quote:McDonalds aan de Coolsingel viert vijftigste verjaardag: één dag hamburgers voor 50 cent
De McDonalds aan de Coolsingel in Rotterdam bestaat bijna vijftig jaar. Het fastfood-restaurant wil dat jubileum niet zomaar voorbij laten gaan. Liefhebbers kunnen woensdag daarom voor vijftig cent een hamburger, portie friet of ijsje halen.
Leuke actie! Dat gebouw moet niet zo lang geleden verbouwd zijn, kan er echt niet al 50 jaar staan.quote:
Klopt! Kijk maar eens op oude streetviewbeelden. Werd toen zelfs lelijkste plek van Rotterdam genoemd en nu mooiste Mac ter wereldquote:Op dinsdag 26 maart 2024 14:40 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Leuke actie! Dat gebouw moet niet zo lang geleden verbouwd zijn, kan er echt niet al 50 jaar staan.
Grappig hoe hij soms een stukje kaas naderhand beter plaatst, maar dan vervolgens wel in één zwiep het doosje dichtsmijt. En nee, ik heb niet het hele filmpje gekekenquote:Op woensdag 27 maart 2024 17:35 schreef blessed19 het volgende:
Is deze vid hier al eens gedeeld? Bizar dat het al meer dan een miljoen views heeft.
Voor mij nog duidelijker dat werken in dit soort tenten niks voor mij isquote:Op woensdag 27 maart 2024 17:35 schreef blessed19 het volgende:
Is deze vid hier al eens gedeeld? Bizar dat het al meer dan een miljoen views heeft.
Filmpjes vind ik wel leuk, zo is er ook iemand bij de Subway.quote:Op donderdag 28 maart 2024 11:34 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Voor mij nog duidelijker dat werken in dit soort tenten niks voor mij is
Dit. Maar tegelijkertijd ben ik ook wel weer zo dat ik mijn kind daar niet graag zou zien werken. Ik vind het teveel werk voor te weinig geld (en dan praat ik over de spitsuren).quote:Op zondag 31 maart 2024 18:23 schreef JimmyJames het volgende:
Ik heb enorm respect voor mensen die daar werken. Ik zou het echt nooit kunnen.
Die gast in dat filmpje hoeft geen seconde na te denken. Het is bijna zen. Iemand die 5 minuten met klanten te maken heeft, heeft het zwaarder.quote:Op zondag 31 maart 2024 18:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit. Maar tegelijkertijd ben ik ook wel weer zo dat ik mijn kind daar niet graag zou zien werken. Ik vind het teveel werk voor te weinig geld (en dan praat ik over de spitsuren).
Ze betalen beter dan een supermarkt bijvoorbeeld.quote:Op zondag 31 maart 2024 18:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit. Maar tegelijkertijd ben ik ook wel weer zo dat ik mijn kind daar niet graag zou zien werken. Ik vind het teveel werk voor te weinig geld (en dan praat ik over de spitsuren).
Dat hoor ik mijn ouders nou nooit tegen mij zeggen toen ik een tiener was. Die vinden het juist goed, dan leer je hard werken voor je centen. Nauwelijks 4 euro per uur als 16 jarigequote:Op zondag 31 maart 2024 18:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit. Maar tegelijkertijd ben ik ook wel weer zo dat ik mijn kind daar niet graag zou zien werken. Ik vind het teveel werk voor te weinig geld (en dan praat ik over de spitsuren).
Hard werken prima, maar ik vind dat het van twee kanten af mag komen. Het is geven en nemen.quote:Op zondag 31 maart 2024 18:57 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Dat hoor ik mijn ouders nou nooit tegen mij zeggen toen ik een tiener was. Die vinden het juist goed, dan leer je hard werken voor je centen. Nauwelijks 4 euro per uur als 16 jarige
Ik denk dat (zoals hierboven al een paar keer is aangegeven) dat het een automatisme wordt dat je er helemaal zen van wordt.quote:Op zondag 31 maart 2024 19:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hard werken prima, maar ik vind dat het van twee kanten af mag komen. Het is geven en nemen.
Als ik zo in de keuken kijk in de avondspits en ik zie hoe al die scholieren zich de schompes werken voor een paar euro per uur vind ik dat redelijk schandalig ja. En nee, ik vind dit niet hetzelfde als in een supermarkt. Maargoed, misschien is dat het momentopname... Vaak kom ik er niet.
Die lucht van de (synthetische) werkkleding ruik ik zo weerquote:Op donderdag 4 april 2024 08:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vond het heerlijk bij de Mac. Beetje aanklooien in de keuken met crew van dezelfde leeftijd. Veel samen gedaan en zelfs toen ik verhuisde naar een andere stad nog jarenlang vrienden gehad die begonnen als collega.
Wel altijd stinkende kleding en handen van die ui en augurk
Ja, 110 seconden hadden wij als target als ik het me goed herinner. Toen werd alles nog vooraf gemaakt natuurlijk in tegenstelling tot nu.quote:Op donderdag 4 april 2024 08:47 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Die lucht van de (synthetische) werkkleding ruik ik zo weer![]()
Stond zelf achter de kassa, werkdruk was heel hoog want alles moest met 2(?) minuten op het dienblad staan.
Maar wat een teamwork ook.
Mac is een goede leerschool wmb.
Wat een geniaal idee, friet op een broodjequote:
Vlees en sla er bij en het is een Kapsalon Burger.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wat een geniaal idee, friet op een broodje
Het lijkt me 1 droge hapquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wat een geniaal idee, friet op een broodje
Flinke klodder mascara mayo eropquote:
Klopt en in België de Google zoeken naar Mitraillette.quote:Op vrijdag 12 april 2024 21:40 schreef Yinny het volgende:
In Engelse fish and chips shops verkopen ze al jaren chips butty: wit broodje met dikke frietjes erop...
Maar grappig dat ze het bij BK in Japan verkopen
issie anders danquote:Op vrijdag 12 april 2024 23:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb vandaag de Big Tasty gehad in Duitsland heerlijk wat ben ik blij dat ze daar de echte variant nog hebben.
Zekers die in Nederland hebben ze verpest zelfs de dubbele is hier kleiner.quote:
vind em prima smaken andersquote:Op zaterdag 13 april 2024 00:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Zekers die in Nederland hebben ze verpest zelfs de dubbele is hier kleiner.
Geen idee of het al vanaf het begin zonder was, maar sinds een aantal jaar zeker. Doe het gewoon bij de prijs. Mijn vriend was laatst de kaas vergeten erbij te bestellen en het was gewoon niet zo lekker als met kaas.quote:Op zaterdag 13 april 2024 11:39 schreef JimmyJames het volgende:
Is een whopper altijd zonder kaas geweest? Verbaasde me er een beetje over
Godzijdank wel.quote:Op zaterdag 13 april 2024 11:39 schreef JimmyJames het volgende:
Is een whopper altijd zonder kaas geweest? Verbaasde me er een beetje over
Dat vind ik dus n heel leuk filmpjequote:Op woensdag 27 maart 2024 17:35 schreef blessed19 het volgende:
Is deze vid hier al eens gedeeld? Bizar dat het al meer dan een miljoen views heeft.
Op een fatsoenlijke hamburger hoort kaas. De Mac heeft er onderscheid van gemaakt om extra te verdienen.quote:Op zaterdag 13 april 2024 11:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Godzijdank wel.
Kaas is een extra.
Ik snap sowieso niet waarom mensen denken dat kaas op een hamburger hoort, een hamburger met kaas is een cheeseburger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |