Neen.quote:Op vrijdag 29 december 2023 16:47 schreef ExTec het volgende:
Tenzij de F-16s al in full swing zijn, zijn de mig29s idd verantwoordelijk voor het neerhalen van ladingen van die raketten.
Eigenlijk beter van niet nee, het was meer mijn irritatie.quote:Op vrijdag 29 december 2023 16:52 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat zijn Russische praktijken dus, nee.
Die snap ik volkomenquote:Op vrijdag 29 december 2023 16:54 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Eigenlijk beter van niet nee, het was meer mijn irritatie.
quote:
https://www.eurasiantimes(...)sian-cruise-missile/quote:Ukrainian Fighter Jets Filmed While Engaging Airborne Threats
Fighter jets of various air forces worldwide have been shooting down enemy cruise missiles for years, but these are rare cases of footage where some show the launch and the explosion of a missile in the same frame.
Dat.quote:Op vrijdag 29 december 2023 16:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Tijd dat de NAVO eens even wat terugdoet en de locatie waarvandaan dit ding gelanceerd/opgestegen is in een parkeerplaats omtovert.
Het is natuurlijk nooit genoemd als optie zelfs om aan Oekraïne te leveren, maar tomahawks met een geschikt lanceerplatform zouden daar wel wat tegen kunnen doen.quote:Op vrijdag 29 december 2023 16:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
In het begin hadden ze ook vooral zaken nodig die snel en eenvoudig inzetbaar waren. We hadden ze tijdens de slag om Hostomel wel training voor Patriots kunnen geven maar dat had weinig geholpen op dat moment.
Al met al weet ik nou nog steeds niet welke wapens die we niet leverden de op een vliegveld bij Moermansk geparkeerde Backfires in puin hadden kunnen gooien.
Ik dacht dat ze ons een dodelijk koude winter gingen bezorgen, maar nu zitten zelfs tv presentatoren met de ski jas aan op hun werk in Rusland.quote:
hij pasty altijd zijn jas aan het gesprek aan.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:14 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze ons een dodelijk koude winter gingen bezorgen, maar nu zitten zelfs tv presentatoren met de ski jas aan op hun werk in Rusland.
Dat was toen met het gedreig met een al dan niet tactical nuke.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:13 schreef Haags het volgende:
Ik mis een beetje de dreigende taal vanuit de NAVO / Biden. Die was er vorig jaar wel op gegeven moment en dat schrok Poetin toen wel eventjes af - ik weet niet meer precies met wat - maar Biden zei toen alle Russische troepen weg te vagen in het oosten van Oekraïne.
Ik vind het maar een tamme bedoening. Bijt eens van je af verdomme!
Dat zal ze leren!quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:19 schreef einzeinz het volgende:
Die Europeaantjes meteen crisisoverleg ingelast
Ja dat dus, dank.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:19 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat was toen met het gedreig met een al dan niet tactical nuke.
Zowel Biden als Blinken hebben tien meermaals gezegd dusdanig militair in te grijpen op conventionele wijze dat alle Russische strijdkrachten inclusief vloot vernietigd zou worden.
Kyiv - Moermansk is 2500km. Dan zit je al aan het maximale bereik. Dus nee, ik denk niet dat die veel uitgemaakt hadden.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:12 schreef nixxx het volgende:
[..]
Het is natuurlijk nooit genoemd als optie zelfs om aan Oekraïne te leveren, maar tomahawks met een geschikt lanceerplatform zouden daar wel wat tegen kunnen doen.
Afstand kyiv - Nizhny Tagil = 2.681,7 km. Daar staat uralvagonvazod, de main tank plant van rus. Als je dan die tomahawk niet vanuit de hoofdstad afschiet maar flink stuk oostelijker, dan is die fabriek gewoon in bereik.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:21 schreef Ulx het volgende:
[..]
Kyiv - Moermansk is 2500km. Dan zit je al aan het maximale bereik. Dus nee, ik denk niet dat die veel uitgemaakt hadden.
Toch zie ik daar ook een klein probleem ontstaan.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Afstand kyiv - Nizhny Tagil = 2.681,7 km. Daar staat uralvagonvazod, de main tank plant van rus. Als je dan die tomahawk niet vanuit de hoofdstad afschiet maar flink stuk oostelijker, dan is die fabriek gewoon in bereik.
Tot zover de vraag of oekraine er wat mee zou kunnen.
Maar ik geef toe; als je nu met een laser-focus naar maar 1 element kijkt, als ware het dat de war effort van rus helemaal geen samenhangend iets is, dan zal het zonder meer kloppen dat voor bepaalde dingen je ook aan een tomahawk niks hebt, nee.
quote:Operational range
• Block II TLAM-A – 1,350 nmi (1,550 mi; 2,500 km)
• Block III TLAM-C, Block IV TLAM-E – 900 nmi (1,000 mi; 1,700 km)
• Block III TLAM-D – 700 nmi (810 mi; 1,300 km)[7]
• Block IV - 864nmi, 1000+ miles, 1600+ km
• Block Vb - 899nmi, 1035+ miles, 1666+ km (exact range is classified)[8]
• RGM/UGM-109B TASM - 250 miles, 460 km[9]
Jij komt met 2500.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Toch zie ik daar ook een klein probleem ontstaan.
[..]
Is dat niet die fabriek uit de Battlefield 4 map Zavod 311?quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Afstand kyiv - Nizhny Tagil = 2.681,7 km. Daar staat uralvagonvazod, de main tank plant van rus. Als je dan die tomahawk niet vanuit de hoofdstad afschiet maar flink stuk oostelijker, dan is die fabriek gewoon in bereik.
Tot zover de vraag of oekraine er wat mee zou kunnen.
Maar ik geef toe; als je nu met een laser-focus naar maar 1 element kijkt, als ware het dat de war effort van rus helemaal geen samenhangend iets is, dan zal het zonder meer kloppen dat voor bepaalde dingen je ook aan een tomahawk niks hebt, nee.
Zavod betekent fabriek.quote:Op vrijdag 29 december 2023 17:38 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Is dat niet die fabriek uur de Battlefield 4 map Zavod 311?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |