Dat is een brand van een andere drone aanval in Bryansk afgelopen nacht.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 13:37 schreef oheng het volgende:
Oliedepot in St. Petersburg is aangevallen door een drone met een bereik van 1250km, zegt Oekraine.
[ twitter ]
Deze brand dus.
quote:The governor of the Bryansk region reported a fire at an oil depot in Klintsy after a drone attack. Ukrainian media write about the special operation in Kyiv
Ja eh ik kan ze allemaal niet meer uit elkaar houden hoor.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 15:51 schreef Delenlill het volgende:
[..]
Dat is een brand van een andere drone aanval in Bryansk afgelopen nacht.
[..]
Niet alles geloven wat ze in de krant schrijven.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 16:41 schreef Paul het volgende:
klopt het dat poetin de baltische staten wil aanvallen?
dankuwelquote:Op vrijdag 19 januari 2024 16:55 schreef stinkielinkie het volgende:
[..]
Niet alles geloven wat ze in de krant schrijven.
Nee. Dat ging niet om vervanging van net nieuwe toestellen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 14:53 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Zeg maar dezelfde dynamiek waarom wij F35's en geen Grippens hebben.
Hij wil de Sovjet-Unie terug zegt hij zelf. Dus ja, waarschijnlijk wel.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 16:41 schreef Paul het volgende:
klopt het dat poetin de baltische staten wil aanvallen?
ok dank je ik maak alvast frontpageberichtjequote:Op vrijdag 19 januari 2024 17:15 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hij wil de Sovjet-Unie terug zegt hij zelf. Dus ja, waarschijnlijk wel.
Nee, beter gewoon lekker naef blijven..quote:Op vrijdag 19 januari 2024 16:55 schreef stinkielinkie het volgende:
[..]
Niet alles geloven wat ze in de krant schrijven.
Dat heeft andere, volstrekt logische redenen.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 14:53 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Zeg maar dezelfde dynamiek waarom wij F35's en geen Grippens hebben.
Ik las F5-enquote:Op vrijdag 19 januari 2024 14:53 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Zeg maar dezelfde dynamiek waarom wij F35's en geen Grippens hebben.
Dat doen piloten die in een Fokker vliegenquote:
Hopelijk breidt dit zich uit naar andere deelrepublieken.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 18:48 schreef Aether het volgende:
Aanhoudende protesten in Rusland na veroordeling activist die oorlog hekelde
https://nos.nl/l/2505497
Honderden demonstranten hebben vandaag in Basjkiri, een autonome republiek in het zuiden van Rusland, opnieuw geprotesteerd tegen de veroordeling van activist Fail Alsynov. Op maandag en woensdag waren er ook al protesten tegen het proces tegen de activist. Het is de grootste uitbraak van sociale onrust sinds het begin van de oorlog in Oekrane.
De rechter legde Alsynov woensdag een celstraf van vier jaar op vanwege "het aanzetten tot etnische haat" en "het in diskrediet brengen van het Russische leger". Daarna kwam het in de stad Bajmak, vlak bij de grens met Kazachstan, tot schermutselingen tussen duizenden demonstranten en de politie. Er werden twintig mensen opgepakt en twintig mensen raakten gewond.
Vandaag verzamelden zich honderden demonstranten in het centrum van Oefa, de hoofdstad van de republiek, ruim 400 kilometer ten noorden van Bajmak. Ten minste zeven van de demonstranten zijn inmiddels opgepakt, melden lokale media.
Even hoor, de NH90 is dan ook gewoon een drama kist, net als de Tiger, oh die hadden ze ook en hebben ze ook uitgefaseerd want ook een drama...quote:Op vrijdag 19 januari 2024 12:02 schreef Ulx het volgende:
Nee, de RAAF zit vol met made-in-USA-only officieren. De zogenaamde Blackhawkmafia. Die willen dat toestel. Geen andere. Zekergeen NH90, dus moet die helikopter niet werken, moet die onveilig zijn. Want anders heb je geen business case voor je Blackhawks.
Als Ukr dan die afgedankte heli's met succes gaat inzetten gaat de belastingbetaler in Australi wel vragen stellen waarom er voor miljarden Blackhawks moesten worden gekocht. Want ze werkten toch niet? Ze waren onbruikbaar? H? Hoe zit dat nou? Leg eens uit....
NH90 is toch ook van hetzelfde conglomeraat als waar de bouwers van de Fyra toe behoren?quote:Op vrijdag 19 januari 2024 18:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Even hoor, de NH90 is dan ook gewoon een drama kist, net als de Tiger, oh die hadden ze ook en hebben ze ook uitgefaseerd want ook een drama...
Australia’s NH90 Helicopter Nightmare Is Finally Ending
This morning, Defence Minister Linda Reynolds announced that the replacement for the much-troubled ‘Aussie Tiger’ armed reconnaissance helicopter (ARH) would be the Boeing AH-64E Apache Guardian.[/url]
Het is heel simpel, als het vaart => Nederlands, als het rijdt => Duits en als het vliegt => Amerikaans. Punt.
[url=https://www.aspistrategist.org.au/australia-chooses-apache-as-tiger-helicopter-replacement/]
Half Europa zet die dingen helemaal niet "succesvol" in... Ook wij hebben te maken met allerlei restricties maar omdat we ze nou eenmaal hebben moeten we wel..quote:Op vrijdag 19 januari 2024 13:54 schreef AgLarrr het volgende:
Dit is van een dermate hoge bureaucratische triestheid dat het wel waar moet zijn. Ik las ook al kreten in de zin van "hoe komt het dan dat half Europa dat ding succesvol inzet?".
Yup, van Leonardo.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 18:57 schreef StateOfMind het volgende:
NH90 is toch ook van hetzelfde conglomeraat als waar de bouwers van de Fyra toe behoren?
Stond me vaag iets van bij.quote:
Ik weet niet of het uitmaakt, maar ik heb tijdens een week vakantie in Itali wat heen en weer gereden in de trein en dat ging perfect. Een gewone intercity Bologna - Rimini, 200 km in iets meer dan 2 uur, inclusief een keer of 10 stoppen omdat er een station in de weg stond. Perfect op tijd. 1 x met noodweer 5 minuten vertraging. Daar kan geen NS tegenop.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 18:57 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
NH90 is toch ook van hetzelfde conglomeraat als waar de bouwers van de Fyra toe behoren?
Correct, het ene na het andere probleem met die kisten... Men doet nu net alsof het allemaal op wonderbaarlijke wijze is opgelost maar het is meer van het niveau naar de fout toe corrigeren...quote:Op vrijdag 19 januari 2024 19:11 schreef StateOfMind het volgende:
Stond me vaag iets van bij.
Werden de Vliegende Fyra genoemd
Die noemden wij de NF-5 maar soit.quote:Op vrijdag 19 januari 2024 19:16 schreef spicymchaggis het volgende:
Die hebben we ook nog ooit gehad ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |