Fijn voor je maar jij bent een Viaplay hater, dat maakt mensen die het niet met je eens zijn nog geen fanboys.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:43 schreef Eagles89 het volgende:
Wat een doodse stilte van de ViaPlay fanboys hier. Ik ben in elk geval heerlijk wakker geworden vandaag, een van de mooiste berichten (nu al) van dit jaar. Hoop wel dat de rechtvaardigheid zege zal vieren en ze die overlopers vd Garde en de Coronel brothers nooit meer een stap in de Ziggo studio laten zetten. Ho Pin Tung is nooit een vaste Ziggo waarde geweest dus die mogen ze eventueel verwelkomen, is een hele prima analist. Amber Brandsen mag lekker terug het huishouden in om voor haar kindjes te zorgen en over die twee commentatoren kunnen we het beter helemaal niet meer hebben, maar op Eurosport het EK vissen verslaan lijkt me afdoende.
Wat een héérlijk Paasweekend is dit!Ik ben echt heel blij
Zijn ze al (op 1 na)quote:
Als je voornamelijk voor Max kijkt ben je geen mainstream F1 kijker maar een Maxfanboy.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:49 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zijn ze al (op 1 na)![]()
Jullie beseffen niet hoeveel plezier ViaPlay de mainstream F1 kijker die voornamelijk voor Max kijkt heeft ontnomen, de hele week kon ik altijd uitkijken naar de race met op vrijdag al beelden in het café, en dan alle voor en nabeschouwingen etc. En dat eeuwige gekut met dat syncen van GPR om die twee vreselijke Viaplay commentatoren maar te kunnen ontwijken, en dat anno 2024, en dat vreselijke streamen via internet…wat was dat ongelofelijk irritant!!
Dus eigenlijk ben je helemaal geen F1 fan?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:49 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zijn ze al (op 1 na)![]()
Jullie beseffen niet hoeveel plezier ViaPlay de mainstream F1 kijker die voornamelijk voor Max kijkt heeft ontnomen, de hele week kon ik altijd uitkijken naar de race met op vrijdag al beelden in het café, en dan alle voor en nabeschouwingen etc. En dat eeuwige gekut met dat syncen van GPR om die twee vreselijke Viaplay commentatoren maar te kunnen ontwijken, en dat anno 2024, en dat vreselijke streamen via internet…wat was dat ongelofelijk irritant!!
Zing jij ook altijd mee met 'SUPER MAX MAX MAX'?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 12:49 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zijn ze al (op 1 na)![]()
Jullie beseffen niet hoeveel plezier ViaPlay de mainstream F1 kijker die voornamelijk voor Max kijkt heeft ontnomen, de hele week kon ik altijd uitkijken naar de race met op vrijdag al beelden in het café, en dan alle voor en nabeschouwingen etc. En dat eeuwige gekut met dat syncen van GPR om die twee vreselijke Viaplay commentatoren maar te kunnen ontwijken, en dat anno 2024, en dat vreselijke streamen via internet…wat was dat ongelofelijk irritant!!
Ik keek als hele kleine jongen toen Jos Verstappen in de F1 reed, en toen hij niet meer reed heb ik geen race meer gezien. Ergens rond 2005 werd bekend dat hij A1 GP ging rijden en daar heb ik elke race die ze uitzonden live gezien (waar Jos meedeed) met Kalff destijds als commentator. En toen bekend werd dat Max in 2015 in de F1 zou gaan racen heb ik sinds Australië 2015 geen race meer gemistquote:Op zaterdag 30 maart 2024 14:51 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dus eigenlijk ben je helemaal geen F1 fan?
Moet Kalff kaal geschoren worden?quote:Op zaterdag 30 maart 2024 15:24 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ik keek als hele kleine jongen toen Jos Verstappen in de F1 reed, en toen hij niet meer reed heb ik geen race meer gezien. Ergens rond 2005 werd bekend dat hij A1 GP ging rijden en daar heb ik elke race die ze uitzonden live gezien (waar Jos meedeed) met Kalff destijds als commentator. En toen bekend werd dat Max in 2015 in de F1 zou gaan racen heb ik sinds Australië 2015 geen race meer gemisteen Verstappen fan kun je het noemen
en nu het weer naar Ziggo gaat word ik weer op mijn wenken bediend, ik beleef daar gewoon heel veel meer plezier aan, en daarom ben ik ontzettend blij dat het weer vertrekt bij ViaPlay, net als de meesten met mij
Ik denk dat het gros van de Nederlandse kijkers de laatste jaren vanwege het succes van Max kijken, hoor. De groep "echte" F1-fans is niet zo groot.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als je voornamelijk voor Max kijkt ben je geen mainstream F1 kijker maar een Maxfanboy.
Sowieso is Nederland geen autosport land en zal het ook nooit worden.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 16:10 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat het gros van de Nederlandse kijkers de laatste jaren vanwege het succes van Max kijken, hoor. De groep "echte" F1-fans is niet zo groot.
Dit is gewoon feitelijk keihard onjuist. Zo erg dat het gewoon lachwekkend is.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 16:16 schreef GM78 het volgende:
[..]
Sowieso is Nederland geen autosport land en zal het ook nooit worden.
Zodra Max stopt, is er geen hond die nog gaat kijken.
Zal mij überhaupt benieuwen wie dan nog heel veel geld wil betalen voor de rechten.
Jij denkt dat wanneer Max stopt, er nog veel F1-kijkers overblijven in NL? Ik denk het niet.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 16:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is gewoon feitelijk keihard onjuist. Zo erg dat het gewoon lachwekkend is.
Ik kan me nog een autosportevenement herinneren een jaar voor Max zijn debuut maakte. Je kon over de hoofden lopen zo druk was het. Die racedagen op Assen deden het ook altijd goed.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 17:00 schreef Tijn het volgende:
[..]
Jij denkt dat wanneer Max stopt, er nog veel F1-kijkers overblijven in NL? Ik denk het niet.
Oh ik geloof best dat er 100.000 Nederlanders te vinden zijn die zo'n uitje leuk vinden. Het punt was dat die F1-rechten voor Nederland in de toekomst na het vertrek van Max niet zoveel meer waard gaan zijn.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 20:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik kan me nog een autosportevenement herinneren een jaar voor Max zijn debuut maakte. Je kon over de hoofden lopen zo druk was het. Die racedagen op Assen deden het ook altijd goed.
Langer geleden was A1GP ook altijd een gekkenhuis.
Dus ja, er blijft een flinke kern autosportfans over. Niet per se F1-kijkers, maar als je Nederland een niet-autosport land noemt, heb je er echt totaal niets van begrepen.
Nee, tuurlijk niet. Maar ik reageerde op "Nederland is geen autosportland".quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Oh ik geloof best dat er 100.000 Nederlanders te vinden zijn die zo'n uitje leuk vinden. Het punt was dat die F1-rechten voor Nederland in de toekomst na het vertrek van Max niet zoveel meer waard gaan zijn.
Het is toch een vrij niche aangelegenheid. Vraag 10 mensen op straat of ze iets met autosport hebben, en 9 zeggen nee.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet. Maar ik reageerde op "Nederland is geen autosportland".
Nee, of 'Ja voor Max natuurlijk he!'.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is toch een vrij niche aangelegenheid. Vraag 10 mensen op straat of ze iets met autosport hebben, en 9 zeggen nee.
Het is geen voetbal nee. Ik snap echt niet welk punt je probeert te maken.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is toch een vrij niche aangelegenheid. Vraag 10 mensen op straat of ze iets met autosport hebben, en 9 zeggen nee.
Volgens mij gewoon dat de groep die ook F1 kijkt als er geen (goed presterende) Nederlander meedoet, niet zo groot is. En zeker niet als je er een duur abonnement voor moet afsluiten.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 21:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het is geen voetbal nee. Ik snap echt niet welk punt je probeert te maken.
Dan is momenteel de groep 'mainstream F1-kijkers' zo klein dat het eigenlijk het predikaat 'mainstream' niet echt mag dragen.quote:Op zaterdag 30 maart 2024 13:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als je voornamelijk voor Max kijkt ben je geen mainstream F1 kijker maar een Maxfanboy.
ViaPlee zal voor de komende honderd jaar nog in lesboeken opduiken hoe het absoluut NIET moet. Pure kapitaalsvernietiging op amateurniveau, bijna zo bizar dramatisch dat je een soort vooropgezet plan begint te vermoeden…quote:Op zaterdag 30 maart 2024 22:05 schreef Jane het volgende:
[..]
Volgens mij gewoon dat de groep die ook F1 kijkt als er geen (goed presterende) Nederlander meedoet, niet zo groot is. En zeker niet als je er een duur abonnement voor moet afsluiten.
Maar goed, laten we niet doen alsof NL daarin uniek is en of dat niet voor heel veel andere sporten net zo geldt.
[..]
Dan is momenteel de groep 'mainstream F1-kijkers' zo klein dat het eigenlijk het predikaat 'mainstream' niet echt mag dragen.![]()
Ik heb persoonlijk nooit begrepen waarom VP zich per se op die kleine groep hardcore liefhebbers leek te willen richten, terwijl juist die groep altijd al beter af was bij F1TV met hun archief e.d. Als je tijdens deze Verstappen-gloriejaren voor veel geld de NLse rechten koopt, moet je de 'Maxfanboys' juist omarmen. Zou ik denken... Alleen al puur commercieel. Maar daar hoef je natuurlijk ook niet per se hossend door een cafe voor te gaan.
Dat is echt onzin, in NL doen ze het gewoon goed, het was een kwestie van te snel teveel willen qua uitbreiden en ze hebben zich verkeken op de covid periode, vooral in Scandinavië toen mensen niets anders te doen hadden.quote:Op zondag 31 maart 2024 01:34 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
ViaPlee zal voor de komende honderd jaar nog in lesboeken opduiken hoe het absoluut NIET moet. Pure kapitaalsvernietiging op amateurniveau, bijna zo bizar dramatisch dat je een soort vooropgezet plan begint te vermoeden…
waar wordt het budget dan gekort bij ziggo vraag ik mij af? die daar in het F1 cafe zitten kosten ook een vermogen.quote:Op zondag 31 maart 2024 10:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is echt onzin, in NL doen ze het gewoon goed, het was een kwestie van te snel teveel willen qua uitbreiden en ze hebben zich verkeken op de covid periode, vooral in Scandinavië toen mensen niets anders te doen hadden.
Hun problemen zijn ontstaan in Scandinavië omdat mensen daar die absurde maandbedragen niet meer wilden betalen na corona.
Dat ze het nu kwijt (gaan) zijn komt omdat Ziggo F1 in NL ook heel hard nodig heeft om te overleven en daar dus nog meer geld voor over had.
Ze doen gewoon een ViaPlay’tje. Elke paar maanden het verhogen van de abonnementen van hun F1 zender, en na die ViaPlay naaierij kan ik het ze niet eens kwalijk nemen. Zit zelf al bij Ziggo dus zal er minder tot geen last van hebben, maar misschien zullen ze het totaalpakket ook wel verhogen van de klanten die al de combo Ziggo Vodafone hebben zoals ik, en ik betaal het graag alleen al voor de 4K upgrade tov F1 TV en ViaPlay.quote:Op zondag 31 maart 2024 16:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
waar wordt het budget dan gekort bij ziggo vraag ik mij af? die daar in het F1 cafe zitten kosten ook een vermogen.
Achteraf gezien en dat is uiteraard altijd makkelijker had Liberty die rechten gewoon bij ziggo moeten laten, voor die pak m beet 10 miljoen per jaar meer voor 3 jaar, tig klanten kwijt en moet er nu weer diep in de buidel getast worden om dat te herstellen.quote:Op zondag 31 maart 2024 16:18 schreef THEFXR het volgende:
[..]
waar wordt het budget dan gekort bij ziggo vraag ik mij af? die daar in het F1 cafe zitten kosten ook een vermogen.
Daar zal wel weer een EU regulatie in de weg zitten. De Nederlandse overheid mag straks niet eens meer de NS het personenvervoer onderhands gunnen.quote:Op zondag 31 maart 2024 17:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Achteraf gezien en dat is uiteraard altijd makkelijker had Liberty die rechten gewoon bij ziggo moeten laten, voor die pak m beet 10 miljoen per jaar meer voor 3 jaar, tig klanten kwijt en moet er nu weer diep in de buidel getast worden om dat te herstellen.
Als je een jaar abbo hebt dan denk ik het wel omdat je niet alleen betaalt voor de f1 maar ook voor alle andere sporten en films etc.quote:Op zondag 31 maart 2024 21:51 schreef THEFXR het volgende:
moeten we nu tot maart 2025 betalen? ondanks dat de rechten in 2025 weg zijn
Klopt.quote:Op zondag 31 maart 2024 22:19 schreef Sorella het volgende:
[..]
Als je een jaar abbo hebt dan denk ik het wel omdat je niet alleen betaalt voor de f1 maar ook voor alle andere sporten en films etc.
Als ze de PL houden dan blijf ik helaas wel klant denk ik, mits ze dan de prijs wel wat omlaag brengen, heb liever dat ze afscheid nemen dan en ze die andere rechten ook verkopen.quote:Op zondag 31 maart 2024 22:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klopt.
Ben voor via gegaan omdat ze ook pl en darts hebben.
Maaaaar als f1 weg gaat bij via en terug naar sicko? Via raus.
Premier League ging toch ook naar Prime? Is dat geen optie?quote:Op zondag 31 maart 2024 22:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als ze de PL houden dan blijf ik helaas wel klant denk ik, mits ze dan de prijs wel wat omlaag brengen, heb liever dat ze afscheid nemen dan en ze die andere rechten ook verkopen.
Nee niet in NL, tenminste nog nietquote:Op zondag 31 maart 2024 22:49 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Premier League ging toch ook naar Prime? Is dat geen optie?
Schijnt een rechtendingetje te zijn geweest. Dus zelfs als dat naar Ziggo gaat, zal het wel zo blijven.quote:Op zondag 31 maart 2024 22:52 schreef Tarado het volgende:
Het mooie bij Viaplay is juist dat je alle wedstrijden kan zien, dus geen redactie die een paar wedstrijden uitkiest zoals bij ziggo was.
Zou best kunnen maar 1 van de (weinige) voordelen van streamen is dat je geen kanaal nodig hebt.quote:Op zondag 31 maart 2024 23:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Schijnt een rechtendingetje te zijn geweest. Dus zelfs als dat naar Ziggo gaat, zal het wel zo blijven.
ik weet niet of ze nog bestaansrecht hebben na het verlies van F1quote:Op maandag 1 april 2024 09:26 schreef Gunner het volgende:
Iemand vertelde me eens dat Ziggo best de optie had om alle wedstrijden te mogen utzenden maar dat ze dat niet wilden. Geen idee of dat waar is. Dus de vraag is of ze daarvoor extra voor willen betalen mochten de rechten na 2028 weer te koop zijn. Want zolang ligt het nog bij VP.
Volgens de directeur welquote:Op maandag 1 april 2024 11:24 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik weet niet of ze nog bestaansrecht hebben na het verlies van F1
Directeur Mooi Weer.quote:
Ja wat kan hij anders zeggen, het is voor hun operatie in NL wel de doodsteek denk ik plus dat die hele expansie buiten Scandinavië dan eigenlijk een mislukking is geworden. Benieuwd wat canal+ gaat doen, het helemaal opslokken of hun verlies nemen.quote:
Dat is ook wat te makkelijk want dan is klein blijven ook geen optie en voor zover bekend maakt de NL operatie winst dus dat was een goeie zet, dat ze het op hun thuismarkt verneukt hebben is weer wat anders.quote:Op maandag 1 april 2024 12:36 schreef Nattekat het volgende:
Wel tekenend voor de streamingmarkt. Netflix is en blijft het enige platform dat winst maakt, de rest gaat eraan kapot. Zo'n kleine speler als Viaplay had dit nooit overleefd. Het is toch wel een beetje die arrogantie dat ze iets konden gaan doen waar Disney en Apple falen wat ze nu parten speelt.
Korte termijn winst zegt niets, het gaat om marktaandeel vergaren en de lange termijn. Hebben ze die investering in Nederland er überhaupt uit? Dat is het enige wat aandeelhouders boeit.quote:Op maandag 1 april 2024 12:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is ook wat te makkelijk want dan is klein blijven ook geen optie en voor zover bekend maakt de NL operatie winst dus dat was een goeie zet, dat ze het op hun thuismarkt verneukt hebben is weer wat anders.
Je hebt diepe zakken nodig voor live sport maar het is wel de manier om marktaandeel te pakken.
Ze zeggen van wel, natuurlijk hebben ze fouten gemaakt maar ambitie is verder niks mis mee en Liberty heeft met ziggo ook fouten gemaakt, dan is het geen arrogantie?quote:Op maandag 1 april 2024 12:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Korte termijn winst zegt niets, het gaat om marktaandeel vergaren en de lange termijn. Hebben ze die investering in Nederland er überhaupt uit? Dat is het enige wat aandeelhouders boeit.
2 april 2024, 08:33 uur, dat zou wel lullig zijn een dag later maar je zou het wel denken inderdaad.quote:
Al die mensen die een duur abo hebben afgesloten bij viaplayquote:
Ja ditquote:Op dinsdag 2 april 2024 08:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Al die mensen die een duur abo hebben afgesloten bij viaplay
Gelukkig doen ze niet meer aan jaarabonnementen!quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Al die mensen die een duur abo hebben afgesloten bij viaplay
Heb nog een paar tweets erbij gezetquote:Op dinsdag 2 april 2024 08:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Al die mensen die een duur abo hebben afgesloten bij viaplay
Is toch niet erg? Ze namen ook Viaplay voor de andere contentquote:Op dinsdag 2 april 2024 08:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Al die mensen die een duur abo hebben afgesloten bij viaplay
Terug naar de veronica tijden met toen nog sport1 als soort van streamingdienstquote:Op dinsdag 2 april 2024 08:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Heb nog een paar tweets erbij gezet
Maar geen live-F1-wedstrijd, dus leuk die hoogtepunten, maar daar heb je niks aan.
In het AD artikel staat dat ze de 2de vrije training, kwalificatie en race uitzenden.quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Heb nog een paar tweets erbij gezet
Maar geen live-F1-wedstrijd, dus leuk die hoogtepunten, maar daar heb je niks aan.
quote:
quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
In het AD artikel staat dat ze de 2de vrije training, kwalificatie en race uitzenden.
https://www.ad.nl/show/ta(...)-uitzenden~a830312f/
quote:Voorlopig gaat het om één race die gratis wordt uitgezonden, maar er zullen er meer volgen, aldus Talpa.
quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Heb nog een paar tweets erbij gezet
Maar geen live-F1-wedstrijd, dus leuk die hoogtepunten, maar daar heb je niks aan.
quote:
Race niet, hoor ik net op het nieuws.quote:Op dinsdag 2 april 2024 08:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
In het AD artikel staat dat ze de 2de vrije training, kwalificatie en race uitzenden.
https://www.ad.nl/show/ta(...)-uitzenden~a830312f/
quote:Voorlopig gaat het om één race die gratis en met enkele uren vertraging wordt uitgezonden.
Dubbel zo hard werken ☹️quote:Op dinsdag 2 april 2024 09:04 schreef Rnie het volgende:
Dus we krijgen nu "uitgesteld kijken op SBS9" topics?![]()
De FOM is van liberty media. Ziggo is eigendom van Liberty global.quote:Op zondag 31 maart 2024 17:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Achteraf gezien en dat is uiteraard altijd makkelijker had Liberty die rechten gewoon bij ziggo moeten laten, voor die pak m beet 10 miljoen per jaar meer voor 3 jaar, tig klanten kwijt en moet er nu weer diep in de buidel getast worden om dat te herstellen.
Dat wist ik niet, ik dacht dat het nog dezelfde groep was.quote:Op dinsdag 2 april 2024 09:07 schreef TjjWester het volgende:
[..]
De FOM is van liberty media. Ziggo is eigendom van Liberty global.
De bedrijven zijn in 2005 uit elkaar gegaan, liberty media heeft duys geen enkel belang om de rechten bij ziggo te krijgen, als andere meer bieden.
Is niet de hele race, dus neequote:Op dinsdag 2 april 2024 09:04 schreef Rnie het volgende:
Dus we krijgen nu "uitgesteld kijken op SBS9" topics?![]()
Het heet nog steeds ViaPlay (TV)quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |