quote:Op vrijdag 16 februari 2024 12:53 schreef Tuindier het volgende:
[..]Ah, niet leuk maar vast heel goed voor je, vooral dat bijkomenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben nu op zoek naar een nieuwe baan. Er lopen een paar dingen, en ondertussen ga ik bijkomen.
We have far more in common than that which devides us..
Maar was ie verkeerd geïnstalleerd of heeft ze een fokker gescoord die hem met zijn gigaunit scheef gebatst heeft?quote:Op vrijdag 16 februari 2024 12:16 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat een verkeerde installatie een garantieklus is
Dan de partner maar een tikkie sturen
Kan beide. Denk ik. Hoewel interwebz zegt dat ie niet scheef te batsen hoort te zijn. Hij zat ook niet scheef, hij zat wat laag.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 13:13 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maar was ie verkeerd geïnstalleerd of heeft ze een fokker gescoord die hem met zijn gigaunit scheef gebatst heeft?
Succes met de volgende stap!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 11:31 schreef Tuindier het volgende:
‘Morgen (nog net). Spullen op het werk ingeleverd. Moeilijk afscheid van leuke collega’s en ik kreeg een enorme lego doos die ik heel graag wilde en dat hadden ze onthouden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.😢quote:
👍🏼 en ook wel een beetje spannend.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 12:56 schreef derLudolf het volgende:
Zo eerste deel alternatief pensioen ook maar es mee begonnen.
Zit niet bij pensioenfonds, krijg per maand extra om daar zelf iets mee te doen. En een gesprek met een adviseur daarover. Al poos een of ander beleggingsiets bij NN.
Al een tijdje iets minder daarin gedaan en onlangs wat goud en zilver besteld. Kan ik vanmiddag ophalen.
Nee, schapen zijn min of meer het hele jaar vruchtbaar met een sterke voorkeur voor het zich laten dekken in de herfst. Dus tot 5 maand nadat de ram er niet meer was zijn er lammetjes mogelijk. Wij hebben bij onze schapen als ze het helemaal zelf mogen weten de meeste lammeren zo in maart en april, waarbij februari en mei dan zeker niet uitzonderlijk zijn. Januari is erg vroeg, maar de uitzonderingen hebben we ongeveer in elke maand wel eens gehad na twintig jaar schapen.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 09:44 schreef Barreltje het volgende:
[..]
nee de ram liep er altijd wel bij eigenlijk.
we hadden dus 2 lammetjes in 2 weken en nu dus al 3 weken niks![]()
de ram is niet meer sinds begin january, dis in principe kan er nog van alles tot april/mei.
hebben ooien eigenlijk een gezamelijke vruchtbare tijd ?
Mooiquote:Op vrijdag 16 februari 2024 11:02 schreef Lucky_Strike het volgende:
@:sigme, ik heb mezelf een Felco oogstschaartjekado gedaan wegens het uitstrijkje.
Waar ga je het ophalen en waarom haal je het op?quote:Op vrijdag 16 februari 2024 13:48 schreef derLudolf het volgende:
Verwachting is dat1 Troy ounce (ik prefereer zelf SI eenheden, maar maakt voor dit vergelijk niet uit) in 2050 $10.000 is. Op dit moment kost een Wiener Philharmoniker van een Troy ounce ¤1985
Speculatief zijn die beleggingen ook, als je bij zo'n verzekeringsding (met gegarandeerd rendement) krijg je veel minder aan het eind van de rit.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 14:14 schreef sigme het volgende:
[..]
Waar ga je het ophalen en waarom haal je het op?
Ik laat de boel altijd thuis bezorgen.
Vervijfvoudiging in 30 jaar tijd ziet er spectaculair uit, maar is natuurlijk niet speciaal meer dan inflatieverwachting, lijkt me zo? En dan is de goudwaarde nog speculatief ook.
Ja, beleggingen in aandelen zijn nog speculatiever. Ik heb de boel maar wat verdeeld, een stapel stenen, een handvol aandelen, wat goud, wat virtuele cijfers bij een bank. Persoonlijk hou ik daarvan het meeste van die stenen en dat goud, hoewel de waarde speculatief is, is de bezitting in elk geval tastbaar.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 14:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Speculatief zijn die beleggingen ook, als je bij zo'n verzekeringsding (met gegarandeerd rendement) krijg je veel minder aan het eind van de rit.
Ophalen op de woon/werk route, omdat je dan niet thuis hoeft te blijven.
Hehe wil je ook nog weten hoe laat?quote:Op vrijdag 16 februari 2024 14:24 schreef sigme het volgende:
[..]
Ja, beleggingen in aandelen zijn nog speculatiever. Ik heb de boel maar wat verdeeld, een stapel stenen, een handvol aandelen, wat goud, wat virtuele cijfers bij een bank. Persoonlijk hou ik daarvan het meeste van die stenen en dat goud, hoewel de waarde speculatief is, is de bezitting in elk geval tastbaar.
Maar serieus: waar haal je het op? Ik koop het volgens mij altijd in Alkmaar en dat is mij te ver rijden. Hoewel ik dat misschien ook nog wel eens doe, met een overnachtinkje.
Wat ik zeg, ik laat het bezorgen. Dat wordt dan door beëdigde waardetransporteurs gedaan, van die lui die ook uniformen en formele papieren mogen bezorgen. Gaat op zich prima, al vond ik het de eerste keer wel een beetje spannendquote:Op vrijdag 16 februari 2024 14:31 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hehe wil je ook nog weten hoe laat?
Ik was niet degene die vanmorgen aan het piepen was.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 10:52 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Voor die ene keer dat iets mis is met user?
Bij Kasteel Heeswijk hebben ze een uitstekende lunchroomquote:Op vrijdag 16 februari 2024 16:12 schreef borisz het volgende:
Gefeliciteerd Sarabi
Terug van Camino Brabant Nuland - Veghel. Kasteel Heeswijk wil ik nog wel eens bezoeken. Heeswijk-Dinther vond ik wel een grappig dorp. En Veghel ok... Verder is het eigenlijk 20km langs boerderijen. Wrs heeft de provincie wel wat mooiere stukken
Koffie zou ook hier moeten kunnen. Zowel koffie als thee groeien dan wel in tropische landen, maar meestal zo hoog dat het er niet warmer is dan een graad of vijftien max (of in elk geval, bij de plantages waar ik geweest ben).quote:
Pics orquote:Op vrijdag 16 februari 2024 16:58 schreef sigme het volgende:
'Mijn' jongercentrum/poppodium bestaat 125 jaar en ze organiseren een feestje voor alle (oud-)vrijwilligers.
Dus liefste & ik gaan vanavond die kant op.
Ik heb wat kledij uitgezocht waarmee ik eruitzie als de veraan die ik was. Zwart. Flodderig. Mijzelf.
Voor koffie is ook de luchtdruk en luchtvochtigheid van belang. Die maakt dat koffie alleen in hoger gelegen gebieden groeit.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 16:56 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Koffie zou ook hier moeten kunnen. Zowel koffie als thee groeien dan wel in tropische landen, maar meestal zo hoog dat het er niet warmer is dan een graad of vijftien max (of in elk geval, bij de plantages waar ik geweest ben).
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op vrijdag 16 februari 2024 17:30 schreef sigme het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 16 februari 2024 17:21 schreef Syrena het volgende:
Dienstmededeling: de keukenrollen die nu in de aanbieding zijn bij Lidl (6 rollen 3,99), zijn halbblat kwamen we net achter
Veel plezier oldtimer Flodderquote:Op vrijdag 16 februari 2024 16:58 schreef sigme het volgende:
'Mijn' jongercentrum/poppodium bestaat 125 jaar en ze organiseren een feestje voor alle (oud-)vrijwilligers.
Dus liefste & ik gaan vanavond die kant op.
Ik heb wat kledij uitgezocht waarmee ik eruitzie als de veraan die ik was. Zwart. Flodderig. Mijzelf.
Ik kan weinig foto's van mezelf uit die tijd terugvinden, maar wel bijvoorbeeld dezen:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik kan weinig foto's van mezelf uit die tijd terugvinden, maar wel bijvoorbeeld dezen:AhwSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
La derecha oprime, la izquierda libera
quote:Op vrijdag 16 februari 2024 17:30 schreef sigme het volgende:
[..]Staat je nog steeds goed! Black is my happy colourSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat kunnen jullie (iedereen wel) goed gebruiken de komende tijdquote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
We hadden rekening gehouden met de gedraaide omzet en de verkoop van de bakkerij, dat we zo'n 20k aan belasting kwijt zouden zijn, maar dat blijkt nog geen 10% daarvan. Dat is nogal een meevaller
Ja, dit is gewoon een complete installatie aan zonnepanelen, warmtepompen, boilers en thuisbatterijen voor op onze Spaanse bergquote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:33 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dat kunnen jullie (iedereen wel) goed gebruiken de komende tijd
Wow, wat een meevaller.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Ja, dit is gewoon een complete installatie aan zonnepanelen, warmtepompen, boilers en thuisbatterijen voor op onze Spaanse berg
Jeetje! Hoe kan dat nou, dat het verschil zo groot is? Of is dat heel ingewikkeld?quote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
We hadden rekening gehouden met de gedraaide omzet en de verkoop van de bakkerij, dat we zo'n 20k aan belasting kwijt zouden zijn, maar dat blijkt nog geen 10% daarvan. Dat is nogal een meevaller
Nog niet, we zijn net aan de TP begonnen.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:15 schreef vlindertje89 het volgende:
Is iedereen al bijgekeken met schaatsen die dat wil?
Nog maar iets meer dan een uur en dan is het alweeren pizza is onderweg
dus een goede avond.
Niet al het werk wat ik had gewild is gelukt, maar ja. Morgenochtend één scriptie want die ligt anders echt al te lang door mijn eigen slechte planning en ik vind dat dat mijn probleem moet zijn en niet die van student, de rest komt na het weekend wel weer.
@:sigme veel plezier! Tof om foto's te zien!
Paaseitjes van Jamin!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 18:26 schreef z80 het volgende:
De paaseitjes zijn dit jaar van bedroevende kwaliteit. Begonnen aan een zak van de AH. Net of je suikerklontjes met vet zit te eten.
We hadden geanticipeerd op dat het hele deel verkoop bakkerij belast zou worden, omdat dat wel inkomsten zijn en er geen uitgave tegenover staan. Daarnaast is er het laatste halve jaar ook minder gekocht in de bakkerij (voorraad opgemaakt, kapotte dingen niet vervangen als we ook zonder kunnen).quote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:40 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Jeetje! Hoe kan dat nou, dat het verschil zo groot is? Of is dat heel ingewikkeld?
Man is hier chef financiën dus ik snap er niet zo veel van.
Misschien maar beter dat m'n eigen zzpbedrijfje destijds niet echt van de grond kwam
Lekker bezigquote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Nog niet, we zijn net aan de TP begonnen.
Ik heb wel echt alles gedaan wat er op mijn lijst stond, zelfs nog yoga. Wat een dag weer. Ik denk dat dit wel de laatste van dit soort dagen is voorlopig. Het is nog wel druk maar alles kan op een wat normaler tempo gelukkig.
Nu al zin in morgen. Bomen snoeien, schuurtje bouwen en wat zaaien
Ook dat nog natuurlijkquote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:53 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Lekker bezig![]()
En vergeet weer schaatsen morgen niet!
Ik vind dat wel heel fijn aan deze winterperiode, zo vaak schaatsweekend
Wat zij zegtquote:Op vrijdag 16 februari 2024 19:26 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Staat je nog steeds goed! Black is my happy colour
Ik niet. Amerikaanse spellingquote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:36 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Deze wil ik![]()
[ afbeelding ]
https://rustaagh.nl/shop/(...)color-t-shirt-dames/
Tof!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:44 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik kocht recent deze
[ link | afbeelding ]
Voor ¤10 zelfs maar. Vond m zo leuk
Een merk van film- en filmchemie - uit Duitsland afkomstig - heeft als sloganquote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:46 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Ja das waar. Had ik moeten zien
Tof! Hoe vallen die qua maat? Ik heb er al vaker rondgeklikt maar durfde niet te bestellenquote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:44 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik kocht recent deze
[ link | afbeelding ]
Voor ¤10 zelfs maar. Vond m zo leuk
Thanks!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:06 schreef Syrena het volgende:
[..]
Tof! Hoe vallen die qua maat? Ik heb er al vaker rondgeklikt maar durfde niet te bestellen
quote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:22 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Thanks!
Ik heb normaal meestal S van shirts, hier ook een S besteld. Hij sluit goed aan, maar niet te strak ofzo, past wel gewoon goed. Denk dat je met je eigen maat of een maatje groter als je van wat losser zitten de shirts houdt wel prima zit. Ik had voor vriendin/collega hem ook besteld in XL en die zelf ook even gepast en die was natuurlijk wel te groot, maar ook geen jurk ofzo, dus de verschillen tussen de maten zijn denk ik ook niet supergroot. Een M had ik waarschijnlijk ook prima gevonden.
Hahaha, ook een leuke!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:24 schreef Syrena het volgende:
[..]tnx!
Ik zoek eigenlijk eentje die ik op FB tegenkwam, maar die was vast van Ali ofzo, tekst was iets van I like cats, murder shows and maybe 3 people
Oeh die met Schrödingers kat vind ik tofquote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:27 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Hahaha, ook een leuke!
Qwertee heeft elke dag een aantal voor ¤10/11/12 ofzo, en later kun je die voor ¤17 dan kopen als je niet op tijd was. Misschien staat ie daar nog tussen! Ik krijg er nu steeds reclame van op insta, vind er heel veel leuk
Ik heb overigens wel het vrouwenmodel ervan, vergat ik erbij te zeggen.
Deze drie vind ik ook tof![]()
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ik wist niet wat ik moest verwachten, maar heb me enorm vermaakt.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:39 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Ik zit Barbie te kijken, moet erg lachen, is zoooo over the top, taking the piss.
Die bovenste ga ik kopen en aandoen naar mijn werkquote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:27 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Hahaha, ook een leuke!
Qwertee heeft elke dag een aantal voor ¤10/11/12 ofzo, en later kun je die voor ¤17 dan kopen als je niet op tijd was. Misschien staat ie daar nog tussen! Ik krijg er nu steeds reclame van op insta, vind er heel veel leuk
Ik heb overigens wel het vrouwenmodel ervan, vergat ik erbij te zeggen.
Deze drie vind ik ook tof![]()
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
k durfde hier niet te juichen omdat ik niet wist of je gelijk keekquote:
We zijn voor de verandering eens livequote:Op vrijdag 16 februari 2024 22:56 schreef Kaatje1 het volgende:
I
[..]
k durfde hier niet te juichen omdat ik niet wist of je gelijk keek
Draag je dit ook buitenshuis? Dat zou ik wel enorm stoer vinden.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:44 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik kocht recent deze
[ link | afbeelding ]
Voor ¤10 zelfs maar. Vond m zo leuk
Huh?quote:Op zaterdag 17 februari 2024 00:12 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Draag je dit ook buitenshuis? Dat zou ik wel enorm stoer vinden.
Ik heb nog nooit iemand op de firma met een dergelijk shirt gezien bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 00:40 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Huh?wat zou dit een 'alleen thuis' shirt maken?
Nou dat klinkt als een reden er wat aan te doen.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 00:42 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iemand op de firma met een dergelijk shirt gezien bijvoorbeeld.
Kan wel op de uniquote:Op zaterdag 17 februari 2024 00:12 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Draag je dit ook buitenshuis? Dat zou ik wel enorm stoer vinden.
Lekkerquote:Op zaterdag 17 februari 2024 08:26 schreef Karzai het volgende:
Niks lekkerder dan een frisse ochtendwandeling met de ochtenddauw terwijl de stad nog slaapt.
Vers brood gehaald bij de warme bakker
Je wilde toch zaden uitzoeken? Lekker rondlopen in de tuin en kijken waar je wat wil hebben?quote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:09 schreef Lonaa het volgende:
Ja hallo. Ik sliep zozo. De wekker ging vroeg want we moesten klusje doen om half 10, maar dat gaat niet door. *moppert.
Straks heeft W. nog ander klusje maar ik hoef in principe niks vandaag en nu weet ik niet wat ik ga doen.
quote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:08 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Tot ongeveer 6 uur geslapen en daarna allemaal droomdutjes. Heb met @:clubsoda een heel eind gefietst want zij wist de weg naar een meertje waar hele mooie bloemen stonden![]()
Ik heb geen zaad meer.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:14 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Je wilde toch zaden uitzoeken? Lekker rondlopen in de tuin en kijken waar je wat wil hebben?
Ik welquote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:16 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb geen zaad meer.Wel tuinkriebels
Oh ja, dat moet je natuurlijk eerst opkweken. Ben je nu te laat voor het komende seizoen?quote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:16 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb geen zaad meer.Wel tuinkriebels
Dat en ook de weg, ik ben nl erg goed in verdwalenquote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]wat gezellig, fijn dat ik zo'n goed fietsdoel wist
Neuh. Maar ik heb ook niks om op te kweken.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:22 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Oh ja, dat moet je natuurlijk eerst opkweken. Ben je nu te laat voor het komende seizoen?
Wel lief maar nuquote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:25 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Neuh. Maar ik heb ook niks om op te kweken.Heb alles aan LS gestuurd en alle kweekrommel achter gelaten.
Nieuwe kopenquote:Op zaterdag 17 februari 2024 09:25 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Neuh. Maar ik heb ook niks om op te kweken.Heb alles aan LS gestuurd en alle kweekrommel achter gelaten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |