Als je niet schuldig bent, houd je dat vol. En ga je niet zelf je werk neerleggen.quote:Op zondag 7 januari 2024 10:56 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Als hij niet zelf zijn werk had neergelegd had zijn werkgever hem voorlopig op non-actief gezet vermoedelijk. Dit is voor beide partijen prettiger…
Kranten zouden eerst inderdaad het onderzoek af moeten wachten voordat ze hem als slachtoffer afschilderen en zijn daden bagatelliseren.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 22:48 schreef L_auteur het volgende:
[..]
Vergelijkbare artikelen in Parool en AD. Misschien eerst even het onderzoek afwachten?
[ twitter ]
[ twitter ]
Neuh, dat je gedurende het onderzoek even terugtreedt is vrij logisch. Ook al omdat dit een onderwerp is wat ook in hun talkshow behandeld zou worden (en vast niet helemaal klaar is voor eind januari…). Volkomen logische stap wat mij betreft.quote:Op zondag 7 januari 2024 10:57 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Als je niet schuldig bent, houd je dat vol. En ga je niet zelf je werk neerleggen.
Ik ken de verhalen niet in details, welke informatie over Ronald Bakker?quote:Op zondag 7 januari 2024 10:42 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dat Kasem (meermaals) heeft gelekt richting Taghi lijkt steeds duidelijker te worden. De info over bijv. Ronald Bakker was verder bij niemand bekend.
Zou wel donders ironisch zijn dit alles, je 'partner in law' (advocatenkantoor De Vries - Kasem met Peter R. als directeur) blijkt te hebben gelekt aan de groep die je vader ofwel Peter R. vermoordt...
Wellicht wisten vader en zoon al dat er was gelekt en werd Peter niet alleen uit de weg geruimd omdat hij de vertrouwenspersoon van de kroongetuige was.
Dat gaat over de zaak '26Koper', de grote wapenvondst in Nieuwegein was dat.quote:Op zondag 7 januari 2024 12:38 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik ken de verhalen niet in details, welke informatie over Ronald Bakker?
Sowieso wel bizar op meerdere vlakken dit verhaal. De De Vriesjes wisten dus dat Khalid foute boel was, en neem ook aan dat ze wisten dat hij Taghi kende van school.
Dat moeten toch mega rode vlaggen zijn geweest.
De overwegingen en het oordeel om uiteindelijk alles onder de pet te houden voor het kantoor en Peter R zelf met name zijn ook wel funest voor De Vries junior zijn verdere carrière lijkt mij.
Dat is toch een serieus verkeerde inschatting en jezelf ook keihard in beide voeten schieten.
Je weet toch dat dit soort schijt altijd boven komt drijven uiteindelijk, lijken uit de kast en alles.
Heel benieuwd ook of er ooit duidelijk wordt wie deze tapes heeft gehackt/gestolen/gelekt
Dat kun je niet voorkomen. Gesprekspartners mogen gesprekken opnemen, zonder dit te melden.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 22:52 schreef Discombobulate het volgende:
Dan ben je ook wel een amateur zeg. Nooit je shit laten opnemen, nooit.
Ik denk dat er genoeg gevallen zijn waarin je daar niet heel veel keuze hebt.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 22:38 schreef Hathor het volgende:
Tsja als hij heeft lopen lekken naar de groep van Taghi hoort hij niet op tv maar tussen vier muren.
Oh dat verhaal weet ik nog wel ja. Jezus...quote:Op zondag 7 januari 2024 13:07 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dat gaat over de zaak '26Koper', de grote wapenvondst in Nieuwegein was dat.
Ronald Bakker werkte bij de Spyshop waar de groep van Taghi o.a. peilbakens kocht. "De Spyshop was verplicht om mee te werken aan de vordering van de officier van justitie. Deze informatie stond in het dossier dat is gebruikt bij de voorgeleiding van de verdachten aan de rechter-commissaris. De verdachten zaten destijds in alle beperkingen, wat betekent dat zij uitsluitend met hun advocaat contact mochten hebben. “Die informatie kan alleen bij T. terecht zijn gekomen doordat de beperkingen zijn geschonden. Alle verdachten die waren aangehouden en in wiens zaak een dossier was verstrekt, bevonden zich nog in beperkingen.”(https://www.om.nl/actueel(...)en-leven-gaan-leiden)
Ene 'Devil' (Werner E.) was één van de verdachten. En die Devil werd bijgestaan door Kasem. Kort na het lekken van de informatie uit het dossier, over de Spyshop ofwel over Ronald Bakker dus, werd laatstgenoemde vermoord.
https://www.parool.nl/ned(...)ouan-taghi~bfb0d26c/
Dan moet je expliciet jezelf safe stellen tijdens zo'n gesprek of een jammer kopen.quote:Op zondag 7 januari 2024 13:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat kun je niet voorkomen. Gesprekspartners mogen gesprekken opnemen, zonder dit te melden.
Als je vooraf het vermoeden hebt dat het wellicht wordt opgenomen, ja, dan is dat slim. Maar meestal weet je dat niet. In dit geval wellicht wel.quote:Op zondag 7 januari 2024 14:36 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dan moet je expliciet jezelf safe stellen tijdens zo'n gesprek of een jammer kopen.
Ze kunnen dit keer niet die Russische of die Chinese hackers de schuld geven.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 07:10 schreef matthijst het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze Peters icloud/dropbox oid gehackt hebben en z'n dictafoon opnames hebben gejat.
Zou nog simpele AI kunnen zijn, maar Khalid en Royce hebben al gereageerd.
En je legt je werk niet neer als je zeker weet dat er nooit iets gebeurd is.
Rook. Vuur.
Dan moet je ook niet over dat soort dingen gaan lullen. Je weet het namelijk nooit.quote:Op zondag 7 januari 2024 16:39 schreef Gia het volgende:
[..]
Als je vooraf het vermoeden hebt dat het wellicht wordt opgenomen, ja, dan is dat slim. Maar meestal weet je dat niet. In dit geval wellicht wel.
Dit is ook gehackt. Blijven doneren, Peterquote:
Tanja Groen woont gewoon in België.quote:Op zondag 7 januari 2024 18:53 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dit is ook gehackt. Blijven doneren, Peter
[ afbeelding ]
@:de_boswachter
Na de dood van Peter R krijgen we die vreselijke Trabant de Vries ervoor terug met die kloten Peter Schouten erbij.
Degene die het bij Peter R. meldde liet doorschemeren dat Khalid dit soort dingen vaker deed (aldus het AD). Dan zou het dus om meerdere van dit soort bedragen gaan.quote:Op zondag 7 januari 2024 13:18 schreef nostra het volgende:
Dit alles voor acht mille blijft voor mij toch wel het meest opvallende. Godsallemachtig zeg.
Dan nog. Meer kans om gepakt te worden. Maak dan één klapper.quote:Op zondag 7 januari 2024 21:32 schreef JaxStrumleyII het volgende:
[..]
Degene die het bij Peter R. meldde liet doorschemeren dat Khalid dit soort dingen vaker deed (aldus het AD). Dan zou het dus om meerdere van dit soort bedragen gaan.
https://www.ad.nl/binnenl(...)tprocedure~ab3aca65/quote:Advocaat Van Oosten haalt uit naar Khalid Kasem en vraagt om tuchtprocedure
Advocaat Geertjan van Oosten verzoekt de Amsterdamse Orde van Advocaten een tuchtprocedure tegen Khalid Kasem te starten. Van Oosten doet dat naar aanleiding van de publicaties van deze site over talkshowpresentator en oud-advocaat Kasem, die in opgenomen gesprekken met Peter R. de Vries erkent dat hij een ambtenaar heeft omgekocht.
In deze opnames, in het bezit van deze site, is te horen dat Peter R. de Vries door een cliënt van het advocatenkantoor erop wordt gewezen dat Khalid Kasem een ambtenaar zou hebben omgekocht. De Vries is op het moment van die opnames (2019) directeur van het advocatenkantoor De Vries & Kasem. De cliënt zegt tegen De Vries dat hij een bedrag van achtduizend euro aan Kasem heeft gegeven. Zelf denkt de cliënt dat Kasem het geld in eigen zak heeft gestoken.
In een opname is te horen dat Kasem erkent dat hij heeft geprobeerd een ambtenaar om te kopen, met als doel een cliënt eerder uit de gevangenis te krijgen. Hij verdedigt zich door te zeggen dat hij bij Van Oosten, een vorige werkgever, niet anders gewend was.
‘Volledig flauwekul’
,,Dit soort praktijken, niet om het goed te praten… Bij Van Oosten deden we niet anders, dan dit soort trucs om dit soort mensen er eerder uit te krijgen, of ze te helpen. Het is gewoon te makkelijk geweest,” zegt Kasem. Geertjan van Oosten reageerde afgelopen weekend al op deze in zijn ogen onterechte aantijging. ,,Dat is echt volledig flauwekul. Er zijn ook geen andere onoorbare trucs door ons kantoor toegepast.”
De advocaat heeft nu besloten om de Amsterdamse Orde van Advocaten te verzoeken een tuchtprocedure tegen Kasem te starten. Hij stelt in een brief aan de deken van de Amsterdamse Orde van Advocaten dat Kasem zijn naam en die van zijn (toenmalige) kantoorgenoten heeft besmeurd, en dat hij ook de gehele strafrechtadvocatuur heeft beschadigd. ,,Dat is ernstig en daarom dient in mijn ogen (ook) tuchtrechtelijk tegen hem te worden opgetreden. Ik verzoek u dan ook het ertoe te leiden dat een tuchtprocedure tegen Kasem aanhangig zal worden gemaakt.”
Afgelopen weekend liet de Amsterdamse Orde van Advocaten al weten dat een onderzoek te starten naar de kwestie-Kasem. ,,De deken van de Amsterdamse orde van advocaten heeft kennisgenomen van de artikelen in de media betreffende de heer Kasem en zal naar aanleiding van de daarin genoemde informatie nader onderzoek instellen. Over inhoud en uitkomst van dat onderzoek zullen, gezien de vertrouwelijkheid, in beginsel geen mededelingen worden gedaan”, liet deken Barbara Rumora-Scheltema weten.
Niet alleen de Orde van Advocaten start een onderzoek. Ook de Dienst Justitiële Inrichtingen heeft een onderzoek aangekondigd. ,,Het is cruciaal dat iedere medewerker van DJI op een integere manier zijn werk doet. DJI neemt de melding van mogelijke omkoping zeer serieus. Dit signaal is reden om nader onderzoek te doen. Lopende het onderzoek kunnen we geen inhoudelijke mededelingen doen.”
Ik zou als ik Schouten was voor die 'hack' het eerst in die hoek zoeken. Als ik deze opname had in bovenstaande omstandigheden, zou ik het wel weten. En de de Vriesjes zijn de eigenaar van deze opnamesquote:Op zondag 7 januari 2024 10:42 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dat Kasem (meermaals) heeft gelekt richting Taghi lijkt steeds duidelijker te worden. De info over bijv. Ronald Bakker was verder bij niemand bekend.
Zou wel donders ironisch zijn dit alles, je 'partner in law' (advocatenkantoor De Vries - Kasem met Peter R. als directeur) blijkt te hebben gelekt aan de groep die je vader ofwel Peter R. vermoordt...
Wellicht wisten vader en zoon al dat er was gelekt en werd Peter niet alleen uit de weg geruimd omdat hij de vertrouwenspersoon van de kroongetuige was.
Khalid is stout geweestquote:Op maandag 8 januari 2024 13:42 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)tprocedure~ab3aca65/
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |