Dat is dan blijkbaar of achterhaalde informatie of een verkeerde interpretatie.quote:Op dinsdag 3 december 2024 11:06 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon wat ik nog weet van toen ik hier mod was.
Dat laatste is zeker waar, kan ik je geen ongelijk in geven. Heb je even een DM gestuurd zodat ik het beter kan uitleggen.quote:Op dinsdag 3 december 2024 11:50 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dat is dan blijkbaar of achterhaalde informatie of een verkeerde interpretatie.
Als ex-mod zou je moeten weten dat pseudo-modden niet wenselijk is, hou je er dan ook verre van.
na 5 jaar zit er flink veel stof op dat topic.... dan is er niet meer in te posten.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 17:24 schreef Blues het volgende:
Topicreeks over migraine zit op slot?
Er is een deel 5 maar daar kan niet keer in worden gepost.
Nu is er een nieuw deel 1 aangemaakt.
Kan dit gefixt?
Dank!
quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:23 schreef Fascination het volgende:
Omdat er geen gezondheidssubforum is en LIF daar het meest bij in de buurt komt; is het een idee om een algemeen kanker-topic te openen? Het lijkt me heel waardevol om met lotgenoten te kunnen praten en daar te kunnen ventileren.
Volgens mij is dat er inderdaad nog niet.quote:Op zondag 19 januari 2025 08:44 schreef Peejtur het volgende:
Geen probleem voor mij. Mag je van mij openen hoor. Maar is het er echt nog niet?
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 | [img=500]https://sneakernews.com/wp-content/uploads/2014/05/sn-select-collections-bikemanx-113.jpg[/img] [url=https://forum.fok.nl/topicchain/1084]Voorgaande delen[/url] uit de Fok Sneakers reeks. [b]Blogs/magazines/releases:[/b] [url=https://sneakerbardetroit.com/]SneakerBarDetroit[/url] [url=https://sneakernews.com/]SneakerNews[/url] [url=https://www.sneakerfiles.com/]Sneakerfiles[/url] [url=https://hypebeast.com/]Hypebeast[/url] [url=https://www.complex.com/sneakers/]Complex[/url] [url=https://www.sneakerfreaker.com/]Sneakerfreaker[/url] [url=https://www.kicksonfire.com/]KicksOnFire[/url] [url=https://www.nicekicks.com/]NiceKicks[/url] [url=https://thedropdate.com/]Thedropdate[/url] [url=https://www.sneakerjagers.com/]SneakerJagers[/url] [url=https://www.sneakeragenda.com/]SneakerAgenda[/url] [b]Online Shops NL:[/b] [url=https://www.woei-webshop.nl/en/]Woei[/url] [url=https://fields-world.com/]Fields Amsterdam[/url] [url=https://epicstore.nl/product-categorie/sneakers/]Epic Store[/url] [url=https://www.reissue.nl/en/sneakers/]Re-Issue[/url] [url=https://www.patta.nl/]Patta[/url] [url=https://www.freshcotton.com/]FreshCotton[/url] [url=https://www.revert95.com/]Revert95[/url] [url=https://www.ben-g.nl/]Ben G[/url] [url=https://www.skatestore.com/nl/]SkateStore[/url] [url=https://www.bruut.nl/nl/]Bruut[/url] [url=https://www.sneakerdistrict.nl/]SneakerDistrict[/url] [b]Online Shops EU:[/b] [url=https://www.43einhalb.com/]43einhalb[/url] [url=https://www.solebox.com/de_DE]Solebox[/url] [url=https://de.afew-store.com/]A-few-store[/url] [url=https://www.asphaltgold.com/]Asphaltgold[/url] [url=https://www.titoloshop.com/]Titolo[/url] [url=https://www.overkillshop.com/]Overkill[/url] [url=https://www.suppastore.com/en]SuppaStore[/url] [url=https://www.kickz.com/en/]Kickz[/url] [url=https://www.sivasdescalzo.com]Sivasdescalzo[/url] [url=https://www.bstn.com/eu_nl/men.html]BSTN[/url] [url=https://footdistrict.com/en/]FootDistrict[/url] [url=https://nl.slamjam.com/]SlamJam[/url] [url=https://www.sneakersnstuff.com/]Sneakersnstuff[/url] [url=https://www.ftshp.nl/nl/heren]FootShop[/url] [url=https://caliroots.com/en-nl]Caliroots[/url] [url=https://dope-factory.com/]DopeFactory[/url] [url=https://www.def-shop.com/]DefShop[/url] [b]Online Shops UK:[/b] [url=https://www.endclothing.com/nl?storeCode=NL]EndClothing[/url] [url=https://www.urbanindustry.co.uk/]Urban Industry[/url] [url=https://www.offspring.co.uk/]Offspring[/url] [url=https://www.footpatrol.com/]FootPatrol[/url] [url=https://www.sevenstore.com/]SevenStore[/url] [b]Sneakerforums:[/b] [url=https://niketalk.com/]NikeTalk[/url] |
Vragen over bans kun je stellen via forum@fok.nlquote:Op dinsdag 11 februari 2025 22:50 schreef pedaalemmerzak het volgende:
Je bent tijdelijk gebanned voor 1 dagen.
Melding:
Trollen in LIF
Je kunt weer posten op 11-02-2025 om 13:12
Ik heb hier niets gepost behalve een topic over breien?
Voor gebruik bij Diabetes of voor het afvallen kun je toch een nieuw topic openen?quote:Op woensdag 30 april 2025 14:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kan alleen dit topic vinden mbt Ozempic e.d.? Is er geen centraal topic oid? Dieet lijkt me niet helemaal de match?
Your wish is my commandquote:Op zondag 13 april 2025 18:51 schreef FlippingCoin het volgende:
Waarom staan er zoveel topics vast hier, mobiel is er maar 1 nieuw normaal topic te zien.
Thank you.quote:
Done. En een schopje naar VER.quote:Op maandag 28 juli 2025 10:40 schreef CarbonC het volgende:
marretak in VER / Als vrouw er sexy uitzien tov zelfbeschermings technieken en spieren?
TT aanpassen aub.
@:marretak
Donequote:Op dinsdag 26 augustus 2025 18:47 schreef Cat-astrophe het volgende:
LIF / Donatie bij leven #4 herstellen en terugkijken
Kan een modje deze van het slot halen? Na 10 jaar vind ik het tijd voor een update.
LIF / [PDS]Prikkelbare Darm Syndroomquote:Op maandag 15 september 2025 12:51 schreef summer2bird het volgende:
Hey sorry als ik niet goed zoek, maar kan iemand het prikkelbare darm syndroom topic voor me vinden? Er was een reeks maar ik kan niet de huidige vinden of op posten en wil advies van die mensen vragen
Dankje, ik kan alleen niet in dat topic posten, wellicht vanwege de leeftijd van het topic.quote:Op maandag 15 september 2025 13:01 schreef Lienekien het volgende:
[..]
LIF / [PDS]Prikkelbare Darm Syndroom
@Peejturquote:Op maandag 15 september 2025 13:02 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Dankje, ik kan alleen niet in dat topic posten, wellicht vanwege de leeftijd van het topic.
Zou een mod het weer open willen gooien?
Kan het nu wel weer?quote:Op maandag 15 september 2025 13:02 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Dankje, ik kan alleen niet in dat topic posten, wellicht vanwege de leeftijd van het topic.
Zou een mod het weer open willen gooien?
LIF / [Centraal] Borstverkleining deel 4quote:Op donderdag 9 april 2026 22:49 schreef arvensis het volgende:
De zoek-knop werkt niet meer. Kan iemand het topic over borstverkleining vinden?
Omdat jij altijd zit te vissen naar haat jegens een bepaalde groep mensen. Het is nog een wonder dat je geen ban hebt.quote:Op zondag 3 mei 2026 21:06 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Wat is de reden dat mijn topic is gesloten? Ik verken mijn genderidentiteit.
LIF / Ben ik een vrouw als...
Haat? Hoe kom je erbij dat ik zit te vissen naar haat jegens een bepaalde groep mensen?quote:Op zondag 3 mei 2026 21:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Omdat jij altijd zit te vissen naar haat jegens een bepaalde groep mensen. Het is nog een wonder dat je geen ban hebt.
quote:Op zondag 3 mei 2026 21:06 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Wat is de reden dat mijn topic is gesloten? Ik verken mijn genderidentiteit.
LIF / Ben ik een vrouw als...
@Donna in plaats van een reactie te liken waarin ik onterecht wordt beschuldigd van haat, zou ik een inhoudelijke reactie op prijs stellen.quote:Op zondag 3 mei 2026 21:06 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Wat is de reden dat mijn topic is gesloten? Ik verken mijn genderidentiteit.
LIF / Ben ik een vrouw als...
16 boosterprikken.quote:Op zondag 3 mei 2026 21:21 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Alleen gevaccineerden verkennen hun genderidentiteit. Ben jij wel gevaccineerd?
En men zich maar afvragen waarom deze toko een zinkend schip is...quote:Op zondag 3 mei 2026 21:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Omdat jij altijd zit te vissen naar haat jegens een bepaalde groep mensen. Het is nog een wonder dat je geen ban hebt.
De reden waarom is hoe je het afgelopen uur aan het posten bent. Gewoon niet doen.quote:Op zondag 3 mei 2026 21:22 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
@:Donna in plaats van een reactie te liken waarin ik onterecht wordt beschuldigd van haat, zou ik een inhoudelijke reactie op prijs stellen.
Ik was 'm zelf ook kwijtquote:Op zondag 3 mei 2026 21:43 schreef Modus het volgende:
Als je in de AT kijkt, zie je dit staan
[ afbeelding ]
= dit --> Isdatzo in LIF / LIF feedback topic
Die laatste post van Isdatzo is op geen enkele manier in dit topic terug te vinden??
En toch staat het elke keer opnieuw zo in de AT en in de index van LIF
gaat iets niet goed
quote:Op zondag 3 mei 2026 22:05 schreef Modus het volgende:
Maar er klopt dus nog steeds iets niet.
Als je ziet x aantal reacties in een topic dan is de laatste post altijd postnummer (x+1)
In dit topic is het (x+3)
Ik kreeg nou niet echt het idee dat het een serieus topic is in de hele rits van onzintopics die de afgelopen dagen geopend zijn. En waarom plaats je je update in een nieuw topic in FB in plaats van je geopende topic? Geeft mij het idee dat je het voor aandacht doet, maar dat zal aan mij liggen.quote:Op dinsdag 5 mei 2026 23:05 schreef Mikeytt het volgende:
VER / App om je sok-organizer te matchen met je outfits?
@:donna
@:jippie
@:peejtur
Waarom is deze naar VER gezet? Valt gewoon binnen de LIF forum beschrijving...
Welke onzintopics? Ik open zelden een topic in LIF, en altijd waar het voor bedoeld is.quote:Op woensdag 6 mei 2026 14:02 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik kreeg nou niet echt het idee dat het een serieus topic is in de hele rits van onzintopics die de afgelopen dagen geopend zijn. En waarom plaats je je update in een nieuw topic in FB in plaats van je geopende topic? Geeft mij het idee dat je het voor aandacht doet, maar dat zal aan mij liggen.
Stuur me anders even een DM.
opgelostquote:Op woensdag 6 mei 2026 16:43 schreef Modus het volgende:
LIF / Afvallen met injecties
LIF / Afvallen met injecties #2
zijn niet gelinkt
En er zijn nu 4 deel3-topics aangemaakt
ONZ / We want pus! #4quote:Op donderdag 4 juni 2026 15:09 schreef Vlinder het volgende:
Hoi!
Waar is ons lekkere gore pus topic? Ik heb een awesome filmpje gevonden die ik wil delen
ZOEKquote:Op zondag 28 juni 2026 00:13 schreef -Deluzion- het volgende:
Huh, waarom is mijn melanotan topic gesloten?
Het gebruik van melanotan II in Nederland niet illegaal. Het is geen goedgekeurd geneesmiddel, maar dat is iets anders dan dat het verboden is om te gebruiken....
Zegt de wijsneus die zelf geen betere reactie kan bedenken dan een dooddoener van 2 woorden.quote:
Gastslotje staat er.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:13 schreef -Deluzion- het volgende:
Huh, waarom is mijn melanotan topic gesloten?
Het gebruik van melanotan II in Nederland niet illegaal. Het is geen goedgekeurd geneesmiddel, maar dat is iets anders dan dat het verboden is om te gebruiken....
Het doel van mijn topic is vooral om te kijken of ik voor het eerst in mijn leven wat langer dan vijf minuten de zon in kan zonder direct ernstig te verbranden. Het cosmetische effect interesseert me eigenlijk veel minder.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:27 schreef maily het volgende:
Gastslotje staat er.
Dus nog niet definitief.
Volgens die sportschoolbilly die er tegen jou over begon zeker.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:36 schreef -Deluzion- het volgende:
En nogmaals: het gebruik van melanotan II is in Nederland niet illegaal.
Nee, volgens de Geneesmiddelenwet. Verkoop en gebruik zijn niet hetzelfde.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:42 schreef Modus het volgende:
[..]
Volgens die sportschoolbilly die er tegen jou over begon zeker.
Huh.. maar waarom dan een gast slotje?quote:Op zondag 28 juni 2026 00:27 schreef maily het volgende:
[..]
Gastslotje staat er.
Dus nog niet definitief.
Teringjantje.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:44 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Nee, volgens de Geneesmiddelenwet. Verkoop en gebruik zijn niet hetzelfde.
Geen bezitverbod.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:42 schreef Modus het volgende:
[..]
Volgens die sportschoolbilly die er tegen jou over begon zeker.
Ja gewoon lekker iets gebruiken wat niet verkocht mag worden.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:50 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Geen bezitverbod.
Geen wet tegen gebruik.
Je bent vooral aan het schelden, maar inhoudelijk zeg je eigenlijk niks. Doe eens wat rustiger en lees je eerst even in.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:52 schreef Modus het volgende:
[..]
Ja gewoon lekker iets gebruiken wat niet verkocht mag worden.
ZOU DAT MISSCHIEN EEN REDEN HEBBEN ?????
heb je zelf onderzoek gedaan![]()
teringtyfus wat lopen hier toch een idioten rond
Ja je hebt natuurlijk even gegoogled en weet het nu beter dan de medische expertsquote:Op zondag 28 juni 2026 00:57 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Je bent vooral aan het schelden, maar inhoudelijk zeg je eigenlijk niks. Doe eens wat rustiger en lees je eerst even in.
Wie bepaalt of iets wel of geen goed idee is? Uiteindelijk maakt iedereen die afweging voor zichzelf.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:57 schreef Lenny77 het volgende:
Even ter info:
Geen goed idee om dit zelf te doen en geen goed idee om dit middel te gebruiken.
Het is ronduit slecht voor je. En voor wat? Voor een bruiner kleurtje? Smeer een block als je zo snel verbrandt en gebruik een goede zelftan.
Waarom zou je je lijf willen ruïneren voor zoiets banaals?
Nee, ik heb geen “even gegoogled”. Ik heb het al eerder gebruikt en goed research gedaan. Met lage doseringen is het veilig genoeg voor mij. Ervaring spreekt harder dan die kinderachtige emoji’s.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:02 schreef Modus het volgende:
[..]
Ja je hebt natuurlijk even gegoogled en weet het nu beter dan de medische experts![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ik ga nooit af op horrorverhalen.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:03 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Wie bepaalt of iets wel of geen goed idee is? Uiteindelijk maakt iedereen die afweging voor zichzelf.
Je zegt dat het "ronduit slecht" is, maar waar baseer je dat op? Heb je je er zelf in verdiept of ga je af op de horrorverhalen die rondgaan? Veel van die verhalen gaan over mensen die extreem hoge doseringen gebruikten of het langdurig misbruikten.
En nee, het gaat mij niet alleen om een bruiner kleurtje. Weet jij hoe het is om binnen een paar minuten in de zon al te verbranden? Zonnebrandcreme is voor mij lang niet altijd voldoende, zeker niet als ik vanwege mijn werk soms acht uur per dag buiten of op de weg ben. Dan loop ik met een pet, zonnebril en de hoogste beschermingsfactor en zelfs dan verbrand ik nog.
Daarom probeer ik dit. Voor mij draait het vooral om de hoop dat mijn huid iets beter met zonlicht om kan gaan, niet om een cosmetisch kleurtje, als is dat mooi meegenomen dat ontken ik niet.
Maar je ervaring was dat het niet werkte?quote:Op zondag 28 juni 2026 01:06 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Nee, ik heb geen “even gegoogled”. Ik heb het al eerder gebruikt en goed research gedaan. Met lage doseringen is het veilig genoeg voor mij. Ervaring spreekt harder dan die kinderachtige emoji’s.
Ik lees ook studies. De meeste bijwerkingen zijn dosisafhankelijk. Bij lage doseringen is het voor veel verbranders juist een uitkomst omdat het UV bescherming verhoogt.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:10 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik ga nooit af op horrorverhalen.
Ik ga af op de info over de nevenwerkingen vermeld in de studies die gedaan zijn zoals in bv PubMed.
En ja ik weet dat wel want ik ben ook zo een verbrander.
Dit is geen veilig spul..
Maar mogen we er nu wel of nie over praten hier?quote:Op zondag 28 juni 2026 01:10 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik ga nooit af op horrorverhalen.
Ik ga af op de info over de nevenwerkingen vermeld in de studies die gedaan zijn zoals in bv PubMed.
En ja ik weet dat wel want ik ben ook zo een verbrander.
Dit is geen veilig spul..
Doe lekker wat je niet laten kunt.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:16 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ik lees ook studies. De meeste bijwerkingen zijn dosisafhankelijk. Bij lage doseringen is het voor veel verbranders juist een uitkomst omdat het UV bescherming verhoogt.
Het is niet risicovrij, maar ook niet het duivelsspul dat jij ervan maakt.
16 jaar geleden heb ik Melanotan 2 al een keer gebruikt. Na een week gestopt omdat ik weinig motivatie had, maar ik ben er nog steeds.
Dat is niet aan mij om te beslissen.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:17 schreef PieterDeRijcke het volgende:
[..]
Maar mogen we er nu wel of nie over praten hier?
Topic is dicht gegaan. Maar hier gaan de voors en tegens gewoon door
Lijkt me prima materiaal voor in het topic trouwens wat jij hier allemaal schrijf.
Gebruik mag gewoon.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:19 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dat is niet aan mij om te beslissen.
Maar daar we geen podium willen/mogen zijn voor dingen die hier in NL niet mogen, lijkt mij dit een terecht slotje
Maar als je het niet via officiële kanalen kan kopen dan zegt dat genoeg.quote:
Dank je. Dit topic is bedoeld om te testen of het werkt. Ik heb het 16 jaar geleden ook al een keer gebruikt zonder langdurige klachten, dus ik verwacht geen issues.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:18 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Doe lekker wat je niet laten kunt.
Ik hoop dat het voor je werkt en dat je er op de langere termijn geen last van gaat krijgen
Je haalt "niet goedgekeurd voor verkoop" en "onveilig" door elkaar. Dat iets niet via de officiële kanalen verkrijgbaar is, betekent niet automatisch dat het gebruik ervan verboden of per definitie gevaarlijk is.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:23 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar als je het niet via officiële kanalen kan kopen dan zegt dat genoeg.
Verkoop is verboden in heel Europa
Hij verkoopt het dan ook niet. En doet dus niets illegaalsquote:Op zondag 28 juni 2026 01:23 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar als je het niet via officiële kanalen kan kopen dan zegt dat genoeg.
Verkoop is verboden in heel Europa
Dat klopt. De vorige keer ben ik na ongeveer een week alweer gestopt. Voor iemand met huidtype 1 kan het volgens gebruikerservaringen aanzienlijk langer duren voordat je echt verschil ziet. Daarom geef ik het deze keer een paar weken de tijd in plaats van na een week de conclusie te trekken dat het niet werkt.quote:Op zondag 28 juni 2026 01:10 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Maar je ervaring was dat het niet werkte?
Maar verkoop wel, dus als we merken dat je contactgegevens deelt of middelen verkoopt via FOK! dan is het einde oefening.quote:Op zondag 28 juni 2026 00:36 schreef -Deluzion- het volgende:
En nogmaals: het gebruik van melanotan II is in Nederland niet illegaal.
neequote:Op zondag 28 juni 2026 15:47 schreef Hiddendoe het volgende:
Zijn er berichten verwijderd uit dit topic?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |