Niet per se hoor, het is hier al een tijdje 12 graden ofzo overdag. Veel te warm voor je winterbanden... Ik gooi ze dit weekend om.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 06:50 schreef Hupje het volgende:
Zomerbanden bij het ingaan van de zomertijd
Wowww dat is echt fors. Wij zaten rond de 850. Ik sloeg wel even steil achterover van de WOZ-waarde. Ik heb recent geen vergelijkbare huizen te koop gezien in de buurt, maar ik vind het bizar. Zeker als je bedenkt dat de verkoopprijs meestal hoger ligt dan de WOZ.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 06:13 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat wij vorig jaar onder de duizend euro zaten. Nu 1300! Echt idioot...
Je kan via het taxatierapport zien waar je woning mee vergeleken is en eventueel je bezwaar indienen als je denkt dat het niet klopt.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 09:40 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Wowww dat is echt fors. Wij zaten rond de 850. Ik sloeg wel even steil achterover van de WOZ-waarde. Ik heb recent geen vergelijkbare huizen te koop gezien in de buurt, maar ik vind het bizar. Zeker als je bedenkt dat de verkoopprijs meestal hoger ligt dan de WOZ.
Weet ik. We hebben vorig jaar zelf een taxatie laten doen en het verschil is niet zo groot als bij Vanyel. Vriend dacht dat het wel kon kloppen, en ik geloof dat ook wel. Maar ik vind het echt bizar wat tegenwoordig normaal wordt gevonden.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 10:21 schreef Puala het volgende:
[..]
Je kan via het taxatierapport zien waar je woning mee vergeleken is en eventueel je bezwaar indienen als je denkt dat het niet klopt.
Dat is het ook, sommige prijsstijgingen zijn wel waarheid maar gewoon niet meer te begrijpen.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 10:45 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Weet ik. We hebben vorig jaar zelf een taxatie laten doen en het verschil is niet zo groot als bij Vanyel. Vriend dacht dat het wel kon kloppen, en ik geloof dat ook wel. Maar ik vind het echt bizar wat tegenwoordig normaal wordt gevonden.
Op het wozwaardeloket kan je het zelf gewoon bekijken voor elk huis in NL.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 18:59 schreef Nijna het volgende:
woz 25k hoger dan vorig jaar... zal de buren eens vragen, vorig jaar verschilden we behoorlijk ondanks zelfde oppervlak enzo.
Al gevondenquote:Op dinsdag 20 februari 2024 20:00 schreef LauriLynne het volgende:
[..]
Op het wozwaardeloket kan je het zelf gewoon bekijken voor elk huis in NL.
Ik zie nu dat de WOZ maar 7.000 scheelt met vorig jaar. Op één of andere manier klonk het nu als véél meerquote:Op dinsdag 20 februari 2024 20:00 schreef LauriLynne het volgende:
[..]
Op het wozwaardeloket kan je het zelf gewoon bekijken voor elk huis in NL.
Gewoon doen, stoot je niemand mee voor het hoofd lijkt mequote:Op donderdag 22 februari 2024 10:28 schreef Troel het volgende:
Ik dacht om 9 uur een afspraak te hebben. Nouja, ik zal me wel vergist hebben, dat is half 10. Tenslotte hebben we de tijd een keer aangepast. Maar om 10 uur was er nog niemand en ook nu is er nog niemand. Ik moet straks weg en ik twijfel of ik zal appen
Dat is irritant ja... ik zou gewoon appen of bellen of jij je vergist hebt of dat diegene iets vergeten is.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:30 schreef Troel het volgende:
Nouja vooral irritant omdat ik er speciaal vroeg voor opgestaan ben, terwijl ik in eerste instantie dacht dat we vandaag over zouden slaan
Hier is dat in principe voor 1 maart, maar vorig jaar hadden ze bij mij ook meer tijd nodig voor de berekening (eerste 1 januari dat we er woonden) en had ik m eind maart pas binnen.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:22 schreef Cathmar het volgende:
Mijn WOZ, en die van heel de straat, is nog niet binnen. Rest van de gemeente wel. Ik ben heel benieuwd. Eerste jaar sinds de bouw dat we gaan zien wat ze er van gaan maken.
Is er een uiterlijke datum dat dat binnenkomt?
Dat is best bizar!quote:Op donderdag 22 februari 2024 12:16 schreef LeSage het volgende:
Naar aanleiding van dit over WOZ ging ik eens checken en bij ons is de WOZ weinig spektakel, maar ons huis is wel ineens 25m2 kleiner geworden![]()
![]()
En nee, we hebben niets gesloopt. Geen idee hoe dit dus kan.
De gemeente heeft o.g.v. de AWR 3 jaar de tijd om de gecombineerde aanslag gemeentelijke belastingen op te leggen. En dus impliciet ook om de WOZ-waarde te bepalen.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:22 schreef Cathmar het volgende:
Mijn WOZ, en die van heel de straat, is nog niet binnen. Rest van de gemeente wel. Ik ben heel benieuwd. Eerste jaar sinds de bouw dat we gaan zien wat ze er van gaan maken.
Is er een uiterlijke datum dat dat binnenkomt?
Ja, daarbij is het huis van de buren nu nog maar 2m2 kleiner.quote:Op donderdag 22 februari 2024 14:19 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat is best bizar!
Ja een paar m2 verschil is wel te verklaren met hoe ze het berekenen (ruimte onder een schuin dak bijvoorbeeld), maar dit is wel een heel extreem verschil!
Dat kan komen omdat de WOZ sinds kort wettelijk gezien gebaseerd moet worden op m2 (voorheen mocht ook m3). Die m3 moesten dus omgezet worden naar m2. Vaak heeft men daar de BAG bij gebruikt en/of bouwtekeningen opnieuw opgemeten. Er was dus óf voorheen een foutje dat nu hersteld is óf andersom.quote:Op donderdag 22 februari 2024 12:16 schreef LeSage het volgende:
Naar aanleiding van dit over WOZ ging ik eens checken en bij ons is de WOZ weinig spektakel, maar ons huis is wel ineens 25m2 kleiner geworden![]()
![]()
En nee, we hebben niets gesloopt. Geen idee hoe dit dus kan.
Ah, dan denk ik dat er nu een foutje gemaakt is. Weet ook niet echt of ik daar dan achteraan moet/wil gaanquote:Op donderdag 22 februari 2024 15:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat kan komen omdat de WOZ sinds kort wettelijk gezien gebaseerd moet worden op m2 (voorheen mocht ook m3). Die m3 moesten dus omgezet worden naar m2. Vaak heeft men daar de BAG bij gebruikt en/of bouwtekeningen opnieuw opgemeten. Er was dus óf voorheen een foutje dat nu hersteld is óf andersom.
Dan weet je in elk geval dat je iets hebt gedaan gisterenquote:Op vrijdag 23 februari 2024 09:42 schreef Phaidra het volgende:
Ik ging gister skiën in Snowworld als voorbereiding voor een skitripje met het werk volgende maand. Ik moest vanmorgen haast mijn bed uit getakeld worden. Dat belooft nog wat. Het was wel weer leuk! En mental note: rode piste met veel ijsvorming gaat mijn skills nog te boven
.
Er is behoorlijke wateroverlast geweest dus wellicht dat daar wat schade door was? Naar mijn weten is dat nu helemaal opgelost.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 19:02 schreef Hupje het volgende:
Is er laatst iemand nog in het Watermuseum geweest?
Ik las reviews over dat er veel niet goed zou werken en wil weten of het dus wel de moeite is om er heen te gaan.
Waarheen?quote:
2w Gran Canaria. Zelfde hotel als vorig jaar.quote:Op zaterdag 24 februari 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Waarheen?
Wij zijn gisteren terug gekomen van een weekje Zeeland met erg matig weer, maar ondanks dat was Zeeland echt verrassend leuk. Erg kindvriendelijk ook, ik zou er zo twee weken in de zomer willen zitten, ondanks dat ik geen fan ben van het strand. We hebben vanwege het weer het dagje Middelburg en een mini-dierending bij Goes maar gecanceld, maar het vernieuwde muZEEum in Vlissingen was erg leuk, en Neeltje Jans vonden we ook leuk (al moet daar wel dringend in geïnvesteerd gaan worden en ben ik blij dat we niet de normale prijs betaalden).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door Vicky op 24-02-2024 21:30:54 ]♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Lekker! Zeker met dit weer een goed vooruitzicht! Gaan jullie met z’n vieren?quote:Op zaterdag 24 februari 2024 14:35 schreef Vicky het volgende:
[..]
2w Gran Canaria. Zelfde hotel als vorig jaar.
Ja. A wil nog steeds meequote:Op zaterdag 24 februari 2024 14:42 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Lekker! Zeker met dit weer een goed vooruitzicht! Gaan jullie met z’n vieren?
Wij waren er vorige week ook, ik vond het tegenvallen, zeker voor de prijs (ook al was het wintertarief). De Delta Experience vond ik wel heel indrukwekkend.quote:Op zaterdag 24 februari 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Neeltje Jans vonden we ook leuk (al moet daar wel dringend in geïnvesteerd gaan worden en ben ik blij dat we niet de normale prijs betaalden).
Ennnn de zomer is hier alles nog zo veel fijnerquote:Op zaterdag 24 februari 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Waarheen?
Wij zijn gisteren terug gekomen van een weekje Zeeland met erg matig weer, maar ondanks dat was Zeeland echt verrassend leuk. Erg kindvriendelijk ook, ik zou er zo twee weken in de zomer willen zitten, ondanks dat ik geen fan ben van het strand. We hebben vanwege het weer het dagje Middelburg en een mini-dierending bij Goes maar gecanceld, maar het vernieuwde muZEEum in Vlissingen was erg leuk, en Neeltje Jans vonden we ook leuk (al moet daar wel dringend in geïnvesteerd gaan worden en ben ik blij dat we niet de normale prijs betaalden).
Ik had via een of andere aanbiedingssite kortingskaartjes. Mijn kinderen vonden de dieren geweldig, zowel de zeeleeuw als de bijna bedelende haaien. En we hebben nog een wilde zeehond gezien.quote:Op zaterdag 24 februari 2024 15:32 schreef Hupje het volgende:
[..]
Wij waren er vorige week ook, ik vond het tegenvallen, zeker voor de prijs (ook al was het wintertarief). De Delta Experience vond ik wel heel indrukwekkend.
Zei ik ook altijdquote:Op zaterdag 24 februari 2024 21:21 schreef Vicky het volgende:
Vroeger veel in Zeeland geweest, daar leren duiken.
Leuke provincie om op vakantie te gaan maar ik zou er niet willen wonen.
Dat is ook wel weer zo.quote:Op zaterdag 24 februari 2024 21:57 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Zei ik ook altijd
Gelukkig kun je vanuit hier ook gewoon overal heen. November tot maart is stukken minder, maar ik maak veel
leuke tripjes dus kom de winter altijd wel door.
Als het allemaal loopt zoals gehoopt dat gaan er zodra de dames het huis uit zijn lekker ergens anders zitten in de winterquote:
Ik heb een vakantie er achteraan nodigquote:Op zaterdag 24 februari 2024 21:21 schreef Vicky het volgende:
Vroeger veel in Zeeland geweest, daar leren duiken.
Leuke provincie om op vakantie te gaan maar ik zou er niet willen wonen.
Fijn dat het heerlijk was @:exode! Lekke bijgekomen allemaal?
Helaas vond ik dat er toch nog best wat onderdelen buiten werking waren of het niet goed deden in het Watermuseum. Maar we hebben ons wel vermaakt voor een paar uurtjes.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 19:43 schreef Kyara het volgende:
[..]
Er is behoorlijke wateroverlast geweest dus wellicht dat daar wat schade door was? Naar mijn weten is dat nu helemaal opgelost.
quote:Op zondag 25 februari 2024 15:25 schreef Troel het volgende:
Ik heb 27 volle spaarkaarten voor de Efteling.![]()
Als iemand wil, roep even
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 februari 2024 12:34 schreef Schanu het volgende:
@:vencodark, we twijfelen nog want ze moeten zich wel kunnen voorbereiden. We denken zelf aan 2 weken van tevoren, dan kunnen we meteen al werken met een aftelkalender dus dan zou het behapbaarder voor ze moeten zijn.
@:exode, we hebben gekozen voor Santa Fe, dat was toch wel verreweg het meest betaalbare hotel (en we gaan ervan uit dat we daar niet heel veel tijd zullen doorbrengen maar vooral op de parken zelf zullen zijn uiteraard)![]()
Onze Nikki:PotverdorieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
Bedankt voor de goede tip, dat gaan we dan zeker doen!quote:Op maandag 26 februari 2024 14:15 schreef exode het volgende:
Ach wat een schatje Shanu!
Santa Fe zat ik ooit met vrienden een jaar of 20 geledenVolgens mij een prima hotel.
Ik lees over het nieuwe Disneyland hotel behoorlijk wat slechte dingen en daar betaal je het veelvuldige voor tov Santa Fe. Je mag wel de andere hotels binnen he, zou ik doen om met Mickey etc op de foto te gaan. Scheelt een hoop wachten.
Ik hoop dat die airco begin mei nog niet nodig is, haha, zal vast tegenvallenquote:Op maandag 26 februari 2024 14:59 schreef vencodark het volgende:
Santa Fé is echt prima. Enige nadelen vonden wij geen airco en geen laadpalen voor je auto.
Het ontbijt is prima en goed/constant aangevuld.
Gezellige sfeer.
Wij hadden ook een flinke bolderkar mee dus elke dag liepen we naar het park, dan is de bus niet handig.
En dán is het wel een takke eind lopen.
Die shuttle bussen vond ik echt vreselijk, nog best een stukje lopen vanaf park en druuuuk.quote:Op maandag 26 februari 2024 15:04 schreef Schanu het volgende:
[..]
Ik hoop dat die airco begin mei nog niet nodig is, haha, zal vast tegenvallen![]()
En wij rijden niet elektrisch die een laadpaal gelukkig niet nodig!
Wij gaan met de pendelbus, maar een bolderkar is wel heel slim. Ik vraag mij af of die van mij het vol gaan houden qua lopen in het park zelf, vooral de oudste is enorm pietluttig als het gaat om schoeisel dus die draagt het liefst óf regenlaarzen óf slippers en die zijn beide niet direct geschikt voor langere afstandenMaar beter een opvouwbare bolderkar dan dus, check
Ja loopje is prima. Bussen zijn wel goed te doen als je eerst s avonds nog naar Village gaat.quote:Op maandag 26 februari 2024 15:24 schreef exode het volgende:
[..]
Die shuttle bussen vond ik echt vreselijk, nog best een stukje lopen vanaf park en druuuuk.
Het loopje is leuk hoor, je steekt volgens mij zo door en dan loop je via de 'vijver' en Disney Village naar Disneyland. Het is geen saai stukje lopen.
B heeft een enorme hekel aan lopen, maar heeft 0 keer geklaagd daar.
Je moet over de brug, voordat je doorloopt naar Cheyenne naar rechts, dan links de grote klapdeuren door.quote:Voor de figuren in de hotels die zijn er 's ochtends en begin van de avond. Je kan die in Sequioa op de terugweg pakken, daar loop je volgens mij vrijwel langs.
Ik heb nog nooit gezwommen in het hotel. Geen tijd voor. Zwemmen is verspilling van kostbare Disney tijd 🤣🤣quote:Op maandag 26 februari 2024 19:52 schreef Schanu het volgende:
Nog 1 vraag, vrouwlief twijfelt enorm aan het hotel omdat er geen zwembad bij zit. Mij lijkt dat overbodige luxe want je gaat voor het park en hoeveel energie heb je dan feitelijk nog om te zwemmen. Maar 4 dagen voor 2 parken lijkt haar veel en ze is bang voor verveling bij de kinderen...
Wat denken jullie?
Nee joh, de eerste keer Disneyland heb je echt geen zwemtijd. Wij zaten met mooi weer in Newport bay maar hadden niet eens zwemspullen mee.quote:Op maandag 26 februari 2024 19:52 schreef Schanu het volgende:
Nog 1 vraag, vrouwlief twijfelt enorm aan het hotel omdat er geen zwembad bij zit. Mij lijkt dat overbodige luxe want je gaat voor het park en hoeveel energie heb je dan feitelijk nog om te zwemmen. Maar 4 dagen voor 2 parken lijkt haar veel en ze is bang voor verveling bij de kinderen...
Wat denken jullie?
Even uit mijn hoofd maar ik geloof dat het ‘volgende’ hotel met zwembad qua prijs aardig hoger ligt. Ik betwijfel of dat de moeite gaat zijn.quote:Op maandag 26 februari 2024 19:52 schreef Schanu het volgende:
Nog 1 vraag, vrouwlief twijfelt enorm aan het hotel omdat er geen zwembad bij zit. Mij lijkt dat overbodige luxe want je gaat voor het park en hoeveel energie heb je dan feitelijk nog om te zwemmen. Maar 4 dagen voor 2 parken lijkt haar veel en ze is bang voor verveling bij de kinderen...
Wat denken jullie?
4 zou ik al heel blij mee zijnquote:Op zondag 25 februari 2024 15:25 schreef Troel het volgende:
Ik heb 27 volle spaarkaarten voor de Efteling.![]()
Als iemand wil, roep even
Ik heb Ynske en Quoi nu een en ander gestuurd, wat er over blijft gaat jouw kant opquote:Op maandag 26 februari 2024 21:26 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
4 zou ik al heel blij mee zijn
Via de app kun je gewoon het aantal ingeven en dan krijg je een linkje dat je kunt kopiëren. Poepiesimpel.quote:Op dinsdag 27 februari 2024 12:58 schreef Mushanga71 het volgende:
Ik had geen afvoerplopper moeten kopen. Ding heeft ondertussen overal vastgeplopt gezeten, inclusief zoons buik![]()
Ik heb ook een zooi spaarkaarten, nu 26. Geen idee alleen hoe het werktDiginoob
Ah, dat is idd poepiesimpelquote:Op dinsdag 27 februari 2024 14:54 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Via de app kun je gewoon het aantal ingeven en dan krijg je een linkje dat je kunt kopiëren. Poepiesimpel.
Let je er btw op dat je eventueel op tijd reserveert bij de restaurants? Dat kan vanaf 2 maanden voor aankomstdatum.quote:Op maandag 26 februari 2024 16:40 schreef Schanu het volgende:
Bedankt voor de tips allemaal, wie weet wagen we ons dan aan de mooie wandeling(met het risico dat we kinderen terug moeten dragen
)
Had ik vanmorgen met het licht uit doen. Normaal doe ik dat uit als ik zoon naar school breng, nu al vóórdat we de deur uitgingenquote:Op woensdag 28 februari 2024 09:37 schreef Schanu het volgende:
Ik reed van morgen naar mijn werk en het was sinds lange tijd opeens weer licht buiten. Heb ik gisteren zitten slapen in de auto of is het vandaag opeens echt vroeger licht?
Als je via Disney geboekt hebt dan al 12 maanden van te voren.quote:Op woensdag 28 februari 2024 09:04 schreef vencodark het volgende:
[..]
Let je er btw op dat je eventueel op tijd reserveert bij de restaurants? Dat kan vanaf 2 maanden voor aankomstdatum.
De boel kan anders vol zitten, hoewel je ook ter plaatsen weleens plek kan hebben.
Oh echt? Ik heb de afgelopen 2 x via de Disney app geboekt en dan kwamen de datums 2 maanden (of was het 3?) van tevoren pas open.quote:Op woensdag 28 februari 2024 10:38 schreef Vicky het volgende:
[..]
Als je via Disney geboekt hebt dan al 12 maanden van te voren.
Twee jaar geleden ook rechtstreeks bij Disney geboekt maar kon ook pas twee maanden vooraf reserveren. Dat was ook wat m’n collega me vertelde die een abo heeft en ook altijd zijn verblijf via Disney zelf boekt.quote:Op woensdag 28 februari 2024 11:21 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh echt? Ik heb de afgelopen 2 x via de Disney app geboekt en dan kwamen de datums 2 maanden (of was het 3?) van tevoren pas open.
Als ik eerder keek, was er nog niets.
Twee jaar geleden was dat nog anders. Volgens mij is dat vorig jaar ergens veranderd. Maar wel een goede tip! Al moet ik wel zeggen dat ik bij Hakuna Matata fast food beter heb gegeten dan in vrijwel alle restaurants. Ik vind het voedsel in de restaurants de meerprijs niet waard. Qua aankleding kan het wel de moeite waard zijn (met name Chez Remi en Captain Jack).quote:Op woensdag 28 februari 2024 11:21 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh echt? Ik heb de afgelopen 2 x via de Disney app geboekt en dan kwamen de datums 2 maanden (of was het 3?) van tevoren pas open.
Als ik eerder keek, was er nog niets.
Ja. Maar zoals @exode zegt je moet wel inloggen.quote:Op woensdag 28 februari 2024 11:21 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh echt? Ik heb de afgelopen 2 x via de Disney app geboekt en dan kwamen de datums 2 maanden (of was het 3?) van tevoren pas open.
Als ik eerder keek, was er nog niets.
Volledig betaald?quote:Op woensdag 28 februari 2024 12:55 schreef vencodark het volgende:
Ingelogd en al met de boeking erbij. Toch was het echt niet eerder dan die pakweg 2 maanden.
Maakt ook niet uit verder.
Maar goed, Schanu gaat in mei, zo even uit het hoofd dus dan zou ze het wel alvast kunnen checken.
Dat weet ik niet meer hoor.quote:
Daar zou het wel mee te maken kunnen hebbenquote:Op woensdag 28 februari 2024 13:28 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat weet ik niet meer hoor.
Ik zei al, het maakt niet uit. Het is anderhalf jaar geleden en jullie zullen wel gelijk hebben, gezien de volgende link.
https://www.discoverthema(...)-reserveringen-paris
Daar zou het wel mee te maken kunnen hebbenquote:Op woensdag 28 februari 2024 13:28 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat weet ik niet meer hoor.
Ik zei al, het maakt niet uit. Het is anderhalf jaar geleden en jullie zullen wel gelijk hebben, gezien de volgende link.
https://www.discoverthema(...)-reserveringen-paris
Tralala..quote:Op woensdag 28 februari 2024 13:36 schreef exode het volgende:
Voor Shanu: je kan alleen extra's online toevoegen zoals restaurantsreservering langer dan 2 maanden vooraf als je de reissom volledig betaald hebt. Je kan dat wel voorkomen door te bellen, dat hebben wij ook deels gedaan vorig jaar omdat we niet voor het volledige reisgezelschap het prinsessendiner wilden reserveren.
Ennuh....
ze zijn onze gasaansluiting aan het vervangen zoals in de rest van de wijk. Dat gaat natuurlijk niet makkelijk he. Want het is ons huis. Ze kunnen niet hij de binnenaansluiting komen in de meterkast, daar is de riolering van boven voor gelegd. Dus er wordt iets opnieuw getrokken en de halve brandgang gaan ze open graven. Jaja.....
Ze weten niet of het vandaag nog afkomt, lang leve koken op inductie en de haard
Ik heb allang gedoucht joh (want gesport) en de kinderen hoeven in principe ook niet vandaag te douchen.quote:Op woensdag 28 februari 2024 14:05 schreef Vicky het volgende:
[..]
Daar zou het wel mee te maken kunnen hebben
[..]
Tralala..
Alleen beetje koud met douchen denk ik? Of heb je een boiler?
Ik ben een klok in elkaar aan het zetten [ afbeelding ]
Zo moet ik worden
[ afbeelding ]
Oh dat scheelt.quote:Op woensdag 28 februari 2024 14:17 schreef exode het volgende:
[..]
Ik heb allang gedoucht joh (want gesport) en de kinderen hoeven in principe ook niet vandaag te douchen.
Leuke klok! Verloofde heeft de uilenversie in elkaar gezet een paar weken geleden.
Dat vind ik echt het ergste van Disney: de eetgelegenheden. Zowel de prijs al de keuzes.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:21 schreef Kyara het volgende:
Ik ging net even kijken voor die restaurants maar ik vind de prijzen echt absurd. Met 2 volwassen, 2 slechte eters en 1 boven de 11 loop ik echt leeg
In de Disney Village heb je oa een Mac, Five Guys en Vapiano. Daar kan je een stuk schappelijker eten.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:21 schreef Kyara het volgende:
Ik ging net even kijken voor die restaurants maar ik vind de prijzen echt absurd. Met 2 volwassen, 2 slechte eters en 1 boven de 11 loop ik echt leeg
Ja...het is vooral een dure oplossing om met prinsessen op de foto te gaan.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:52 schreef Schanu het volgende:
Zo die prijzen van zo'n prinsessendinerEn mijn oudste eet niet als er zoveel indrukken om haar heen zijn, we maakten één keer de fout om naar het pannenkoekenrestaurant Hans en Grietje te gaan. Hartstikke leuk maar Jewel kreeg geen hap door haar keel door alle prikkels. Ik zie het gebeuren tijdens zo'n prinsessendiner en daar is het mij echt wat te duur voor, haha. Bovendien lust vrouwlief waarschijnlijk niets van het menu en eet die van 5 alleen maar muizenhapjes
![]()
@:Vicky, wat ziet dat er leuk uit zo'n houten projectje. Is het veel gepriegel of echt wel een ontspannen bezigheid?
Het is veel geld. Wij hebben het vorig jaar gedaan en het was echt wel heel erg leuk.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:52 schreef Schanu het volgende:
Zo die prijzen van zo'n prinsessendinerEn mijn oudste eet niet als er zoveel indrukken om haar heen zijn, we maakten één keer de fout om naar het pannenkoekenrestaurant Hans en Grietje te gaan. Hartstikke leuk maar Jewel kreeg geen hap door haar keel door alle prikkels. Ik zie het gebeuren tijdens zo'n prinsessendiner en daar is het mij echt wat te duur voor, haha. Bovendien lust vrouwlief waarschijnlijk niets van het menu en eet die van 5 alleen maar muizenhapjes
![]()
@:Vicky, wat ziet dat er leuk uit zo'n houten projectje. Is het veel gepriegel of echt wel een ontspannen bezigheid?
Ik heb even gekeken maar voor Disneyland begrippen vind ik dit heel goedkoop! Is dat eten dan echter ook heel Oosters, in het thema van Aladdin, of hebben ze ook gewoon friet en kipnuggets en dat soort dingen?quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:25 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat vind ik echt het ergste van Disney: de eetgelegenheden. Zowel de prijs al de keuzes.![]()
Ik vond trouwens het Aladdin restaurant wel echt prima. Afgezien van het geld want duur is het toch.
Agrahbah?
Lopend buffet.
Knikkerbaan staat hier al in elkaar.quote:Op woensdag 28 februari 2024 16:41 schreef Deepfreeze het volgende:
@:Vicky dat houten spul is leuk! Ik heb een knikkerbaan en een spin in elkaar gezet. Die knikkerbaan was qua kwaliteit wel iets minder, maar ook goedkoper.![]()
Deze ging echt lekker: https://ugears-shop.nl/catalog/alle-modellen/hexapod-spin
Wat wij vaak doen is een hoop ‘gezond’ snaaivoedsel in de rugzak. Een bak worteltjes, komkommer, krentenbollen, rijstewafels dat soort spul. Dat kunnen ze dan in de wachtrij opeten (lijkt de tijd gelijk sneller te gaan) en dan hebben ze alvast iets enigszins gezonds binnen. ‘‘s avonds eten we dan gewoon bij zo’n quick service patat met knipnuggets oid. Scheelt enorm veel geld èn tijd. En de kindermenu’s bij een quick service kun je voor iedereen bestellen en zijn niet veel kleiner dan een regulier menu maar wel veel goedkoper.quote:Op woensdag 28 februari 2024 15:21 schreef Kyara het volgende:
Ik ging net even kijken voor die restaurants maar ik vind de prijzen echt absurd. Met 2 volwassen, 2 slechte eters en 1 boven de 11 loop ik echt leeg
Ik hou zo van Disney °o°quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:10 schreef Cathmar het volgende:
De wereld van Disney. Ik vind jullie fascinatie fascinerend
Oh, dat ziet er lekker uit!quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:55 schreef Vicky het volgende:
Even crossposten hoor..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dochter gaat meedoen met de Jeugd vak bakwedstrijd. Ze heeft op school weer geoefend en dat mocht mee naar huis heeeeeel vervelend
Het is een sloffenbodem met gele room daarop een lemon curd, een frambozen cremeaux en lemen mousse.
Er komt nog een rode spiegel glacage overheen. Daar had ze op school geen tijd meer voor.
Behind the attraction is ook erg tof! Die docu’s zorgen ervoor dat je echt anders naar dingen gaat kijken idd (en dat je ook de andere parken wil bezoeken om dat irl te zien…).quote:Op woensdag 28 februari 2024 19:54 schreef exode het volgende:
Ik heb niet zo veel met Disney an sich maar wel met pretparken en die magie en achtbanen en en en en.
De details ook, fantastisch, de verhalen achter zo'n park, de maken het voor mij zo leuk. Ik ben er zo 1 die in Disneyland steeds omhoog kijkt, naar alle gebouwen, de kleine dingen die ze erin verwerkt hebben.
Heb ik ook met de Efteling, die hele geschiedenis en hoe er over dingen wordt nagedacht en dan uitgevoerd. Hoe dat ooit is begonnen en is uitgegroeid tot zo'n enorm pretpark.
Op Disney+ staan leuke docu's over hoe Walt ooit met Disney parken begon en alle gedachtes daarachter. Mega interessant vind ik dat.
Hihi valt mee.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:29 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Behind the attraction is ook erg tof! Die docu’s zorgen ervoor dat je echt anders naar dingen gaat kijken idd (en dat je ook de andere parken wil bezoeken om dat irl te zien…).
Verder hier ook geen grote Disneyfans btwook vooral Disneyparkenfans. En ook dat nog met mate, 1x per jaar is niet opvallend veel (hoewel we dit jaar wel 2x gaan naar verschillende parken).
Ziet er lekker uit Vicky! Zijn jullie thuis ondertussen niet tien kilo aangekomen sinds ze op school gestart is?
Ja, vooral dat laatste ja. Lijkt me zo mooi om te zien dat je kind zijn of haar roeping heeft gevonden.quote:Op woensdag 28 februari 2024 20:54 schreef Cathmar het volgende:
Wow Vicky. Ziet er heerlijk uit en wat ontzettend leuk dat ze zo haar plek heeft gevonden.
Whaha nee die ijsjes zijn niet te vretenquote:Op woensdag 28 februari 2024 22:47 schreef Mushanga71 het volgende:
Jaaa, lap zeg. Zit ik een ikea koekje te kauwen en naar die taart te loeren. Ziet er echt zó lekker uit @:Vicky! Kan geen gember koekje tegenop hoor!
Had bij ikea ook een vegan aardbeien softijsje, want aardbeien. Nam een hap en dat was ook meteen de laatste. Niet te hachelen, echtKreeg een nieuw muntje voor een écht softijsje en dat was precies hoe een softijsje hoort te smaken.
Wist ik veelquote:Op woensdag 28 februari 2024 23:05 schreef Vicky het volgende:
[..]
Whaha nee die ijsjes zijn niet te vreten
Heeft toch niks met prijs te maken dat ik het echt smerig vindquote:Op donderdag 29 februari 2024 06:16 schreef Tink89 het volgende:
Ik vind die dus heel wel heel erg lekker. En fijn voor mensen die geen melk mogen. Ik snap eigenlijk ook niet dat je voor die 79 cent gaat klagen...
Tof, dat is 3 maanden eerder echt hersteld hopelijk.quote:Op donderdag 29 februari 2024 08:41 schreef Quoi het volgende:
Nu heb ik zin in een softijsje!
Ik zou in mei nog even onder het mes moeten vanwege nog wat 'herstelwerkzaamheden' en nu is er morgen ineens een plekje.
Dag stijgende lijn qua energie. Hopelijk snel weer on track. Heel fijn dat het dan nu al afgetikt kan worden.
Ik ook en de kinderen ook dus we ontkomen bij de ikea niet meer aan een ijsje halen.quote:Op donderdag 29 februari 2024 06:16 schreef Tink89 het volgende:
Ik vind die dus heel wel heel erg lekker.
Ah, ik concludeerde uit jouw post dat je was gaan klagen dat het vies was en een nieuw ijsje gevraagd had. Sorry, dat was te kort door de bocht.quote:Op donderdag 29 februari 2024 07:34 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Heeft toch niks met prijs te maken dat ik het echt smerig vindDat jij het wél lekker vindt, prima en ik ben blij voor je. Maar zelfs al zou ik geen melk verdragen, dan nog zou ik ze smerig vinden. Fijn wel dat smaken mogen verschillen.
Ik ging trouwens niet terug om te klagen maar om een nieuw ijsje te kopen want deze flikkerde ik weg. Dat de verkoopster me gratis een nieuw muntje gaf, vond ik heel lief maar daar vroeg ik niet om.
En ik vermoed zomaar dat ik niet de eerste was want veel mensen stonden een ijsje te eten en er was geen roze bij![]()
Oooh, zo. Geeft niet, ik ben soms niet duidelijkquote:Op donderdag 29 februari 2024 09:15 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ah, ik concludeerde uit jouw post dat je was gaan klagen dat het vies was en een nieuw ijsje gevraagd had. Sorry, dat was te kort door de bocht.
Jaaa ik blijk het horizontaal stukken beter te doen. Had ik me eerder nog niet helemaal bij neergelegd (hehehe)quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:20 schreef Quoi het volgende:
Precies @:Exode en @:Vanyel ik ben er nu eerder klaar mee. Letterlijk![]()
Hoe ga jij vandaag @:Vanyel ? Horizontaal vermoed ik, maar je snapt me wel
Het idee alleen al, erwten of havermelk😖quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:40 schreef exode het volgende:
Ik dronk dinsdag op kantoor een cappuccino met erwtenmelk, gadverdamme! Maar het was dat of havermelk. Kortom ik trap er niet meer in, gewoon weer zwarte koffie. Thuis maak ik cappuccino met lactosevrije melk, die is wel lekker.
Maar lactosevrije melk is ook gewoon lekkerder in de koffie! Zit net zo'n extra zoetig iets aan.quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:40 schreef exode het volgende:
Ik dronk dinsdag op kantoor een cappuccino met erwtenmelk, gadverdamme! Maar het was dat of havermelk. Kortom ik trap er niet meer in, gewoon weer zwarte koffie. Thuis maak ik cappuccino met lactosevrije melk, die is wel lekker.
De lactosevrije lijn van AH vinden wij echt prima hier in huis. Kwark eet ik er elke dag van oa.quote:Op donderdag 29 februari 2024 10:00 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Maar lactosevrije melk is ook gewoon lekkerder in de koffie! Zit net zo'n extra zoetig iets aan.
Havermelk vindt ik ook niks. De melk van boon achtigen (soja, erwt) kan ik ook niet tegen. En amandel valt ook nogal eens verkeerd.
Maar inmiddels weet ik dat ik af en toe wel een echte cappuccino kan hebben, als ik de rest van de dag braaf eet en niks geks heb qua spanning. Meestal neem ik een pilletje
A moet zo veel mogelijk koemelkvrij eten/drinken maar die houdt heel erg van cappuccino of latte dus de gebruikt er havermelk voor.quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:40 schreef exode het volgende:
Ik dronk dinsdag op kantoor een cappuccino met erwtenmelk, gadverdamme! Maar het was dat of havermelk. Kortom ik trap er niet meer in, gewoon weer zwarte koffie. Thuis maak ik cappuccino met lactosevrije melk, die is wel lekker.
Ik heb de melk van de lidl.quote:Op donderdag 29 februari 2024 10:09 schreef exode het volgende:
[..]
De lactosevrije lijn van AH vinden wij echt prima hier in huis. Kwark eet ik er elke dag van oa.
Ik word niet 'ziek' van lactose maar heb wel dagen erna nog een opgeblazen buik, dus ik reageer er wel op. Verloofde wordt er wel echt meteen naar van.
Echte softijs haal ik liever bij de boer die is veel lekkerder dan van de ikea. Leuk fietstochtje ook.quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:27 schreef Deepfreeze het volgende:
Die aardbei-ijsjes zijn wel te doen. Maar ik neem liever een lactasepilletje en een echt softijsje
Ik vind kokosmelk dan weer echt heel vies. Mierzoet en alles smaakt naar vloeibare bounty...quote:Op donderdag 29 februari 2024 12:19 schreef Vanyel het volgende:
Jullie vergeten kokos.
Kokosmelk is wel echt lekker op je koffie. Erwten ben ik geen fan van, haver kan als het moet. Soja ook wel.
Bountyquote:Op donderdag 29 februari 2024 12:20 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik vind kokosmelk dan weer echt heel vies. Mierzoet en alles smaakt naar vloeibare bounty...
Ik ben gelukkig geen fan van koffie, maar ik kan echt heeeeel slecht tegen kokos. Behalve in de shampoo. Bounty is dan ook echt totaaaal niet mijn smaak. En ook de ongetwijfeld voor iedereen heerlijke rendang afgelopen weekend heb ik aan mij voorbij laten gaan.quote:Op donderdag 29 februari 2024 12:19 schreef Vanyel het volgende:
Jullie vergeten kokos.
Kokosmelk is wel echt lekker op je koffie. Erwten ben ik geen fan van, haver kan als het moet. Soja ook wel.
Kokos heerlijkquote:
Ooooooh hier ook. Standaard op de boodschappenlijst staat kokosmelk voor in de curry. Vanavond weerquote:Op donderdag 29 februari 2024 15:28 schreef exode het volgende:
Bounty, Malibu, kokosmelk door de rijst, kokosijs, rendang, groene curry met kokos.
Allemaal heeeeeerlijk.
Tink, dat klinkt vooral heel vervelend voor het kind. Ik zou ze absoluut thuishouden.
Ditquote:Op donderdag 29 februari 2024 15:20 schreef Quoi het volgende:
Mijn kind zou zelfs zo'n overgeefverhaal kunnen verzinnen
Njah, bij het kind in kwestie twijfel ik daar een beetje aan... maar ik zal het wel nooit weten. De juf mag natuurlijk niet aan mij vertellen of het kind echt ziek was. Dus tenzij hij vandaag opgehaald is/in de klas kotste, is het een mysterie.quote:Op donderdag 29 februari 2024 15:44 schreef Troel het volgende:
[..]
DitIk denk dat er weinig ouders zijn die echt een kind naar school zullen sturen als er zoveel gekotst is
Het smaakt niet naar erwtjes ofzo hoor. Het staat in de supermarkt met een tekst erop als 'not milk'. Is een van de betere vervangers. Een stuk lekkerder dan sojadrink in elk geval.quote:Op donderdag 29 februari 2024 18:47 schreef BE het volgende:
Érwtenmelk, is dat echt waar? Bestaat dat?
Het idee alleen al!Ik eet ze al niet, laat staan dat ik ze zou drinken!
![]()
![]()
Ik krijg het idee dat alles waar wit vocht uitkomt als je er in knijpt tegenwoordig als melk wordt gebruikt.quote:Op donderdag 29 februari 2024 18:47 schreef BE het volgende:
Érwtenmelk, is dat echt waar? Bestaat dat?
Het idee alleen al!Ik eet ze al niet, laat staan dat ik ze zou drinken!
![]()
![]()
Spermamelk, puistenmelkquote:Op donderdag 29 februari 2024 18:50 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik krijg het idee dat alles waar wit vocht uitkomt als je er in knijpt tegenwoordig als melk wordt gebruikt.
Ik drink normaal nooit melk en eet geen ijs en qua zuivel gebruik ik alleen maar kaas. Heb wel eens vegan-kaas geprobeerd en dat was niet geweldig, maar ook niet vies of zo.
Er zijn er echt.quote:Op donderdag 29 februari 2024 15:44 schreef Troel het volgende:
[..]
DitIk denk dat er weinig ouders zijn die echt een kind naar school zullen sturen als er zoveel gekotst is
Het smaakt gelukkig niet naar erwten, maar smakelijk was het niet. Het schijnt erg gezond te zijn.quote:Op donderdag 29 februari 2024 18:47 schreef BE het volgende:
Érwtenmelk, is dat echt waar? Bestaat dat?
Het idee alleen al!Ik eet ze al niet, laat staan dat ik ze zou drinken!
![]()
![]()
Second that. Vorige week nog.quote:Op donderdag 29 februari 2024 19:03 schreef Hupje het volgende:
[..]
Er zijn er echt.![]()
![]()
"Hij wilde zo graag..."
Ik hoor die verhalen ook van mijn buurvrouw die in de kinderopvang werkt. Dan brengen de ouders een kindje dat overduidelijk ziek is, maar als ze dan gebeld worden om het op te halen zeggen ze dat er 's ochtends nog niks aan de hand was. En dan heeft mijn buurvrouw van het kind zelf al gehoord dat ze 's ochtends een pilletje in haar billetje heeft gehad...quote:Op donderdag 29 februari 2024 19:44 schreef amaranta het volgende:
[..]
Second that. Vorige week nog.
3x raden wie er om 9:30 alsnog opgehaald werd
piemelbriequote:Op donderdag 29 februari 2024 19:32 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Kopkaas bestaat al heel lang…
Dat laatste hebben we hier al tijdje, want kinkhoest uitbraak in Nederland dus ons gezin is 'eraan gegaan' (variant waar vaccinatie bijna niet tegen beschermt)quote:Op donderdag 29 februari 2024 20:57 schreef vencodark het volgende:
Dochter was maandag ook ‘ziek’. Hoesten enzo en toen ik eenmaal had besloten dat ze thuis mocht blijven, begon ze helemaal druk te doen en feestjes te bouwen met haar broer die wel naar school ging.
Toen moest ze ook.![]()
Je kan helemaal niet druk en gek doen en vervolgens beweren dat je ziek bent. Je probeert het maar.![]()
Vervolgens heeft ze na schooltijd bij een vriendinnetje gespeeld en bij het weggaan hoestte ze zodanig dat ze de mat bij de voordeur daar heeft ondergekotst.![]()
Nu is ze al sinds dinsdag thuis, inclusief een studiedag.
Ik heb ook iets van 6 weken gehoest en toen ik er bijna vanaf was, kwam er 2 dagen keelpijn.quote:Op donderdag 29 februari 2024 21:15 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat laatste hebben we hier al tijdje, want kinkhoest uitbraak in Nederland dus ons gezin is 'eraan gegaan' (variant waar vaccinatie bijna niet tegen beschermt)![]()
Past wel bij de symptomen ervan, ik kots me steeds een ongeluk door het hoesten, just saying
Ik ben al vanaf kerst onderweg. Blijf hoesten.quote:Op donderdag 29 februari 2024 21:15 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat laatste hebben we hier al tijdje, want kinkhoest uitbraak in Nederland dus ons gezin is 'eraan gegaan' (variant waar vaccinatie bijna niet tegen beschermt)![]()
Past wel bij de symptomen ervan, ik kots me steeds een ongeluk door het hoesten, just saying
De laatste is makkelijk. Mijn man noemt mij bijna dagelijks een superheldquote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:29 schreef vencodark het volgende:
Wat is het laatste compliment dat jullie hebben gehad?
Of leukste, of meest onverwachte, of liefste?
Zo hadden wij van de week macaroni van erwtenmeel, echt niet te doen. Werd super papperig en zo’n vies gevoel in je mond .quote:Op donderdag 29 februari 2024 09:40 schreef exode het volgende:
Ik dronk dinsdag op kantoor een cappuccino met erwtenmelk, gadverdamme! Maar het was dat of havermelk. Kortom ik trap er niet meer in, gewoon weer zwarte koffie. Thuis maak ik cappuccino met lactosevrije melk, die is wel lekker.
Moest het opzoeken, wist niet dat het bestondquote:
Dát is motivatie.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 11:37 schreef exode het volgende:
Ik was vanochtend in de sportschool en daar was een man aan het trainen en die gaf zichzelf een uur lang complimenten, nu snap ik waarom.
Vanmorgen door de jongste: Je buik is nog steeds zacht en flubberigquote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:29 schreef vencodark het volgende:
Wat is het laatste compliment dat jullie hebben gehad?
Of leukste, of meest onverwachte, of liefste?
Het laatste compliment vandaag in de sportschool. Sinds het ziekenhuis niet meer gesport en ben overgestapt van sportschool omdat mijn PT toch stopte waar ik eerst ging. En vandaag dus eerste afspraak gehad, maar wel volledig afgestemd op nu langzaam weer beginnen, met extra aandacht voor mijn rug (want nog steeds een gevoelige onderrug na alle shit). En toen mocht ik op een single leg press (elk been apart) en toen ging me dat echt goed af. En toen bleek dat hij niet de helft had genomen van wat ik voorheen op de normale legpress deed (60 kilo), wat ik logisch zou vinden en waar we het over gehad hadden, maar veel meer. En ja, natuurlijk weet ik dat hoe meer je meezeult hoe sterker je benen zijn, maar het was toch echt een heel fijn compliment van hem. Naast dat hij aangaf dat hij zich verbaasde over dat ik mijn houding zo goed in de gaten hield tijdens het sporten. Tja, Basic-fit zelf is misschien low budget, maar ik had echt wel een goede PTquote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:29 schreef vencodark het volgende:
Wat is het laatste compliment dat jullie hebben gehad?
Of leukste, of meest onverwachte, of liefste?
Die lopen er ook rond inderdaad. Kijkend in de spiegel en al.quote:
Vandaag, dat ik het karakter heb van een topsporter.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 08:29 schreef vencodark het volgende:
Wat is het laatste compliment dat jullie hebben gehad?
Of leukste, of meest onverwachte, of liefste?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....Ach YnskeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Sterkte hiermee. Het zal wel confronterend zijn, maar ook vast hard nodig
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
Alles helemaal goed gegaan. Lig lekker te vreten in mn ziekenhuisbedje (hele dag nuchterquote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:27 schreef Mushanga71 het volgende:
Das een mooie @:Vanyel![]()
@:Quoi, hoe is het met je, is het goed gegaan vandaag?
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....Lijkt me kut, als dat moetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik ben dus van de leeftijd dat ik nu wel steeds aan de gremlins moet denken
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fijn dat het kan, maar lijkt me ook wel confronterend!
Fake it till you make it...
Ik vind het een heerlijk nummer.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Wat vindt iedereen van het nieuwe songfestival liedje? Hier was gisteren de schooldisco en vanaf groep 5 gingen ze los op het liedje, was erg populair. De groepen daarvoor werd het niet gedraaid.
Ik moet zeggen dat ik het wel een leuk liedje vind. Iets heel anders als de afgelopen jaren. Simon zingt het ook al mee, dus daar valt het ook in de smaakquote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Wat vindt iedereen van het nieuwe songfestival liedje? Hier was gisteren de schooldisco en vanaf groep 5 gingen ze los op het liedje, was erg populair. De groepen daarvoor werd het niet gedraaid.
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 17:45 schreef livelink het volgende:
[..]
Ach Ynske![]()
Sterkte hiermee. Het zal wel confronterend zijn, maar ook vast hard nodig
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 18:48 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Lijkt me kut, als dat moet![]()
Ik ben dus van de leeftijd dat ik nu wel steeds aan de gremlins moet denken
Dank jullie.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 18:52 schreef Nijna het volgende:
[..]fijn dat het kan, maar lijkt me ook wel confronterend!
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....wat heftig, Ynske! Sterkte.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.in de haak.
Catchy nummer hoor! Blijft meteen in mijn hoofd zitten. Ik vind 't een betere inzending dan een heleboel eerdere vanuit NL.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Wat vindt iedereen van het nieuwe songfestival liedje? Hier was gisteren de schooldisco en vanaf groep 5 gingen ze los op het liedje, was erg populair. De groepen daarvoor werd het niet gedraaid.
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....Ik doe mijn best en zoek me suf waarom... Wil je er iets over kwijt? Behalve dat het me erg ingrijpend lijktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dmquote:Op zaterdag 2 maart 2024 18:40 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ik doe mijn best en zoek me suf waarom... Wil je er iets over kwijt? Behalve dat het me erg ingrijpend lijkt
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 16:33 schreef Ynske het volgende:
En toen hoefde ik niet meer naar een pretpark voor een ritje in de achtbaan....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Geen tips.quote:Op maandag 4 maart 2024 20:38 schreef Cathmar het volgende:
Dames, zaterdag familie uitje naar Utrecht. Één kind met een ouder naar uni open dag, 2 uur lang op het science park. Andere ouder met drie kids (11 en 13) willen iets doen in de buurt. Niet winkelen! Tips?
Slim hahaha. Joh, kom ik de provincie nog eens uitquote:Op maandag 4 maart 2024 20:50 schreef amaranta het volgende:
[..]
Geen tips.
Maar man en dochter gaan ook naar de open dag 😅
Ik blijf gewoon thuis.
Yes dank! Ik ga er naar kijken!quote:Op maandag 4 maart 2024 20:57 schreef SaskiaR het volgende:
Geofort? Catharijneconvent?
De Romeinse Limes? https://www.ontdek-utrecht.nl/romeinse-limes/
Nijmegen ook binnenkort?quote:Op maandag 4 maart 2024 20:55 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Slim hahaha. Joh, kom ik de provincie nog eens uit
Die dames van ons doen wel meer dezelfde dingen
O nee. Niet LoveJoy!!!quote:Op maandag 4 maart 2024 21:16 schreef amaranta het volgende:
[..]
Nijmegen ook binnenkort?
Concert van Froukje toevallig ook?
Mijn dochter is trouwens verdrietig omdat de zanger van LoveJoy iemand heeft mishandeld. De band wordt nu gecanceld volgens haar.
Botanische tuinen. Kun je gewoon in het Science Park blijven.quote:Op maandag 4 maart 2024 20:38 schreef Cathmar het volgende:
Dames, zaterdag familie uitje naar Utrecht. Één kind met een ouder naar uni open dag, 2 uur lang op het science park. Andere ouder met drie kids (11 en 13) willen iets doen in de buurt. Niet winkelen! Tips?
Nu met glacagequote:Op woensdag 28 februari 2024 19:53 schreef Vicky het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dochter gaat meedoen met de Jeugd vak bakwedstrijd. Ze heeft op school weer geoefend en dat mocht mee naar huis heeeeeel vervelend
Het is een sloffenbodem met gele room daarop een lemon curd, een frambozen cremeaux en lemen mousse.
Er komt nog een rode spiegel glacage overheen. Daar had ze op school geen tijd meer voor.
Wauw!quote:Op dinsdag 5 maart 2024 10:43 schreef Vicky het volgende:
[..]
Nu met glacage
[ afbeelding ]
Met deze taart doet ze vandaag mee met de bakwedstrijd
Wauw, wat ziet die er prachtig én heerlijk uit!quote:Op dinsdag 5 maart 2024 10:43 schreef Vicky het volgende:
[..]
Nu met glacage
[ afbeelding ]
Met deze taart doet ze vandaag mee met de bakwedstrijd
Meestal ben ik echt echt echt niet van de Nederlandse inzendingen, maar ik vind deze echt wel wat hebben, vooral in de versie met gebarentolkquote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Wat vindt iedereen van het nieuwe songfestival liedje? Hier was gisteren de schooldisco en vanaf groep 5 gingen ze los op het liedje, was erg populair. De groepen daarvoor werd het niet gedraaid.
Ik vind het songfestival verschrikkelijk, maar het nummer vind ik top - en ik ben fan van Joost Klein geworden.quote:Op zaterdag 2 maart 2024 14:32 schreef FlyingFish het volgende:
Wat vindt iedereen van het nieuwe songfestival liedje? Hier was gisteren de schooldisco en vanaf groep 5 gingen ze los op het liedje, was erg populair. De groepen daarvoor werd het niet gedraaid.
Euro-pa-papa-papapapa-papa-papapapa.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 11:44 schreef hilliebillie het volgende:
Ik heb het nummer als sinds vrijdag in m’n hoofd en heb hem voor mijn gevoel al wel weer te vaak gehoord (in m’n hoofd dus).
Het is niet dat ik het ineens een slecht nummer ben gaan vinden, maar hij mag wel uit m’n hoofd nu
Dank je!!quote:Op maandag 4 maart 2024 22:40 schreef vlindertje89 het volgende:
Leuk wel open dag, welke opleiding(en)?
De versie met de gebarentolk vind ik eigenlijk een betere clip dan het origineelquote:Op dinsdag 5 maart 2024 11:01 schreef Troel het volgende:
[..]
Meestal ben ik echt echt echt niet van de Nederlandse inzendingen, maar ik vind deze echt wel wat hebben, vooral in de versie met gebarentolk
Maar ik zag gisteren dat DJ Paul Elstak geholpen heeft en dan snap ik wel dat het me aantrekt, want dat is natuurlijk gewoon mijn middelbareschoolmuziekleertijd geweest
Superleuk. Ik studeerde het eerste en doe nu het laatste. Allemaal zo interessant.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 14:21 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Dank je!!
Geneeskunde en pharmaceutical sciences. Allemaal nog oriënterend.
Wereldwijde storing fb en igquote:Op dinsdag 5 maart 2024 16:54 schreef Nijna het volgende:
Mijn facebook is ineens uitgelogd... ik probeer via mn telefoon opnieuw in te loggen, maar krijg geen verificatiecode en ook via de mail niet.
Ik gebruik een hotmail adres en ik zag dat er in januari en februari blijkbaar ook al een code is aangevraagd om in te loggen, maar dat was ik niet. Aaargh, zou ik dan eindelijk een keer gehackt zijn...
Of zijn er meer mensen die niet op FB kunnen?
Ik schrok.. was al bang dat ik weeeeeer geblokkeerd was.quote:
Ik kreeg ook even lichtelijk paniek zeg maar... dacht vooral aan contacten die ik kwijt zou zijn dan... maar goed. Eerst maar eten koken denk ikquote:Op dinsdag 5 maart 2024 16:58 schreef Vicky het volgende:
[..]
Ik schrok.. was al bang dat ik weeeeeer geblokkeerd was.
Gelukkig niet, was een wereldwijde storingquote:Op dinsdag 5 maart 2024 16:54 schreef Nijna het volgende:
Mijn facebook is ineens uitgelogd... ik probeer via mn telefoon opnieuw in te loggen, maar krijg geen verificatiecode en ook via de mail niet.
Ik gebruik een hotmail adres en ik zag dat er in januari en februari blijkbaar ook al een code is aangevraagd om in te loggen, maar dat was ik niet. Aaargh, zou ik dan eindelijk een keer gehackt zijn...
Of zijn er meer mensen die niet op FB kunnen?
Nou, dat dus, het voelt ook zo schijnheilig, dat de incasso-afdeling de beëindiging niet goed verwerkt, ook niet kan zien waar jij gewoon een schriftelijke bevestiging van hebt en gewoon volhoudt dat de datum van opzegging 24 februari is.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 16:31 schreef Phaidra het volgende:
Oef @:Leandra dat is wel echt heel slecht. Zeker met dingen als overlijden moeten ze secuur zijn. Nabestaanden hebben wel iets beters te doen dan continu achter bedrijven aanbellen die hun werk niet doen.
Werkt nog steeds niet hier hoorquote:Op dinsdag 5 maart 2024 17:30 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Gelukkig niet, was een wereldwijde storingIs nu weer gefixed.
Gek, hier wel. FOK! deed ook raar, ik kreeg geen automatische updates meerquote:
Loopt al een topic in FB over:quote:Op dinsdag 5 maart 2024 18:14 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Gek, hier wel. FOK! deed ook raar, ik kreeg geen automatische updates meer
-vandaar de spuit11, ik dacht dat ik de eerste/enige was die reageerde-
De enige tip die ik heb: doe geen zwarte!quote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:49 schreef Quoi het volgende:
Vraagje tussendoor: is er iemand die zweert bij een bepaald type klamboe (voor een bed van 200cm x 90cm)? Willen dit eens voor M. proberen vanwege de muggen.
Sorry, ik moest gnorvenquote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:54 schreef BE het volgende:
[..]
De enige tip die ik heb: doe geen zwarte!
Als er dan al eens een mug in je klamboe zit, dan zie je die dus niet en zoek je je de tandjes met je elektrische racket.![]()
![]()
Een deryan bedtent. Daar raken ze tenminste niet in verstrikt.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:49 schreef Quoi het volgende:
Vraagje tussendoor: is er iemand die zweert bij een bepaald type klamboe (voor een bed van 200cm x 90cm)? Willen dit eens voor M. proberen vanwege de muggen.
En terecht!quote:
Dat is wel kassa jaquote:Op dinsdag 5 maart 2024 17:59 schreef Leandra het volgende:
Hij had die telefoon al sinds juni 2020... maandelijks ¤ 10,95 aan telefoonverzekering betaald, onvoorstelbaar dat hij die niet opgezegd heeft na 2 jaar ofzo, want ik denk dat als hij een claim had gehad na 3½ jaar dat ze dan nagenoeg niets meer zouden uitkeren wegens afschrijving.
42 maanden ¤ 10,95
Geen idee dat dat zo duur was joh
Echt? Volgens mij werkt het toch weer overal gewoon?quote:Op dinsdag 5 maart 2024 21:38 schreef Troel het volgende:
Ik kan dus nog steeds niet op facebook en ik vind het heel erg kut.
Als een kind (of volwassene for that matter, specifieker de volwassene die naast mij lagquote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:49 schreef Quoi het volgende:
Vraagje tussendoor: is er iemand die zweert bij een bepaald type klamboe (voor een bed van 200cm x 90cm)? Willen dit eens voor M. proberen vanwege de muggen.
Ik wist niet dat er een storing was en heb tijdens de storing mijn wachtwoord geprobeerd te wijzigen. Dat is niet opgeslagen op een of andere manier, maar elke keer als ik de herstelcode opvraag krijg ik drie codes (want ik heb drie hersteladressen).quote:Op dinsdag 5 maart 2024 21:45 schreef BE het volgende:
[..]
Echt? Volgens mij werkt het toch weer overal gewoon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |