Sowieso de losse abo's gaan in prijs omhoog. Slimme marketing om nieuwe klanten binnen te halen en zijn genoeg mensen die naar ziggo willen over stappen om "gratis" via de tv zender te kunnen kijken.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Klopt maar dan gaat het erom hoeveel ze in rekening gaan brengen, het was 100 miljoen voor 3 jaar de afgelopen keer en dat zal nu minimaal 120 zijn, dus die 40 miljoen/jaar moet ergens vandaan komen.
Ik wou door slotje posten, maar dat leek mij niet zo handig.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:19 schreef Tarado het volgende:
Excuus, niet gezien dat ik de laatste was.
Ik meen dat ze dat verplicht zijn maar we gaan zien hoe het uitpakt, ben ik ook wel benieuwd of F1TV nog apart te verkrijgen zal zijn.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:19 schreef ESF1Gamer het volgende:
Dan stopt dat de NOS de race van Zandvoort gratis uitzendt.
In 2021 gooide ziggo alle sportkanalen open voor dat weekend, zodat iedereen kon kijkenquote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik meen dat ze dat verplicht zijn maar we gaan zien hoe het uitpakt, ben ik ook wel benieuwd of F1TV nog apart te verkrijgen zal zijn.
Hmmm... wie had dat ook beloofd...quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:22 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
In 2021 gooide ziggo alle sportkanalen open voor dat weekend, zodat iedereen kon kijken
Het moet op het open net te zien zijn, maar dat hoeft niet bij de NOS of publieke omroep te zijnquote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik meen dat ze dat verplicht zijn maar we gaan zien hoe het uitpakt, ben ik ook wel benieuwd of F1TV nog apart te verkrijgen zal zijn.
@vosssquote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:28 schreef Dauthi het volgende:
Ziggo zou de terugkeer van 4K betekenen.
Shhhh, laat mensen nou ziedend zijn omdat de show nou niet helemaal meer aan hun niveau voldoet en het plebs meer aan gaat spreken.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:28 schreef Dauthi het volgende:
Ziggo zou de terugkeer van 4K betekenen.
Boh volgend jaar weer 4k ja???quote:
Het zou Ziggo sieren als ze het Engelse commentaar als optie meegeven.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Shhhh, laat mensen nou ziedend zijn omdat de show nou niet helemaal meer aan hun niveau voldoet en het plebs meer aan gaat spreken.
Het zou ze sieren als ze proberen de boel te verbeteren. Olav met Jack naast hem is al een hele vooruitgang geweest, en dat is Jack. Het hoeft niet precies hetzelfde te zijn als 3 jaar geleden. De haat hier wordt ook schomelijk overdreven, want het huidige duo is qua fouten echt niet beter.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:49 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Het zou Ziggo sieren als ze het Engelse commentaar als optie meegeven.
Dat deden ze met PL voetbal wel een tijdje maar op een gegeven moment ook niet meer, met F1 dacht ik nooit maar zou fijn zijn.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:49 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Het zou Ziggo sieren als ze het Engelse commentaar als optie meegeven.
Het is een kwestie van smaak, fouten maken ze aan beide kanten gewoon (zoals elke commentator op aarde). De een zal dan de voorkeur geven aan in hun ogen het enthousiasme van Olav, de ander haakt juist af op het in hun ogen extreem overdreven gedoe van Olav. Tja.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het zou ze sieren als ze proberen de boel te verbeteren. Olav met Jack naast hem is al een hele vooruitgang geweest, en dat is Jack. Het hoeft niet precies hetzelfde te zijn als 3 jaar geleden. De haat hier wordt ook schomelijk overdreven, want het huidige duo is qua fouten echt niet beter.
Dat het smaak is hoef je me niet uit te leggen, maar sommigen doen echt alsof hun mening feit is.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is een kwestie van smaak, fouten maken ze aan beide kanten gewoon (zoals elke commentator op aarde). De een zal dan de voorkeur geven aan in hun ogen het enthousiasme van Olav, de ander haakt juist af op het in hun ogen extreem overdreven gedoe van Olav. Tja.
Ik vind Olav en Jack 2 over het paard getilde aardappels en het commentaar echt minder dan Viaplay maar ook dat went wel weer, Chiel als pitreporter veel beter/professioneler dan Jack maar je schijnt van die ons kent ons humor te moeten houden.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is een kwestie van smaak, fouten maken ze aan beide kanten gewoon (zoals elke commentator op aarde). De een zal dan de voorkeur geven aan in hun ogen het enthousiasme van Olav, de ander haakt juist af op het in hun ogen extreem overdreven gedoe van Olav. Tja.
Nee, Jack Plooij hoeft van mij niet meer.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind Olav en Jack 2 over het paard getilde aardappels en het commentaar echt minder dan Viaplay maar ook dat went wel weer, Chiel als pitreporter veel beter/professioneler dan Jack maar je schijnt van die ons kent ons humor te moeten houden.
Zo erg ga ik ze ook weer niet missen en commentaar wen je toch redelijk snel aan, de programmering er omheen is weer wat anders, daar heeft ziggo echt wel wat van viaplay op kunnen steken lijkt me maar de vraag is of ze dat zelf ook zo zien.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:35 schreef Jane het volgende:
Als Viaplay volgend jaar nog wel de NLse radiorechten heeft, dan kun je Nelson en Melroy natuurlijk altijd proberen te synchen bij het beeld.
Handig dat @:hole1988 dat commentaar ook al heeft opgenomen op z'n site.
Die radiorechten hebben een andere looptijd/-periode dan de tv-rechten, dus als Viaplay die niet (terug-)verkoopt, zullen ze toch moeten blijven 'uitzenden'.
Ik heb daar niet de voornaamste problemen mee. Het is meer de "ik weet alles beter" houdig van Mol.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is een kwestie van smaak, fouten maken ze aan beide kanten gewoon (zoals elke commentator op aarde). De een zal dan de voorkeur geven aan in hun ogen het enthousiasme van Olav, de ander haakt juist af op het in hun ogen extreem overdreven gedoe van Olav. Tja.
Dat ook. Hoewel ik zelf zijn willekeurig opnoemen van leestekens ook irritant vind. "Wat gaan ze na de pitstop doen, dubbele punt uitroepteken puntkomma!"quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:49 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik heb daar niet de voornaamste problemen mee. Het is meer de "ik weet alles beter" houdig van Mol.
Die Chiel is inderdaad een ontdekking. Doet het fantastisch die jongen.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind Olav en Jack 2 over het paard getilde aardappels en het commentaar echt minder dan Viaplay maar ook dat went wel weer, Chiel als pitreporter veel beter/professioneler dan Jack maar je schijnt van die ons kent ons humor te moeten houden.
Ik heb geen VP, dus ik heb hem nog nooit gezien, maar Jack is ook vele malen beter te pruimen als extra paar ogen en oren van Olav dan als pitreporter, dus ik zeg 'doen'!quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:14 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Die Chiel is inderdaad een ontdekking. Doet het fantastisch die jongen.
Zulke teksten kunnen echt nietquote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik vind Kamphues beestje. Renger ook. Beeldverbinding ook top. F1TV is bij mij echt onacceptabele mokerbagger.
Pardon.quote:
10000%quote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:54 schreef THEFXR het volgende:
als ziggo het dus nu voor 3 jaar heeft, hoe zeker is dat ze al die jaren doorgaan met Olav en jack?
Laten we hopen van niet zeg, die verrader Coroner brothers moeten ze echt permanent de toegang tot het Ziggo gebouw ontzeggen, wat een gluiperds zijn dat. Die kwalbers en vd Garde ook absoluut niet aub. Ho Pin mag graag af en toe aanschuiven, die was nooit onderdeel van de vaste groep bij Ziggo, zoals de Coronel brothers en vd Garde dat wel waren.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 15:05 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ben benieuwd of Tom Coronel terugkeert op het ziggo nest?
Ziggo mocht op een gegeven moment geen Engels commentaar meer uitzenden van de PL. Bij F1 had je commentaarloos audio. Bij MotoGP en nascar werkt het prima.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat deden ze met PL voetbal wel een tijdje maar op een gegeven moment ook niet meer, met F1 dacht ik nooit maar zou fijn zijn.
😠quote:Op zaterdag 30 maart 2024 16:18 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens mij nog niet. Kheb nog geen bevestiging van Ziggo gezien iig.
Nog niet officieel, maar binnenkort meerquote:
Komt goed, iemand bij Ziggo heeft zn mond al voorbij gepraat, maar Ziggo wilde het graag zelf feestelijk bekendmakenquote:
Dat dus hahaquote:Op zaterdag 30 maart 2024 16:33 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Komt goed, iemand bij Ziggo heeft zn mond al voorbij gepraat, maar Ziggo wilde het graag zelf feestelijk bekendmaken
Sorry, niet iedereen is masochistischquote:
Ik trek het ‘ik weet niet hoe laat het bij u is, maar bij mij is het al lang half elf’ en ‘kom binnen, de tap is al lang geopend’- gezellige joligheid niet.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:53 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik vind Kamphues beestje. Renger ook. Beeldverbinding ook top. F1TV is bij mij echt onacceptabele mokerbagger.
Ik hou juist van wat positieve energie. Zal persoonlijke smaak zijn 😀quote:Op zaterdag 30 maart 2024 17:00 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik trek het ‘ik weet niet hoe laat het bij u is, maar bij mij is het al lang half elf’ en ‘kom binnen, de tap is al lang geopend’- gezellige joligheid niet.
F1 Race Café!quote:Op zaterdag 30 maart 2024 17:04 schreef ESF1Gamer het volgende:
Denk dat het bekend wordt gemaakt tijdens de komende Race Cafe?
Dat. De noodgedwongen overstap naar F1TV heeft er voor gezorgd dat ik naar Crofty van Sky ging luisteren en ik zou niet meer terug willen naar Olav Mol.quote:
Dit dus. Hoe vaak die er wel niet naast zat en dingen totaal mist was echt om gek van te worden.quote:
Laat PME Legend maar dokken ;Pquote:Op zaterdag 30 maart 2024 11:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Klopt maar dan gaat het erom hoeveel ze in rekening gaan brengen, het was 100 miljoen voor 3 jaar de afgelopen keer en dat zal nu minimaal 120 zijn, dus die 40 miljoen/jaar moet ergens vandaan komen.
Zit je ook te popelen om Rob Van Gameren nieuwtjes en geinige filmpjes? En gokken welke kleur pet hij op zal hebben deze keer?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 20:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Al die haat op Plooi en Mol.
Al zat ik me ook te ergeren aan Melroy en kompanen
Terechte haat!quote:Op zaterdag 30 maart 2024 20:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Al die haat op Plooi en Mol.
Al zat ik me ook te ergeren aan Melroy en kompanen
Te popelen? Nee. Maar ik vond die stukjes soms best grappig ja.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 20:37 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Zit je ook te popelen om Rob Van Gameren nieuwtjes en geinige filmpjes? En gokken welke kleur pet hij op zal hebben deze keer?
Olav als commentator en Allard als pitreporter vroegerquote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:51 schreef SiGNe het volgende:
Zou wel leuk zijn als Allard Kalff ook naar Ziggo zou verhuizen maar Olav en Allard zij niet echt de beste vriendjes.
Vroeger, toen Olav nog in staat was om in zijn eentje commentaar te doenquote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Olav als commentator en Allard als pitreporter vroeger
Alsjeblieft niet. Allard kan ik dan weer niet uitstaan.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:51 schreef SiGNe het volgende:
Zou wel leuk zijn als Allard Kalff ook naar Ziggo zou verhuizen maar Olav en Allard zij niet echt de beste vriendjes.
Schrijf een poll uitquote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:01 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben wel benieuwd welk percentage van iedereen die moeilijk doet over de Ziggo studio nu de Viaplay studio kijkt en ook waardeert.
Ik heb dat zitten kijken toen ik nog Viaplay had. Ik vond het verschrikkelijk en probeerde er sport van te maken om net voor de race in te schakelen. Wat me bij sommige delayed starts nog wel eens opbrak.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:01 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben wel benieuwd welk percentage van iedereen die moeilijk doet over de Ziggo studio nu de Viaplay studio kijkt en ook waardeert.
Ik kijk sowieso die studioprogramma's niet, toch helemaal geen tijd voor. Ik kijk sport, niet gelul over sportquote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:01 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben wel benieuwd welk percentage van iedereen die moeilijk doet over de Ziggo studio nu de Viaplay studio kijkt en ook waardeert.
Ik denk dat dat voor iedereen geldt. Dan is een terugkeer naar de zender die door sommigen wel gewaardeerd wordt toch objectief beter dan het alternatief?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik kijk sowieso die studioprogramma's niet, toch helemaal geen tijd voor. Ik kijk sport, niet gelul over sport
Voorbeschouwing zet ik vaak een kwartiertje voor de race ofzo aan, gewoon op de zender die de race ook uitzendt.
Daar is objectief weinig over te zeggen, het is allemaal subjectief.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat dat voor iedereen geldt. Dan is een terugkeer naar de zender die door sommigen wel gewaardeerd wordt toch objectief beter dan het alternatief?
0 mensen kijken VP studio omdat ze het waarderenquote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:17 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daar is objectief weinig over te zeggen, het is allemaal subjectief.
Dat is jouw mening.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:18 schreef Nattekat het volgende:
[..]
0 mensen kijken VP studio omdat ze het waarderen
5 mensen kijken Ziggo studio als het terugkeert omdat ze het waarderen
Objectief beter
Je kent Natkatje toch?quote:
De mening van FOK!quote:
Ja, jijquote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat het smaak is hoef je me niet uit te leggen, maar sommigen doen echt alsof hun mening feit is.
quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
@:ESF1GAMER leg het ze even uit, ik geef op
Goddank. Het was leuk je gekend te hebben.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
@:ESF1GAMER leg het ze even uit, ik geef op
Daar ging mijn bierquote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nelson doet altijd alsof die deel uitmaakt van het succes van Max. Net als Allard. Echt zo vreselijk zelfingenomen arrogantie. Olav is tenminste objectief.
Zonde van het bierquote:
Ja sorry maar Nelson is nog groter fan dan het gemiddelde teamMV lid op dit forumquote:
Hef jezelf op.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nelson doet altijd alsof die deel uitmaakt van het succes van Max. Net als Allard. Echt zo vreselijk zelfingenomen arrogantie. Olav is tenminste objectief.
Heb je post #89 wel gezien?quote:
Deze doodsverwensing mag blijven staan zo te zien.quote:
Hoezo, je bent toch gesticht?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Deze doodsverwensing mag blijven staan zo te zien.
Smakelijk gelachen, dank uquote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nelson doet altijd alsof die deel uitmaakt van het succes van Max. Net als Allard. Echt zo vreselijk zelfingenomen arrogantie. Olav is tenminste objectief.
quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nelson doet altijd alsof die deel uitmaakt van het succes van Max. Net als Allard. Echt zo vreselijk zelfingenomen arrogantie. Olav is tenminste objectief.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |