ja ik vond hoe tom gisteren keek in de cocoon naar karen en zijn doen en laten zou ik toch zeggen van wel hoor en Karen zat te giechelen weerquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:50 schreef spapaars het volgende:
[..]
Er moet iets spelen, Karen eet nu met de mond dicht.
Met Karen zegt dat niets, die giechelt naar iedereen.quote:Op woensdag 20 maart 2024 14:51 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja ik vond hoe tom gisteren keek in de cocoon naar karen en zijn doen en laten zou ik toch zeggen van wel hoor en Karen zat te giechelen weer
Ik denk dat ze in het begin aantrekkingskracht had, maar dat ze nu zijn persoonlijkheid heeft leren kennen dus voor haar een duidelijke no goquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:51 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja ik vond hoe tom gisteren keek in de cocoon naar karen en zijn doen en laten zou ik toch zeggen van wel hoor en Karen zat te giechelen weer
Nee. Een mismatch. Ze begrijpt hem totaal niet. Dat gaat nooit werken.quote:Op woensdag 20 maart 2024 14:45 schreef Joyce-43 het volgende:
zeg word ik genegeerd hier ?!![]()
geen enkele reacties op sommige berichten haha,
maar denken jullie niet dat die 2 elkaar toch meer als leuk vinden Tom en Karen
Tyron is in populatie ook heel erg gestegen in 1 week, ik hou de cijfers van de insta volgers bij, en hij steeg het meest van allemaalquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:03 schreef Clasientjuh het volgende:
Tyron goed bezig jou broer is erg trots op jou ik heb hem nog gesproken vanochtend goed bezig❤️
Geen idee , viel net te laat in het gesprek.quote:Op woensdag 20 maart 2024 14:38 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja maar als ze dan zo klaagt gisteren ook al dan moet ze er wel wat van zeggen, wie was dat dan?
ZIelig en alleen buitenquote:
het scheelde echt niet veel.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:17 schreef Kajmu het volgende:
[..]
NEE JOH HIj slaapt toch niet? Is enkel van het zonnetje aan het genieten dat mag toch?
Hij kan ook mee gaan bouwen met de steentjesquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:09 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
Zit zich waarschijnlijk weer buitengesloten te voelen ( is mijn aanname)
Wou hij niet. Was niets voor hem.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:21 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hij kan ook mee gaan bouwen met de steentjes
Kan mij er iets bij voorstellen. Is denk ook niet makkelijk voor hem om over de grond te kruipenquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:24 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Wou hij niet. Was niets voor hem.
Tom vroeg het vanmorgen.
Tom heeft gisteren nog in een gesprek met Jimmy gezegd dat er niet één vrouw in BB is geweest waarvan hij warm wordt. Vond het best bijzonder dat hij dat tegen Jimmy zeiquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:51 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja ik vond hoe tom gisteren keek in de cocoon naar karen en zijn doen en laten zou ik toch zeggen van wel hoor en Karen zat te giechelen weer
Ik dacht dat het nomineren op woensdag altijd in de ochtend was.. ben zo benieuwd wat het gaat zijn deze week.quote:Op woensdag 20 maart 2024 14:59 schreef freaky40 het volgende:
Het is afwachten tot ze mogen nomineren, maar dat kan ook wel vanavond pas zijn. Voor de rest is deze week wel klaar en zitten ze met de handen in het haar van wat nu te doen, bij de Febo.
Het is ook wel eens begin van de avond pas geweest.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:36 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nomineren op woensdag altijd in de ochtend was.. ben zo benieuwd wat het gaat zijn deze week.
Hij is idd weer wat bijgetrokken.. hij geniet weer wat meer en heeft alles een beetje los gelaten. Dat maakt het een stuk leuker ook voor hem. Voor ons streamers ookquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:03 schreef Clasientjuh het volgende:
Tyron goed bezig jou broer is erg trots op jou ik heb hem nog gesproken vanochtend goed bezig❤️
Zo jammer dat hij het niet trekt.. ik denk dat het klaar is voor hem. Echt jammer want hij had ver kunnen komen.quote:
OEps, als het dan ook gaat gaat het ook snelquote:
Tis echt een boos verwent kind die zijn zin niet krijgt.....ik wil ik wil.....gaat hij straks stampvoeten misschien??quote:
Het is een reuze kleuter.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:47 schreef zodeju het volgende:
[..]
Tis echt een boos verwent kind die zijn zin niet krijgt.....ik wil ik wil.....gaat hij straks stampvoeten misschien??
zo zelfs sonja niet hahaquote:Op woensdag 20 maart 2024 15:34 schreef lojanda het volgende:
[..]
Tom heeft gisteren nog in een gesprek met Jimmy gezegd dat er niet één vrouw in BB is geweest waarvan hij warm wordt. Vond het best bijzonder dat hij dat tegen Jimmy zei
Hij heeft het vaak over haar, en hij past goed op haar sloffen, dus er is wel 1quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:34 schreef lojanda het volgende:
[..]
Tom heeft gisteren nog in een gesprek met Jimmy gezegd dat er niet één vrouw in BB is geweest waarvan hij warm wordt. Vond het best bijzonder dat hij dat tegen Jimmy zei
nu eerst dat hele grote alarm dat ze schrikken ( Karen zegt het nu ook m)quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:46 schreef freaky40 het volgende:
BB:'Leuk al die arbeid na de failed thema week opdracht, maar helaasss. Ook aan dit domino gefreubel komt een eind; we gaan nomineren!'
Geen idee maar dit is wat hij gisteren zei..quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:51 schreef rinardo het volgende:
[..]
Hij heeft het vaak over haar, en hij past goed op haar sloffen, dus er is wel 1
[ link | afbeelding ]
Haha en dan demonstratief alleen buiten gaan zitten.quote:Op woensdag 20 maart 2024 15:09 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
Zit zich waarschijnlijk weer buitengesloten te voelen ( is mijn aanname)
Het zou ook goed kunnen zijn dat hij even alleen wil zijn, ik heb die behoefte soms ook, maar ben dan niet zieligquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:01 schreef engine het volgende:
[..]
Haha en dan demonstratief alleen buiten gaan zitten.
Zulke dingen deed ik als kind ook
Allemaal helemaal zelf omgeduwd..quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:06 schreef spapaars het volgende:
Stream 1 en 2
https://streamable.com/q3mvgk
[ afbeelding ]
En dan morgenochtend reveal van de nominaties. Al zou het leuker zijn omdat vanavond eens te doen. Een paar jaar geleden deden ze dat ook wel eens, lagen ze al in bed en werd het al bekendgemaakt.quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:07 schreef OmaJacky het volgende:
BB wel 'live' aanwezig vandaag, dus nominatie alarm zal wel afgaan na het opruimen van d'r steentjes.
Of de gehele nominaties later voor de bewoners op het scherm vertonen.quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:09 schreef freaky40 het volgende:
[..]
En dan morgenochtend reveal van de nominaties. Al zou het leuker zijn omdat vanavond eens te doen. Een paar jaar geleden deden ze dat ook wel eens, lagen ze al in bed en werd het al bekendgemaakt.
Begonnen!quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:16 schreef lojanda het volgende:
Nou het speelkwartier is weer voorbij.. benieuwd hoelang het duurt voordat het gekonkel weer begint
Begon Jimmy erover of vroeg Ashley en Karen er naar?quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:17 schreef TheLuckyman het volgende:
[..]
Begonnen!Jimmy even vertellen over zijn gesprek met Tom
werd weer gevraagdquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:18 schreef lojanda het volgende:
[..]
Begon Jimmy erover of vroeg Ashley en Karen er naar?
waar staat psa voor?quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:27 schreef Li0nHeart het volgende:
PSA : Karen heeft geen gevoel meer in haar tepels ...
Dat krijg je met siliconen..quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:27 schreef Li0nHeart het volgende:
PSA : Karen heeft geen gevoel meer in haar tepels ...
Ongelofelijk dat iemand daar trek in heeft.. alleen maar ongemak van.quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:31 schreef Dotteke het volgende:
Ash moet iedere keer wennen aan het nieuwe gewocht van haar borsten
Ze heeft ook een band die ze draagt tijdens haar werk
En ze ligt altijd met een kussen omdat haar arm er anders niet overheen komt
Ze heeft al vaker andere in laten zetten ze heeft al een hele stapel thuis liggen.
Wat een lolquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:32 schreef Dotteke het volgende:
Zoontje van Ash had een keer een beha aangedaan met die neptieten van Ash er in en hij kwam zo de kamer in lopen.
Ja, en dat ze door het gewicht van haar borsten een band moet dragen voor haar rugquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:32 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ongelofelijk dat iemand daar trek in heeft.. alleen maar ongemak van.
Die dingen zijn ook mega groot , niet normaal . Ik vind het ook erg lelijk maar goed.quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:31 schreef lojanda het volgende:
Ashley legt even uit hoe vaak ze al haar borsten heeft laten vergroten
Gelukkig mogen wij luisteren naar verhalen over Plopsaland...quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:33 schreef marky het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat ze buiten aan het bespreken zijn.
Dan spoor je toch echt nietquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:33 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja, en dat ze door het gewicht van haar borsten een band moet dragen voor haar rug
Snap artsen ook niet dat ze dit doen
Heb jij een rechtstreeks lijntje met de febo?quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:33 schreef marky het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat ze buiten aan het bespreken zijn.
Ze heeft eerder al een keer gezegd dat ze die maat er niet de eerste keer in kunnen plaatsen omdat je huid dat niet trekt.quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:34 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Die dingen zijn ook mega groot , niet normaal . Ik vind het ook erg lelijk maar goed.
Ovre stemmen bezigquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:33 schreef marky het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat ze buiten aan het bespreken zijn.
Ja veel vrouwen laten hun borsten verkleinen omdat ze te groot zijn. Een last voor je nek en schoudersquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:34 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Die dingen zijn ook mega groot , niet normaal . Ik vind het ook erg lelijk maar goed.
Nee ik ook niet , en dan ook nog dat je veel hoort over vrouwen met lichamelijke en psychische klachten door hun borstvergroting. Doodengquote:Op woensdag 20 maart 2024 16:36 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ze heeft eerder al een keer gezegd dat ze die maat er niet de eerste keer in kunnen plaatsen omdat je huid dat niet trekt.
Ik vind het echt afschuwelijk en begrijp het ook helemaal niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |