Racisten die de bende willen opruimen of weg met onzers die het hele land verder naar de klote helpen?quote:Op maandag 12 februari 2024 18:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Geen idee maar elk kabinet met de racisten van PVV is per definitie ontzettend kut.
Te weinig zetels.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:38 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Zo'n Pieter daar kun je toch ook helemaal niets mee.En dan zit er in zijn oude partij een volkomen redelijke vent (Bontenbal) waarmee je heel goed zaken kunt doen.
Doodzonde en jammer dat niemand het over hem heeft.
over het algemeen zorgen conservatieve partijen juist voor degeneratie in landen. Vooral als het hele land op copsnervatief overgaat. Je weet dan zeker dat jou generatie het hoogte punt blijft van de toekomst.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Racisten die de bende willen opruimen of weg met onzers die het hele land verder naar de klote helpen?
Wat wil je?
Maar Bontenbal was sowieso al nooit met deze partijen gaan onderhandelen natuurlijkquote:Op maandag 12 februari 2024 18:38 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Zo'n Pieter daar kun je toch ook helemaal niets mee.En dan zit er in zijn oude partij een volkomen redelijke vent (Bontenbal) waarmee je heel goed zaken kunt doen.
Doodzonde en jammer dat niemand het over hem heeft.
Wie helpt het land volgens jou naar de klote en hoe precies? Het percentage moslims in Nederland is al decennialang nagenoeg gelijk rond de 5%. Pure bangmakerij en polarisatie van de PVV. Die horen niet in een kabinet.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Racisten die de bende willen opruimen of weg met onzers die het hele land verder naar de klote helpen?
Wat wil je?
Boos zijn.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:35 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Ja en ik haat dat. Als je de rechtspraak niet vertrouwt, dan houdt het toch gewoon helemaal op? Wat wil je dan wel nog?
Bontenbal-CDA en NSC moeten uiteindelijk gewoon fuseren natuurlijk. Die vinden eigenlijk gewoon hetzelfde.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:44 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Maar Bontenbal was sowieso al nooit met deze partijen gaan onderhandelen natuurlijk
Heel Nederland is gebaat bij een groot CDA, ook mensen die denken dat ze daar niet bij gebaat zijn.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:43 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Te weinig zetels.
Ik hoop dat het CDA hem vast weet te houden, want Bontenbal is echt een prima politicus.
Nou, er is inmiddels wel even wat pas op de plaats nodig. Geen opportunistisch gekutkloot van crisis naar crisis wat zelf geïnitieerd is door gewoonweg niet in te grijpen. Op meerdere vlakken. Eerst dat eigen huis even schoonmaken, opruimen en herschikken en dan weer verder.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:43 schreef Korenfok het volgende:
[..]
over het algemeen zorgen conservatieve partijen juist voor degeneratie in landen. Vooral als het hele land op copsnervatief overgaat. Je weet dan zeker dat jou generatie het hoogte punt blijft van de toekomst.
Ja, maar daar kun je geen land mee besturen.quote:
Omtzigt hield de deur open vandaag, dacht ik, in ieder geval richting een minderheidskabinet. Hoe lang dat overleeft is echter wel een open vraag.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:47 schreef klaasweetalles het volgende:
Het zou echt belachelijk zijn als Omtzigt na afgelopen week zou alsnog zou besluiten om met de pvv en bbb in zee te gaan
Het lijkt me echt onmogelijk dat dit nog gaat gebeuren.
Ik vraag me ook af of Omtzigt bedreigd is door PVV kiezers de afgelopen week.....het zou me echt niets verbazen.
Minderheidskabinet, na 2 maanden klappen, nieuwe verkiezingen en dan een groot CDA. Dat is wat we nodig hebben.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Omtzigt hield de deur open vandaag, dacht ik, in ieder geval richting een minderheidskabinet. Hoe lang dat overleeft is echter wel een open vraag.
Precies maar we zijn boos en bang. Soit, zeg het maar.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:48 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Ja, maar daar kun je geen land mee besturen.
Of überhaupt een kabinet formeren. Zie dit rare gedoe.
Dat is misschien wel de intelligentste politieke conclusie van de afgelopen 20 jaar.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:48 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Heel Nederland is gebaat bij een groot CDA, ook mensen die denken dat ze daar niet bij gebaat zijn.
Dat het klapt geloof ik wel maar dat gaat niet gebeuren. Eerder een grotere PVV en verdere versplintering als we naar de peilingen kijken.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:49 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Minderheidskabinet, na 2 maanden klappen, nieuwe verkiezingen en dan een groot CDA. Dat is wat we nodig hebben.
Je hebt ook gewoon een goede balans nodig tussen doorgeslagen progressief (individualisme, vrouwenquota, doorgeslagen zelfhaat, gezeur over patriarchaat) en ongezond conservatief. Kortom, gezond conservatief.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:50 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Dat is misschien wel de intelligentste politieke conclusie van de afgelopen 20 jaar.
(Ik heb 'm vaker gehoord, niet meteen veren in je reet steken)
maar is het nu zo moeilijk om te begrijpen dat het voor zowel de VVD als NSC het politieke zelfmoord is om in een PVV kabinet te stappen?quote:Op maandag 12 februari 2024 18:32 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Bijzonder.
Er worden eerst gezamenlijk 7 punten opgesteld. PVV is daarnaast bereid om 5 initiatiefwetsvoorstellen in te trekken om aan het grondrechtenverhaal te voldoen. En vervolgens zegt NSC doodleuk: meh, we kunnen ons vinden in wat er is opgesteld, bedankt voor alles. Maar we vinden de afstand met de PVV alsnog te groot vanwege hun uitspraken in het verleden en de standpunten in het verkiezingsprogramma. En stappen niet in een meerderheidskabinet.
Tsjah, dat programma kun je niet meer wijzigen. Hoogstens op punten terugkomen (wat de PVV ook doet lijkt het). Daarvoor was dat hele gesprek toch, om daar samen afspraken over te maken?
En dan toch weer terugvallen op het verleden. Dan is dat hele gesprek over de Grondwet ook voor niks geweest. Hadden ze ook niet speciaal afspraken over hoeven te maken.
Gaat niet alleen om moslims. Laatste jaren de problemen gezien die links veroorzaakt met hun beleid op energie en asielzoekers?quote:Op maandag 12 februari 2024 18:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Wie helpt het land volgens jou naar de klote en hoe precies? Het percentage moslims in Nederland is al decennialang nagenoeg gelijk rond de 5%. Pure bangmakerij en polarisatie van de PVV. Die horen niet in een kabinet.
Eensch. Alleen bovenal zie ik het liefste geen links kabinet met utopische wensdenkers van het wokegeslacht wat rijdt op eenhoorntjes over de regenboog. Ik wil realisme en daar kan je pvda/gl en d66 echt niet op betrappen in de afgelopen jaren.quote:Zie sowieso liever een gebalanceerd kabinet dan een rechts kabinet. Er is genoeg kapot bezuinigd in de zorg en publieke ruimte onder het mom van privatisering. Nergens voor nodig.
Hij wil niet regeren, zoveel is wel duidelijk, hij wilde ook geen 20 zetels maar ja, hij heeft ook niets gedaan om te voorkomen dat hij zo groot zou worden want tegelijkertijd is hij ook ambitieus en lonkt de macht.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:49 schreef Vliegbaard het volgende:
Ik begin me onderhand af te vragen of de Nederlandse regering niet beter af is zonder Omtzigt. Ik dicht die man veel eigenschappen toe maar die man lijkt me steeds minder geschikt voor de politiek.
Ik kan die man totaal niet doorgronden. En daar begin ik eerlijk gezegd een beetje een hekel aan te krijgen. Het lijkt wel een echte politicus.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hij wil niet regeren, zoveel is wel duidelijk, hij wilde ook geen 20 zetels maar ja, hij heeft ook niets gedaan om te voorkomen dat hij zo groot zou worden want tegelijkertijd is hij ook ambitieus en lonkt de macht.
Ben ik niet met je eens. Ik vind dat het beste beleid links en progressief is. Ik zie alleen ook dat Nederland daar niet echt voor te porren is. Nou, laten we het dan via het midden proberen. Dan vinden we elkaar misschien alsnog.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Je hebt ook gewoon een goede balans nodig tussen doorgeslagen progressief (individualisme, vrouwenquota, doorgeslagen zelfhaat, gezeur over patriarchaat) en ongezond conservatief. Kortom, gezond conservatief.
Grappig want ik denk dat we juist wat rechts van het midden nodig hebben.quote:Op maandag 12 februari 2024 18:54 schreef Blastbeat het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens. Ik vind dat het beste beleid links en progressief is. Ik zie alleen ook dat Nederland daar niet echt voor te porren is. Nou, laten we het dan via het midden proberen. Dan vinden we elkaar misschien alsnog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |