Ja, en nu? Een dubieuze mening hebben is geen strafbaar feit.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:52 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Baudet noemt Poetin een held en de oorlog in Oekrane het meest hoopvolle wat hij in zn leven heeft meegemaakt.
Maar het is natuurlijk alleen maar beeldvorming van dat stomme links![]()
Baudet ziet de oorlog in Oekraine ook als een strijd tegen woke, tegen de liberals, de globalisten, de EU, waar hij ook tegen strijdt. Daarin heeft hij in Putin een medestander. Alleen heeft Putin daar niets over gezegd in zijn interview met Tucker Carlson, die had het alleen over dat het historisch gezien bij Rusland hoorde etc. Daardoor was Baudet ook wel teleurgesteld in Putin.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:52 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Baudet noemt Poetin een held en de oorlog in Oekrane het meest hoopvolle wat hij in zn leven heeft meegemaakt.
Maar het is natuurlijk alleen maar beeldvorming van dat stomme links![]()
Ja eens, inmenging van wie dan ook moet niet kunnen, maar als het uit de vs komt is het blijkbaar wat minder ergquote:Op donderdag 28 maart 2024 11:45 schreef DutchPandora het volgende:
Gaan we dan ook inmenging van Soros en of andere personen/instellingen onderzoeken?
Uitstekende omschrijving van de FvD-methode.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:37 schreef inslagenreuring het volgende:
Het blijft bij zwakke verdachtmakingen, smaad, laster en opruien om maar uit de inhoud te blijven.
FvD is wel verdachte nummer 1 als het gaat om de door de Tsjechen gevonden betalingen in cash door het Kremlin aan Nederlandse politici. Laughland die banden met het Kremlin heeft, De voltallige Tweedekamerfractie die gaat borrelen bij de Russische ambassadeur. Baudet die weigert openheid van zaken te geven over donateurs uit de tijd van het Oekrainereferendum, het tot in detail verkondigen van de officiele Kremlinstandpunten op divers gebied (niet alleen Oekraine). Er is zoveel dat Baudet maar eens openheid moet geven.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:57 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, en nu? Een dubieuze mening hebben is geen strafbaar feit.
Geldstromen, andere betalingen en dat constante gedram over veronderstelde illegale praktijken, dat is de beeldvorming.
Maar logisch gevolg als je door argumenten heen bent.
Jij zegt dat het niet is aangetoond dat Baudet een Russische agenda pusht. Het overduidelijk dat hij dit wel doet, of hij nou aangestuurd wordt of dat hij het vanuit zijn eigen mening doet.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:57 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, en nu? Een dubieuze mening hebben is geen strafbaar feit.
Een verschrikkelijk zwaar middel waar we we wel zo langzamerhand over moeten na gaan denken. Het is niet alleen Baudet, de gehele partij bestaat uit figuren als hij.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:16 schreef Cilantro het volgende:
Wat mij betreft wordt FvD verboden net als de NSB toendertijd.
Zolang het verdachtmakingen blijven omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft moet hij helemaal niets.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:08 schreef recursief het volgende:
[..]
FvD is wel verdachte nummer 1 als het gaat om de door de Tsjechen gevonden betalingen in cash door het Kremlin aan Nederlandse politici. Laughland die banden met het Kremlin heeft, De voltallige Tweedekamerfractie die gaat borrelen bij de Russische ambassadeur. Baudet die weigert openheid van zaken te geven over donateurs uit de tijd van het Oekrainereferendum, het tot in detail verkondigen van de officiele Kremlinstandpunten op divers gebied (niet alleen Oekraine). Er is zoveel dat Baudet maar eens openheid moet geven.
Het gaat wel een stukje verder dan een debieuze mening.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zolang het verdachtmakingen blijven omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft moet hij helemaal niets.
En vooral omdat het politieke tegenstanders zijn die dit beeld zorgvuldig hebben opgebouwd.
Stel je voor dat hij via via iemand heeft gesproken die wel eens over het rode plein heeft gewandeld.
Ja, dt is inderdaad het probleem dat mensen met Baudet hebben.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:19 schreef inslagenreuring het volgende:
omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft
De Russische ambassadeur zou ik geen propagandist noemen. Dat is gewoon een directe lijn naar het Kremlin.quote:Op donderdag 28 maart 2024 11:48 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Geen hard bewijs behalve dat hij optrekt met Russische propagandisten (reken ik ook die ambassadeur toe) en de Kremlin retoriek 1 op 1 overneemt.
In Rusland zou dat, de andere kant op, meer dan genoeg bewijs zijn om je ter plekke af te knallen of je levenslang op te sluiten.
Hahah tweet iemand die cursussen geeft in volksmennerijquote:
Het zijn niet "gewoon" verdachtmakingen of roddels. Je kan het allemaal wel bagatelliseren, maar er is teveel. En niet door zijn opponenten zorvuldig opgebouwd, maar volledig door hem zelf. Door zijn handelen, uitlatingen en de mensen met wie hij zich omringt. En door het stelselmatig weigeren om openheid van zaken te geven.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zolang het verdachtmakingen blijven omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft moet hij helemaal niets.
En vooral omdat het politieke tegenstanders zijn die dit beeld zorgvuldig hebben opgebouwd.
Stel je voor dat hij via via iemand heeft gesproken die wel eens over het rode plein heeft gewandeld.
Was het maar een dubieuze mening.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zolang het verdachtmakingen blijven omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft moet hij helemaal niets.
En vooral omdat het politieke tegenstanders zijn die dit beeld zorgvuldig hebben opgebouwd.
Stel je voor dat hij via via iemand heeft gesproken die wel eens over het rode plein heeft gewandeld.
Met een 'onwelgevallige mening' is niets mis. In principe staat het FvD natuurlijk vrij om een pro-Russische boodschap te verkondigen in de Tweede Kamer (en laat daar geen misverstand over bestaan: dat doet FvD wel degelijk). Maar als blijkt dat partijleden daar direct of indirect geld voor vangen, dan gaat men een grens over en moet er worden ingegrepen. Dat grenst namelijk aan landverraad.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zolang het verdachtmakingen blijven omdat Baudet een onwelgevallige mening heeft moet hij helemaal niets.
En vooral omdat het politieke tegenstanders zijn die dit beeld zorgvuldig hebben opgebouwd.
Stel je voor dat hij via via iemand heeft gesproken die wel eens over het rode plein heeft gewandeld.
Ja ik schrik hier beetje van. Komt totaal uit de lucht vallenquote:
Als de Tsjechen bewijzen hebben dan openbaren ze die maar.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:22 schreef recursief het volgende:
[..]
Het zijn niet "gewoon" verdachtmakingen of roddels. Je kan het allemaal wel bagatelliseren, maar er is teveel. En niet door zijn opponenten zorvuldig opgebouwd, maar volledig door hem zelf. Door zijn handelen, uitlatingen en de mensen met wie hij zich omringt. En door het stelselmatig weigeren om openheid van zaken te geven.
Wildersquote:Wilders heeft zich in het verleden nog wel eens positief uitgelaten over de website Voice of Europe. Ernaar gevraagd zegt hij nu dat hij zich belazerd voelt.
"Ja, ik wist het niet natuurlijk. Dus ja, dat kan gebeuren. Maar wij hebben gelukkig nooit een cent van wie dan ook, direct of indirect, uit dat land ontvangen, ook niet via een website. Maar het is wel kwalijk. Want we hebben binnenkort Europese verkiezingen en als die worden benvloed met grote sommen geld, dan is dat heel kwalijk."
Dit is exact mijn punt Koos, bedankt. Zelfs dat laatste.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met een 'onwelgevallige mening' is niets mis. In principe staat het FvD natuurlijk vrij om een pro-Russische boodschap te verkondigen in de Tweede Kamer (en laat daar geen misverstand over bestaan: dat doet FvD wel degelijk). Maar als blijkt dat partijleden daar direct of indirect geld voor vangen, dan gaat men een grens over en moet er worden ingegrepen. Dat grenst namelijk aan landverraad.
Lees net dat het van de Tsjechische geheime dienst komt en er niemand bij naam exact is benoemd.quote:Op donderdag 28 maart 2024 12:25 schreef TweedeKlum het volgende:
Verbaast me niks, wel jammer dat het bij insinuaties blijft, concreet bewijs ontbreekt vooralsnog.
Als dat zo is, en men heeft er inderdaad bewijs voor. Dan zie ik dat graag tegemoet.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:20 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het gaat wel een stukje verder dan een debieuze mening.
Landverraad lijkt me inderdaad lastig hard te maken. Er zijn in dit kader wel twee vormen die strafbaar zijn: het in contact treden met een vreemde mogendheid met het doel om vijandelijkheden te plegen of oorlog te voeren, of daar hulp bij te beloven. Daar staat max 30 jaar op. Een lichtere straf is er voor voorbereidende handelingen hierop. Daar kun je 10 jaar voor de bak in gaan. Even wachten waar de Tsjechen mee komen, misschien geeft dat duidelijkheid.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:27 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dit is exact mijn punt Koos, bedankt. Zelfs dat laatste.
Harde voorwaarde is wel dat er keihard bewijs met komen. En dan lijkt landverraad me juridisch nog lastig hard te maken .
En dan ga jij jezelf nog steeds in allerlei rare bochten kronkelen om het allemaal goed te praten.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:26 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Als de Tsjechen bewijzen hebben dan openbaren ze die maar.
Zo werkt dat h..quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En dan ga jij jezelf nog steeds in allerlei rare bochten kronkelen om het allemaal goed te praten.
quote:Europarlementarir Marcel de Graaff van Forum voor Democratie is uit de uiterst rechtse fractie Identiteit & Democratie gestapt. Hij zegt afstand te nemen van de "extreme oorlogszuchtige positie van de ID-groep" en de in zijn ogen anti-Russische koers. Volgens hem probeert de groep hem de mond te snoeren als het gaat om zijn standpunt over de NAVO en Oekrane.
De ID-groep bestaat uit verschillende rechtse politieke partijen in het Europees Parlement. Naast FvD uit Nederland behoren ook het Belgische Vlaams Belang, het Franse Rassemblement National van Marine le Pen en Lega van Matteo Salvini uit Itali tot de groep.
De Graaff werd vorige week voor drie maanden geschorst omdat hij zich te pro-Russisch zou opstellen in het conflict met Oekrane. De overige partijen uit de ID-groep stonden de afgelopen jaren op goede voet met Poetin, maar sinds de Russische inval in Oekrane wordt langzaamaan meer afstand genomen van die pro-Russische opstelling.
https://nos.nl/artikel/24(...)m-standpunt-oekraine
De doodstraf lijkt me voor hoogverraad niet overdrevenquote:Op donderdag 28 maart 2024 11:20 schreef capricia het volgende:
Nou, wat gaan we doen met die twee landverraders?
quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
De doodstraf lijkt me voor hoogverraad niet overdreven
maar wacht, er is meer:quote:Tweede Boek. Misdrijven
Titel I. Misdrijven tegen de veiligheid van de staat
Artikel 97
1. Hij die met een buitenlandse mogendheid in verbinding treedt, met het oogmerk om haar tot het plegen van vijandelijkheden of het voeren van oorlog tegen de staat te bewegen, haar in het daartoe opgevatte voornemen te versterken, haar daarbij hulp toe te zeggen of bij de voorbereiding hulp te verlenen, wordt gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie.
2. Handelingen gepleegd ter voorbereiding van een misdrijf als omschreven in het voorgaande lid, worden gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste tien jaren of geldboete van de vijfde categorie.
quote:Artikel 97a:
Hij die met een in het buitenland gevestigd persoon of lichaam in verbinding treedt met het oogmerk om een zodanig persoon of lichaam tot het verschaffen van steun aan het voorbereiden, bevorderen of teweegbrengen van omwenteling te bewegen, om een zodanig persoon of lichaam in het daartoe opgevatte voornemen te versterken of aan een zodanig persoon of lichaam daarbij hulp toe te zeggen of te verlenen, of om omwenteling voor te bereiden, te bevorderen of teweeg te brengen, wordt gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Het is Nederland dus zal wel paar uurtjes schoffelen zijn.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
De doodstraf lijkt me voor hoogverraad niet overdreven
Dat zal sterk afhangen van de mate der kwaliteit van 'het bewijs'quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:35 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
En dan ga jij jezelf nog steeds in allerlei rare bochten kronkelen om het allemaal goed te praten.
Nou, het zou mij wel verbazen dat ze hem ervoor hebben moeten betalen ipv dat hij het gratis doet.quote:Op donderdag 28 maart 2024 11:19 schreef Isdatzo het volgende:
Kom laten we net doen alsof we dit niet verwachtten van Baudetev .
Ik denk dat de kwaliteit van het bewijs vooral bepaalt hoeveel kronkels jij ervoor nodig hebt.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:42 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat zal sterk afhangen van de mate der kwaliteit van 'het bewijs'
Ik beschouw het als landverraad, of dat het in juridische zin ook is, durf ik niet te zeggen.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:27 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dit is exact mijn punt Koos, bedankt. Zelfs dat laatste.
Harde voorwaarde is wel dat er keihard bewijs met komen. En dan lijkt landverraad me juridisch nog lastig hard te maken .
The bias is strong in this onequote:Op donderdag 28 maart 2024 13:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik denk dat de kwaliteit van het bewijs vooral bepaalt hoeveel kronkels jij ervoor nodig hebt.
Dat Russen hem betalen heeft hij zelf geapptquote:Op donderdag 28 maart 2024 13:42 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat zal sterk afhangen van de mate der kwaliteit van 'het bewijs'
Heb je nog meer hysterische filmpjes? Ik ben nog niet geheel overtuigd.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:45 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat Russen hem betalen heeft hij zelf geappt![]()
![]()
[ x ]
quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:47 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Heb je nog meer hysterische filmpjes? Ik ben nog niet geheel overtuigd.
Kijk deze recente video van de Graaff, en huiver. Die moet tegen zichzelf beschermd worden.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:37 schreef Starhopper het volgende:
We moeten niet vergeten dat het ook gaat om Marcel de Graaff. Wie is dat ookalweer? Oohja, de kerel die zelfs volgens het rechtse blok in het EP te pro russisch is![]()
[..]
[ afbeelding ]
Dank u, ik begon al aan mijn eigen geheugen te twijfelen. Maar in dat licht zou het wel zo fatsoenlijk van Klaver en Paternotte om zich op de feiten uit dat onderzoek te baseren of anders hun lasterlijke insinuaties voor zich te houden en gewoon op de argumenten tav de EU in te gaan.quote:Op donderdag 28 maart 2024 07:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Hm je hebt gelijk. FvD heeft voor gestemd en de PVV tegen
Motie van het lid Klaver c.s. over onderzoeken of politieke partijen, politici en belangenorganisaties in Nederland zijn gefinancierd met geld uit de Russische Federatie of met geld van Russische (rechts)personen
https://www.tweedekamer.n(...)03888&did=2022D07962
Interessant he? Vooral in het kader van de EU, de WHO en het WEF als buitenlandse mogendheden.quote:Op donderdag 28 maart 2024 13:41 schreef recursief het volgende:
Even het betreffende wetsartikel:
[..]
maar wacht, er is meer:
[..]
Hij vroeg ook aan Paternotte en Klaver of ze onder zijn kussen wilde kijken of 'oom Vlad' daar wat roebels had neergelegd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |