Ja en zijn nek is groter dan mijn bovenbeen. Tjonge.quote:Op donderdag 18 januari 2024 19:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar hij kan wel gezellig praten
Bijzonder, mag ik weten waarom hij niet bij je weg wilde?quote:Op donderdag 18 januari 2024 19:55 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Wat is dat?
Ex ging vreemd, toen heb ik hem gedumpt. Voelde me toch wel alsof ik keihard gedumpt was, al wilde hij niet uit elkaar.
Dan moet je wat meer eten.quote:Op donderdag 18 januari 2024 19:57 schreef Joop_W het volgende:
[..]
Ja en zijn nek is groter dan mijn bovenbeen. Tjonge.
Je kan altijd die jurkjes dragen hequote:Op donderdag 18 januari 2024 19:57 schreef S_E het volgende:
Wel zin in de zomer als ik al deze jurkjes weer zo zie
Het vreemdgaan was een foutje in een dronken moment. Wij hadden op dat moment een tijdje geen seks, omdat ik ziek was en in het ziekenhuis lag.quote:Op donderdag 18 januari 2024 19:57 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Bijzonder, mag ik weten waarom hij niet bij je weg wilde?
Oefquote:Op donderdag 18 januari 2024 20:00 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Het vreemdgaan was een foutje in een dronken moment. Wij hadden op dat moment een tijdje geen seks, omdat ik ziek was en in het ziekenhuis lag.
Kan gebeurenquote:Op donderdag 18 januari 2024 20:00 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Het vreemdgaan was een foutje in een dronken moment. Wij hadden op dat moment een tijdje geen seks, omdat ik ziek was en in het ziekenhuis lag.
Bij homos is het gewoon kijken wie de bottom isquote:Op donderdag 18 januari 2024 20:01 schreef MizzezAmy het volgende:
Soms is het betalen ook een soort dominantie tonen lijkt het.
Niemand weet waar Hillegom ligt.quote:Op donderdag 18 januari 2024 19:51 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Is dat net zo erg als zeggen dat Tilburg in Limburg ligt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |