Geen idee. Landen die nu in conflict zijn hebben verder niet echt een goede staat van dienst als het op democratie aan komtquote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:26 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Zeggen ze dat niet in elk land waar ze de verkiezingen hebben afgeschaft? Het is slechts tijdelijk...
Gewoon wat Wagner toezichthouders neer zetten net als met de verkiezingen in de lpr dpr.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:26 schreef sp3c het volgende:
Lol
Die is nog lang niet voorbij
Op dit moment zijn grote delen van het land bezet, dan slaan verkiezingen nergens op
Je zal wel moeten want regerings diensten zullen ze wel niet toelatenquote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Gewoon wat Wagner toezichthouders neer zetten net als met de verkiezingen in de lpr dpr.
Oh wacht.
Tussen 40/45 regelde de koningin dat gewoon in de eentjequote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:38 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Geen idee. Landen die nu in conflict zijn hebben verder niet echt een goede staat van dienst als het op democratie aan komt
Vanuit het buitenland zelfs!quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
Tussen 40/45 regelde de koningin dat gewoon in de eentje
Daarom thank god for mobile phones.. Heeft haar leven zo makkelijk gemaakt.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Vanuit het buitenland zelfs!
Zou ze die Engelse friet te pruimen hebben gevonden? Das echt nasty met die vinager erover.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:47 schreef sp3c het volgende:
[..]
Tussen 40/45 regelde de koningin dat gewoon in de eentje
Hij is dus nog gaande.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:25 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
De oorlog is bijna voorbij
Heel bijzondere constatering.quote:en in grote delen van Oekraïne is er geen oorlog.
Zo werkt propaganda hè?quote:
Noem eens voorbeelden daarvan.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 20:26 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Zeggen ze dat niet in elk land waar ze de verkiezingen hebben afgeschaft? Het is slechts tijdelijk...
Doelwitten diep in Rusland kunnen zo geraakt worden.quote:Oekraïne beschikt sinds deze week over een gloednieuw langeafstandswapen om de Russen tot ver achter de frontlinies te bedreigen. De trefzekere Ground Launched Small Diameter Bombs (GLSDB) kan doelen raken tot op 150 kilometer. Dat is bijna dubbel zo ver als het bereik van de eerder gestuurde Himars-raketten.
Vier bronnen hebben aan nieuws- en onderzoeksplatform Politico verteld dat Oekraïne deze week een nieuwe lading geleide bommen van Amerikaanse makelij ontvangt. Boeing en Saab hebben het precisiewapen samen ontwikkeld.
Volgens persbureau Reuters was er op 16 januari een laatste succesvolle test in Florida. Normaal gezien zou Oekraïne de GLSDB’s vanaf woensdag al als eerste land ter wereld kunnen gebruiken, zo hebben anonieme Amerikaanse functionarissen aan Politico verklaard.
Het is een vrij wendbaar projectiel dat allerlei bochten kan maken om zo de vijandelijke afweer te ontwijken. De GLSDB-bommen met een kleine diameter kunnen tot 150 kilometer ver vliegen en zo Russische posities achter de frontlinies bedreigen. Bovendien zijn ze relatief goedkoop.
https://www.ad.nl/buitenl(...)p-slagveld~afbff9f6/
Goed nieuws, het zal de Russen kunnen dwingen om hun logistiek verder terug te dringen, waardoor Oekraïne meer kans krijgt deze oorlog te beëindigen.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 22:50 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Doelwitten diep in Rusland kunnen zo geraakt worden.
Klopt. Win-win situatie.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 22:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Wel slim van de Amerikanen. In plaats van een zak geld geven ze net ontwikkelde raketten van eigen bodem weg. Krijgen die gelijk een goede test op het slagveld en gratis promotie voor andere landen die de raketten eventueel ook aan willen schaffen.
Klopt, Oekraïne moet worden afgeschilderd als een corrupt extremistisch kutland, dat zo snel mogelijk door Rusland wordt opgeruimd.quote:
Ik zit ook op Amerikaanse forums en de meeste zien echt wel wat gebeurt en zijn zich ook bewust dat de Oekraïners verre van heilig zijn, dat ze overspoeld worden met propaganda en dat het puur om geopolitieke belangen gaat.quote:
Blah blah blah geopolitieke belangen. Het zijn ook geopolitieke belangen dat Poetin Oekraïne helemaal kapot aan het bombarderen is. :kots:quote:Op zaterdag 3 februari 2024 08:55 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik zit ook op Amerikaanse forums en de meeste zien echt wel wat gebeurt en zijn zich ook bewust dat de Oekraïners verre van heilig zijn, dat ze overspoeld worden met propaganda en dat het puur om geopolitieke belangen gaat.
Klopt ja.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:02 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Blah blah blah geopolitieke belangen. Het zijn ook geopolitieke belangen dat Poetin Oekraïne helemaal kapot aan het bombarderen is. :kots:
Ja, maar dat is wat anders. Extreem-rechtse partijen groeien overal in Europa met steun van het Kremlin.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:24 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Klopt ja.
Dat zijn het idd.
Pas geleden was ik in Duitsland maar de gemiddelde Duitser heeft ook wel door dat ze in de maling genomen worden, meer dan ik had verwacht eigenlijk.
Ik verwacht dat partijen die steun aan Oekraïne willen verminderen daar wel gaan groeien.
Dus wat dat betreft mag Oekraïne gewoon stikken en veranderen in een Russische oblast...quote:Op zaterdag 3 februari 2024 08:55 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Ik zit ook op Amerikaanse forums en de meeste zien echt wel wat gebeurt en zijn zich ook bewust dat de Oekraïners verre van heilig zijn, dat ze overspoeld worden met propaganda en dat het puur om geopolitieke belangen gaat.
Maar dat mag, want Oekraïne is een klote land met een klote volk dat het niet verdiend om hulp te krijgen bij de verdediging van hun grondgebied...quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:02 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Blah blah blah geopolitieke belangen. Het zijn ook geopolitieke belangen dat Poetin Oekraïne helemaal kapot aan het bombarderen is. :kots:
Wat mij betreft zijn die welkom.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:44 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Ja, maar dat is wat anders. Extreem-rechtse partijen groeien overal in Europa met steun van het Kremlin.
Mocht Oekraïne vernietigd worden door Poetin, zullen miljoenen Oekraïense vluchtelingen deze kant op komen.
Oekraïners waren toch verre van heilig volgens jou? Los van het veiligheidsaspect zit uk niet te wachten op miljoenen extra vluchtelingenquote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:59 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Wat mij betreft zijn die welkom.
Ook nu, heb liever dat ze hier zitten dan als kanonnenvoer gebruikt worden.
Ik neem aan dat dit sarcasme is. Oekraïne is helaas geen lid van de NAVO.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 09:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar dat mag, want Oekraïne is een klote land met een klote volk dat het niet verdiend om hulp te krijgen bij de verdediging van hun grondgebied...
Klopt maar ik ben zelf ook verre van heilig.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 10:11 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Oekraïners waren toch verre van heilig volgens jou? Los van het veiligheidsaspect zit uk niet te wachten op miljoenen extra vluchtelingen
Het is de teneur die te lezen valt vanaf het begin van de invasie.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 10:13 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dit sarcasme is. Oekraïne is helaas geen lid van de NAVO.
Maar goed, dat is ook geen garantie.
Mocht Donald Trump weer president worden, dan is de kans levensgroot dat Poetin ook wat gaat proberen bij de Baltische staten.
Tot nu is hij systematisch op oorlogspad gegaan met de vroegere Sovjet-gebieden.
Is het niet beter om te voorkomen dat er nog eens miljoenen Oekraïense vluchtelingen bij komenquote:Op zaterdag 3 februari 2024 10:17 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Klopt maar ik ben zelf ook verre van heilig.
Wilt niet zeggen dat ik een gevaar voor de maatschappij ben ofzo.
Wat mij betreft sturen ze vluchtelingen van buiten dit continent terug zodat we plaats hebben voor de Europese vluchtelingen.
Maar ja, dat zal wel niet gaan gebeuren.
ah je speelt weer de emo kaart om het bericht te downplayen.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 08:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, Oekraïne moet worden afgeschilderd als een corrupt extremistisch kutland, dat zo snel mogelijk door Rusland wordt opgeruimd.
Dat is al sinds het begin van de invasie de trend.
Je ontkent het tenminste niet.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:15 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
ah je speelt weer de emo kaart om het bericht te downplayen.
Ah, nu speel jij emo.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:30 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Oekraïne is geen corrupt land dat is een cOmPlotTheoRie.
Wie heeft het over de connectie tussen de corruptie en de invasie?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ah, nu speel jij emo.
Anyway, wat heeft de corruptie in Oekraïne te maken met de invasie?
Oekraïne is een corrupt land en het kent ook problemen met bepaalde vormen van extremisme. Maar dat wil niet zeggen dat het moet worden 'opgeruimd' door Rusland. De Russen hebben helemaal niets te zoeken in Oekraïne. Beide punten kunnen tegelijkertijd waar zijn.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 08:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, Oekraïne moet worden afgeschilderd als een corrupt extremistisch kutland, dat zo snel mogelijk door Rusland wordt opgeruimd.
Dat is al sinds het begin van de invasie de trend.
Klopt, en ik ontken niet dat er veel mis is in Oekraïne, maar dat wordt steeds gebruikt als argument om het land niet te helpen hun grondgebied te verdedigen, tot het legitimeren van de Russische inval in het land.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 14:34 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Oekraïne is een corrupt land en het kent ook problemen met bepaalde vormen van extremisme. Maar dat wil niet zeggen dat het moet worden 'opgeruimd' door Rusland. De Russen hebben helemaal niets te zoeken in Oekraïne. Beide punten kunnen tegelijkertijd waar zijn.
Waarvan akte.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 14:29 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Wie heeft het over de connectie tussen de corruptie en de invasie?
Laat eens een quote zien van iemand die de inval legitimeert omdat er dingen mis gaan in Oekraïne.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 15:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en ik ontken niet dat er veel mis is in Oekraïne, maar dat wordt steeds gebruikt als argument om het land niet te helpen hun grondgebied te verdedigen, tot het legitimeren van de Russische inval in het land.
Quote eens iemand die dit zo heeft gezegd dan.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:30 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Oekraïne is geen corrupt land dat is een cOmPlotTheoRie.
Dus dat eerste herken je wel.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 15:29 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Laat eens een quote zien van iemand die de inval legitimeert omdat er dingen mis gaan in Oekraïne.
Alles valt of staat met westerse financiële, militaire en politieke steun.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 23:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Veel gemaakte denkfout.
Het westen bepaalt dat niet.
Nope.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 23:27 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Alles valt of staat met westerse financiële, militaire en politieke steun.
Dus het westen bepaalt het wel degelijk.
En hoe denk jij dat ze dat gaan doen zonder westerse financiële en militaire steun?quote:Op zondag 4 februari 2024 00:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nope.
Oekraïne bepaalt zelf of ze door gaan met het verdedigen van hun grondgebied.
En Oekraïne is helder in wat ze willen: volledige terugtrekking van Rusland.
Pijn, moeite en guerilla.quote:Op zondag 4 februari 2024 07:30 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
En hoe denk jij dat ze dat gaan doen zonder westerse financiële en militaire steun?
Dat is niet te doen zonder hulp.quote:
Natuurlijk wel. Alleen minder efficiënt. Met hulp zijn dingen efficiënter, ja.quote:Op zondag 4 februari 2024 10:52 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Dat is niet te doen zonder hulp.
Nodig niet. Wel helpt alles natuurlijk. Het leuke van een guerrilla oorlog is dat het met minimale middelen kan.quote:Ook voor een guerrilla oorlog heb je financiële en militaire steun nodig.
Dus jij denkt dat het voeren van een guerrilla oorlog tegen Rusland zonder militaire of financiële hulp enige kans van slagen heeft?quote:Op zondag 4 februari 2024 10:55 schreef ems. het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Alleen minder efficiënt. Met hulp zijn dingen efficiënter, ja.
[..]
Nodig niet. Wel helpt alles natuurlijk. Het leuke van een guerrilla oorlog is dat het met minimale middelen kan.
Of iets slaagt hangt van het doel af. Ze zullen Moskou waarschijnlijk niet veroveren, nee. Net als dat de vietcong weinig schade heeft kunnen doen tegen New York.quote:Op zondag 4 februari 2024 10:56 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat het voeren van een guerrilla oorlog tegen Rusland zonder militaire of financiële hulp enige kans van slagen heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |