Nee hoor, het programma is dan weliswaar wat eerder afgelopen, maar het kan gewoon doorgaan met 6 kandidaten. Temeer om dat er in onderhavig hypothetisch geval 6 leuke mensen overblijven die garant staan voor leuke tv.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 11:55 schreef marky het volgende:
[..]
Dan is het programma afgelopen. Dan heeft BB een probleem.
dat is toch wel een gierig typjequote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:02 schreef Puzzie het volgende:
Er ligt mascara in de wall ,maar Roni twee coins teveel
Best wel jaquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:03 schreef Verida het volgende:
[..]
dat is toch wel een gierig typje
Na vanavond heeft ze helemaal niets meer aan haar coins
Vorig jaar niet. En is ook niet nodig. 5 weken tot de finale met 6 de laatste week in. Gedurende die week vallen mensen af en blijven er op zaterdag 3 over en wie weet dit jaar wel 4. Dan hebben ze nog meer speelruimte.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 11:52 schreef Aardbeienmoes het volgende: Andere jaren gingen er ook 2 tegelijk weg, dus is niet raar dat ze wekelijks denken dat het deze week dan wel zal gebeuren
Ronahi en Tyron zijn schattenquote:Op zaterdag 9 maart 2024 11:51 schreef Blizzindy het volgende:
[..]
Ja ik haat mensen die anderen gebruiken om zelf buiten schot te staan te liegen en stoken zoals Ronahi en Tyron doen. Maar ja hier mag je alleen maar jullie clubje haten in het weekend
Ja echt super saaiquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:11 schreef Koos1958 het volgende:
Altijd en eeuwig dat spel gelul van jimmy en dilano. Is elke keer hetzelfde gesprek wat ze voeren samen.
Dat die twee zijn vrijgesteld deze week is echt heel jammer. Dilano op de bank was mooi geweest dan was Jimmy een bondgenoot kwijt geweest.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:11 schreef Koos1958 het volgende:
Altijd en eeuwig dat spel gelul van jimmy en dilano. Is elke keer hetzelfde gesprek wat ze voeren samen.
Ik denk en hoop nog steeds, dat hij Dilano een gigantisch rad voor ogen draait ....quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:13 schreef Puzzie het volgende:
Nou Jimmy ik denk dat je het verkeerd ziet mbt tot Dillie
Nee maar er gaan zo wel mensen eerder uit die een toevoeging zijn aan het huis Dilano voegt 0 toe. Geen van zijn tactieken hebben tot nu toe effect gehad.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:14 schreef kiki2024 het volgende:
Het maakt niet uit of Dilano het haalt of niet, de finale wint hij toch niet.
dat is waarquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:15 schreef marky het volgende:
[..]
Nee maar er gaan zo wel mensen eerder uit die een toevoeging zijn aan het huis Dilano voegt 0 toe. Geen van zijn tactieken hebben tot nu toe effect gehad.
ik zag zoeen poll van Salarquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:14 schreef kiki2024 het volgende:
Het maakt niet uit of Dilano het haalt of niet, de finale wint hij toch niet.
Man man man begin echt moe te worden van die Jimmyquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:15 schreef kiki2024 het volgende:
Jimmy hoopt dat hij gaat als hij door de deur moet met Dilano- dan kan hij dilano komen ophalen als hij gaat
Jim for the win wmbquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:20 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Denk dat we pas Jimmy zijn ware aard gaan zien, als hij gedwongen wordt een keuze
te maken tussen Dilano en Tom ... en ik denk dat hij dan zonder twijfel voor Tom kiest.
Dat denk ik ook.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:20 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Denk dat we pas Jimmy zijn ware aard gaan zien, als hij gedwongen wordt een keuze
te maken tussen Dilano en Tom ... en ik denk dat hij dan zonder twijfel voor Tom kiest.
Hij denkt inmiddels dat hij Big Brother is. Hij gaat naast zijn schoenen lopen.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:21 schreef Koos1958 het volgende:
Jimmy liggend op zijn bed zegt dat als ronahi blijft ze wel meer moet laten zien. Kan hij beter tegen zijn maatje zeggen
Ik heb sinds het begin van deze editie slechts één bewoner een exit zien maken die wat toevoegde en die is (gelukkig!!) weer teruggekomen.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:15 schreef marky het volgende:
[..]
Nee maar er gaan zo wel mensen eerder uit die een toevoeging zijn aan het huis
Gister buiten met tyron enzo wel.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:23 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik zie Dilano ook bijna geen lol maken, alleen maar met het spel bezig ....
Yes! Lenie!quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:24 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik heb sinds het begin van deze editie slechts één bewoner een exit zien maken die wat toevoegde en die is (gelukkig!!) weer teruggekomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Het is Ashley met een piemelquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:23 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik zie Dilano ook bijna geen lol maken, alleen maar met het spel bezig ....
Dat komt omdat die inmiddels het spel niet meer intensief spelen en proberen te genieten van de tijd die ze nog hebben.quote:
Laatste 2weken is hij buiten met Alice Tyron Ronahi en Randy aan het zonnen en heeft hij echt lol. Heeft hij nog nooit gedaan met Jimmy. Daar is hij alleen maar met het spel bezig.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:23 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik zie Dilano ook bijna geen lol maken, alleen maar met het spel bezig ....
Ze gaat het niet winnen die ligt er binnen twee weken uit.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:24 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik heb sinds het begin van deze editie slechts één bewoner een exit zien maken die wat toevoegde en die is (gelukkig!!) weer teruggekomen.
Als Ty al mag blijven van BB is de kans groot dat deze kerels een pon of een vrijstelling pakken. Als ze de pon pakken wordt het spannend want Ty gooit Ashley er hoe dan ook op. Denk dat Danny en Glenn ook grote kans maken.quote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:39 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Ik denk dat Dillie volgende week nog wel eens de sjaak kan zijn.
Duo met Tyron. Daar wint hij al niet van.
De enige waarvan hij nog zou kunnen winnen is Randy.
En als Ashley mag blijven van BB, verdient Ashley ergens een vrijstelling mee en dan krijgen deze kerels hun PONquote:Op zaterdag 9 maart 2024 12:44 schreef marky het volgende:
[..]
Als Ty al mag blijven van BB is de kans groot dat deze kerels een pon of een vrijstelling pakken. Als ze de pon pakken wordt het spannend want Ty gooit Ashley er hoe dan ook op. Denk dat Danny en Glenn ook grote kans maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |