Dat is toch ook wel meer dan terecht lijkt me in deze.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:35 schreef Hanca het volgende:
Niet om aan te horen, Van der Plas. En dan lekker 'haar Pieter' aanvallen. We herinneren ons allemaal dat debat met 'ik wil met Pieter'. Ze klinkt als een gedumpte tiener.
Caroline van der Plas ging stampvoeten als een gedumpte puber richting Omtzigt en toen vroeg Dijk: denkt mevrouw van der Plas echt dat zo een kabinet dichterbij komt?quote:
Nee, want dat oorspronkelijke samen zijn zat alleen in het hoofd van Van der Plas, Omtzigt heeft nooit gezegd dat hij graag met BBB wil.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:39 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat is toch ook wel meer dan terecht lijkt me in deze.
Dat is niet links-rechts, dat is wel of geen Wilders, wel of geen extreemrechts.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:32 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat slaat alleen nergens op als je vast blijft houden aan die oliedom verdeling links-rechts. Die zwartwitte verdeling bestaat niet meer.
Waarom niet op bestaanszekerheid kijken welke partijen samen willen werken en en waarom kan het dan niet zo zijn dat PVV en GroenLinks elkaar vinden? Dan kijk je op immigratie welke partijen daar samen willen werken en daar kunnen andere partijen elkaar op vinden.
Dat stelt men voor maar dat wordt door alle partijen direct afgeschoten. Da's eng, da's niet de oude politiek waar alles in achterkamertjes geregeld wordt door de coalitiepartijen waar men de 2e kamer helemaal buitenspel zet. Niks voor Timmermans
Ze zijn op een moment toch die relatie aangegaan en daar is Omtzigt volledig in mee gegaan. De manier waarop hij het dan heeft laten klappen is echt politiekonwaardig.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, want dat oorspronkelijke samen zijn zat alleen in het hoofd van Van der Plas, Omtzigt heeft nooit gezegd dat hij graag met BBB wil.
Lijkt me ook de enige optie, zowel VVD als NSC zien dat Wilders geen 10+ ministers kan leveren.quote:
Nee, Omtzigt heeft altijd gezegd: ik praat wel mee, maar ik ga er echt niet helemaal in mee. Hij is dus niks aangegaan.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:44 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ze zijn op een moment toch die relatie aangegaan en daar is Omtzigt volledig in mee gegaan. De manier waarop hij het dan heeft laten klappen is echt politiekonwaardig.
Idem hier. Ik hoop dat hij het CDA op deze manier van politiek bedrijven weer uit het slop kan trekkenquote:Op woensdag 14 februari 2024 15:44 schreef KoosVogels het volgende:
Vond Bontenbal al een verademing tijdens de campagne, maar raak steeds meer van hem gecharmeerd.
Als hij zo doorgaat overweeg ik bij de volgende verkiezingen serieus CDA te stemmen.
Dat is wel heel makkelijk en ook niet waar.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:45 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, Omtzigt heeft altijd gezegd: ik praat wel mee, maar ik ga er echt niet helemaal in mee. Hij is dus niks aangegaan.
Ik begrijp dat, sympathieke vent enzo, maar ik stem toch liever op een partij vanwege hun standpunten.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:44 schreef KoosVogels het volgende:
Vond Bontenbal al een verademing tijdens de campagne, maar raak steeds meer van hem gecharmeerd.
Als hij zo doorgaat overweeg ik bij de volgende verkiezingen serieus CDA te stemmen.
Het is wel waar. Omtzigt heeft nooit in een kabinet met Wilders gewild. Voor de verkiezingen niet en na de verkiezingen niet. Dus Omtzigt is niks aangegaan, behalve een gesprek wat met name over grondrechten ging, waarschijnlijk in de hoop dat deze punten over de grondrechten genoeg draagvlak zou geven voor een breed extraparlementair kabinet met PVV, maar ook met bijvoorbeeld PvdAGL.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:47 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat is wel heel makkelijk en ook niet waar.
Hij heeft toen de PVV niet genoemd, hij heeft toen niet gezegd en niet bedoeld dat hij met de PVV in een kabinet wilde.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:48 schreef qajariaq het volgende:
Tot 21 nov wilde Pieter niet met PVV. op 22 nov was zijn eerste reactie dat ie dat wel ging doen. Dat viel me toen erg tegen eigenlijk. Over schaduw heen stappen waren zijn woorden.
Zo herinner ik het me wel. Ik viel bijna van de stoel af namelijk.quote:Op woensdag 14 februari 2024 15:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hij heeft toen de PVV niet genoemd, hij heeft toen niet gezegd en niet bedoeld dat hij met de PVV in een kabinet wilde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |