Islamofobie is een term gebruikt voor angst voor en afkeer van alles wat met de islam te maken heeft.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren de vraag gesteld hoe je een fobie voor islam kan hebben. Nog nooit een goed antwoord gekregen. Een fobie is een irrationele angst. Er is geen islamitisch land waar mensen gelijke rechten hebben. Bijna ieder islamitisch land heeft wat tegen onafhankelijke vrouwen, homo's, afvalligen of ongelovigen. Joden zijn in bijna ieder midden oosters land verwijderd uit de samenleving. Zelfs in the best of the worst: Turkije kun je maar beter niet homo zijn. Zelfs baby's zijn niet veilig want de helft wordt onnodig bewerkt met een mes.
Hoe is het een fobie om tegen die waslijst aan barbaarse uitingen van religie enige angst te hebben?
Iedere religie is idoot, er is geen god , nooit geweest geen wodan geen here jezus geen allah of hoe al die duizenden goden ook mogen hetenquote:Op maandag 8 januari 2024 21:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb hier al meerdere keren de vraag gesteld hoe je een fobie voor islam kan hebben. Nog nooit een goed antwoord gekregen. Een fobie is een irrationele angst. Er is geen islamitisch land waar mensen gelijke rechten hebben. Bijna ieder islamitisch land heeft wat tegen onafhankelijke vrouwen, homo's, afvalligen of ongelovigen. Joden zijn in bijna ieder midden oosters land verwijderd uit de samenleving. Zelfs in the best of the worst: Turkije kun je maar beter niet homo zijn. Zelfs baby's zijn niet veilig want de helft wordt onnodig bewerkt met een mes.
Hoe is het een fobie om tegen die waslijst aan barbaarse uitingen van religie enige angst te hebben?
Leuk om te zien dat je ook integreert in onze nieuwe PVV samenleving.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:22 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Deze lui hebben ook rationele argumenten onderbouwd met feiten waarom ze bepaalde groepen mensen niet mogen
[ twitter ]
Ik weet hoe het gebruikt wordt, maar de samenvoeging van specifiek deze woorden moet toch wel enige betekenis hebben toch?quote:Op maandag 8 januari 2024 21:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Islamofobie is een term gebruikt voor angst voor en afkeer van alles wat met de islam te maken heeft.
Het betreft hier geen ware fobie in de medische zin.
Die zijn gewoon helemaal klaar mee wat Europa aan het worden is en het neoliberalisme. En dat is heel begrijpelijk. Zo gek is het niet dat dat veel meer ontstaat nu deze tijd. Waarom denk je dat Wilders het zo goed heeft gedaan?quote:Op maandag 8 januari 2024 21:22 schreef opgebaarde het volgende:
Deze lui hebben ook rationele argumenten onderbouwd met feiten waarom ze bepaalde groepen mensen niet mogen
Islamofobie is een term verzonnen om kritiek op de Islam te pareren. En er valt nogal wat kritiek te uiten op het gedrag van Islamisten, dus deze term wordt geregeld van stal gehaald. De realiteit is dat niemand een 'fobie' heeft voor de Islam, maar mensen bekritiseren veelal het idiote gedrag van sommige moslims.quote:Op maandag 8 januari 2024 20:19 schreef Eriksson666 het volgende:
[..]
Natuurlijk bestaat het wel.
Het is zelfs vastgelegd in artikel 1 van de grondwet.
Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan.
https://www.denederlandse(...)ijke_behande_ling_en
In ons derde deel van onze reeks rond de mythen over islamofobie gaat onderzoeker Martijn de Koning dieper in op de stelling: ‘islamofobie is geen vorm van racisme omdat moslims geen ras zijn, maar aanhangers van een specifiek geloof’. Hij zorgt voor een kritische deconstructie van deze opvatting en laat zien waarom islamofobie wel degelijk een specifieke vorm van racisme is.
https://kifkif.be/cnt/art(...)ie-geen-racisme-5897
Islamofobie
https://www.tlcenter.nl/kaders/islamofobie
Als het christendom of het Hindoesme wordt bekritiseert spreken we ook niet over 'christofobie' en 'hindofobie'. Sterker nog, veel Westerse mensen die geen kwaad woord durven te zeggen over de Islam en maar wat graag in de bres springen voor moslims, spuwen maar wat graag hun gal over het christendom.quote:At the end of the 1970s, Iranian fundamentalists invented the term "Islamophobia" formed in analogy to "xenophobia". The aim of this word was to declare Islam inviolate. Whoever crosses this border is deemed a racist.
Bron
Een topic geleden was het nog "bewijs maar eens dat er uberhaupt mensen vermoord zijn"...quote:Op maandag 8 januari 2024 21:16 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zie je precies wat ik zeg. Nooit 7 oktober ontkend.
Ik was in mijn lijstje mijn eigen groep vergeten.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Iedere religie is idoot, er is geen god , nooit geweest geen wodan geen here jezus geen allah of hoe al die duizenden goden ook mogen heten
Islam is een straf voor de islamieten, want 5 keer per dag bidden beperkt je enorm in je mogelijkheden, het geen rente mogen betalen is een zeer grote beperking in zaken en prive
Als je echt een serieuze islamiet bent dan is het leven niet eenvoudig
ik ben god zij dank een serieuze atheist
Nee dat is jouw beredenering. Net zoals een klokkenhuis van een appel geen klok huist.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:31 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik weet hoe het gebruikt wordt, maar de samenvoeging van specifiek deze woorden moet toch wel enige betekenis hebben toch?
Ho ho dat heb ik nooit gezegd. Zoek het maar op. Dat is wat je jezelf wijs hebt gemaakt omdat je mij al in een hokje had geplaatst.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:36 schreef havanagila het volgende:
[..]
Een topic geleden was het nog "bewijs maar eens dat er uberhaupt mensen vermoord zijn"...
Akelig hoe men, vanuit je eigen geloof, zo'n oogkleppen kan dragen.
Je had paar goede argumenten dat er iets met de islam mis is. Dat stond in die eerste post alquote:Op maandag 8 januari 2024 21:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Leuk om te zien dat je ook integreert in onze nieuwe PVV samenleving.
Lekker inhoudelijk antwoord op mijn vraag ook.
Nog even en je gaat zeggen dat de composthoop geen hoop met compost is.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee dat is jouw beredenering. Net zoals een klokkenhuis van een appel geen klok huist.
Ok fair.quote:
Dit is wel wat een groot deel van de Arabische en Islamtische wereld denkt ja. Dat zie je ook aan de wilde complottheorien die er zijn verspreid over 7 oktober & deze oorlog.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:58 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ok fair.
Sowieso een schande dat mensen er elke keer weer vanuit gaan dat als een auto of gebouw in Gaza opgeblazen wordt dat IDF er achter zit. Alsof alles de schuld van de joden is
Het zijn narratieven van de media.quote:Op maandag 8 januari 2024 19:20 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Het is totaal achterlijk. Mensen tot meer dan een jaar gevangen zetten zonder veroordeling of zelfs een aanklacht. Geen democratische westerling zou dit acceptabel moeten vinden
Een aantal van die lui die daar vastzitten daar is de woning al van gesloopt. Puur omdat ze Palestijn zijn, de kolonist buurman die wel veroordeeld is daar blijft de woning wel van staan. Er is maar een zeer select gezelschap die dit niet mesjogge vindt
Hele posts over "geen forensisch bewijs", dat het IDF het verzonnen heeft, etcquote:Op maandag 8 januari 2024 21:38 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ho ho dat heb ik nooit gezegd. Zoek het maar op. Dat is wat je jezelf wijs hebt gemaakt omdat je mij al in een hokje had geplaatst.
Waarom leg je een ander woorden in de mond en probeer je hem in een hokje te plaatsen?quote:Op maandag 8 januari 2024 22:24 schreef havanagila het volgende:
[..]
Hele posts over "geen forensisch bewijs", dat het IDF het verzonnen heeft, etc
Vanwaar dat obsessief eenzijdig gedoe?
quote:Op maandag 8 januari 2024 22:25 schreef Chadi het volgende:
[..]
Waarom leg je een ander woorden in de mond en probeer je hem in een hokje te plaatsen?
quote:
Wat probeer je daarmee aan te geven? Dat het allemaal verzinsels zijn van mensenrechtenorganisaties zoals b’tselem, hrw en amnesty? Het gebeurt niet, wie t ook zegt?quote:Op maandag 8 januari 2024 22:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zijn narratieven van de media.
Die hebben deze oorlog wel meerdere 'onschuldige' Palestijnen aandacht gegeven, waarvan dan later bleek dat ze bv. in de gevangenis zaten voor het (willen) plegen van een aanslag of het neersteken van Isralirs. Maar hartstikke onschuldig hoor.
Nou, dit zijn wel vooringenomen activisten ja. En die willen nog wel eens de zaken wat verdraaien of bepaalde details buiten beschouwing laten. En veel Westerse media delen die vooringenomenheid dus nemen de verhalen maar wat graag over.quote:Op maandag 8 januari 2024 22:33 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat probeer je daarmee aan te geven? Dat het allemaal verzinsels zijn van mensenrechtenorganisaties zoals b’tselem, hrw en amnesty? Het gebeurt niet, wie t ook zegt?
Er zijn ook voorname Isralische inwoners die het gewoon bevestigen. In de tweede kamer geloven ze het ook en het virus is ook al over naar de Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken https://www.state.gov/wp-(...)AN-RIGHTS-REPORT.pdf Maar ok never mindquote:Op maandag 8 januari 2024 22:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou, dit zijn wel vooringenomen activisten ja. En die willen nog wel eens de zaken wat verdraaien of bepaalde details buiten beschouwing laten. En veel Westerse media delen die vooringenomenheid dus nemen de verhalen maar wat graag over.
Waren er bijvoorbeeld bij de NOS toen een aantal Isralische gegijzelden waren vrijgekomen ook geen beelden van allemaal Palestijnse gevangenen? Waarbij het beeld werd geschept alsof die ook ten onrechte gevangen zaten. Hieronder was n vrouw met een vervormd gezicht door brandwonden, er werd alleen niet bij gezegd dat zij een aanslag wilde plegen. Dat zijn de "onschuldige" Palestijnen in de ogen van sommige Westerse media en activistengroeperingen zoals Amnesty.
Dat zal best, je hebt onder de bevolking van Isral ook genoeg vals Linkse mensen die alleen maar bezig zijn om hun eigen land te demoniseren. Wat je soms voorbij kunt zien komen op de socials, valt je mond oprecht van open.quote:Op maandag 8 januari 2024 22:56 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er zijn ook voorname Isralische inwoners die het gewoon bevestigen. In de tweede kamer geloven ze het ook en het virus is ook al over naar de Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken https://www.state.gov/wp-(...)AN-RIGHTS-REPORT.pdf Maar ok never mind
Je haalt een goed voorbeeld aan van een fout of een vooringenomen bericht/item. Van die 300 geselecteerde gevangenen waarvan die vrouw uit jouw voorbeeld deel uitmaakte, die gevangenen die mogelijke geruild zouden worden voor Isralische gijzelaars. Hoeveel van die 300 Palestijnen waren veroordeeld?
quote:Hamas chief urges Muslim states to provide weapons to Palestinian terror groups
https://www.timesofisrael(...)inian-terror-groups/
Hamas politburo chief Ismail Haniyeh calls on Muslim states to provide Palestinian terrorists with weapons, as the terror group’s war with Israel rages in the Gaza Strip.
“We see countries of the world pouring weapons into the occupation [Israel]… The time has come [for Muslim states] to support the resistance with weapons, because this is… not the battle of the Palestinian people alone,” Haniyeh says in a speech in Doha, according to a transcript shared by the group with journalists.
Hopelijk rekent Mossad snel eens af met deze terroristenleider.quote:
Kom niet aan de helden van godenserie Fauda!quote:Zanger en Fauda-acteur Idan Amedi zwaargewond tijdens militaire operatie in Gaza
Ja. En het zeer begrijpelijke gevolg van een militaire bezetting (onderwerping van een volk dmv geweld) en verder uitbreidende kolonisatie (verdrijven van mensen van hun land en huis) is dat de onderliggende partij in verzet gaat tegen deze gewelddadige militaire onderwerping. Want dat is het. En dat roept gewapend verzet op ja. Altijd zo geweest. Zal altijd zo blijven. En is juist meer te begrijpen omdat het hier niet alleen over een bezetting gaat maar ook actief etnisch zuiveren van de niet-joodse bevolking; niet-joden worden uit huizen getrapt en van land waar ze al generaties wonen om er joden voor in de plaats te huizen. De bezetting van nazi-Duitsland in Nederland was dan tenminste nog "enkel" een bezetting, geen etnische zuivering van Nederlanders om er Duitsers voor in de plaatsen te huizen.quote:Op maandag 8 januari 2024 16:54 schreef theunderdog het volgende:
Nihil. Illegale buitenposten zijn sinds 7 oktober met snelvaart gegroeid.
Ik denk dat zij zelf eerder denken in termen van "aanwezigheid van joden".quote:Op dinsdag 9 januari 2024 12:41 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ja. En het zeer begrijpelijke gevolg van een militaire bezetting (onderwerping van een volk dmv geweld) en verder uitbreidende kolonisatie (verdrijven van mensen van hun land en huis)
Ze hebben wel weer genoeg materiaal voor een sequel.quote:Op dinsdag 9 januari 2024 12:04 schreef Haags het volgende:
[..]
Kom niet aan de helden van godenserie Fauda!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |