelf beslissen Hans.quote:Op maandag 1 april 2024 16:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Als mensen nog steeds te dom zijn om zelf te stoppen met roken, dan is de overheid ervoor om de mens tegen zichzelf te beschermen.
Ja en dan ineens gaat men het betutteling noemen. Ik lach me altijd kapot ook om mensen die bij het horen dat bijvoorbeeld iemand wel een een blowtje rookt meteen zo'n persoon afschrijven, terwijl men met kratten bier in de tuin naast de kinderen zit.quote:Op dinsdag 2 april 2024 07:39 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zelfde geldt voor drank. Graag 90 euro voor een kratje bier
Ik heb er geen last van. Het gaat er om het roken als gewoonte uit te roeien. Het beperken van plaatsen waar gerookt mag worden is hier effectief in.quote:Op dinsdag 2 april 2024 10:29 schreef Windwalker88 het volgende:
[..]
Of jij blijft gewoon binnen, heb je er ook geen last van.
Sommige supermarkten doen ook boodschappen aan huis bezorgen, dat zou al veel minder reisbewegingen in de gemeente per auto betekenen.quote:Op dinsdag 2 april 2024 07:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja? Dus jij neemt drie kratten boodschappen dan mee op de fiets? Ook als je 72 bent? Of gehandicapt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |