Oké een kleine inkijk:quote:Op zaterdag 23 december 2023 10:21 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Zeker. Uiteindelijk zijn alle 70 nummers populair genoeg bij een bepaalde groep, maar die groepen verschillen enorm van elkaar.
Ik ben nu wel benieuwd welke nummers die ik hoog heb bij jou laag staan en vice versa. Ik schat in ieder geval in dat de meeste mensen hier Stiekem, Paracetamollen, Year Of Summer en de meeste nummers van Taylor Swift niet zo hoog zouden zetten. En de Beatles en de Stones zullen bij de meesten juist hoog staan.
Aangepast, nogmaals bedanktquote:Op vrijdag 22 december 2023 23:26 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
In ieder geval de pagina's 'Altijd' en 'Alles'. En alle jaarkolommen volgens mij.
Lekker bezig!quote:Op zaterdag 23 december 2023 17:26 schreef peaceman het volgende:
De foklijst is bekend!!!!!!!!!
peaceman in MUZ / FOK! 2000 - samengesteld door Peaceman
Ja, deze gaat in m'n playlist mee. Nog eens goed teruggeluisterd, erg goed.quote:Op donderdag 30 november 2023 13:19 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik van het einde moet vinden, maar ik neig naar deze op #1.
Nog minder dan 24 uur tot we weer lekker vileine opmerking over de smaak van Nederland kunnen makenquote:
Vorig jaar was ik in slaap gevallen voor de start van de top 2000. Dat gaat me dit jaar niet gebeuren.quote:Op zondag 24 december 2023 01:39 schreef ok01 het volgende:
[..]
Ik bedenk me nu ook dat we dan beginnen met Van Inkel. Heb de whisky al klaar staan
Ik drink anders wel dubbel namens jouquote:Op zondag 24 december 2023 01:53 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Vorig jaar was ik in slaap gevallen voor de start van de top 2000. Dat gaat me dit jaar niet gebeuren.
Famous last words
Heb je je vragenlijst al klaar?quote:Op zondag 24 december 2023 01:55 schreef ok01 het volgende:
[..]
Ik drink anders wel dubbel namens jou
Heb ik afgelopen dagen/week ook geprobeerd maar ik ben gewoon vroeg wakker dus ik ben vooral moequote:Op zondag 24 december 2023 02:33 schreef Evenstar het volgende:
Ik heb mijn slaapschema alvast opgeschoven
Ik kijk vooral uit naar welke nummers hij heeft geprobeerd te pluggen omdat ze in zijn mixje zitten. Ik zie wel wat kandidatenquote:Op zondag 24 december 2023 09:26 schreef Pino112 het volgende:
Hebben we al zin in de mix van Bartje?
Welke smiley komt in de buurt..quote:Op zondag 24 december 2023 09:26 schreef Pino112 het volgende:
Hebben we al zin in de mix van Bartje?
quote:Op zondag 24 december 2023 09:41 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Welke smiley komt in de buurt..
Vraag me nog steeds af waar zijn reentry en die van Shania Twain nou vandaan komtquote:Op zaterdag 23 december 2023 15:43 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
https://festileaks.com/20(...)omarmen-de-smartlap/
En was blijkbaar de headliner op Tukker FM party te Borger
je weet t niet..
Wist je dat Henk Wijngaard de oom van Shania Twain is? True story.quote:Op zondag 24 december 2023 09:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Vraag me nog steeds af waar zijn reentry en die van Shania Twain nou vandaan komt
quote:Op zondag 24 december 2023 09:41 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Welke smiley komt in de buurt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |