Ja dat laatste dacht ik dus ook, vandaar dat ik nog nooit van ‘desesperado’ gehoord had.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:44 schreef Felagund het volgende:
[..]
archaïsch Spaans voor bandiet, outlaw, struikrover (letterlijk is een desperado een "wanhopige")
Gebakken door Prigozjin?quote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is toch een Wagner pizza?
Nou, Tooske mag er nog best zijn.quote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is toch een Wagner pizza?
Volgens mij zei ze Igorinoquote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:47 schreef Fred_B het volgende:
Tooske zei Picolino, en dat wordt dus goedgekeurd.
Hoe dan ook, als mol zou je wat verder van de werkelijkheid gaan zitten, lijkt me.quote:
Ik denk dat dat lastig te achterhalen is. In elk geval is het juiste woord voor wanhopige in het huidige Spaans desesperado, van het werkwoord desesperar (wanhopen)quote:Op zaterdag 20 januari 2024 20:50 schreef Moira het volgende:
[..]
Ja dat laatste dacht ik dus ook, vandaar dat ik nog nooit van ‘desesperado’ gehoord had.
Maar wellicht omdat het eerste een andere betekenis is gaan verkrijgen, is het tweede in het leven geroepen om ‘wanhopige’ te omschrijven?
Van wat ik nog wel meekreeg is het de bedoeling om het antwoord te krijgen 'welke plaats, is het verste van Amsterdam'. Maar hoe je daar dan komt...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |